ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 4 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 22 Jul - 15:37



Epizoda Tucker Carlsona na youtub.. kopirao sam url na 9.50 ako ne otvara prebacite tamo(iako je super pogledati i cijelu epizodu, Tucker Carlson je najpopularniji talk show u USA pa vjerojatno i na svijetu jer ga se gledam od RH do Rusije, ima više gledatelja po epizodi nego idućih bivših mainstream talk showva od CNNa , MBCAa i drugih zajedno )

uglavnom osvrnuo se na činjenicu da je Biden unatoč tome što je 4x cijepljen i drže ga pod staklenim zvonom, sve jedno uspio uhvatiti ovu prehladu.
I na kraju citira nekoliko novih znanstvenih istraživanja koji dokazuju par činjenica, koje su gnječ i slovoslagar i domazet lošo govorili doslovno prošle godine.

1)cijepiva ne štite od prehlade
2)cijepiva su jebački opasna, imaju statistički šanse da vas strefe po život opasne nuspojave koje vam napadaju - imunološki sustav, mozak, živce, srce, spolne organe te mogu izazvati rak(o tome je domazet govorio). naravno spominje znanstvene radove na koje se možete pozvati

P.S moj upitnik? postoji li iti jedan ozbiljan znanstveni rad zadnjih par mjeseci koji je izašao - koji dokazuje da ova opasna i otrovna cijepiva uopće štite :D

---
3) i da i citira znanstvene radove, koji dokazuju da cijepiva imaju negativni efekt na zaštitu, ne samo da te ne štite, i mogu od tebe napraviti invalida, sterlizirati te ili te poslati u grob - -- nego ti izgleda uništavaju imunološki sustav pa si onda podložniji prehladama, pa čak i kovid prehladi


ponovo, čestitke svima koji se nisu cijepili, a ovima koji jesu, za većinu vas se nadam da nećete imati posljedice, a pojedincima želim da se nastave rokati


AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Sat 23 Jul - 0:21

Na jesen kad krene propaganda mi necijepljeni ćemo opet biti krivi za sve u medijima

_________________
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12436
2015-08-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 23 Jul - 0:53

catabbath wrote:Na jesen kad krene propaganda mi necijepljeni ćemo opet biti krivi za sve u medijima
inače izlaze nove brojke po svijetu glede korone.. pazi ironije.. zemlje koje su najmanje cijepljenje i koje su imale najmanje mjera, imaju trenutno najmanje problema sa prehladom.. tipa Hrvatska, Bosna , Rumunjska itd..

zemlje koje su najviše cijepljene i koje su imale lockdown, tipa Portugal, Novi Zeland, imaju sranja sa ovom prehladom , navodno im čak i umiru ljudi(stariji) i ponovo planiraju neke lockdowne i zatvaranje škola.. hahah. kakvih sve bolesnika ima. treba zabraniti ljudima iz Novog Zelanda da uopće mogu doći u RH. prije bih primio nepismenog talibana iz afganistana u RH, nego nekog "woke liberala tripple vaxed" iz Novog Zelanda,Kanade ili sličnih vukojebina

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 23 Jul - 23:46

šta je sa koronom u ukraini ? šta je sa umrlima, cijepljenjima, zaraženima, potvrdama, lockdownom?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Sun 24 Jul - 1:11

AssadNaPodmornici wrote:šta je sa koronom u ukraini ? šta je sa umrlima, cijepljenjima, zaraženima, potvrdama, lockdownom?

Ne postoji to tamo.  Baš radi njih su EUdebili privremeno ukinuli teroriziranje.
Večeras dam čitao da je WHO proglasio pederske boginje kao trenutno najveću opasnost

_________________
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12436
2015-08-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 24 Jul - 1:35

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta je sa koronom u ukraini ? šta je sa umrlima, cijepljenjima, zaraženima, potvrdama, lockdownom?

Ne postoji to tamo.  Baš radi njih su EUdebili privremeno ukinuli teroriziranje.
Večeras dam čitao da je WHO proglasio pederske boginje kao trenutno najveću opasnost
dok Putin nije napravio invaziju na Ukrainu, jbt teroizirali su nas sa kovid potvrdama i prisiljavali na trovanje cijepivima(meni je bilo gusto , trebala mi covid potvrda radi osobnih stvari, a nisam se nikako mogao zaraziti, a naravno nisam se htio trovati otrovom.. i fala kurcu Putin me spasio, napao Ukrainu i onda cijela Europa ukinula kovid potvrde.. jer počeli nadirati Ukrainci gotovo nitko nije cijepljen... dok u Austriji bez potvrde o cijepivu nisi smio u trgovinu).. Putin izliječio koronu-. eno safet je pokušava uskrsnuti..

ovo više nije tema o koroni, ovo je tema koliko će sada cijepivo pobiti i koliko je pobilo ljudi, koliko je steriliziralo ljudi i tako.. korona ionako nije bila opasna za prosječnu osobu mlađu od 50godina nikada.. pa čak i za ove starije ništa posebno, opasna.. kada imaš 80godina i raspadaš se(jebiga priroda života) samo je pitanje vremena šta će te dokrajčiti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 25 Jul - 9:25

mlada, zdrava, curka, sportašica, (kojoj btw ova novinarska prehlada ne može ništa) plače kako je otrov protiv prehlade - cijepivo - (btw koje te ne štiti od prehlade) razjebalo fizički izgled, zdravlje i sve ostalo.

uzela je tri doze, kako su joj "doktori, struka i država rekli" "jer nije htjela biti teoretičar zavjere" i nakon svake doze instant situacija sve gora i gora. (kada već nije odmah stala na prvoj dozi neka uzme i četvrtu)

ajde barem je kao curka koje je bila bivša sportašica, zaštićena od korone.. ups nije
dapače sa sjebanim imunitetom tek joj sada teoretski i ta prehlada može naškoditi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by prckov Mon 25 Jul - 11:06

pri lijecenju treba vodit racuna o kolonijalizmu, rasizmu i homofobiji
posto je ona bijela i kolonizator trebala bi bit svjesna svoje privilegije prije nego se pode zalit
Ocito da nije progresivna i da treba proc vjezbe diversity, equity and inclusion

uostalom siguran sam da ce joj Gates poslat lovu za lijecenje, on je dobrotvor, kolko se on samo lavovski bori za zdravlje i dobrobit covjecanstva iako nije doktor

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34442
2014-04-19


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by prckov Mon 25 Jul - 11:09

prckov wrote:pri lijecenju treba vodit racuna o kolonijalizmu, rasizmu i homofobiji
posto je ona bijela i kolonizator trebala bi bit svjesna svoje privilegije prije nego se pode zalit
Ocito da nije progresivna i da treba proc vjezbe diversity, equity and inclusion

uostalom siguran sam da ce joj Gates poslat lovu za lijecenje, on je dobrotvor, kolko se on samo lavovski bori za zdravlje i dobrobit covjecanstva iako nije doktor

i najveci je posjednik poljoprivrednog zemljista u americi a nije ni farmer
pa to je sigurno zato sto se brine sta ce jadni ljudi (u sri  lanka)  jest  :)

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34442
2014-04-19


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by prckov Mon 25 Jul - 11:12

jos ako pokupuje sve izvore vode (globalno naravno, jel globalizacija ili nije) da nas spasi od zedji, dacu ga tetovirat  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34442
2014-04-19


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Jul - 13:12

e da KoronaFašistička Austrija, gdje je čak i Zoki prozvao za fašizam, jer ako nisi bio cijepljen nisi smio praktički izaći iz stana, sada
pazi ovo - ukida karantenu za sve prehlađene sa "najopasnijim virusom ikada" -koronom. Dakle odeš na PCR test , dobiješ potvrdu da si prehlađen koronom, nema veze , možeš izlaziti vanka, ići u trgovine i živjeti normalno (i prehladiti druge ) :D

kakav preokret.

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Karant10


Last edited by AssadNaPodmornici on Wed 27 Jul - 13:22; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Jul - 13:14

Usput u zapadu se pojavio pokret sljedeći -
da gdje god vidite "upozorenja" da se drži distanca, nose maske, stavljaju dezinficijasi da se to skida i čupa.

jednostavno moramo to napraviti. dakle odradite svoj dio, iako kod nas toga i nema.. ali ako naletim negdje počupat ću

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Thu 28 Jul - 0:27

Evo sezona prolazi, lagano kreće paranoja

Korona se razbuktala: U ISTRI JAKO VELIKI BROJ NOVOZARAŽENIH
27.07.2022 13:00 | Autor: Glas Istre
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 354014?Format=1&v=27.7.2022
Ilustracija (Snimio Milivoj Mijošek)


U posljednja 24 sata zabilježeno je 1.899 novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2 te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 10.325.
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 MidasCrownV3
Među njima je 647 pacijenata na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 20 pacijenata. Preminulo je 16 osoba.

Na području Istarske županije zabilježeno je 116 novozaraženih osoba.
Od 25. veljače 2020., kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, do danas ukupno je zabilježeno 1.180.857 osoba zaraženih novim koronavirusom, od kojih je 16.265 preminulo, ukupno se oporavilo 1.154.267 osoba od toga 487 u posljednja 24 sata.
U samoizolaciji je trenutno 4.934 osoba.

_________________
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12436
2015-08-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by darth_vader Thu 28 Jul - 0:34

A Yoda, zmije te klale... Dobar si na vojnim pitanjima, ovo su ipak malo kompleksnije teme...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19759
2014-04-17

Age : 46

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 28 Jul - 0:47

kompleksnije teme lol? evo šta kaže još aktualno koronafašistički portal

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Slobod10

ukratko govore, ako odete na link..
da pazi ovo .. ekipa koja se nije cijepila lakše preboli koronu (hahahahah) i da sve više istraživanja dovode u pitanje efikasnost covid cijepiva.

e da zabravih reći, nisu naglasili da hrpa ljudi koji su cijepljeni su oštećna srca, mozga, sterilizirani, i sjebana imuniteta. e i umrli naravno. kolike su točne brojke nećemo znati, a brojke izgleda nisu konačne i rasti će

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 28 Jul - 0:53

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/novo-istrazivanje-pokazalo-da-su-ljudi-koji-su-primili-cjepivo-protiv-koronavirusa-duze-zarazni-od-onih-koji-nisu-a-posebno-iznenadili-docijepljeni-1211706

znam da je teško priznati da su vas zaveslali, otrovali, i sve to bilo zakurac, jednako se možete zaraziti kao mi koji nismo otrovani pardon cijepljeni. ne samo to, nego izgleda da svih koji su cijepljeni duže vremena trpe simptome prehlade. aj barem su cijepiva bezopasna pa ne postoji šansa da vas steriliziraju, ubiju, pošalju na invalidska kolica, i sjebu vam imunitet.. ili ako je po teroetičaru zavjere, inače doktoru znanosti iz mol biologije Loši, stvarat će cijepiva i rakove kroz par godina.. lijepo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik Thu 28 Jul - 11:43

AssadNaPodmornici wrote:e da KoronaFašistička Austrija, gdje je čak i Zoki prozvao za fašizam, jer ako nisi bio cijepljen nisi smio praktički izaći iz stana, sada
pazi ovo - ukida karantenu za sve prehlađene sa "najopasnijim virusom ikada" -koronom. Dakle odeš na PCR test , dobiješ potvrdu da si prehlađen koronom, nema veze , možeš izlaziti vanka, ići u trgovine i živjeti normalno (i prehladiti druge ) :D

kakav preokret.

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Karant10
Kopernikanski obrat u slobodarskoj Austriji, u epizodi "samo smo se šalili"

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Thu 28 Jul - 15:04

Neki dan je umro poznatiji MMA lik, 40 godina fit i utreniran, stislo ga srce iz vedra neba.

_________________
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12436
2015-08-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 29 Jul - 12:43

Inače na twiteru je treninding nuremberg2

ideja da se sude političari, novinari, firme, utjecajni ljudi koji su doveli do toga da je većina zapadne populacije uzela bezkorisno otrovno cijepivo i da je cijepivo pobilo već sada na desetke tisuća mladih i zdravih ljudi(više nego što ih je pognulo u ratu i sa ruske i ukr strane za sada) a da najgore od svega dugoročne efekte još ne znamo, možda budu još gori

https://twitter.com/search?q=%23Nuremberg2&src=trend_click&vertical=trends

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22001
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by epikur37 Fri 29 Jul - 12:58

POnovno sam u treningu, kad budem primao četvrtu dozu bit ću jači od Zdravka Marića ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45338
2015-08-06


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik Fri 29 Jul - 13:04

Pazi na tika taku, još ove vrućine zviznut će te nešto, nisi više momak mlad što trčkara tuzlanskim kantonima

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 4 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum