ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by RayMabus 10/8/2022, 21:08

Ne samo da neće dobit ni litar ruske nafte nego će opet uvozit tu naftu preko Rijeke.

Nema Mađarska svoju naftu a kad do kraja 2024 godine i ona se otkači s ruske nafte onda i ona uvozi iz smjera Rijeke.



Prema promjenama, Mađarska i Slovačka mogle bi kupovati rusku naftu iz naftovoda do kraja 2024., a Češka bi mogla nastaviti do lipnja 2024., ako ranije ne dobije naftu naftovodom iz južne Europe, rekli su izvori.


https://www.novilist.hr/novosti/europa-mijenja-vlastiti-prijedlog-o-embargu-na-rusku-naftu/

RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by MDMiridije 10/8/2022, 22:22

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.


A je ti dugo trebalo da se probudi u tebi malograđanština i balkan. Moderni čovječe...lol koja si ti komedija od lika :^0
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by pizzon 10/9/2022, 12:27

sve je jasno

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by prckov 10/9/2022, 12:34

pizzon wrote:sve je jasno

jest, sasvim je jasno da vi tamo nemate nista normalno
pocevsi od politicara do medija pa do cajki i gedzan-kulture
vi ste dno dna

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by veber 10/9/2022, 13:10

MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.


A je ti dugo trebalo da se probudi u tebi malograđanština i balkan. Moderni čovječe...lol koja si ti komedija od lika :^0
lik je isfrustrirana tetkica.
veli da je najobučeniji u milanu.

ja naivac mislio da fakat vozi kamion.
u stvari uštekaju mu priključak.

tetkica

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Eroo 10/9/2022, 13:28

prckov wrote:
pizzon wrote:sve je jasno

jest, sasvim je jasno da vi tamo nemate nista normalno
pocevsi od politicara do medija pa do cajki i gedzan-kulture
vi ste dno dna
Pizzon je dio one kritične mase u Srbiji koja će se tek pojaviti na ulicama.
Nećemo na to dugo čekati.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by prckov 10/9/2022, 13:44

Eroo wrote:
prckov wrote:
pizzon wrote:sve je jasno

jest, sasvim je jasno da vi tamo nemate nista normalno
pocevsi od politicara do medija pa do cajki i gedzan-kulture
vi ste dno dna
Pizzon je dio one kritične mase u Srbiji koja će se tek pojaviti na ulicama.
Nećemo na to dugo čekati.

nema promjene dok se opceprihvaceni mitomanski narativ ne zamjeni nekim drugim, nekim zdravijim

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Serbinho-3 10/9/2022, 14:27

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.

tupsone..jer ti znas sto ce se desiti ako popusi rusija?..tko ce tesku bulu platiti?..madjarska i srbija..tko ce vas zastiti bez rusije?..kinezi?..najte najte..pa nisu ni na rusku stranu stali...jel toga svjestan tvoj Suljo?..je..i zato je 'malo maka' i prica o 

Nemoj da te nalupam ko majmuna pickice sa tastature, 

smanji dozivljaje sa tim vredjanjem.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Serbinho-3 10/9/2022, 14:38

Koliko se kurcis, dodji ovde u Italiju, pa da resimo problem.

Slobe nema, nema NATO.

Tastaturu ostavi kod kuce.

Povedi i Eru.

Vas dvojica sto pretite, licno resimo problem.

Mi po Cikagu ne pretimo, niti preko tastature Prva Online Udarna.

Javite kada dolazite.

Mi ovo, mi ono.......cekam vas
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27344
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by sitting_bull 10/9/2022, 21:17

cc, srbo bi se tukao???

taj suljin naftovod, kad bi imali novce, projekte i sve dozvole i kad bi ga danas počeli graditi tek bi za tri godine bio u pogonu.

dakle, krepaj srbo dok nafta ne dođe.

naravno, još samo trebaju vidjeti koja će se to nafta uliti u taj naftovod, jer ruska sigurno neće, mađarska sigurno neće.

suljo naivnim srbima prodaje maglu i kao pokazuje mišiće, a kad ovo u ukrajini završi krenuti će ispočetka cviliti kako bi srbija u eu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by veber 10/9/2022, 21:25

sitting_bull wrote:cc, srbo bi se tukao???

taj suljin naftovod, kad bi imali novce, projekte i sve dozvole i kad bi ga danas počeli graditi tek bi za tri godine bio u pogonu.

dakle, krepaj srbo dok nafta ne dođe.

naravno, još samo trebaju vidjeti koja će se to nafta uliti u taj naftovod, jer ruska sigurno neće, mađarska sigurno neće.

suljo naivnim srbima prodaje maglu i kao pokazuje mišiće, a kad ovo u ukrajini završi krenuti će ispočetka cviliti kako bi srbija u eu.
a pride.
serbinjo je 

najobučeniji u milanče

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by vuksadinare 10/9/2022, 21:34

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.

tupsone..jer ti znas sto ce se desiti ako popusi rusija?..tko ce tesku bulu platiti?..madjarska i srbija..tko ce vas zastiti bez rusije?..kinezi?..najte najte..pa nisu ni na rusku stranu stali...jel toga svjestan tvoj Suljo?..je..i zato je 'malo maka' i prica o 

Nemoj da te nalupam ko majmuna pickice sa tastature, 

smanji dozivljaje sa tim vredjanjem.
gdje ti vidis vrijedjanje?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by veber 10/9/2022, 21:42

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.

tupsone..jer ti znas sto ce se desiti ako popusi rusija?..tko ce tesku bulu platiti?..madjarska i srbija..tko ce vas zastiti bez rusije?..kinezi?..najte najte..pa nisu ni na rusku stranu stali...jel toga svjestan tvoj Suljo?..je..i zato je 'malo maka' i prica o 

Nemoj da te nalupam ko majmuna pickice sa tastature, 

smanji dozivljaje sa tim vredjanjem.
gdje ti vidis vrijedjanje?...
mogu ja kroz italiju za nemačko.
pošaljem ti skalp kasnije.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by veber 10/9/2022, 21:43

pederi samo slabijima od sebe prijete.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by mentalitet 10/10/2022, 00:39

vuksadinare wrote:ja da sam.na mjestu sulje sad bi mobilizao sto tisuca srba najmanje i poslao ih putinu da spasi sto se da spasiti inace srbiju cekaju doista teski dani i cvrge ako putko spusi...no prvo treba naci 100 000 srba za odlazak.na ukrajinski front a to je jako jako nemoguce tesko nac i tisucu a kamoli sto tisuca :)


Ako spushi?Jesi ti 100% siguran da cesh dozivjeti sutrashnji dan ili bilo tko od nas.Nisi.Pa kako cesh onda biti siguran da ce ispushiti.Ponavljam svim forumskim kretenima shto je rekao "Ako ruski suverinitet bude ugrozen branit cemo je svim sredstvima"Dakle i atomskim.E sada dao bi kurac odsjeci da ce pucati na USA mada ni to se ne moze iskljuchiti ali sam 100% siguran da nece ako dodje do toga prvo poslati ce jednu na London ,drugu na Berlin a za trecu nisam siguran na Pariz.Na Ukrajinu nece sigurno ne zato shto ne bi zelio vec zato shto mu je blizu kuci.Na USA prvi sigurno nece poslati ni jednu ali ako vidi da je ijedna poslata odavde poslat ce svih onih 6.000 shto ima.Tako da tvoje razmishljanje tko ce pobijediti zaboravi jer pobjednika u tom sluchaju ne bi ni bilo.Pa vas hrvate i zlovence rijeshe srbi jednom S400 u Krshko,Samo nisu valjda toliko ludi jer bi i sebe zajebali.Dodushe,srbi su vec ozracheni pa su postali imuni na to a ni vi hrvati niste bolje proshli samo se to krije od javnosti (ali povecan broj karcinoma u Hrvatskoj govori o tome jer ste nako srba drugi u Europi po statistici)jer sve rijeke teku prema moru pa je Jadran pun teshkih metala i ozrachen je zato shto su kishe sprale onaj plutonij i putem vode donijele ga u Jadran.Zato ja nikada nisam jeo ribu ili shkoljke iz Jadrana nakon NATO bombardiranja srba u BiH.Jarane,ima neshto u prirodi shto se zove prirodni lanac pa ako zajebesh jednu kariku najebesh i ti i onaj tvoj susjed kome si pozelio da krepe krava.Prestanite pizda vam materina razmishljati kao djeca i ne vrijedjajte tudju inteligenciju svojim primitivnim razmishljanjem koje je nastalo iz zelja i pozdrava sa vashih lokalnih postaja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by mentalitet 10/10/2022, 01:05

sitting_bull wrote:cc, srbo bi se tukao???

taj suljin naftovod, kad bi imali novce, projekte i sve dozvole i kad bi ga danas počeli graditi tek bi za tri godine bio u pogonu.

dakle, krepaj srbo dok nafta ne dođe.

naravno, još samo trebaju vidjeti koja će se to nafta uliti u taj naftovod, jer ruska sigurno neće, mađarska sigurno neće.

suljo naivnim srbima prodaje maglu i kao pokazuje mišiće, a kad ovo u ukrajini završi krenuti će ispočetka cviliti kako bi srbija u eu.


Pa ja vjerujem da bi vas nalupao ko djecu neku.Zato mu je to i izletilo ovdje mada ima samo metaforichku (mada idioti takvog tipa i obrazpvanja i nemaju pojma shto je to metafora,shto je stvarni a shto je virtualni svijet jer vam je stvarni svijet postao virtualni,dakle na ljekice)vrijednost.Jer kako cesh nekoga natuci preko tastature nego verbalno,a tu se pita mene jer sam vas idiote toliko razotkrio u mentalnom smislu da mi ponekada dodje zao i pitam sam sebe ,koji ti je kurac zashto si grub prema tim bolesnicima ,daj malo sazaljenja.Dakle kako ce krepatiako ne jede naftu,ako chovjek zivi u Italiji,ima pec na drva svoje proizvode iz vrta,ako ima love mada to nijr garancija danas da necesh biti gladan.Pa prije cete vi pokrepati pizda vam materina glupa sa tim naftovodom jer necete imati sa chime kupiti naftu a tek da ne pricham da cete biti gladbi kada vam srbi zavrnu dotok hrane.Ujkane tvoja vukojebina kupuje od Srbije 1,5 milijardi eura hrane.Srbija tu hranu proda arapima i dobije nafte koliko zeli.Eno onaj iz sheik iz Arapskih Emirata gleda Vuchica zaljubljeno ko peder jer je sretan da svoju naftu moze trampiti za hranu.A vi ovdje svi redom majmuni koji ste sishli sa drveta ne vidite i necete da vidite zashto Srbija ne uvodi sankcije Rusiji mada otvoreno govori da ne priznaje odcjepljenje Donbasa i ostalih.Zashto kretenchino?Pa zato shto je principijelna i shtiti mrdjunarodno pravo i poredak koji je stvoren pog kapom UN dok tvoja vukojebina ima dvostruke standarde isti kao i ostatak zapada radi nekih mrvica koje joj se bace na pod.Spinate tu oko nekih vrijednosti civiliziranog svijeta a josh ste vecina na nivou majmuna na grani koji se choporativno naslonite na nekoga tko ne misli kao vi.Ionda se ljutite kada vam netko napishe da ste shiptarskog mentalnog sklopa jer kroz vashu povijest ste svi takvi.Jaki ste kada iza sebe imate Austro-ugarsku,Hitlera,Usa inache ste pichkice strashljive kakvih nema.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by RayMabus 10/10/2022, 09:42

Ovi Vučicevi mediji i dalje peru um narodu. Nikakva ruska nafta neće ići u Srbiju a preko teritorija EU.

---

DO NAFTE PREKO MAĐARSKE I DRAČA: Povezivanjem na "Družbu" imali bismo rusko "crno zlato"

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 274796_naftovod-ilustracija-novosti_iff

Srbija će, kako je pre dva dana najavio predsednik Vucić, graditi 128 kilometara dug naftovod od Novog Sada do mesta Alđe, nedaleko od Segedina. Deo kroz Srbiju bi bio dugačak 104 kilometra. Koštao bi oko 100 miliona evra. On bi omogućio delimičan kapacitet za snabdevanje rafinerije u Pančevu. A obezbedio bi rusku naftu koja "Družbom" stiže u Evropu.

- U ovakvim vremenima uvek su u boljoj situaciji oni koji imaju različite pravce transporta bilo koje energije, pa i sirove nafte - objašnjava LJubinko Savić, savetnik u Privrednoj komori Srbije.

- Diversifikacija sada još više dobija na značaju. Da smo imali taj krak ka Mađarskoj, a to je najkraći i najlogičniji put, ne bismo došli u situaciju da potencijalno ostanemo bez ruske nafte. To je ekonomski najopravdaniji pravac, da se zakačimo na "Družbu".
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Eroo 10/10/2022, 13:30

Serbinho-3 wrote:Koliko se kurcis, dodji ovde u Italiju, pa da resimo problem.

Slobe nema, nema NATO.

Tastaturu ostavi kod kuce.

Povedi i Eru.

Vas dvojica sto pretite, licno resimo problem.

Mi po Cikagu ne pretimo, niti preko tastature Prva Online Udarna.

Javite kada dolazite.

Mi ovo, mi ono.......cekam vas

Jel može u Prištini? Ako da, onda je dogovoreno. Čekamo vas. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Šandor Winnetou 10/10/2022, 16:54

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.

Koji si ti retardus, dakle preko EUnije ne možete uvoziti rusku naftu, jesi li toliko retardiran da i ovakvu rečenicu ne možeš procesuirati??? Nije bitna ni RH ni mađarska ni rumunija ni ikoja druga država, PREKO TERITORIJA EUnije NE MOŽETE DOBITI RUSKU NAFTU, utuvi si to u bundevu što nosiš na ramenima.

_________________
JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by crvenkasti 10/10/2022, 17:10

Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ucinio uslugu Srbiji Plenki.
Kako ti i ostali srblji ne kužite  da ne možete dobiti rusku naftu preko država EUnije???
Pa ti si veći moron nego što se moglo pretpostaviti No No No
a kak ti ne kuzis da srbi uvijek zele poseban status uglavnom ili zapivjedni ili povlasteni...
Kužim ja no srblji ne kuže apsolutno ništa, degenerik do degenerika No
likovi u nekom paralernom svemiru misle da jos zive u jugoslaviji i da mogu zajebavati..netko ih bas treba bolno ustipnuti da se konacno probude iz mitomanije



Bas to, zato vas je i otkacio :kickass

Madjari preuzimaju tranzit, takodje i saobracaj.

Vi ostali na nivou Siptara, pravite sa njima Show,

zabavljate ostale.

Koji si ti retardus, dakle preko EUnije ne možete uvoziti rusku naftu, jesi li toliko retardiran da i ovakvu rečenicu ne možeš procesuirati??? Nije bitna ni RH ni mađarska ni rumunija ni ikoja druga država, PREKO TERITORIJA EUnije NE MOŽETE DOBITI RUSKU NAFTU, utuvi si to u bundevu što nosiš na ramenima.

Zašto onda prave naftovod do Mađarske?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by sitting_bull 10/10/2022, 17:22

mentalitet wrote:Pa ja vjerujem da bi vas nalupao ko djecu neku.Zato mu je to i izletilo ovdje mada ima samo metaforichku (mada idioti takvog tipa i obrazpvanja i nemaju pojma shto je to metafora,shto je stvarni a shto je virtualni svijet jer vam je stvarni svijet postao virtualni,dakle na ljekice)vrijednost.Jer kako cesh nekoga natuci preko tastature nego verbalno,a tu se pita mene jer sam vas idiote toliko razotkrio u mentalnom smislu da mi ponekada dodje zao i pitam sam sebe ,koji ti je kurac zashto si grub prema tim bolesnicima ,daj malo sazaljenja.


mentalitet wrote:
Dakle kako ce krepatiako ne jede naftu,ako chovjek zivi u Italiji,ima pec na drva svoje proizvode iz vrta,ako ima love mada to nijr garancija danas da necesh biti gladan.Pa prije cete vi pokrepati pizda vam materina glupa sa tim naftovodom jer necete imati sa chime kupiti naftu a tek da ne pricham da cete biti gladbi kada vam srbi zavrnu dotok hrane.Ujkane tvoja vukojebina kupuje od Srbije 1,5 milijardi eura hrane.
uspjenio si se?
zašto to i čemu?

janafov naftovod radi i do nove godine će i vama kroz njega dolaziti nafta. poslije nove godine neće.

hrana. vi je prodajete, mi kupujemo. svi sretni i zadovoljni. koliko znam, ne poklanjate nam tu hranu.

mentalitet wrote:
Srbija tu hranu proda arapima i dobije nafte koliko zeli.Eno onaj iz sheik iz Arapskih Emirata gleda Vuchica zaljubljeno ko peder jer je sretan da svoju naftu moze trampiti za hranu.
pa neka proda.

evo, nek suljo kaže kako od sutra više nećete prodavati tu hranu nama, neka sve zaustavi i okrene se arapima.

misli da to tako ide?
kaj god.

ništa vi srbi niste naučili iz batina koje ste  pola milenija dobivali od turaka, a i od ovih koje ste dobili od nas.

mentalitet wrote:
.A vi ovdje svi redom majmuni koji ste sishli sa drveta ne vidite i necete da vidite zashto Srbija ne uvodi sankcije Rusiji mada otvoreno govori da ne priznaje odcjepljenje Donbasa i ostalih.Zashto kretenchino?Pa zato shto je principijelna i shtiti mrdjunarodno pravo i poredak koji je stvoren pog kapom UN dok tvoja vukojebina ima dvostruke standarde isti kao i ostatak zapada radi nekih mrvica koje joj se bace na pod.
daj ne seri o principijelnosti srbije.
još u ex-yu ste težili povlaštenom statusu, kroz savezne institucije koje su stolovale u beogradu ste principijelno pljačkali ostale republike, a međunarodno ste pravo pogazili kada ste posrbljenom jna silom htjeli zagospodariti bosnom i dijelom hrvatske.
gdje ste tu bili glede poštivanja ustava sfrj iz 1974. po kojem je svaka republika i autonomna pokrajina bila međunarodni pravni subjekt s pravom na samoodređenje i odcjepljenje?

pokušali ste silom, dobili po pički i još dan danas ne možete preboljeti te batine.

srpske zamjene teza zadrži za sebe i lakovjernu srbadiju. 

mentalitet wrote:
Spinate tu oko nekih vrijednosti civiliziranog svijeta a josh ste vecina na nivou majmuna na grani koji se choporativno naslonite na nekoga tko ne misli kao vi.Ionda se ljutite kada vam netko napishe da ste shiptarskog mentalnog sklopa jer kroz vashu povijest ste svi takvi.Jaki ste kada iza sebe imate Austro-ugarsku,Hitlera,Usa inache ste pichkice strashljive kakvih nema.
je, vidiš kako sam sebe ukapaš.

mi smo pičkice, a vas smo, pod embargom na uvoz oružja i protiv kompletnog vojnog arsenala jna (tada je to bila četvrta vojna sila u europi i osma na svijetu) na koji ste vi srbi stavili šapu, naprašili da vas još i danas peče.
kaj ste onda vi?

junaci kao i rusi danas.
čestitam.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica - Page 2 Empty Re: JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum