ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by vuksadinare 30/6/2022, 14:10

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/gdje-si-sada-frajeru-selak-raspudic-o-milanovicu-to-je-poigravanje-osjecajima-a-sustavno-ih-se-gazi-1986633/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by vuksadinare 30/6/2022, 14:11

..realno u pravu je..od svih najava zokija kako ce on ovo ono u madridu...ispalo..mucak..a bila je prilika..nije ni plenkija bilo..no lako je pricati u svom dvoristu to pokazi vani na pravom mjestu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by Guest 30/6/2022, 16:06

Turci su blokadom Finske i Švedske svoje probleme riješili. To se zove briga o nacionalnim interesima. Mi o tome zasad možemo samo sanjati.

Od naše vlasti nisam ni očekivao da će iskoristiti ovu priliku da riješe problem Hrvata u BIH.

Zato što su šupci koji su se naguzili EU birokraciji i američkom liptardu. 
Naša vlast nema ni trunka suverenosti i neovisnosti i uopće ih nije briga za nacionalne interese.

Dobro je navedeno kako se samo poigravaju osjećajima hrvatskog naroda u BIH. Jedina briga im je kako će se uhljebiti i ne zamjeriti se anglosaksonskoj mafiji i eurovampirima.

Mene je kao hrvatskog državljanina sram zbog toga. 
Sram me je što hrvatska vlast ne misli na hrvatski narod kao npr. Turska na turski narod.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by vuksadinare 30/6/2022, 16:18

cassanowa wrote:Turci su blokadom Finske i Švedske svoje probleme riješili. To se zove briga o nacionalnim interesima. Mi o tome zasad možemo samo sanjati.

Od naše vlasti nisam ni očekivao da će iskoristiti ovu priliku da riješe problem Hrvata u BIH.

Zato što su šupci koji su se naguzili EU birokraciji i američkom liptardu. 
Naša vlast nema ni trunka suverenosti i neovisnosti i uopće ih nije briga za nacionalne interese.

Dobro je navedeno kako se samo poigravaju osjećajima hrvatskog naroda u BIH. Jedina briga im je kako će se uhljebiti i ne zamjeriti se anglosaksonskoj mafiji i eurovampirima.

Mene je kao hrvatskog državljanina sram zbog toga. 
Sram me je što hrvatska vlast ne misli na hrvatski narod kao npr. Turska na turski narod.
...pa nemas toga od 2000-te...danas su ti na vlasti oni koji su napustili sabor 25.6.1991 i njihovi djaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by Guest 30/6/2022, 16:25

vuksadinare wrote:
cassanowa wrote:Turci su blokadom Finske i Švedske svoje probleme riješili. To se zove briga o nacionalnim interesima. Mi o tome zasad možemo samo sanjati.

Od naše vlasti nisam ni očekivao da će iskoristiti ovu priliku da riješe problem Hrvata u BIH.

Zato što su šupci koji su se naguzili EU birokraciji i američkom liptardu. 
Naša vlast nema ni trunka suverenosti i neovisnosti i uopće ih nije briga za nacionalne interese.

Dobro je navedeno kako se samo poigravaju osjećajima hrvatskog naroda u BIH. Jedina briga im je kako će se uhljebiti i ne zamjeriti se anglosaksonskoj mafiji i eurovampirima.

Mene je kao hrvatskog državljanina sram zbog toga. 
Sram me je što hrvatska vlast ne misli na hrvatski narod kao npr. Turska na turski narod.
...pa nemas toga od 2000-te...danas su ti na vlasti oni koji su napustili sabor 25.6.1991 i njihovi djaci
Da. Čim je 2002. godine održana prva gay parada u Zgrebu, znao sam da je vrag odnio šalu. Znao sam da se nismo za to borili i stvarali državu. 

Tada sam u biti i skužio što je to EU i što je to "borba za ljudska prava" na anglosaksonski način. Skužio sam koliko je to bolesno i nakaradno.


Last edited by cassanowa on 30/6/2022, 16:28; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by prckov 30/6/2022, 16:26

nevezano za temu mislim da mladi muskarci u politici kad se ozene vise nisu nizasto
moraju zene proprdit i izac u prednji plan  :10

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by melkior 30/6/2022, 17:39

prckov wrote:nevezano za temu mislim da mladi muskarci u politici kad se ozene vise nisu nizasto
moraju zene proprdit i izac u prednji plan  :10
Muškarci općenito kad se ožene nisu ni za što, svi oštrojeni papučari koji samo slušaju i rade što im žene nalažu. 
Brak je najgore zlo koje je zadesilo muški rod od samog svog postanka, zato treba ukinuti monogamiju ili uopće brak kao takav. Oženi se, dobije dijete, stisne kredit, i propadnu načela, ideali, muda, ode sve u nepovrat, mast u propast.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?' Empty Re: Puca li ljubav na relaciji Raspudici (Most)-Zoki?Selak Raspudic prozvala Zokija:'Gdje si sada frajeru?'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum