ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by pizzon 24/8/2022, 20:36

https://informer.rs/vesti/politika/729647/vilijam-montgomeri-albanci-aljbin-kurti-sad-srbija

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by pizzon 24/8/2022, 20:38

nije ga Tramp bzv 
oterao u Q !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by RayMabus 24/8/2022, 20:44

Sankcije Rusiji

Kada je reč o kritikama zbog neuvođenja sankcija Rusiji, a koje dolaze iznutra, Vucić kaže da mu pojedini viču da je izdao Rusiju, iako je jedini u Evropi koji nije uveo sankcije, dok drugi traže uvođenje sankcija.

- Šta hoćete od mene? Nismo protiv Ukrajine, šta su nam loše uradili? Ništa! Neću da se ulizujem narodu i govorim protiv Ukrajine jer, kako posle da branim Kosovo? Da kažem da je u redu da se ruši integritet Ukrajine? A šta je onda sa integritetom Kosova? Malo jeste u redu, malo nije u redu? Ovako je u redu: i Rusi i Ukrajinci će da nam budu prijatelji i to je politika koju ćemo da vodimo, a onda narod odlučuje na izborima - rekao je Vučic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by RayMabus 24/8/2022, 20:58

Baš lijepo od čedomira na čelu Srbije šta ne želi uvesti sankcije bratskoj Putinovoj Rusiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by Serbinho-3 24/8/2022, 22:12


Neka daju pasos Montgomeriju i da krene da radi nesto.

On sa zvanicnom politikom USA nema vise nista, tako da je

Free Agent.

Kada dodju Ameri, neka se sa njim naguravaju.

Bolje poznaje teren od Amerikanaca i znace njima lepo da

objasni.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by RayMabus 24/8/2022, 22:16

Montogomeri živi u Hrvaskoj.

Mislim da ima čak i našu putovnicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by RayMabus 24/8/2022, 22:22

To vas malo galaktička drži iznad vode.

Evo :

by RayMabus Thu 30 Dec - 10:52

Jel mora ja da ponavljam pesto i miljon puta da sam ja general GF s pet zvjezdica ?

Očito moram.

Nije NATO bombardira Srbiju da bi ovaj radio etnički čisto Kosovo. Dapače baš zbog toga će jako pazit na nekakvu kulturnu autonomju Srba ( ne pravnu kao RS ), slobodu vjeroispovjesti pa čak i program na srpskom jeziku za Srbe na Kosovu. Dakle napravit će sve da ne bude priča da su oni spašavali Albance kako bi ovi imali etnički čisto Kosovo bez Srba. Nisu.

I onda mi ovi to odbije a ova mi se još slika s Komšićem na sastanku u UN.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t49826p20-kosovo-zemlja-tame


Tema s kraja prošle godine. Crno na bijelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima Empty Re: Dijaloga ce biti kad USA zavrne usi Kurtiju i Albancima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum