ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Šandor Winnetou 20/3/2022, 09:06

omni wrote:
abraham wrote:Da ne citam ali druga strana bi trebali biti Rusi, Srbi, Assadovi koljaci,Eritrejski intelektualci i Sjevernokorejski borci za slobodu. Muhahahahaaaa Kila jebenog mozga....
I 80% amerikanaca po baron munchausen-ovoj slobodnoj procjeni, dobro ne bas slobodnoj nego dosta sigurnoj jer ih je naime on sam "prosvijetlio". Stoga je otisao u "osinje gnijezdo", da a ne zbog tamo nekih dolara i lagodnijeg zivota. Pljuc.
mentalni je idiot, taj redovno sere u tanjur iz kojeg jede.

Šandor Winnetou

Posts : 19763
2017-12-31


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 20/3/2022, 09:32

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:Baron i price za malu rusofilsku decu, mada poprilicno slab na zivcima pa ce i deca da slabo poveruju, tatatatiraaa drugari. Pljuc.

Sta  je pichko jesii pogledao video chovjeka koji je struchan kada su vojne stvarii u pitanju. Ako ne znas engleski reci pomocemo nije frka..Da li je i taj amer rusofiil i  Baron koji pricha bajke za rusofilsku djecu? Jedan inteligentn forumash je napisao da mu je to najkorisnije vrijeme koje je proveo uz taj video a i meni takodje jer sam neshto nauchio a ne kao ti kojii si ispao iz pchke svoje matere vec sa malom maturom ,samo je zajeb shto si pao glavom na beton i po kurca ne shvacash i zbog nedostatka mozga necesh nikada niishtaa u zivotu nauchit,pa cesh ostatii tuka ciijeli zivot samo sa razlikom na nju imash jednu vishe vijugu da  ne seresh po dvorishtu nego si doshao srati svoje primitivne kvake na forum. ili te mortii boli istina koju ovi ameri prichaju.Chiini mi se da je ipak ovo zadnje.




Nis se ti ne nerviraj 8:1 amera je za Putina, zasto uopce u tom slucaju slati dokaze da je i taj? Ja vidis nist ne vjerujem amerima pa ni tebi koji imas americki pasos, lazete ko kerovi. Malo manje od Rusa, ali samo malo. Smiri strasti samo ces bezveze zavrsiti na hitnoj sa infarktom. Znas ono..amerika i engleska bit ce zemlja proleterska...

pa gle, zapad se nekad dičio slobodom govora i tiska.
sada vlada cenzura neviđena.
takvu pamtim u bivšoj jugi-šugi.
istupi javno protiv woke-a, ltbg-a, američke i britske politike u ukrajini i uopće u svijetu itd. i ide ti
u najblažem obliku cenzura ili cancel culture, a u nekim situacijama i sudski pravorijek i pržun.

zapad se uvijek dičio nepovredivošću privatnog vlasništva.
sada se plijeni imovina nepodobnih rusa bez obzira što je stečena zakonito i što su plaćeni svi porezi u državama gdje ta imovina postoji.

gdje su sad libertarijanci?
gdje su sad sloboda govora i tiska?
gdje je sad nepovredivost privatnog vlasništva koja na ''zapadu'' kako vole reći čini 9/10 svih zakona?

kurac-palac.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 20/3/2022, 10:25

Dragovit wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:

Sta  je pichko jesii pogledao video chovjeka koji je struchan kada su vojne stvarii u pitanju. Ako ne znas engleski reci pomocemo nije frka..Da li je i taj amer rusofiil i  Baron koji pricha bajke za rusofilsku djecu? Jedan inteligentn forumash je napisao da mu je to najkorisnije vrijeme koje je proveo uz taj video a i meni takodje jer sam neshto nauchio a ne kao ti kojii si ispao iz pchke svoje matere vec sa malom maturom ,samo je zajeb shto si pao glavom na beton i po kurca ne shvacash i zbog nedostatka mozga necesh nikada niishtaa u zivotu nauchit,pa cesh ostatii tuka ciijeli zivot samo sa razlikom na nju imash jednu vishe vijugu da  ne seresh po dvorishtu nego si doshao srati svoje primitivne kvake na forum. ili te mortii boli istina koju ovi ameri prichaju.Chiini mi se da je ipak ovo zadnje.




Nis se ti ne nerviraj 8:1 amera je za Putina, zasto uopce u tom slucaju slati dokaze da je i taj? Ja vidis nist ne vjerujem amerima pa ni tebi koji imas americki pasos, lazete ko kerovi. Malo manje od Rusa, ali samo malo. Smiri strasti samo ces bezveze zavrsiti na hitnoj sa infarktom. Znas ono..amerika i engleska bit ce zemlja proleterska...

pa gle, zapad se nekad dičio slobodom govora i tiska.
sada vlada cenzura neviđena.
takvu pamtim u bivšoj jugi-šugi.
istupi javno protiv woke-a, ltbg-a, američke i britske politike u ukrajini i uopće u svijetu itd. i ide ti
u najblažem obliku cenzura ili cancel culture, a u nekim situacijama i sudski pravorijek i pržun.

zapad se uvijek dičio nepovredivošću privatnog vlasništva.
sada se plijeni imovina nepodobnih rusa bez obzira što je stečena zakonito i što su plaćeni svi porezi u državama gdje ta imovina postoji.

gdje su sad libertarijanci?
gdje su sad sloboda govora i tiska?
gdje je sad nepovredivost privatnog vlasništva koja na ''zapadu'' kako vole reći čini 9/10 svih zakona?

kurac-palac.
Ako živiš u državi kojoj Putin prijeti i sam si pod prijetnjom htio ne htio. Razlog? Boli mene ona stvar isto kao što kepeca boli mislim lili ja da je u pravu ili ne, bomba ne bira. Nema tu sloboda govora više, drukaš za neprijatelja, točka.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti 20/3/2022, 11:18

Kako stvari stoje, nakon ovog rata Kina će biti još bogatija i moćnija nego što je sad, dok će Europa oslabiti.

Možda je to upravo ono što su Ameri i htjeli postići?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 20/3/2022, 13:31

omni wrote:
Dragovit wrote:
omni wrote:
Nis se ti ne nerviraj 8:1 amera je za Putina, zasto uopce u tom slucaju slati dokaze da je i taj? Ja vidis nist ne vjerujem amerima pa ni tebi koji imas americki pasos, lazete ko kerovi. Malo manje od Rusa, ali samo malo. Smiri strasti samo ces bezveze zavrsiti na hitnoj sa infarktom. Znas ono..amerika i engleska bit ce zemlja proleterska...

pa gle, zapad se nekad dičio slobodom govora i tiska.
sada vlada cenzura neviđena.
takvu pamtim u bivšoj jugi-šugi.
istupi javno protiv woke-a, ltbg-a, američke i britske politike u ukrajini i uopće u svijetu itd. i ide ti
u najblažem obliku cenzura ili cancel culture, a u nekim situacijama i sudski pravorijek i pržun.

zapad se uvijek dičio nepovredivošću privatnog vlasništva.
sada se plijeni imovina nepodobnih rusa bez obzira što je stečena zakonito i što su plaćeni svi porezi u državama gdje ta imovina postoji.

gdje su sad libertarijanci?
gdje su sad sloboda govora i tiska?
gdje je sad nepovredivost privatnog vlasništva koja na ''zapadu'' kako vole reći čini 9/10 svih zakona?

kurac-palac.
Ako živiš u državi kojoj Putin prijeti i sam si pod prijetnjom htio ne htio. Razlog? Boli mene ona stvar isto kao što kepeca boli mislim lili ja da je u pravu ili ne, bomba ne bira. Nema tu sloboda govora više, drukaš za neprijatelja, točka.

onda me druknite pičke i kuje jedne američke.
jeb'o sam amerima i zapadu mater 1991., jebem im i danas.
i jebat ću im dok sam živ.
mogu i vama jer im iz guzice danas virite.
a zašto?
zato što sam svoje lege u komadima u šatorskom krilu izvlačio s prvih crta
da ih se barem može pokopati doma kad su nas četalji poklapali,
a mi smo imali kurac od ovce za potporu zbog embarga dok su oni nas tepihirali s minobacačima svih kalibara.
ej .... danas mi je to ''saveznik i strateški partner''?
mater im jebem da im jebem.


tko mi je ono neprijatelj i zašto je odjednom to postao?

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 20/3/2022, 13:37

Dragovit wrote:
omni wrote:
Dragovit wrote:

pa gle, zapad se nekad dičio slobodom govora i tiska.
sada vlada cenzura neviđena.
takvu pamtim u bivšoj jugi-šugi.
istupi javno protiv woke-a, ltbg-a, američke i britske politike u ukrajini i uopće u svijetu itd. i ide ti
u najblažem obliku cenzura ili cancel culture, a u nekim situacijama i sudski pravorijek i pržun.

zapad se uvijek dičio nepovredivošću privatnog vlasništva.
sada se plijeni imovina nepodobnih rusa bez obzira što je stečena zakonito i što su plaćeni svi porezi u državama gdje ta imovina postoji.

gdje su sad libertarijanci?
gdje su sad sloboda govora i tiska?
gdje je sad nepovredivost privatnog vlasništva koja na ''zapadu'' kako vole reći čini 9/10 svih zakona?

kurac-palac.
Ako živiš u državi kojoj Putin prijeti i sam si pod prijetnjom htio ne htio. Razlog? Boli mene ona stvar isto kao što kepeca boli mislim lili ja da je u pravu ili ne, bomba ne bira. Nema tu sloboda govora više, drukaš za neprijatelja, točka.

onda me druknite pičke i kuje jedne američke.
jeb'o sam amerima i zapadu mater 1991., jebem im i danas.
i jebat ću im dok sam živ.
mogu i vama jer im iz guzice danas virite.
a zašto?
zato što sam svoje lege u komadima u šatorskom krilu izvlačio s prvih crta
da ih se barem može pokopati doma kad su nas četalji poklapali,
a mi smo imali kurac od ovce za potporu zbog embarga dok su oni nas tepihirali s minobacačima svih kalibara.
ej .... danas mi je to ''saveznik i strateški partner''?
mater im jebem da im jebem.


tko mi je ono neprijatelj i zašto je odjednom to postao?
Zasto se nerviras? Pojasnio sam ti osnovne stvari iz mog kuta gledista i sto sada? Ti mozes biti ocajan zbog ovoga ili onoga, bio sam i ja uzrujan radi embarga i stosta jos, ali stanje je trenutno takvo. Kada sve zbrojim i oduzmem sansa da ja ili moj netko pogine od ruske ili nato granate/bombe/metka/nuklearke... je tu oko 95/5 i sto sad treba da hvalim toga sto mi je trenutno vise opasan samo zato sto se dogodilo prije 30 godina??? Boli me ona stvar, trenutno mi je jbg Rus problem, ostali nisu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by michaellcmacha 20/3/2022, 15:19

Ovaj Dragovit sad se kurči, a kad ga se dohvati bude cvilio ko pičkica... Usput jebalo majku ako je on bio hrvatski vojnik, bilo kad i bilo gdje... I usput da ne dođe u napast jebo svoju tromajku, zna on što to znači...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by kaya 20/3/2022, 17:37

mentalitet wrote:
Pa iimam i mogu vam jebati mater hrvatsku ,nishta mi ne mozete jer moja drzava ne prizna ni jedan drugii sud osim svoga dok je vas natjerala da priznajete one suudove koje ona ne prizna i fino pishe da ce svakog svoga gradjanina osloboditi i tu zemlju napasti,pazi zbog jednog chovjeka .Da li ti uopce shvacash o chemu ja  tipkam ili kujice nemaju ni jednu vishe viijugu osim one da donose gazdi bacheni shtap.
ovisi štakorovo  govance, jesi li što skrivio ili si pobjegao samo pičkice. ako si skrivio ta "tvoja" država amerika kremljenko  bi te nama isporučila samo tako, sa lisicama u donjem dijelu aviona da ne grizeš putnike i mašnom oko ušiju. 
jer znaju govance ameri da si ti srbin, sa hrvatskom putovnicom , koji se tamo oženio i namolio državljanstvo zbog braka nakon deset ili više godina. a hrvatsko državljanstvo ti je bila samo prednost. 
kada netko aplicira za državljanstvo uđe mu somalija u genetski trag i razlog a gdje neće ameri. 
tako da manje jedi govna, budi kuš i odi u pičku materinu tamo kositi travu ili mesti cestu, što već radiš. i  jebo ti staljin i šešelj mater u usta
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by kaya 20/3/2022, 17:41

michaellcmacha wrote:Ovaj Dragovit sad se kurči, a kad ga se dohvati bude cvilio ko pičkica... Usput jebalo majku ako je on bio hrvatski vojnik, bilo kad i bilo gdje... I usput da ne dođe u napast jebo svoju tromajku, zna on što to znači...
nema šanse
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 20/3/2022, 19:16

omni wrote:
abraham wrote:Da ne citam ali druga strana bi trebali biti Rusi, Srbi, Assadovi koljaci,Eritrejski intelektualci i Sjevernokorejski borci za slobodu. Muhahahahaaaa Kila jebenog mozga....
I 80% amerikanaca po baron munchausen-ovoj slobodnoj procjeni, dobro ne bas slobodnoj nego dosta sigurnoj jer ih je naime on sam "prosvijetlio". Stoga je otisao u "osinje gnijezdo", da a ne zbog tamo nekih dolara i lagodnijeg zivota. Pljuc.

Opet se sluzish lazima i insuinirash da sam ja rekao da 80% ameriikanaca misli kao ja, ali par njih siigurno slichno razmishlja i oni su relevantni od generala do reportera iz raznih ratova.I sta tebe briga gdje sam ja i zashto otishao i kako zivim. Ja tebe ne krivim shto tako razmishljash jer se hraniish hrvatskom propagandom i medijima(odavno mi je to jasno i uvjerio sam se osobno tako da uglavnom chitam strane neovisne medije kojih josh iima) koji su u stranom vlasnishtvu pa manipuliraju sa vama ko sa guskama u magli.Da li si se ikada upiitao koji kurac schwabe i ameri kupuju balkanske mediije i na vashem jeziku vam ispiru mozak?Znam da nisi jer u sebi nemash kritichni nachin razmishljanja koji je pretpostavka da dodjesh do bilo kakve istine.Ti i takvii sve gutate shto vam ti mediji serviraju dok je u USA to razvojem iinterneta postalo nemoguce zato bez obziira shto ih je njihov sistem mentalno unazadio postoje josh posebno mladi ljudi koji se pitaju a zashto je to tako i pochinju se zanimati za korijene nekog dogadjaja a ne uljepshane kroshnje koje obrezuje onaj koji zeli da ti se to dopadne.Razmishljajuci o Njemachkoj pala mi je misao na pamet pa zashto ta schwapska smeca ne ulazu u Hrvatsku kao shto ulazu u Srbiiju a kurche se da su nam frendovi ?Znash zashto ?Zato shto su vas okupirali bez ispaljenog metka pa cete uskoro moratii govoriiti schwapskii a na njihovim firmama ionako je vec sve na schwapskom.Ajde neka neki Hrvat otvori neku firmu u Njemachkoj i javno istakne naziv na hrvatskom jeziku odmah bi mu doshli i rekli da to nije u skladu sa njemachkim pozitivnim zakonima.Znam schwabe bolje od svoga dzepa i slobodno tvrdim da su i dalje fashiisti u bijelim rukaviicama pa su kroz svoje zakone perfekto zashtiitili fashizam koji se teshko vidi jer je zakamufliiran takozvanim pozitivnim zakonima.Dakle,zashto schvabe koje toliko izuzetno ciijenite ne dozvolr hrvatima iz BiH da se prikljuche matici zemlji nego iih jebu kao majmune da ziive sa srbima i muslimanima a to nisu shtitilii kada je u piitanju bila YU .Jesu to prijatelji zbog kojih ste pjevali Danke Deutschland.Zato ako zelish da budesh veliiki Hrvat preispituj uvijek prije nego napiishesh kakvu glupost tko je a tko nije prijatelj Hrvatske (mada je poznato da u politici ne postoje prijateljstva nego interesi, pa tp i prvachicii znaju)ne shto ko pricha nego shto je netko uchinio za Hrvatsku.Kada budesh izgradio kritichno mishljenje onda ce ti mnogo jasniije biiti sve i necesh se ljutiiti na nekog drugoga shto drugachije razmiishlja kao diijete kome su ukrali slatkish.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 21/3/2022, 17:05

Trump: Biden and his son are 'stone-cold crooked'
https://www.youtube.com/watch?v=IeTtXtDv0B8

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 21/3/2022, 17:21

michaellcmacha wrote:Ovaj Dragovit sad se kurči, a kad ga se dohvati bude cvilio ko pičkica... Usput jebalo majku ako je on bio hrvatski vojnik, bilo kad i bilo gdje... I usput da ne dođe u napast jebo svoju tromajku, zna on što to znači...



I onaj Imocaniin Frank koji te razotkrio sigurno nije po tvome nije ratovao na strani Hrvatske nego je chedomir.Koliko ja kuziim oni koji su srcem ishli da se bore za Hrvatsku borili su se za nju da ne bude nichija kujica i njima skidam kapu dolje a ne kao ti i vuk koji virite iiz amerishkog chmara ochekujuci da ce dobiti neshto dzabe,Hocete,kao i svi americhki frendovi,dobit cete kurac crnachki u shupak a kad vas iskoriste chizmu u straznjicu kao i svi do sada sa kime je ta kliika na vlasti imala posla. Da se ne zbunish ti i tvoji jednoumni pajdashi i da mi ne spominjete tanjur iz kojeg jedem i ruku koja me hrani ,kada govorim o amerima govorim o dubokoj drzavi protiv koje su najmanje 50% pravih i poshtenih amerikanaca.Jebiga moram objashnjavati jer nemate kapaciteta da to shvatiite.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 21/3/2022, 18:01

michaellcmacha wrote:Ovaj Dragovit sad se kurči, a kad ga se dohvati bude cvilio ko pičkica... Usput jebalo majku ako je on bio hrvatski vojnik, bilo kad i bilo gdje... I usput da ne dođe u napast jebo svoju tromajku, zna on što to znači...

Naravno da jesam pička ti materina debilna. Da bih danas doživio da nam samo nožni prsti vire iz guzice onih koji su nam o glavi radili 1991. a kao Rus mi je neprijatelj.

Zašto mi Rus mora biti neprijatelj?
Što je on konkretno naudio Hrvatskoj toliko koliko "zapad"?
Zato što to kažu oni koji su trgovali našim teritorijem od Londonskog ugovora pa nadalje, jebali nas u zdrav mozak kad smo po slovu i ustava i prava krenuli putem samostalnosti, nabili nam embargo na oružje?

Marš ti u svoju tromaterinu jeb'o je ti u usta ciganska đubre.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 21/3/2022, 18:05

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:Ovaj Dragovit sad se kurči, a kad ga se dohvati bude cvilio ko pičkica... Usput jebalo majku ako je on bio hrvatski vojnik, bilo kad i bilo gdje... I usput da ne dođe u napast jebo svoju tromajku, zna on što to znači...
nema šanse

Aha. :)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 21/3/2022, 18:10

omni wrote:
Dragovit wrote:
omni wrote:
Ako živiš u državi kojoj Putin prijeti i sam si pod prijetnjom htio ne htio. Razlog? Boli mene ona stvar isto kao što kepeca boli mislim lili ja da je u pravu ili ne, bomba ne bira. Nema tu sloboda govora više, drukaš za neprijatelja, točka.

onda me druknite pičke i kuje jedne američke.
jeb'o sam amerima i zapadu mater 1991., jebem im i danas.
i jebat ću im dok sam živ.
mogu i vama jer im iz guzice danas virite.
a zašto?
zato što sam svoje lege u komadima u šatorskom krilu izvlačio s prvih crta
da ih se barem može pokopati doma kad su nas četalji poklapali,
a mi smo imali kurac od ovce za potporu zbog embarga dok su oni nas tepihirali s minobacačima svih kalibara.
ej .... danas mi je to ''saveznik i strateški partner''?
mater im jebem da im jebem.


tko mi je ono neprijatelj i zašto je odjednom to postao?
Zasto se nerviras? Pojasnio sam ti osnovne stvari iz mog kuta gledista i sto sada? Ti mozes biti ocajan zbog ovoga ili onoga, bio sam i ja uzrujan radi embarga i stosta jos, ali stanje je trenutno takvo. Kada sve zbrojim i oduzmem sansa da ja ili moj netko pogine od ruske ili nato granate/bombe/metka/nuklearke... je tu oko 95/5 i sto sad treba da hvalim toga sto mi je trenutno vise opasan samo zato sto se dogodilo prije 30 godina??? Boli me ona stvar, trenutno mi je jbg Rus problem, ostali nisu.

Uopće se ne živciram.
A još manje očajan.
Samo vidim stvari takve kakve jesu.


Meni osobno Rus nikad nije problem.
Nije niti Ukrajinac.
Ali Ameri i Briti jesu.
A ovo sve je njihovo maslo.

I zato im jebem mater.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Eroo 21/3/2022, 18:12

S današnjim rusofilima nema smisla raspravljati, njih se može samo poslati u 3.p.m. i okrenut im leđa.
Ovo važi za sve koji ne žele vidjeti kroz koju kalvariju prolazi jedan od erupskih naroda.
Samo usput, oni i njihovi nisu ni do gležnja Ukrajincima. Ni po kom kriteriju.
Eroo
Eroo

Posts : 77823
2016-07-22


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Službenik 21/3/2022, 18:30

Eroo wrote:S današnjim rusofilima nema smisla raspravljati, njih se može samo poslati u 3.p.m. i okrenut im leđa.
Ovo važi za sve koji ne žele vidjeti kroz koju kalvariju prolazi jedan od erupskih naroda.
Samo usput, oni i njihovi nisu ni do gležnja Ukrajincima. Ni po kom kriteriju.




Zato ti tako plemenit po mraku dolaziš i odlaziš iz Hercegovine. Da te ovi tvoji susjedi dolje sikirom ne poglade.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by vili40 21/3/2022, 18:41

forumaška osovina Miami-Moskva rastura,boli glava
vili40
vili40

Male
Posts : 10969
2015-08-02


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 21/3/2022, 19:51

vili40 wrote:forumaška osovina Miami-Moskva rastura,boli glava


Gle irelevantan si sugovornik samnom jer ja se opskrbljujem informacijama sa americhkih internet stranica a ne sa hrvatskih koje su odavno postale propaganda a posebno kada su kupljene od stranih informativnih agencija pa vam ispiru mozak kao da ste kokoshi .No ok je i to ,jebiga demokracija na djelu je samo ono u shto vjerujesh a ja ne vjerujem nikome pa moram gubiti svoje dragocjeno vrijeme po schwapskim i americhkim portalima koji isto tako lazu jer su u vlasnishtvu istih onih koje posjeduju i hrvatske a bogami i srpske pa i bosanske.Paradoksalno je da zivimo u vrijeme kada su informativne tehnologije u svojoj tachci razvoja na vrhu a lazi nikad vecevjerojatno zato shto su te tehnologije dostupne svima pa ponekada njihovi korisnici shire te lazi a da nisu ni svjesni toga pa doci do istine je tezak put .Ludi su pali pod zensku psihologiju koja kaze lazi me samo me lazi ali njezno .Zene uzuvaju da ih lazesh i da im sve govorish u superlativu pa su psiholozi otkrili da to nije svojstveno samo zenama nego i mushkarcima posebno mentalno femineziranim.Dakle ja svoju informaciju mogu dokazati a ako ja to mogu dokazati ti si u najmanju ruku pogreshno informiran.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 21/3/2022, 19:54

mentalitet wrote:
vili40 wrote:forumaška osovina Miami-Moskva rastura,boli glava


Gle irelevantan si sugovornik samnom jer ja se opskrbljujem informacijama sa americhkih internet stranica a ne sa hrvatskih koje su odavno postale propaganda a posebno kada su kupljene od stranih informativnih agencija pa vam ispiru mozak kao da ste kokoshi .No ok je i to ,jebiga demokracija na djelu je samo ono u shto vjerujesh a ja ne vjerujem nikome pa moram gubiti svoje dragocjeno vrijeme po schwapskim i americhkim portalima koji isto tako lazu jer su u vlasnishtvu istih onih koje posjeduju i hrvatske a bogami i srpske pa i bosanske.Paradoksalno je da zivimo u vrijeme kada su  informativne tehnologije u svojoj tachci razvoja na vrhu a lazi nikad vecevjerojatno zato shto su te tehnologije dostupne svima pa ponekada njihovi korisnici shire te lazi a da nisu ni svjesni toga pa doci do istine je tezak put .Ludi su pali pod zensku psihologiju koja kaze lazi me samo me lazi ali njezno .Zene uzuvaju da ih lazesh i da im sve govorish u superlativu pa su psiholozi otkrili da to nije svojstveno samo zenama nego i mushkarcima posebno mentalno femineziranim.Dakle ja svoju informaciju mogu dokazati a ako ja to mogu dokazati ti si u najmanju ruku pogreshno informiran.
živio Crnogorac Hrvatskih korjena s tvog avatara

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 21/3/2022, 19:55

crvenkasti wrote:Kako stvari stoje, nakon ovog rata Kina će biti još bogatija i moćnija nego što je sad, dok će Europa oslabiti.

Možda je to upravo ono što su Ameri i htjeli postići?

zašto bi to ameri htjeli postići lumenu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 7 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum