ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 09:49

newuser wrote:Covjek je rekao sto bilo tko sa malo mozga moze i sam zakljuciti. No ocito je demode reci stvari i nazvati ih pravim imenom. Zalosno je sto ljudi umiru u tom nepotrebnom ratu.
Ne prozivajte me rusofilom ili sto predsjesnik kaze ne dam se uvuci u tu pricu :)
"čovjek" je prije par godina u svojstvu predsjednika vlade sjedio sa mladim četnicima Savom Vukelićem, Milanom Busićem i još nekima i ispijao prijateljske kavice. Milanu je čak sredio stan u Novom Zagrebu... u njegovo vrijeme onaj četnik zakolje ona dva hrvata u Gvozdu, onda odjednom postaje domoljub, zaštitnik hrvatskih interesa, generali su mu najveći frendovi, on bi poveo sveti rat za kolijevku ustaštva (hercegovinu)... nije on rekao ništa moj prijatelju... on jede govna i glumi mangu, a radi se o najobičnijem klošaru...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 10:10

mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Komšije, hvala na sugestijama, mi ćemo to sami riješiti. :)


Ovo bih potpisao samo kada  bi  ti drugima priznavao isto pravo,ovako licemjerje na kub shto sam i od prije znao chitajuci tvoje postove ali me nije ni malo iznenadilo nego mi je potvrdilo spoznaju da ste zajedno sa slovencima odredjivali ekonomsku i druge politike u biivshoj YU pa valjda navika ostala kao takva.Probudite se , ne zivite viishe u YU ii niste neki faktor vishe koji se pita .Uprevodu ,ortodoxna komunjara.

Dakle, tema je Milanović, koji je Predsjednik RH, i općenito politička scena u RH. Ne znam zašto bi to zanimalo Srbe koji ne žive u Hrvatskoj.

Tema nisam ja, niti Hrvati i Slovenci u SFRJ (u čijem političkom životu Hrvati su odbijali sudjelovati, osim članova SKH, a i oni su zašutjeli nakon prosinca 1971).

Ne znam zašto teme skrećeš prema meni i ocjenjuješ me kao osobu. Ja tebe ne poznajem, osim preko upisa - i štedi tipkovnicu, jer mene ni najmanje ne interesira što misliš o meni. Moje upise na svakoj temi svatko može komentirati kako god hoće, ali ne razumijem tu potrebu da se lijepe etikete na osobnoj razini.



Ne skrecem temu nego ukazujem na chinjenice da si i ti vishe puta uchestvovao  ovdje sugerirajuci kako Srbija treba birati svoga predsjednika a posebno ti nije simpatchan Vuchic.Zbog toga sam napisao gore ono shto sam napisao.Hvala ti na presjeku dogadjaja iz 80-tiih 90-tiih koji su mi jako poznati iako niikad nisam bio chlan KPH a niti bilo koji moj chlan u obitelji.Moja potreba je da te uchinim relevantnijim a ocjenjujem te samo kao uchesnika ove rasprave.ZJer kako i sam reche da svatko ima pravo komentirati bilo koga a pristalii smo na to chim smo neshto ovdje napisali.Zashto imash potrebu to svoditi na neshto osobno,"griznja savjesti jer sam pogodio u srz" ako je to onda je pozitivno.
i tebi sretan Uskrs, i reci hvala hrvatu koji te je upozorio da ti je zadnji tren da zgiljaš...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by crvenkasti 24/4/2022, 10:25

Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Good morning, Sherlock.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by darth_vader 24/4/2022, 10:27

niels wrote:Obojica su iritantna, degutantna.

Mi se ovdje tako ne razgovaramo kakve si oni kvalifikacije dijele prek ekrana. To nisam nikada nigdje čuo da se vodeća dva čovjeka države tak razgovaraju. Nije to moja malograđanština, to su realni interesi Hrvatske, kultura javnog prostora, higijena društva i poštivanje institucija.

Mislim da je s obzirom na nacionalnu, regionalnu, kontinentalnu i globalnu ugrozu važno da vrh državne vlasti bude operativan i koordiniran, a on je u dugotrajnoj paralizi.

Košta ovu državu previše što se biraju budaletine na vlast, ali i to dovoljno govori o profilu ljudi koji ovdje glasuju. Jednostavno, jako nezreo i zapušten narod, u svakom pogledu i smislu. Političari su samo naša refleksija.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by darth_vader 24/4/2022, 10:31

MDMiridije wrote:Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.

A tko ga je ono izabrao? Operimo sad svi ruke od njega. Nema dana da nisam slušao od polupismenih spodoba oko sebe kako je Predsjednik genije jer nema dlake na jeziku. Je, mišljenje ovog degenerika i je opći stav ove usrane zemlje.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by crvenkasti 24/4/2022, 10:41

darth_vader wrote:
MDMiridije wrote:Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.

A tko ga je ono izabrao? Operimo sad svi ruke od njega. Nema dana da nisam slušao od polupismenih spodoba oko sebe kako je Predsjednik genije jer nema dlake na jeziku. Je, mišljenje ovog degenerika i je opći stav ove usrane zemlje.

Misli da je jako pametan.
Najebat ćemo svi mi Hrvati zbog njega.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by darth_vader 24/4/2022, 10:44

Hrvati su odavno najebali... Vaši se još premišljaju od koga će radije.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 10:56

darth_vader wrote:
MDMiridije wrote:Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.

A tko ga je ono izabrao? Operimo sad svi ruke od njega. Nema dana da nisam slušao od polupismenih spodoba oko sebe kako je Predsjednik genije jer nema dlake na jeziku. Je, mišljenje ovog degenerika i je opći stav ove usrane zemlje.
ja nemam što prati ruke, kontinuirano sam upozoravao da se radi o idiotu koji je koliki god idiot bio, vrlo opasna i perfidno pokvarena osoba... apsurd je taj da ga je Kenwood Kenon u talu sa škorom doveo na vlast...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by darth_vader 24/4/2022, 11:35

Nisam ga nikad simpatizira... Doduše, bilo je genijalnih poteza poput leta s oklopnjaka slobodnim stilom ili pokušaj zauzimanja mađarskog grada vlakom punim naoružane policije...ali da baš na osnovu toga postane ikona desnice. Nije ni čudno da ih kradeze svaki put na istu foru naguzi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by abraham 24/4/2022, 11:38

Bobuljicavi maloumnik.Vamilija lopovi tj kontraverzni biznismeni a on retardinjo....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 11:42

darth_vader wrote:Nisam ga nikad simpatizira... Doduše, bilo je genijalnih poteza poput leta s oklopnjaka slobodnim stilom ili pokušaj zauzimanja mađarskog grada vlakom punim naoružane policije...ali da baš na osnovu toga postane ikona desnice. Nije ni čudno da ih kradeze svaki put na istu foru naguzi...
al to je isto glupost, dotičnoga doživljavat kao ikonu desnice... zbog čega... zbog Gotovine, Čermaka i Rojsa... pa nisu oni desničari, u stvari oni nisu ništa u političkom smislu... ja ne znam tko se to od običnih hrvatskih branitelja desne provenijencije po bilo čemu ugleda u te koje sam naveo... Gotovina e sam rekao da ga politika ne zanima, da on ni na koji način ne želi utjecati na politička kretanja u hrvatskoj, a general je u miru kao i ja satnik u miru.. znači nit on treba mene nit ja njega, nit smo na istoj valnoj... tak da su to u stvari priče koje podvaljuje ispod tezge sam Milanović...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 11:45

abraham wrote:Bobuljicavi maloumnik.Vamilija lopovi tj kontraverzni biznismeni a on retardinjo....
stoji to kolega, ali netko je od kolinde napravio kokolindu, i kanalizirao trasu za ustoličenje tog prištavca, kojem kao ni mesiću ni po kojoj racionalnoj osnovi nije bilo mjesto nigdje a kamoli na mjestu predsjednika...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by darth_vader 24/4/2022, 11:52

michaellcmacha wrote:
darth_vader wrote:Nisam ga nikad simpatizira... Doduše, bilo je genijalnih poteza poput leta s oklopnjaka slobodnim stilom ili pokušaj zauzimanja mađarskog grada vlakom punim naoružane policije...ali da baš na osnovu toga postane ikona desnice. Nije ni čudno da ih kradeze svaki put na istu foru naguzi...
al to je isto glupost, dotičnoga doživljavat kao ikonu desnice... zbog čega... zbog Gotovine, Čermaka i Rojsa... pa nisu oni desničari, u stvari oni nisu ništa u političkom smislu... ja ne znam tko se to od običnih hrvatskih branitelja desne provenijencije po bilo čemu ugleda u te koje sam naveo... Gotovina e sam rekao da ga politika ne zanima, da on ni na koji način ne želi utjecati na politička kretanja u hrvatskoj, a general je u miru kao i ja satnik u miru.. znači nit on treba mene nit ja njega, nit smo na istoj valnoj... tak da su to u stvari priče koje podvaljuje ispod tezge sam Milanović...

Ah, naslušao sam se zadnjih godina pohvala na njegov račun... Od tvrdolinijaša... Ne znam, meni je oduvijek djelovao kao degenerik. Svaka čast nekim diverzijama, ali tanko je to da bih ga simpatizirao. Recimo da mi se sviđalo i kako šamara malog Baneta, ali mi možda ne služi na čast što se veselim nečemu za što je trebala reagirati dječja pravobraniteljica...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by abraham 24/4/2022, 12:08

michaellcmacha wrote:
abraham wrote:Bobuljicavi maloumnik.Vamilija lopovi tj kontraverzni biznismeni a on retardinjo....
stoji to kolega, ali netko je od kolinde napravio kokolindu, i kanalizirao trasu za ustoličenje tog prištavca, kojem kao ni mesiću ni po kojoj racionalnoj osnovi nije bilo mjesto nigdje a kamoli na mjestu predsjednika...
Anemicni, pitajte njega. Zsto je minirao KGK???? Poslije malo sarenih papirica i jake glazbe. Npr u ZG je kandidirao treci, sto treci cetvrti esalon i svi se kao cude kada pobijedi nosonja i ekipa. Bilo kako bilo bit ce vam na grbaci jos jedan mandat i okultna oligarhija vam je najveci strucnjak. Vi saberite i oduzmite.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 24/4/2022, 13:53

Ma ne smeta mene da komentira tko god što hoće, samo ne razumijem tu potrebu za blatom, ako ja nisam komentirao kolegu mentaliteta kao čovjeka, pokušao preko ekrana dokučiti tko je i kakav je, i onda napisati sve najgore.

Ali krivo je ustvrdio da ja mislim da AV ne bi trebao biti predsjednik Srbije. U interesu Hrvatske je da je on predsjednik, i zdušno sam navijao za to. Jedino (eventualno) Šešelj ili nekakav predstavnik Dveri bi bili za RH bolji izbor, ali nije realno očekivati tako nešto.

Dakle, ja srbijansku političku scenu promatram iz Zagreba i tako i komentiram, što ja mislim kakav je interes Hrvatske. Ako interesa Hrvatske tu nema, onda mi je sasvim svejedno. I nikada nisam kolegama iz Srbije lijepio kvalifikacije i startao osobno, uvijek samo stajališta.

Dobro, to je kućni odgoj, možda i drugačija generacija, kad ne zna polemizirati argumentima onda ide “Hitler argument”, diskvalifikacija.

Bez brige sinko, ne bih ja toliko doživio da me svatko može pogoditi :) samo ti tuci ali to ti je sve u aut.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 26/4/2022, 12:19

Milanović: Blokirati ulazak Finske u NATO dok se ne promijeni Izborni zakon BiH

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović danas je nakon konferencije "Hrvatska kakvu trebamo - zelenim razvojem protiv klimatske krize" u Zagrebu, kazao da Hrvatski sabor treba blokirati ulazak Finske u NATO dok se ne promijeni izborni zakon u BiH.

Milanović: Blokirati ulazak Finske u NATO dok se ne promijeni Izborni zakon BiH

Milanovic. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 3 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum