ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by kaya 19/3/2022, 11:38

Ringo10 wrote:Epikure, Rusi protiv NATOa nece ratovat kao u Ukrajini
Nego bi bila strategija spaljene zemlje
Može, ajd da vidimo. Da im bar vrate strategijom kameno doba..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by pizzon 19/3/2022, 11:40

RayMabus wrote:
pizzon wrote:za nas, srbiju,
od zivotne vaznosti je da hitno
preuzmemo vecinski deo NIS.a
ali ne nacionalizacijom,
vec ugovorom, kompromisom,
casno.
To je rusko. Nije vaše.

rusko je moj q
to su kostunica i tadic
gotovo poklonili
nase je pravo da to casno 
vratimo u vecinsko vlasnistvo
srbije.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by RayMabus 19/3/2022, 11:41

Šta se da to se više ne vraća.

Pizdon ne pizdekaj. Rafineriju u Pančevu su modernizirali Rusi i uložili u nju i ta modernizacija je za obradu teške ruske nafte.

Šta ti imaš s tim ? Nit imaš svoje nafte nit išta. Šta će to tebi ? Opet ćeš prodat nekom trećem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by kaya 19/3/2022, 11:47

pizzon wrote:
kaya wrote:
pizzon wrote:https://www.danas.rs/svet/vecina-rusa-podrzava-napad-na-drzave-eu-755-odsto-smatra-da-je-poljska-sledeca-za-vojnu-invaziju/
Nadam se da će napasti poljsku.
Nemiješanje zapada i nato otvoreno je iritantno za gledati. 
E ako bi krenuli dalje onda će im valjda spizditi i bombe na moskvu..

to bi bio sukob velikih razmera
usa i eu moraju politicki
da ovo  odigraju.
jer, niko ne bi ostao bez razaranja.
Ne možeš politički. To je nasilnik kao hitler. Samo onaj je imao vojsku u naponu snage 1939 a ovaj će ako bude još malo pucao postati 187-a vojna sila na svijetu a ne peta. 
Sve karte je stavio na to da se nato neće umješati jer će on bacati bombe i stiskati gumbiće.
Neće jer ode i on u kurac. To je blef i treba mu jebat mater vojno, na moskvu ako treba. A ako ih stisne opet mu treba jebat mater i stisnuti sve što imaju na njega.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by prckov 19/3/2022, 12:20

nevjerojatno
ako je zaista tako onda su ti rusi skoro ludi i od srba

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 19/3/2022, 13:07

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:za nas, srbiju,
od zivotne vaznosti je da hitno
preuzmemo vecinski deo NIS.a
ali ne nacionalizacijom,
vec ugovorom, kompromisom,
casno.
To je rusko. Nije vaše.

rusko je moj q
to su kostunica i tadic
gotovo poklonili
nase je pravo da to casno 
vratimo u vecinsko vlasnistvo
srbije.

Znas li ti koliko je to komplicirano napraviti cak i da im pukne se sankcije ili ne znam sta. Imovina se zamrzava a ne oduzima. Ne mozes nekome oduzeti nesto i nastaviti samo raditi, mislim mozes, ali sebi time radis stetu...tko ce ti sutra doci ako se postavi da se zemlja tako ponasa prema ulagacima neovisno od toga tko su i odakle dolaze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by mentalitet 20/3/2022, 05:35

RayMabus wrote:Šta se da to se više ne vraća.

Pizdon ne pizdekaj. Rafineriju u Pančevu su modernizirali Rusi i uložili u nju i ta modernizacija je za obradu teške ruske nafte.

Šta ti imaš s tim ? Nit imaš svoje nafte nit išta. Šta će to tebi ? Opet ćeš prodat nekom trećem.

Ajde konachno neshto pametno i od tebe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by pizzon 20/3/2022, 06:04

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Šta se da to se više ne vraća.

Pizdon ne pizdekaj. Rafineriju u Pančevu su modernizirali Rusi i uložili u nju i ta modernizacija je za obradu teške ruske nafte.

Šta ti imaš s tim ? Nit imaš svoje nafte nit išta. Šta će to tebi ? Opet ćeš prodat nekom trećem.

Ajde konachno neshto pametno i od tebe.

kenja isto ko i ti !
bice to srpsko, svakako !
ali ne nacionalizacijom.
pa sta ako su modernizovali,
sve su dobili mufte.
samo nam treba srbin 
bez putera na glavi.
ideoloskog ili bilo sta sl.
neko ko se ne izoblici
kad vidi putina ili izgovori
rec rusija.
neko  kome je srbija sve.
sve ima svoju cenu, pa i
rusko ulaganje u NIS.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by pizzon 20/3/2022, 06:13

mi, koji smo naklonjeni
eu, zapadu, nismo
fascinirani nijednom
osobom u tom delu
sveta, ili drzavom, mi
smo naklonjeni sistemu,
drzavnom i drustvenom
uredjenju. rezultatima
koji su cinjenica u svim
sferama zivota.
rusofili vole bezuslovno,
pa cak i ono sto steti interesima
srbije.
garantujem, da bismo,
koliko sutra, slusali informbirovce,
kako moramo da razumrmo
ruski stav, kosovo za krim,
da se zrtvujemo,
da ce to dugorocno biti
benefit za srbiju.
garantujem da bismo
slusali takve bljuvotine,
ko sto ih slusamo zadnjih
30tak godina.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by RayMabus 20/3/2022, 07:53

Država Srbija vjerovatno ima pravo prvotkupa pošto je riječ o strateškom objektu za državu.

Ne vidin uopće u čemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by abraham 20/3/2022, 08:11

Kao i svaki cirkus i ovaj ce zavrsnu predstavu imati na polazistu tj Moskvi. Kako ce biti??? Mislim krvavo. Rusa izmedu. Poslije ce biti kuvar, pekar, apotekar, nisam znao, nateralo me i sl . Tko nas zavadi i sl.... Vec videno i vrlo predvidljivo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 20/3/2022, 09:37

epikur37 wrote:

Msm ako će nuklearkama gađati, onda ništa....da uzmem janjetine i pojedem dok sve nije otišlo ukurac. onda je ionako svejedno

Hiroshima tijekom bombardiranja - 255 000 stanovnika.
Hiroshima danas - 1 194 000 stanovnika.

Sve je to dio propagandnog rata.


Last edited by Speare Shaker on 20/3/2022, 09:41; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 20/3/2022, 09:41

kaya wrote:

Sve karte je stavio na to da se nato neće umješati jer će on bacati bombe i stiskati gumbiće.
Neće jer ode i on u kurac. 

Upravo tako.
Postao je napuhnut kao žabac, ne samo zbog očite upotrebe kortikosteroida koje uzima zbog velikih zdravstvenih problema.
Sva je prilika da ti problemi neće trajati dugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 20/3/2022, 09:43

RayMabus wrote:Država Srbija vjerovatno ima pravo prvotkupa pošto je riječ o strateškom objektu za državu.

Ne vidin uopće u čemu je problem ?

U činjenici da Srbija gubi svog najvažnijeg saveznika i političkog zaštitnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by epikur37 20/3/2022, 13:46

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Država Srbija vjerovatno ima pravo prvotkupa pošto je riječ o strateškom objektu za državu.

Ne vidin uopće u čemu je problem ?

U činjenici da Srbija gubi svog najvažnijeg saveznika i političkog zaštitnika.

Obzirom da je došlo do snažnog pritiska na crti Zapada i Rusije, svako srpsko junačenje u ovoj situaciji bilo bi samo dobrodošli ispušni ventil NATO paktu za intervenciju  zbog nemogućnosti za akciju u  Ukrajini.

Prema tome Srbadiji je najbolje biti tiho u ovoj situaciji, a čini se da je Adem Vuchiqi ubrao potku.

Teofil Pančić je imao dobar komentar u subotnjem Jutarnjem.

Predizborno geslo Vučića je "mir i sigurnost", toj bazičnoj opciji teško će tko parirati. Što jasno ukazuje da dobro osjeća situaciju.

Preneseno i na Dodu, neće biti ishitrenih poteza.

No posve novi moment je bošnjačko odbijanje izborne reforme prije nekih sat vremena.

Naime, Kenwood Kenon se ozbiljno založio u reformu Izbornog zakona, uložio je hrvatske političke dionice kojima je u ovoj situaciji porasla cijena.

Konačno je  EU i SAD stao iza Hrvata, RH i potrebe za izmjenu izbornog zakon, praktički su prišarafili Bošnjake.

Činilo se izgledno još jučer,

da bi danas Bakir Izetbegović odbio, 5 stranaka od 6 je pristalo samo  on je odbio.

Jasno je da dalju nestabilnost i rekao bih politički deterministički kaos koji može nastati on otvara.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by epikur37 20/3/2022, 13:50

Ovaj prijedlog izmjene izbornog zakona snažno je lobiran od hrvatske strane i iza njega su stali SAD i EU.

Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

I to će se vidjeti uskoro.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 20/3/2022, 13:58

epikur37 wrote:
Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

Imaju istu temeljnu računicu kao i Putin. Igraju na kartu s jedne strane svog imidža vječne žrtve (kod Putina je to težnja zapada za potčinjavanjem Rusije), a s druge svoje dokazane neuračunljivosti nadajući se da će im svijet dopustiti da rade što ih je volja kako ih ne bi u potpunosti odbio od sebe odnosno kako ne bi spalio sve mostove prema njima.
Činjenica da oni predstavljaju puno manji problem za svoje uže okruženje nego ruski car Putin (namjerno ne kažem Rusi, čak niti Ruska Pravoslavna Crkva nebitno što je sad u potpunosti na strani Putina) za svijet, ništa bitno ne mijenja, osim možda u spoznaju da su oni dokazano puno gluplji od Putina, jer je baš svima jasno kako zapravo, za razliku od Putina, prijete ne samo praznom nego i nepostojećom puškom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Službenik 20/3/2022, 14:02

epikur37 wrote:Ovaj prijedlog izmjene izbornog zakona snažno je lobiran od hrvatske strane i iza njega su stali SAD i EU.

Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

I to će se vidjeti uskoro.

jer ti daju vremena da biraš izborni zakon s vazelinom ili bez vazelina.
samo ne znam koji te kurac to više boli?
ti si koliko sam prije neki dan shvatio danas u zadru.
a nekretnina ti je u tuzli i iz tuzle neće nikamo pa ćeš ju prodati.
sad samo ovisi za koliko konvertibilnih maraka.
dvije, tri ... pedesetak možda.
taman da si nadozidaš jedan red cigli u zadru.
uglavnom, jeb'o te onaj tko dao ulazak u hrvatsku.
i ti njega.

:)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Guest 20/3/2022, 14:05

Speare Shaker wrote:
epikur37 wrote:
Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

Imaju istu temeljnu računicu kao i Putin. Igraju na kartu s jedne strane svog imidža vječne žrtve (kod Putina je to težnja zapada za potčinjavanjem Rusije), a s druge svoje dokazane neuračunljivosti nadajući se da će im svijet dopustiti da rade što ih je volja kako ih ne bi u potpunosti odbio od sebe odnosno kako ne bi spalio sve mostove prema njima.
Činjenica da oni predstavljaju puno manji problem za svoje uže okruženje nego ruski car Putin (namjerno ne kažem Rusi, čak niti Ruska Pravoslavna Crkva nebitno što je sad u potpunosti na strani Putina) za svijet, ništa bitno ne mijenja, osim možda u spoznaju da su oni dokazano puno gluplji od Putina, jer je baš svima jasno kako zapravo, za razliku od Putina, prijete ne samo praznom nego i nepostojećom puškom.

Naime, ja cijelo vrijeme govorim da je glavni problem bosanskih muslimana i njihovih političkih elita činjenica da oni nisu u stanju bilo kakvom vrstom sile natjerati ni Hrvate, a kamoli Srbe da poštuju njihivu vlast i zakone. 
Uostalom, zašto bi kada ih ni muslimani ne poštuju poput recimo presude/odluke vlastitog Ustavnog Suda u predmetu Sejdić-Finci?
I to je glavni generator ove pat pozicije, ali za koju je jasno da ne može potrajati ne samo dovijeka nego čak niti posebno dugo.
I pobijedit će ne onaj koji se pokaže kao najluđi nego najistrajniji u skladu sa temeljnim moralnim načelima poštujući tu činjenicu o jedino održivoj temeljnoj prirodi BiH kao države.
Druga je priča što je sudbina te države i dalje otvoreno pitanje bez obzira što je ona Putonova za sad već potpuno izvjesna. On je ionako svoju politiku prema BiH formirao na temelju suprostavljenosti politike zapada, a ne zbog navodno velike ljubavi prema kršćanima Srbima i Hrvatima i neshvaćanju politike muslimana.
Uostalom, riječ je o čovjeku koji podržava uključivanje u rat Čečena i sirijskih muslimana protiv većinskih ukrajinskih pravoslavaca (i manjim dijelom grkokatolika).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by epikur37 20/3/2022, 14:29

Dragovit wrote:
epikur37 wrote:Ovaj prijedlog izmjene izbornog zakona snažno je lobiran od hrvatske strane i iza njega su stali SAD i EU.

Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

I to će se vidjeti uskoro.

jer ti daju vremena da biraš izborni zakon s vazelinom ili bez vazelina.
samo ne znam koji te kurac to više boli?
ti si koliko sam prije neki dan shvatio danas u zadru.
a nekretnina ti je u tuzli i iz tuzle neće nikamo pa ćeš ju prodati.
sad samo ovisi za koliko konvertibilnih maraka.
dvije, tri ... pedesetak možda.
taman da si nadozidaš jedan red cigli u zadru.
uglavnom, jeb'o te onaj tko dao ulazak u hrvatsku.
i ti njega.

:)

U temu sam uveo reformu izborni zakona u BiH koja je propala prije kojih sat vremena.

Otvorit ću posebnu temu, čekam da se slegnu dojmovi nakon propalih pregovora i čujem reakcije.

Mojim nekretninama u TZ, hvala na brizi, neće faliti ništa.

Vikanje je dozvoljeno sa svake strane, zašto ne bi i ti kad mogu i drugi.





epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by epikur37 20/3/2022, 14:33

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
epikur37 wrote:
Ne znam što Bošnjaci računaju i kako kalkuliraju odbijajući ga.

Imaju istu temeljnu računicu kao i Putin. Igraju na kartu s jedne strane svog imidža vječne žrtve (kod Putina je to težnja zapada za potčinjavanjem Rusije), a s druge svoje dokazane neuračunljivosti nadajući se da će im svijet dopustiti da rade što ih je volja kako ih ne bi u potpunosti odbio od sebe odnosno kako ne bi spalio sve mostove prema njima.
Činjenica da oni predstavljaju puno manji problem za svoje uže okruženje nego ruski car Putin (namjerno ne kažem Rusi, čak niti Ruska Pravoslavna Crkva nebitno što je sad u potpunosti na strani Putina) za svijet, ništa bitno ne mijenja, osim možda u spoznaju da su oni dokazano puno gluplji od Putina, jer je baš svima jasno kako zapravo, za razliku od Putina, prijete ne samo praznom nego i nepostojećom puškom.

Naime, ja cijelo vrijeme govorim da je glavni problem bosanskih muslimana i njihovih političkih elita činjenica da oni nisu u stanju bilo kakvom vrstom sile natjerati ni Hrvate, a kamoli Srbe da poštuju njihivu vlast i zakone. 
Uostalom, zašto bi kada ih ni muslimani ne poštuju poput recimo presude/odluke vlastitog Ustavnog Suda u predmetu Sejdić-Finci?
I to je glavni generator ove pat pozicije, ali za koju je jasno da ne može potrajati ne samo dovijeka nego čak niti posebno dugo.
I pobijedit će ne onaj koji se pokaže kao najluđi nego najistrajniji u skladu sa temeljnim moralnim načelima poštujući tu činjenicu o jedino održivoj temeljnoj prirodi BiH kao države.
Druga je priča što je sudbina te države i dalje otvoreno pitanje bez obzira što je ona Putonova za sad već potpuno izvjesna. On je ionako svoju politiku prema BiH formirao na temelju suprostavljenosti politike zapada, a ne zbog navodno velike ljubavi prema kršćanima Srbima i Hrvatima i neshvaćanju politike muslimana.
Uostalom, riječ je o čovjeku koji podržava uključivanje u rat Čečena i sirijskih muslimana protiv većinskih ukrajinskih pravoslavaca (i manjim dijelom grkokatolika).

x

Nihil opstat, imprimi potest.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Većina Rusa podrzava napad na EU !? - Page 4 Empty Re: Većina Rusa podrzava napad na EU !?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum