ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 21/4/2022, 19:33

Eto. Prosto ko pasulj.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/milanovic-tko-je-odgovoran-za-ovoliko-smrti-ukrajinci-ili-oni-koji-su-ih-huskali-na-to-govori-kao-prijatelj-jer-necu-bogami-kao-budala-pljeskat-ukrajincima-nakon-dva-mjeseca-1186178
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by immortal 21/4/2022, 19:44

nije napao Biden nego Putin
dakle mlaćenje prazne slame

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 21/4/2022, 19:46

Milanović je ljut na Komšića a zna da njega instaliraju i podržavaju Demokrati i sad im se ovako osvećuje i gadi ih u javnom prostoru a ne mogu mu ništa jer je on izabrani predsjednik jedne članice EU i NATO-a.

Mogu mu čučnit i popušit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 21/4/2022, 19:57

Kaže Plenkovic da Milanovic radi međunarodnu štetu a par dana prije ovog napada nitko osim Orbana i Grčke nije u EU sta na našu stranu oko izbornog zakona u BiH a mi još članica EU a oni su tamo čardak ni na nebu ni na zemlji i ipak Komšić je važniji od nas.

Kome radimo međunarodnu štetu ? Ajd Ukrajina je žrtveni jarac u cijeloj toj priči al šta je s Finskom, tri baltičke države, Švedskom, Danskom, Njemačkom, Poljskom, Češkom, Slovačkom, Rumunskom i Bugarskom koje su na nekom prvom udaru te Rusije ?

Znači oni seru po meni a meni bi kao trebalo biti stalo do njih.

MA NEKA SE NAPUŠE SVI KOLEKTIVNO KURČINE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by abraham 21/4/2022, 20:30


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by abraham 21/4/2022, 20:31

Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Šandor Winnetou 21/4/2022, 21:17

abraham wrote:Kila jebenog mozga...
:tu :tu

kizo je teška .... da ne budem prost. Ne znači da su ostali bolji no ovaj je ekstra klasa bio i ostao :blj :blj :blj :blj

_________________
Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 21/4/2022, 21:31

jbg...kao sto sizi selak sto grippeni nisu prosli za koje je opako lobirao pa sad mora svedima lovu vratiti tako zoki sizi sto ne uspijeva proturiti putinovu politiku u hrvatsku za sto je ili placen ili mu je ponudjena sinekura...na koncu ni zoki ni plenki ne mogu nista oko bh-a i to je plenki izgleda shvatio zoki jos nije...isto ko sto suljo moze siljit kurac na pristinu i to mu je sve sto mu je ostalo..putin je zajebo jedne druge trece cetvrte ovom agresijom na ukrajinu..i jos vise slabim rezultatima na bojnom polju..a najvise je ovim sjebao hrvate i srbe u bh-a koji sa ovakvom rusijom koja se muci u ukrajini ne treba ni racunati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 21/4/2022, 22:07

Obojica su iritantna, degutantna.

Mi se ovdje tako ne razgovaramo kakve si oni kvalifikacije dijele prek ekrana. To nisam nikada nigdje čuo da se vodeća dva čovjeka države tak razgovaraju. Nije to moja malograđanština, to su realni interesi Hrvatske, kultura javnog prostora, higijena društva i poštivanje institucija.

Mislim da je s obzirom na nacionalnu, regionalnu, kontinentalnu i globalnu ugrozu važno da vrh državne vlasti bude operativan i koordiniran, a on je u dugotrajnoj paralizi.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 21/4/2022, 22:12

Ne mogu vjerovati da je Milanović rekao to za Ukrajinu. Oko njega će napraviti sanitarni koridor, ako već i nisu.

Bez obzira na sve, on JEST Predsjednik RH i predstavlja i zastupa ju u Domovini i inozemstvu. Ovo mora biti velika šteta za Hrvatsku u međunarodnim odnosima.

Možda i jest u pravu, ali potpuno je suludo i nevjerovatno da je to verbalizirao u javnom prostoru.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by melkior 21/4/2022, 22:16

niels wrote:Obojica su iritantna, degutantna.
A zašto molit ću lijepo? Meni su baš dragi, već dugo nitko nije jedan o drugom izrekao toliko istine... :rasta
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by melkior 21/4/2022, 22:18

"Ukrajina nije članica NATO-a, to nije razlog za sjednicu Vijeća za nacionalnu sigurnost. Zanimljivo da već četiri mjeseca u toj opasnoj situaciji Hrvatska nema vojnog predstavnika u NATO-u. To je bio kontraadmiral Predrag Mihanović, ona ništarija od Baneta ga nije htjela nigdje smjestiti. Četiri mjeseca Hrvatsku tamo nitko ne predstavlja. Ministar ne želi potpisati imenovanje novog predstavnika. Ja predstavljam vojsku, ne HDZ - rekao je Milanović, kako prenosi Jutarnji list.





Jebote  :D
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 21/4/2022, 22:20

lik je na jebenim drogama..nesto ga pere gadno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Guest 21/4/2022, 23:08

vuksadinare wrote:lik je na jebenim drogama..nesto ga pere gadno

Sta je najgore nije, tad bi barem postojao neki razlog za ovo. On je prirodno ovakav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by red wolf 21/4/2022, 23:36

Jednom sam mu dao glas. Više ne.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by newuser 21/4/2022, 23:46

Covjek je rekao sto bilo tko sa malo mozga moze i sam zakljuciti. No ocito je demode reci stvari i nazvati ih pravim imenom. Zalosno je sto ljudi umiru u tom nepotrebnom ratu.
Ne prozivajte me rusofilom ili sto predsjesnik kaze ne dam se uvuci u tu pricu :)
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by red wolf 21/4/2022, 23:51

newuser wrote:Covjek je rekao sto bilo tko sa malo mozga moze i sam zakljuciti. No ocito je demode reci stvari i nazvati ih pravim imenom. Zalosno je sto ljudi umiru u tom nepotrebnom ratu.
Ne prozivajte me rusofilom ili sto predsjesnik kaze ne dam se uvuci u tu pricu :)
Ako je sloboda biti dio EU, ako je sloboda biti dio NATO saveza, i to ti netko brani i pritom te napadne uz tvrdnju da kao narod i nacija ne postojiš, onda jesi li kolektivno kriv za rat koji se događa tebi i tvojem narodu jer se braniš od takve bijede i jer braniš svoju slobodu?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 22/4/2022, 01:03

Razumijem da je nekima to zabavno. Ne ulazim u to.

Ali je i štetno i opasno, jer nema imenovanja i razrješenja, ni u OSRH ni u diplomaciji.

Da ne spominjem naslov ove teme. Ukrajina gori, i možda je Zoran Milanović kao čovjek u pravu dok si misli što si misli, ali Zoran Milanović kao predsjednik RH ne može lupetati tako o zemlji koja se bori za goli život.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 22/4/2022, 01:10

newuser wrote:Covjek je rekao sto bilo tko sa malo mozga moze i sam zakljuciti. No ocito je demode reci stvari i nazvati ih pravim imenom. Zalosno je sto ljudi umiru u tom nepotrebnom ratu.
Ne prozivajte me rusofilom ili sto predsjesnik kaze ne dam se uvuci u tu pricu :)

Tebi nitko neće lijepiti etikete, jer si anonimni forumaš.

On predstavlja i zastupa RH u javnom prostoru pa će dobiti etiketu rusofila. Tu leži paradoks - mislite isto, ali tretman je zbog njegovog položaja drukčiji.

Jedno je kad riba megazločinačku bandu, ali drugo je kad se ovako svrstava kontra Ukrajine.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Guest 22/4/2022, 01:13

Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum