ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 16:52

Hrvatske političare nije briga ni za vlastiti narod a kamo li šta dalje od sebe.

Njima je samo bitno napunit đepove i/il ovako ko Plenkovic gradit svoju karijeru.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 17:08

Vatikan zbog toga jer smo mi zafnja linija obrane katolika na Balkanu.Poslije nas druge vjere izlaze na Jadransko More.... Pred Rim!!!!!!
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 17:10

RayMabus wrote:Hrvatske političare nije briga ni za vlastiti narod a kamo li šta dalje od sebe.

Njima je samo bitno napunit đepove i/il ovako ko Plenkovic gradit svoju karijeru.

Onda ih natjerajte.Povucite svako svoje veze.Prave nam grobnicu!
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:15

Ja da ih natjeram ? Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 1f602

Pa na koga ti ja ličim ?

Ha ha ha ja ću ih natjerat a ti ne znaš tko je najveći neprijatelj Hrvatske i još se pozivaš na Vatikan koji je svjetska sekta i gleda samo svoje interese.


Ovo ti je glavni neprijatelj :

NIZOZEMSKA.

Specijalni izaslanik Vlade Njemačke za zemlje Zapadnog Balkana Manuel Sarrazin na Twitteru je objavio kako je ova država službeno podržala stav Nizozemske kojom se protive pojmu konstitutivnosti u BiH u okviru dokumenta Strateški kompas.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/njemacka-podrzala-stav-nizozemske-o-diskriminatornosti-pojma-konstitutivnih-naroda-u-bih/220323164

NE BRINI SE, NAPADAM IH JA AL NE ONAKO KAKO VI S VAŠIM OGRANIČENIM UMOM I ZNANJEM MISLITE DA ĆE IH NETKO NAPAST.

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:17

by RayMabus Mon 13 Jun - 1:16

Znaš koja je zemlja EU pokrenila incijativu da se odbije prijedlog Hrvatske a u svezi BiH ?

Nizozemska.


Zašto ona ? Zato šta su liberali i jer se osjećaju dužni zbog propusta nizozemskog unprofora u Srebrenici.

Zašto ja navijam za ovu krajnju ljevicu da dobije Makrona ? Pa zato šta je i on liberal a morao bi ići u vladu ili s desnim centrom ili krajnjom desnicom a to znači da je taj Nizozemac Liberal popušio jer nema 100% vlast u drugoj najjačoj članici EU.

Odgovara mi čak i da mora s desnim centrom jer to je grupacija u kojoj je HDZ.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t51681p20-francuski-parlamntarni-izbori-test-su-za-macrona#2038186


Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Luciferver3xlgjpg-fe465d
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:19

Prije 2 sata

Veliki američki dobavljač LNG-a treba više vremena za obnovu oštećenog pogona

Američki izvoznik ukapljenog plina (LNG) Freeport LNG izvijestio je da će potpuno obnoviti proizvodnju u oštećenom pogonu za ukapljivanje plina tek u ožujku iduće godine, signalizirajući nove probleme uvoznicima u Europi.

Kompanija je u lipnju obustavila rad u pogonu u teksaškoj Quintani nakon puknuća plinovoda koje je izazvalo eksploziju i požar. Plinovod je napuknuo zbog previsokog tlaka, ali postrojenja za preradu nisu oštećena. Najavili su tada da će pogon nastaviti s radom u rujnu, ali u ograničenom obujmu i da bi puni kapacitet trebao dosegnuti krajem godine.

U utorak kompanija je izvijestila da planira obnoviti 85 posto proizvodnje u pogonu u Teksasu do druge polovine studenoga. Puni kapacitet trebao bi dosegnuti do ožujka iduće godine.

​​Pogon čini petinu američkog izvoza LNG-a i glavni je dobavljač europskih kupaca u potrazi za alternativnim izvorima nabave. Ukapljuje oko šest milijuna prostornih metara prirodnog plina dnevno i u punom kapacitetu može izvesti 15 milijuna tona ukapljenog plina godišnje.

U Europu je od svibnja odlazilo oko 3.3 milijuna prostornih metara, u usporedbi s 2.3 milijuna u ožujku, prema podacima analitičke tvrtke Rystad Energy.

Oko 70 posto Freeportovog izvoza bilo je proteklih mjeseci usmjereno u EU i Veliku Britaniju, a Francuska, Turska i Nizozemska spadaju među najveće uvoznike u ovoj godini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:20

NJEMAČKO gospodarstvo godinama će trpjeti posljedice ruske invazije na Ukrajinu, koja će gotovo podjednako dugo podupirati i visoku inflaciju, upozorio je ekonomist Marcel Fratzscher iz Njemačkog instituta za ekonomska istraživanja (DIW).

Utjecaj rata mogao bi se osjećati sve do 2025. godine, kada bi se Njemačka po vladinim procjenama trebala potpuno osloboditi ovisnosti o ruskom plinu, navodi Fratzscher, čiji institut savjetuje vladu o makroekonomskoj politici.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ekonomist-njemacka-ce-posljedice-rata-osjecati-godinama/2389529.aspx

JEBAT ĆU VAM MAJKU.

JEST ĆETE GOVNA CILI KOMŠIĆEV MANDAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:20

DOK VAS NE UBIJEM NEĆU SE ZAUSTAVITI.


Uposlenici Željeznica Nizozemske odlučili su se na štrajk nakon negativnog odgovora na zahtjev za povećanje plata, javlja Anadolija.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/8/24/u-nizozemskoj-strajk-uposlenika-zeljeznice
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:21

Švedska: Uoči izbora raste popularnost ekstremne desnice

Prema toj anketi, Švedske demokrate uživaju popularnost 21,5 posto birača, u odnosu na 17,4 posto koliko ih podržava opozicionu liberalno-konzervativnu Umjerenu partiju.

Vladajuće socijaldemokrate uživaju naklonost 27,8 posto učesnika ankete, prenosi Beta.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/8/24/u-svedskoj-uoci-izbora-raste-popularnost-ekstremne-desnice

MAJKU ĆU DA VAM JEBEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 17:21

3 hours ago (13:05 GMT+2)
Macron upozorio Francuze da je došao ‘kraj obilju’
Francuski predsjednik Emmanuel Macron upozorio je u srijedu Francuze na “veliku promjenu” koja će donijeti “kraj obilja” i “bezbrižnosti”.

“Doživljavamo veliku promjenu”, upozorio je šef države, referirajući se na nedavni niz “ozbiljnih kriza”, od Ukrajine do suše, govoreći na početku sjednice vlade.

“Možda se čini da je trenutak u kojem živimo strukturiran nizom ozbiljnih kriza (…) i moglo bi biti da neki vide našu sudbinu kao stalno upravljanje krizama ili hitnim situacijama. Što se mene tiče, vjerujem da je ovo kroz šta prolazimo više velika promjena ili veliki preokret”, izjavio je Emmanuel Macron tokom govora pred svojim ministrima, koji je ovaj puta vanredno prenošen.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/8/24/macron-upozorio-francuze-da-je-dosao-kraj-obilju
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 17:36

RayMabus wrote:Ne govorim sad za BiH i konstitutivnost naroda.Govorim o Hrvatskoj

Isto tako treba pozvati svo vise ukrainskih izbjeglova da se nastane kod nas.To ce vrlo dobro pomoci protiv velikosrpske propagande u buducnosti.Pobit ce im puno laznih argumenata.Neka nasi ljudi zaposljavaju Ukrajince na moru umjesto Bangkadesha,Srba i sta ti ja znam.Ukrajinci kao protu balans
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 17:37

Slucajno sam quote Mabusa...
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 17:40

Bit ce cupavo narednih par godina
Hrvatska ponavljam treba uvesti sto vise ukrajinskih izbjeglica.I za njih cemo dobijati lovu od EU,kao sto smo za muslimane... Mada se muslimani sad prave kao da im Hrvatska nikada nije pomogla.Ukrajinci nisu takvi
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by immortal 24/8/2022, 18:21

Satan Nizozemski wrote:
RayMabus wrote:Ne govorim sad za BiH i konstitutivnost naroda.Govorim o Hrvatskoj

Isto tako treba pozvati svo vise ukrainskih izbjeglova da se nastane kod nas.To ce vrlo dobro pomoci protiv velikosrpske propagande u buducnosti.Pobit ce im puno laznih argumenata.Neka nasi ljudi zaposljavaju Ukrajince na moru umjesto Bangkadesha,Srba i sta ti ja znam.Ukrajinci kao protu balans
Ukrajinci da, ali svi drugi baš i ne

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by immortal 24/8/2022, 18:25

jastreb wrote:
mortal wrote:Naši su se očito uzdigli i uživili u način rješavanja problema zapadne kulture ignorirajući niske provokacije i udarce domaćih srba i komunista 
Ma kojih komunista???

Najveće probleme pravite vi ustašoidi.

Niste vi krivi već oni koji vam podilaze. ja bih vas sve lijepo noom u guzicu,pa ako vam se ne sviđa u Hrvatskoj onda u Australiju ili Rgentinu,mada sumnjam da vbi vas Rgentinci primili.

Hrvatska je već 30 godina talac raznih blajburških vodova,udruga žrtava poraća i sličnih spodoba koje huška,a očito i financira CUH.

Zbog takvih smo u svijetu izgubili sve važnije prijatelje između ostalih i sam Vatikan.
ti?
saberi se
dosta ste zla napravili ... i previše

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 18:26

Moramo pod hitno napraviti nuklearnu elektranu... ili 2-3 ako se moze.Strsteski ih rasporediti po HR
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 18:27

mortal wrote:
Satan Nizozemski wrote:
RayMabus wrote:Ne govorim sad za BiH i konstitutivnost naroda.Govorim o Hrvatskoj

Isto tako treba pozvati svo vise ukrainskih izbjeglova da se nastane kod nas.To ce vrlo dobro pomoci protiv velikosrpske propagande u buducnosti.Pobit ce im puno laznih argumenata.Neka nasi ljudi zaposljavaju Ukrajince na moru umjesto Bangkadesha,Srba i sta ti ja znam.Ukrajinci kao protu balans
Ukrajinci da, ali svi drugi baš i ne
Poljaci Isto Poljaci su jako velik narod.Vaznu ce ulogu u buducnoti imati
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 18:40

Znam tocno i mjesta koja bi bila savrsena za nuklearne elektrane
.win=win
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 19:00

Trebat ce uskoro opet braniti domovinu jer ako ju ovaj put izgubimo.Nece nas biti niti cemo ju ikada vise dobiti
Da sam u stanju sa lovom vratio bih se sto prije u HR.
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 19:03

Satan Nizozemski wrote:Moramo pod hitno napraviti nuklearnu elektranu... ili 2-3 ako se moze.Strsteski ih rasporediti po HR

Ne. Izgrdnja potpuno nove nuklearke je skupa stvar a opet si ovisan o uvozu uranijuma. Sad se preko eu fondova dogovara za nadogradnju novog bloka u NE Krško. To je šta se tiče toga ta priča.

Solarna energija pajdo. To je tvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 19:08

RayMabus wrote:
Satan Nizozemski wrote:Moramo pod hitno napraviti nuklearnu elektranu... ili 2-3 ako se moze.Strsteski ih rasporediti po HR

Ne. Izgrdnja potpuno nove nuklearke je skupa stvar a opet si ovisan o uvozu uranijuma. Sad se preko eu fondova dogovara za nadogradnju novog bloka u NE Krško. To je šta se tiče toga ta priča.

Solarna energija pajdo. To je tvoje.

Ne vjeruj mi.Znam zasto
NUKLEARNE ELEKTRANE

Zbog rata,tokova mogucih operacija i jos nekih stvari.
Trust me 😉

Nearavno ne blizu urbanih centara... ali znam zasto govorim
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? - Page 2 Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum