ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!  - Page 3 Empty Re: NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!

Post by veber 5/6/2022, 00:06

eto.
sada furaš kombi za dhl
jebeš ciganice ko i zingaro.

svi sretni.

vi ne morate drkat, a cigojnerice dobiju 20 eura.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!  - Page 3 Empty Re: NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!

Post by Serbinho-3 5/6/2022, 01:12

veber wrote:eto.
sada furaš kombi za dhl
jebeš ciganice ko i zingaro.

svi sretni.

vi ne morate drkat, a cigojnerice dobiju 20 eura.


Ako tako plasiras dezinformacije i za Jastreba a i ostale,

onda je diskutabilno i sve ostalo sto pises.

Romkinje, generalno da znas nesto, znao bi da se ne

prostituisu okolo.

Retko ces Romkinju naci u toj prici.

Vise vole da kradu i prose, mada ih ima i postenih,

ne budimo glupi i reci da su svi isti.

Stereotip glupih ljudi.

DHL kombi i slicna brza posta, takodje da znas nesto vise,

znao bi da to drze Latinosi ovde i tesko da mozes videti

nekog, ko se time bavi a da nije Latino.

Kombi da se cimam po gradu, stres, moze, tesko i za 15.000

eura.

Nije to za mene, ono sto sam ja radio, jesu distance po skoro

5000km za manje od 3 dana.

Nisam vozio nista jos od Amerike i ne planiram.

Mozda iz zezanja neki krug, ali nije da mi trebaju.

Mogu ja i bez njih, ne zaboravi to.

Nemaju oni novac mene dovoljno da plate a reci ce ti

i oni u USA, zasto bi tamo se zezao, kada ovde ima 0.69

$ po milji, napravi ko od sale 1200 milja dnevno, sto mu

dodje 840$ dnevno.

Nemaju oni mene da plate, ovo sto radim u modnoj

kompaniji, cisto da ne spavam i da se opustim,

moras imati disciplinu i biti kao u vojsci, kada ti to

i dezerter napomene.

Nista vise detalja, ionako bi rekao,"Ne lazi BRE".

winksmile

Ako se budem vratio u USA, moguce Hjuston u Teksasu ili

Boca Raton na Floridi, mada me ista ne zanima, znam svaki

zbun.

To ti je ko da se vratis bivsoj zeni.

Barem ti to bolje znas, osecaj kakav bi bio.

winksmile


.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!  - Page 3 Empty Re: NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!

Post by mentalitet 5/6/2022, 05:02

Tekst pochinje sa "Povaljska listina je najstariji sačuvani dokument pisan hrvatskom ćirilicom, a kako navodi Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje"
Dakle,nigdje se ne spominje srpska cirilica ali polupismena bagra na sam spomen cirilice to poistovjecuje sa srpskom jezichnom kulturom i spremna je negirati chinjenicu hrvatskog instituta za jezik pa tvrdi da je to falisifikat i da je to srpsko .Shta je to nego dokaz da ta razna malterashka i "inzenjerska" bagra nema pojma o hrvatskoj kulturi ali umishljeni bolesnici koji misle da su oni bogom dati da odredjuju shto je to hrvatsko a shto nije.Taj seoski primitivni mentalitet koji je uglavnom razvijen kod hrvata ruralnog tipa sa kamenjara odmah skreca sa teme jer im to budi genetska sjecanja na porijeklo pa zaobilaze temu i napadaju one koji pokushavaju da shvate kako je moguce u to vrijeme i pod chijim utjecajem je takvo pismo nastalo i sazivilo u narodu,nazivajuci nas chetnicima i svakojakim drugim pogrdnim imenima ne bi li zaspamali temu i tako po njihovom primitivnom razmishljanju razvodnili istu da se o njoj ne pricha i komentira na pravi nachin.
I shta odgovoriti takvim bolesnicima nego im figurativno jebati mater tako im pokazati gdje im je mjesto.Mene osobno zaboli neshto u dushi kada naidjem na takve idiote prve klase pa se zaptam "Da li je sluchajno da takv bolesnici zive u Hrvatskoj? Kako to dok sam ja tamo zivio nisam takve primjecivao"?Ja znam odgovor.Takvi bolidi nisu imali shansu da se nadju u mojoj blizini ali jebi ga ovo je virtualni svijet i svaki bolesnik koji ima pristup istome moze da napishe svakojake bljuvotine.Kako se boriti protiv takvih kada ih shtite razni admini i vlasnik ovoga foruma iz jednostavnog razloga ,ne zato shto ih voli nego zato shto misli da ce forum tako opstati povodeci se onom gdje ima svadje ima i chitanosti shto je donekle u pravu mada su odavde otishli vec normalni.Ja i sebe smatram nenormalnim kada se nalazim medju takvima ali mi neda moj kurchev zivac da odem jer mislim da idiotima ne treba popushtati ni u jednom segmentu ljudskog bitisanja zato shto ta bagra na galamu i kroz spinanje preuzima sve pore normalnoga i civiliziranoga a to je dokaz danashnja Hrvatska jer se normalni sklanjaju i prepushtaju glasnom choporu prostor a oni odlaze iz nje.Moja deviza je prema civiliziranom i kulturnom biti deset puta civiiziraniji i kulturniji a prema onima drugima koji ne spadaju u tu ljudsku kategoriju biti sto puta gori i odvratniji.U prevodu jebat im sjeme primitivno i nishta im ne dokazivati jer takvim bolesnicima ni psihijatriija a ni lijekovi ne mogu pomoci nego samo metak u chelo jer dzabe troshe zrak koji dishu.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Povaljska_listina

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!  - Page 3 Empty Re: NAJSTARIJI PRONAĐENI HRVATSKI DOKUMENT PISAN JE – ĆIRILICOM!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum