ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 0:20

jebe se meni za njih ja se samo nadam da je u ciljnim koordinatama bar jedan trident određen za njih. ne mora cijeli dovoljan je jedan 100 kilotonski segment... toliko što se četnika tiče


--


A i to šta kažeš. Šta se ja uopće nerviran. Ako ispali nešto iz onog čardaka u Moldaviji put Balkana neće biti nikoga ovdje više.

RayMabus

Posts : 182078
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber Sat 19 Mar - 0:21

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
veber wrote:
safet, ringo, crveni. sve to isti kuratz.
miha, to kaj su safet, ringo, svetoje, zingaro debili i budale pa drobe-nije opasno.
opasno je kada vrlo pametna osoba, a crveni to je, drobi.
onda je to opasna malicioznost.

takav čovjek će lako prije navedene poslati da rade sranja.
njegova malicioznost ne ide iz niske inteligencije već baš suprotno.

a, sustavno piše maliciozno, a tu je samo iz objesti i mržnje.

samo dva četnika su ovdje ok
stanojko i džango.
čvrsto stoje iza svojih uvjerenja.
i onda znaš tko je četnik, a tko nije.
jebe se meni za njih ja se samo nadam da je u ciljnim koordinatama bar jedan trident određen za njih. ne mora cijeli dovoljan je jedan 100 kilotonski segment... toliko što se četnika tiče, što se tiče crvenkastog to sam odavno rekao, jebiga šteta da mi nije naletio na volej, kao što tvrdim da je kod nas opasnost u likovima poput epikura i nadam se da će se pametni ljudi ako dođe do napada na hrvatsku sa likovima poput njega bez puno okolišanja obračunati, ja znam da ja bih ako budem u moći i u prilici... ako ovakva razina ugroze našim ljudima nije dostatna da uvide da se sa bandom ne smije kompromisirati onda ga jebi, neka bude kako bude... ja samo znam da ukoliko sustav ne bude vodio brigu o čemu je dužan brigu voditi, ta obveza će se po inerciji prenesti na individualnu razinu, a onda jebo srednji vijek, i teksas u stjecaju.... u svakom slučaju netko se u cijeloj ovoj priči ne bude dobro proveo...
kaj nije epi presvukao kabanicu?

rusi nisu više frendovi?

taktika spaljene zemlje vukovarske baš ne djeluje u ukrajini?

ili ga jebe sezona?
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:24

RayMabus wrote:jebe se meni za njih ja se samo nadam da je u ciljnim koordinatama bar jedan trident određen za njih. ne mora cijeli dovoljan je jedan 100 kilotonski segment... toliko što se četnika tiče


--


A i to šta kažeš. Šta se ja uopće nerviran. Ako ispali nešto iz onog čardaka u Moldaviji put Balkana neće biti nikoga ovdje više.
Hoće, jer ako se to dogodi, samo ćeš vidjeti trokutastu letjelicu koja onesposobljava takvo oružje masovnog uništenja.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Sat 19 Mar - 0:26

Kako stvari stoje, globalni financijski sistem ce otici u pizdu materinu
Pred vratima je globalni rat I mislim da su male sanse da se odnosu na
Rusiju su natjerali u rat i sad su stvari otisle predaleko.
Ne pise nam se dobro.
DrMom savjet Hrvatskoj bi bio da se ne eksponira i da se drzi po strani.
Jer djavo je odnio salu
Ali naravno, odlucuje Plenkovic a ne ja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 0:27

Hrpo idiota.

Kad ja kažem a to triba sve poklat u toj Transisitriji uključujući i djecu koja se tamo zatekne onda san ja lud.

Vidit ćete vi uskoro tko je lud a tko normalan jer je to čardak iz kojeg je on lansira dron veličine Mig 21 na Zagreb s 40 kg eksploziva koji se nisu aktivirali.

Ako je nešto čardak tj to mu je namjena , onda sutra može ispalit bilo šta i reč da nije on.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182078
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:31

Ringo10 wrote:Kako stvari stoje, globalni financijski sistem ce otici u pizdu materinu
Pred vratima je globalni rat I mislim da su male sanse da se odnosu na
Rusiju su natjerali u rat i sad su stvari otisle predaleko.
Ne pise nam se dobro.
DrMom savjet Hrvatskoj bi bio da se ne eksponira i da se drzi po strani.
Jer djavo je odnio salu
Ali naravno, odlucuje Plenkovic a ne ja
SAD i KINA su glavni. Oni su već sve dogovorili. Ne trebaš se bojati ničega. Zar nisi vidio kako su Lavrova odprdili?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 0:34

RayMabus wrote:Hrpo idiota.

Kad ja kažem a to triba sve poklat u toj Transisitriji uključujući i djecu koja se tamo zatekne onda san ja lud.

Vidit ćete vi uskoro tko je lud a tko normalan jer je to čardak iz kojeg je on lansira dron veličine Mig 21 na Zagreb s 40 kg eksploziva koji se nisu aktivirali.

Ako je nešto čardak tj to mu je namjena , onda sutra može ispalit bilo šta i reč da nije on.
Dat ću vam i objašnjenje za ovo pa ćete malo bolje shvatit jer vi mislite da se meni kolju nečiija dica ili tako šta.

Već san reka da tko je normalan da je odavno uteka iz te Transisitrije a sad pogotovo. Dakle ostali su samo najzagriženiji i njihove obitelji.

Ako netko misli da može bit čardak iz kojeg će se ispaljivat rakete put Europe onda takvima treba pokazati kako će koji ti isti koji to pokušaju završit.

Nisu djeca uključena bez razloga.

To je poruka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182078
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:35

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rusija-gradi-nasipe-kod-kijeva-teske-borbe-u-mariupolju-zelenskij-se-obratio-putinu/2348386.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Zašto Rusi grade nasipe i ukopavaju se kraj Kijeva? To je pitanje koje bi vas trebalo zanimati.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Sat 19 Mar - 0:36

Koje vi ovdje gluposti lupate to je za ne vjerovati

Samo je jedno sigurno- u slucaju da su ovi banderovsku ludjaci u Kijevu dosli do nuklearnog oruzja, nuklearni rat bi bio garantirana stvar
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 19 Mar - 0:37

RayMabus wrote:jebe se meni za njih ja se samo nadam da je u ciljnim koordinatama bar jedan trident određen za njih. ne mora cijeli dovoljan je jedan 100 kilotonski segment... toliko što se četnika tiče


--


A i to šta kažeš. Šta se ja uopće nerviran. Ako ispali nešto iz onog čardaka u Moldaviji put Balkana neće biti nikoga ovdje više.
to je elementarni minimum da se naciju koja je izazvala prvi svjetski rat u talu sa rusima obriše sa lica zemlje u prvom udaru... realno gledano bilo bi za zapadni svijet sramota da srbi gledaju kako niču gljive po francuskoj, engleskoj i USA... zato se usrdno nadam da to spomenuti imaju na umu i da takvu sramotu neće dozvoliti... ipak htio bih se ispraviti ako već do tog bude dolazilo onda je bolje da ih se poklopi sa W88 a ne sa W76... kad štambiljaju da ne treba dodatna ovjera...


Last edited by michaellcmacha on Sat 19 Mar - 0:46; edited 1 time in total

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:38

Ringo10 wrote:Koje vi ovdje gluposti lupate to je za ne vjerovati

Samo je jedno sigurno- u slucaju da su ovi banderovsku ludjaci u Kijevu dosli do nuklearnog oruzja, nuklearni rat bi bio garantirana stvar
Do nuklearnog rata na Zemlji neće doći jer Zemlja ne pripada ljudima. U Kijevu nisu nikakvi banderovci. Predsjednik Ukrajine je Židov.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Sat 19 Mar - 0:39

Zasto se Rusi ukopavaju oko Kijeva
Pa vjerojatno nece ici na Kijev.
Zauzeti grad od 3.5 ,milijuna stanovnika to zahtijeva takve kolosalne ljudske resurse da je to tesko zamislivo
Nemaju oni u UKR toliko vojnike za tako nesto.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Sat 19 Mar - 0:42

Zidov Predsjednik je lakrdija i figura i samo glumi Predsjednika
Ukrajinom vladaju sasvim druge snage. Vladaju zapravo Amerikanci a lokalna moc je u rukama najekstremnijeg segmenta ukrajinske politicke scene.
Neki ih zovu neonacistima ali to je gore od neonacista.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:44

Ringo10 wrote:Zasto se Rusi ukopavaju oko Kijeva
Pa vjerojatno nece ici na Kijev.
Zauzeti grad od 3.5 ,milijuna stanovnika  to zahtijeva takve kolosalne ljudske resurse da je to tesko zamislivo
Nemaju oni u UKR toliko vojnike za tako nesto.
To su ti "ostaci ostataka" iz onog konvoja koji su ostali nakon što su ih Ukrajinci potaracali većinu u protunapadu jučer i prekjučer.


Last edited by red wolf on Sat 19 Mar - 0:45; edited 1 time in total
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 19 Mar - 0:44

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
miha, to kaj su safet, ringo, svetoje, zingaro debili i budale pa drobe-nije opasno.
opasno je kada vrlo pametna osoba, a crveni to je, drobi.
onda je to opasna malicioznost.

takav čovjek će lako prije navedene poslati da rade sranja.
njegova malicioznost ne ide iz niske inteligencije već baš suprotno.

a, sustavno piše maliciozno, a tu je samo iz objesti i mržnje.

samo dva četnika su ovdje ok
stanojko i džango.
čvrsto stoje iza svojih uvjerenja.
i onda znaš tko je četnik, a tko nije.
jebe se meni za njih ja se samo nadam da je u ciljnim koordinatama bar jedan trident određen za njih. ne mora cijeli dovoljan je jedan 100 kilotonski segment... toliko što se četnika tiče, što se tiče crvenkastog to sam odavno rekao, jebiga šteta da mi nije naletio na volej, kao što tvrdim da je kod nas opasnost u likovima poput epikura i nadam se da će se pametni ljudi ako dođe do napada na hrvatsku sa likovima poput njega bez puno okolišanja obračunati, ja znam da ja bih ako budem u moći i u prilici... ako ovakva razina ugroze našim ljudima nije dostatna da uvide da se sa bandom ne smije kompromisirati onda ga jebi, neka bude kako bude... ja samo znam da ukoliko sustav ne bude vodio brigu o čemu je dužan brigu voditi, ta obveza će se po inerciji prenesti na individualnu razinu, a onda jebo srednji vijek, i teksas u stjecaju.... u svakom slučaju netko se u cijeloj ovoj priči ne bude dobro proveo...
kaj nije epi presvukao kabanicu?

rusi nisu više frendovi?

taktika spaljene zemlje vukovarske baš ne djeluje u ukrajini?

ili ga jebe sezona?
ma nek puši kurac šupčina, neće mirno spavati u državi koja mu je pružila utočište a po kojoj sere od dana kad je stupio na njeno tlo... stavio sam samo djelić njegovih govana što je tu izasrao ovih godina... a sad bi glumatao i tu bacao frljoke koje jedino retard Dingo može pušiti jebli jedan drugoga...
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Epi410
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Epi312
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Epi211
gdje se skot prešaltao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:48

Ringo10 wrote:Zidov Predsjednik je lakrdija i figura i samo glumi Predsjednika
Ukrajinom vladaju sasvim druge snage. Vladaju zapravo Amerikanci a lokalna moc je u rukama najekstremnijeg segmenta ukrajinske politicke scene.
Neki ih zovu neonacistima ali to je gore od neonacista.
Ukrajinci imaju sreće da imaju čovjeka na mjestu predsjednika. Čovjeka koji je baš bio rođen za ovaj trenutak u kojem jesu. Kao što su narodi na ovim našim prostorima u 2. svjetskom ratu imali sreću da su imali Tita, odnosno kad je hrvatski narod imao Tuđmana 1990.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Sat 19 Mar - 0:48

Ringo10 wrote:Zasto se Rusi ukopavaju oko Kijeva
Pa vjerojatno nece ici na Kijev.
Zauzeti grad od 3.5 ,milijuna stanovnika  to zahtijeva takve kolosalne ljudske resurse da je to tesko zamislivo
Nemaju oni u UKR toliko vojnike za tako nesto.
Nema ulaska u Kijev, u planu je totalna izolacija Kijeva i duga opsada. Odsjeći Kijev od svijeta, od resursa, od pomoći sa Zapada. Koliko grad takve veličine može dugo izdržati izolaciju i okruženje? Kijev još nije okružen sa svih strana, meni se čini da Rusi planiraju dugotrajnu opsadu, bombardiranje (tepih bombardiranje?) i blokadu Harkiva i Kijeva, sve dok Zelenski ne prihvati Putinove uvjete. Izazvat će humanitarnu katastrofu jer će im razvaliti svu urbanu infrastrukturu, struju, vodu, hranu, grijanje, sve. Ali u grad neće ulaziti, neće se upuštati u urbano ratovanje, neće biti situacija kao u Mariupolju, ruski tenkovi neće u Kijev. Plan je dugotrajna opsada i izolacija radi lomljenja morala. Ako je istina što gradonačelnik Kličko kaže, da su svaku zgradu pretvorili u bunker, a da je čitav grad tvrđava, onda će Rusi natjerati građane i branitelje Kijeva da počnu jesti štakore, a onda i jedni druge. Okruženje gradova i prekid linija opskrbe.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Sat 19 Mar - 0:50

red wolf wrote:
Ringo10 wrote:Kako stvari stoje, globalni financijski sistem ce otici u pizdu materinu
Pred vratima je globalni rat I mislim da su male sanse da se odnosu na
Rusiju su natjerali u rat i sad su stvari otisle predaleko.
Ne pise nam se dobro.
DrMom savjet Hrvatskoj bi bio da se ne eksponira i da se drzi po strani.
Jer djavo je odnio salu
Ali naravno, odlucuje Plenkovic a ne ja
SAD i KINA su glavni. Oni su već sve dogovorili. Ne trebaš se bojati ničega. Zar nisi vidio kako su Lavrova odprdili?
SAD i Kina nisu ništa dogovorili, danas uoči sastanka Bidena sa Xi-jem Kinezi su poslali nosač aviona u blizinu Tajvana. Iz razgovora proizlazi da Kina neće sudjelovati u zapadnim sankcijama prema Rusiji.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 19 Mar - 0:50

Ringo10 wrote:Zasto se Rusi ukopavaju oko Kijeva
Pa vjerojatno nece ici na Kijev.
Zauzeti grad od 3.5 ,milijuna stanovnika  to zahtijeva takve kolosalne ljudske resurse da je to tesko zamislivo
Nemaju oni u UKR toliko vojnike za tako nesto.
2.55 milijuna stanovnika. Zapad ima i novac , vrijeme i resurse..Pitanje je hoće li to imati Rusi.

Nego... mene više zanima kakav je ovo sekta? :)


 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 150

https://euromaidanpress.com/2022/03/18/russian-world-the-heresy-driving-putins-war/?swcfpc=1

:]
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 0:52

melkior wrote:
Ringo10 wrote:Zasto se Rusi ukopavaju oko Kijeva
Pa vjerojatno nece ici na Kijev.
Zauzeti grad od 3.5 ,milijuna stanovnika  to zahtijeva takve kolosalne ljudske resurse da je to tesko zamislivo
Nemaju oni u UKR toliko vojnike za tako nesto.
Nema ulaska u Kijev, u planu je totalna izolacija Kijeva i duga opsada. Odsjeći Kijev od svijeta, od resursa, od pomoći sa Zapada. Koliko grad takve veličine može dugo izdržati izolaciju i okruženje? Kijev još nije okružen sa svih strana, meni se čini da Rusi planiraju dugotrajnu opsadu, bombardiranje (tepih bombardiranje?) i blokadu Harkiva i Kijeva, sve dok Zelenski ne prihvati Putinove uvjete. Izazvat će humanitarnu katastrofu jer će im razvaliti svu urbanu infrastrukturu, struju, vodu, hranu, grijanje, sve. Ali u grad neće ulaziti, neće se upuštati u urbano ratovanje, neće biti situacija kao u Mariupolju, ruski tenkovi neće u Kijev. Plan je dugotrajna opsada i izolacija radi lomljenja morala. Ako je istina što gradonačelnik Kličko kaže, da su svaku zgradu pretvorili u bunker, a da je čitav grad tvrđava, onda će Rusi natjerati građane i branitelje Kijeva da počnu jesti štakore, a onda i jedni druge. Okruženje gradova i prekid linija opskrbe.
Ti preostali Rusi čekaju ono što im se ima dogoditi. a dogodit će im se kad se dogodi ono što se ima uskoro dogoditi, ali ne u Ukrajini. Jadne majke u Rusiji.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 19 Mar - 0:53

Eroo wrote:Ovo je bilo dobro osmišljeno...i izvedeno.

Ako se ovako nastavi moglo bi se desiti da se Rusi u Moskvu vrate na traktorima.  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 78080
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum