ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by michaellcmacha 24/8/2022, 15:50

U ITALIJI je zabilježen prvi slučaj pacijenta koji je istovremeno pozitivan na koronavirus, majmunske boginje i HIV.
Riječ je o 36-godišnjaku koji je devet dana nakon povratka s odmora iz Španjolske dobio temperaturu, glavobolju, grlobolju, upalu u preponama te je osjećao umor.
Kako prenosi CNBC, Talijan je rekao da je tijekom boravka u Španjolskoj imao nezaštićene spolne odnose s muškarcima. Tri dana nakon pojave simptoma utvrđeno mu je da ima koronu, objavio je stručni časopis Journal of Infection.


Last edited by michaellcmacha on 24/8/2022, 15:52; edited 1 time in total

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty Re: tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by michaellcmacha 24/8/2022, 15:51

https://www.index.hr/vijesti/clanak/talijan-36-pozitivan-na-koronu-hiv-i-majmunske-boginje/2389556.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_najnovije_d

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty Re: tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by michaellcmacha 24/8/2022, 16:13

usput samo da prokomentiram onog mentalnog bika koji također pari da je pe...čina... i mentalna i u reali. ali pazi lika 
srbija pobijedi njemačku 83:56 a on bez srama ustvrdi kako su srbi pobijedili nijemce sa skoro 50 razlike... pa jebem ti, ima li koje polje ljudsko a da ga oni ne zagađuju sa svojom megalomanštinom, iako su u stvari manji od makovog zrna... kako je bičina od 27 razlike uspio skovati "skoro 50 razlike".
valjda mu se pobrkalo ujutro ga je zatrpavao neki crnac sa 27, a popodne neki mulat sa 23, i tako ga spucalo skoro 50

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty Re: tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by Šandor Winnetou 24/8/2022, 18:29

michaellcmacha wrote:usput samo da prokomentiram onog mentalnog bika koji također pari da je pe...čina... i mentalna i u reali. ali pazi lika 
srbija pobijedi njemačku 83:56 a on bez srama ustvrdi kako su srbi pobijedili nijemce sa skoro 50 razlike... pa jebem ti, ima li koje polje ljudsko a da ga oni ne zagađuju sa svojom megalomanštinom, iako su u stvari manji od makovog zrna... kako je bičina od 27 razlike uspio skovati "skoro 50 razlike".
valjda mu se pobrkalo ujutro ga je zatrpavao neki crnac sa 27, a popodne neki mulat sa 23, i tako ga spucalo skoro 50
To je teška budaletina, taj ne zna gdje je šupalj dok se ne popipa, za njega onakvog idiota ne postoji uvreda koja bi mogla dočarati o kakvom se imbecilu radi.

_________________
tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty Re: tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by michaellcmacha 24/8/2022, 20:37

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:usput samo da prokomentiram onog mentalnog bika koji također pari da je pe...čina... i mentalna i u reali. ali pazi lika 
srbija pobijedi njemačku 83:56 a on bez srama ustvrdi kako su srbi pobijedili nijemce sa skoro 50 razlike... pa jebem ti, ima li koje polje ljudsko a da ga oni ne zagađuju sa svojom megalomanštinom, iako su u stvari manji od makovog zrna... kako je bičina od 27 razlike uspio skovati "skoro 50 razlike".
valjda mu se pobrkalo ujutro ga je zatrpavao neki crnac sa 27, a popodne neki mulat sa 23, i tako ga spucalo skoro 50
To je teška budaletina, taj ne zna gdje je šupalj dok se ne popipa, za njega onakvog idiota ne postoji uvreda koja bi mogla dočarati o kakvom se imbecilu radi.
da nije četnik, i pizda kao i crvenkasti skoro da bi mi ga bilo i žao, jer ipak se u određenoj mjeri radi o retardaciji ali s obzirom da se radi o čejenima.... nek ih voda nosi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao Empty Re: tri u jednom, a prije tog sam Bog zna sa koliko se trpao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum