ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 16/3/2022, 13:51

omni wrote:
Dragovit wrote:
RayMabus wrote:Ja bi da mi Komšiću damo šljem, pancirku, kalašnjikov i pet šanžera metaka i stavimo ga u tu Tuzlu kraj Odese i neka Rusima ponovi šta ja ne mogu :

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 F_11354463_1024

Objavljeno: 13. lipanj 2021


Član BiH Predsjedništva Željko Komšić ocijenio je da Hrvatska ulazi u sukob s NATO-om pošto je predsjednik Zoran Milanović ranije u nedjelju rekao da neće prihvatiti završnu deklaraciju saveza bez da se u njoj spominje Daytonski sporazum i tri konstitutivna naroda.
"Zbog forsiranja prevladanog etničkog koncepta konstitutivnosti naroda, Hrvatska dolazi u sukob s NATO-om", rekao je Komšić kako ga citira Predsjedništvo BiH.
Hrvatska nema moć blokirati načela deklaracije, smatra Komšić.
"Teško da jedna Hrvatska može zaustaviti ono što je interes NATO-a, k tome zalažući se za ono što nisu NATO i EU standardi", dodao je Komšić.

-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/komsic-tesko-da-jedna-hrvatska-moze-zaustaviti-ono-sto-je-interes-nato-a-15080642


ovaj tulembus i ona srbijanska pjevaljka dačić zavrću uši hrvatskoj - nisu ni za dron spremni, a kamoli za dom.
na niske grane spadosmo. na jako niske.
sad se samo pitam možemo li niže?
naravno da možemo. 
samo gledam kad i gdje.
doći će to.
Tko to mi? Srbi? Rusi? Dobri Bosnjani? Islamski Holandjani?

promašio se ''ceo fudbal''.
a da te uvjeravam u bilo što, ne pada mi napamet.
samo mi reci gdje sam neku činjenicu promašio?
drugi je par cipela što ti ne možeš podnijeti neke stvari.
ne mogu niti ja, pa ti ne pakiram da si ovo-ono.

dakle skuliraj se malo .... pezdec.

Službenik

Posts : 2932
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/3/2022, 13:52

AlfaOmega wrote:Dakle, i ruske snage iz Južne Osetije kreću ka Ukrajini
 


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Screenshot-2048

VIDEO
https://twitter.com/i/status/1504058736456916995


Neka jave kad stižu da ih dočekaju kao prijatelje, kako spada.... uz pjesmu i pucnjavu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 13:55

Dragovit wrote:
omni wrote:
Dragovit wrote:


ovaj tulembus i ona srbijanska pjevaljka dačić zavrću uši hrvatskoj - nisu ni za dron spremni, a kamoli za dom.
na niske grane spadosmo. na jako niske.
sad se samo pitam možemo li niže?
naravno da možemo. 
samo gledam kad i gdje.
doći će to.
Tko to mi? Srbi? Rusi? Dobri Bosnjani? Islamski Holandjani?

promašio se ''ceo fudbal''.
a da te uvjeravam u bilo što, ne pada mi napamet.
samo mi reci gdje sam neku činjenicu promašio?
drugi je par cipela što ti ne možeš podnijeti neke stvari.
ne mogu niti ja, pa ti ne pakiram da si ovo-ono.

dakle skuliraj se malo .... pezdec.
Nikakav problem sve ja podnosim, uvjerit me ni ne mozes u drugacije ;) I zasto da se skuliram skroz sam cool, uzivam u predstavi koju igra par vas ovdje ;) Pratim dalje... sve kako baba Vanga kaze, pljuc
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 16/3/2022, 14:00


Oryx


@oryxspioenkop



We can now confirm that Ukrainian artillery attacks on the Russian-controlled Kherson air base resulted in the visually confirmed destruction of at least 15 helicopters, with one more example damaged.



izašlo je još snimki onoga arodroma gdje su ukrainci zasuli ruske helikoptere. dakle nije bio jedan napad itd. 

prema vizualnim dokazima, nezavisni portal Oryx je izbroja 15 komada uništenih Ruskih helikoptera na zemlji. 




prosječna cijena 20-30milijuna $ ovisno o modelu, eto neka je donja cifra 20 milijuna $, to je 15*20 = 300milijuna dolara, ili u Hrvatski - 2 milijarde kuna. 


Ukrainci su im uglavnom u jednom napadu napravili 2 milijarde kn štete. pazi. 
a nakon ovih sankcija prosječna plaća u rusiji će biti oko 3000kn ako i to bude. 


koliko je potrebno tih prosječnih plaća(ne minimalac nego plaća od 3000kn), za skupiti 2milijarde kn, a to su im ukrainci spalili u pola sata.. 


i to je samo jedan od pustih gubitaka. 


bolesno 



_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 14:06

AssadNaPodmornici wrote:
Oryx


@oryxspioenkop



We can now confirm that Ukrainian artillery attacks on the Russian-controlled Kherson air base resulted in the visually confirmed destruction of at least 15 helicopters, with one more example damaged.



izašlo je još snimki onoga arodroma gdje su ukrainci zasuli ruske helikoptere. dakle nije bio jedan napad itd. 

prema vizualnim dokazima, nezavisni portal Oryx je izbroja 15 komada uništenih Ruskih helikoptera na zemlji. 




prosječna cijena 20-30milijuna $ ovisno o modelu, eto neka je donja cifra 20 milijuna $, to je 15*20 = 300milijuna dolara, ili u Hrvatski - 2 milijarde kuna. 


Ukrainci su im uglavnom u jednom napadu napravili 2 milijarde kn štete. pazi. 
a nakon ovih sankcija prosječna plaća u rusiji će biti oko 3000kn ako i to bude. 


koliko je potrebno tih prosječnih plaća(ne minimalac nego plaća od 3000kn), za skupiti 2milijarde kn, a to su im ukrainci spalili u pola sata.. 


i to je samo jedan od pustih gubitaka. 


bolesno 


Di su snimci?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 16/3/2022, 14:07

epikur37 wrote:
Dragovit wrote:
Gnječ wrote:

Sad cemo u rebusima. Koji je razlog? Ne zanima me da li je idiotski ili kretenski ili je pas s maslom nego reci koji je razlog.

kažu oni zna se tko je žrtva, a tko krvnik.
zna se.
ali

Nema tu ali.

Svaki sukob na svijetu se može preko ali vrtiti u beskaraj unatrag, preko ali se može pokušati opravadavati sve.

Postoje crte i sredstva koji se ne prelaze. Rusija ju je prešla u Ukrajini  i to će tako ostati, neovisno o ishodu svega.

Takvih stvari je bilo i prije ne samo od Rusije, nego i od SAD-a i drugih i bit će opet,  povijest tako melje.

Ljudski je to prepoznati i osuditi, sve drugo je navijanje i emotivno pražnjenje.



E ne znam

Rusiji je ukrajinski nacionalizam ili bolje rečeno nacizam postao smrtna prijetnja jer je bio spreman i na nuklearni rat protiv Rusije
I zato je Rusija odliučila da se sa njime obračuna jednom za sva vremena

I tako će i da bude. Ako bude trebalo razmontirati Ukrajinu trajno i to će Rusija učiniti ali će sebi osigurati sigurnost i zauvijek neutralizirati prijetnju iz Ukrajine
Ja sam ovo predosjetio kad je Putin počeo da priča kako su ruska područja boljševici bespravno dodijelili Ukrajini
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 14:09

I kod ovih oba pala sad jesu li Ruski ili Ukrajinski ja ne mogu ocijeniti.

omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 14:11

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
Dragovit wrote:

kažu oni zna se tko je žrtva, a tko krvnik.
zna se.
ali

Nema tu ali.

Svaki sukob na svijetu se može preko ali vrtiti u beskaraj unatrag, preko ali se može pokušati opravadavati sve.

Postoje crte i sredstva koji se ne prelaze. Rusija ju je prešla u Ukrajini  i to će tako ostati, neovisno o ishodu svega.

Takvih stvari je bilo i prije ne samo od Rusije, nego i od SAD-a i drugih i bit će opet,  povijest tako melje.

Ljudski je to prepoznati i osuditi, sve drugo je navijanje i emotivno pražnjenje.



E ne znam

Rusiji je ukrajinski nacionalizam ili bolje rečeno nacizam postao smrtna prijetnja jer je bio spreman i na nuklearni rat protiv Rusije
I zato je Rusija odliučila da se sa njime obračuna jednom za sva vremena

I tako će i da bude. Ako bude trebalo razmontirati Ukrajinu trajno i to će Rusija učiniti ali će sebi osigurati sigurnost i zauvijek neutralizirati prijetnju iz Ukrajine
Ja sam ovo predosjetio kad je Putin počeo da priča kako su ruska područja boljševici bespravno dodijelili Ukrajini
Boljsevici su donijeli najvecu tragediju ruskome narodu, inace komunisti su nanijeli najvise zla na svijetu. Onaj pedercina Broz je odjebao Staljina cime se donekle popravio u povijesti ali se i dalje drzao propale zlocinacke ideologije.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 16/3/2022, 14:12

omni wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Oryx


@oryxspioenkop



We can now confirm that Ukrainian artillery attacks on the Russian-controlled Kherson air base resulted in the visually confirmed destruction of at least 15 helicopters, with one more example damaged.



izašlo je još snimki onoga arodroma gdje su ukrainci zasuli ruske helikoptere. dakle nije bio jedan napad itd. 

prema vizualnim dokazima, nezavisni portal Oryx je izbroja 15 komada uništenih Ruskih helikoptera na zemlji. 




prosječna cijena 20-30milijuna $ ovisno o modelu, eto neka je donja cifra 20 milijuna $, to je 15*20 = 300milijuna dolara, ili u Hrvatski - 2 milijarde kuna. 


Ukrainci su im uglavnom u jednom napadu napravili 2 milijarde kn štete. pazi. 
a nakon ovih sankcija prosječna plaća u rusiji će biti oko 3000kn ako i to bude. 


koliko je potrebno tih prosječnih plaća(ne minimalac nego plaća od 3000kn), za skupiti 2milijarde kn, a to su im ukrainci spalili u pola sata.. 


i to je samo jedan od pustih gubitaka. 


bolesno 


Di su snimci?
stavio sam sinoć ili jutros linkove, sinoć, plus na istim twiter profilima i drugima objavljeni su novi update snimci, jer su ukrainci izgleda tukli u dva tri vala... tako da bi šteta mogla biti čak i veća i to dosta veća. 
međutim dokazano /izbrojano je 15 komada helikoptera(plus gori ostala tehnika, kamioni itd), tako da ovih 2 milijarde kn štete je ono minimalna procjena, baš minimalna,  gornja granica bi mogla biti još par stotina milijuna do milijarda kn veća

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 16/3/2022, 14:13

omni wrote:I kod ovih oba pala sad jesu li Ruski ili Ukrajinski ja ne mogu ocijeniti.

to je snimka sa početka rata doslovno prvi ili drugi dan , kada su Rusi pokušali desant. 
to su ruski helikopteri

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 16/3/2022, 14:13

omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:

Nema tu ali.

Svaki sukob na svijetu se može preko ali vrtiti u beskaraj unatrag, preko ali se može pokušati opravadavati sve.

Postoje crte i sredstva koji se ne prelaze. Rusija ju je prešla u Ukrajini  i to će tako ostati, neovisno o ishodu svega.

Takvih stvari je bilo i prije ne samo od Rusije, nego i od SAD-a i drugih i bit će opet,  povijest tako melje.

Ljudski je to prepoznati i osuditi, sve drugo je navijanje i emotivno pražnjenje.



E ne znam

Rusiji je ukrajinski nacionalizam ili bolje rečeno nacizam postao smrtna prijetnja jer je bio spreman i na nuklearni rat protiv Rusije
I zato je Rusija odliučila da se sa njime obračuna jednom za sva vremena

I tako će i da bude. Ako bude trebalo razmontirati Ukrajinu trajno i to će Rusija učiniti ali će sebi osigurati sigurnost i zauvijek neutralizirati prijetnju iz Ukrajine
Ja sam ovo predosjetio kad je Putin počeo da priča kako su ruska područja boljševici bespravno dodijelili Ukrajini
Boljsevici su donijeli najvecu tragediju ruskome narodu, inace komunisti su nanijeli najvise zla na svijetu. Onaj pedercina Broz je odjebao Staljina cime se donekle popravio u povijesti ali se i dalje drzao propale zlocinacke ideologije.
Ne znam ja za to ali u bivšem SSSRu Rusi najmanje imaju razloga da slave propalicu Lenjina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 16/3/2022, 14:14

epikur37 wrote:
Dragovit wrote:
RayMabus wrote:Ja bi da mi Komšiću damo šljem, pancirku, kalašnjikov i pet šanžera metaka i stavimo ga u tu Tuzlu kraj Odese i neka Rusima ponovi šta ja ne mogu :

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 F_11354463_1024

Objavljeno: 13. lipanj 2021


Član BiH Predsjedništva Željko Komšić ocijenio je da Hrvatska ulazi u sukob s NATO-om pošto je predsjednik Zoran Milanović ranije u nedjelju rekao da neće prihvatiti završnu deklaraciju saveza bez da se u njoj spominje Daytonski sporazum i tri konstitutivna naroda.
"Zbog forsiranja prevladanog etničkog koncepta konstitutivnosti naroda, Hrvatska dolazi u sukob s NATO-om", rekao je Komšić kako ga citira Predsjedništvo BiH.
Hrvatska nema moć blokirati načela deklaracije, smatra Komšić.
"Teško da jedna Hrvatska može zaustaviti ono što je interes NATO-a, k tome zalažući se za ono što nisu NATO i EU standardi", dodao je Komšić.

-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/komsic-tesko-da-jedna-hrvatska-moze-zaustaviti-ono-sto-je-interes-nato-a-15080642


ovaj tulembus i ona srbijanska pjevaljka dačić zavrću uši hrvatskoj - nisu ni za dron spremni, a kamoli za dom.
na niske grane spadosmo. na jako niske.
sad se samo pitam možemo li niže?
naravno da možemo. 
samo gledam kad i gdje.
doći će to.

Pa kao što rekoh,

ova eskalacija i rat koji je rusija pokrenula obija se o glavu i HB

mujage su jedva dočekale da Hrvate i RH proglase Hagresorima ...


pokrenuo ga obama još davno.
od 2008. rus govori ne prelazite crvenu crtu k'o što je ja vama ne prelazim.
ali oni ne jebu nego tuta forca pod nos i okolo rusije.
ovo sad je završna faza tog rata.
točnije drugo poluvrijeme oružanog rata.
trenutačno se rangersi, sasovci i specnazi love po ukrajini.
nema zarobljavanja.
obična vojska se mlati po crtama razdvajanja.

ako ovo sve završi u ukrajini piši si drugi rođendan k'o i svi mi ostali.


nego ovako.
kad ti je sva vojna infrastruktura uništena kao ukrajincima naravno da ćeš obranu raditi u bilo
kojem drugom objektu koji ti može poslužiti bila to civilna infrastruktura ili koja druga.
a napadač kad krene pa u bliskoj borbi iz tog civilnog objekta dobi kumulativnu u oklop ili kad ti
iz tih zgrada tuku po pješaštvu nema više selekcije na civilno ili vojno.
još kreteni ukrajinci preko twittera objavljuju svoje slike kako se naoružavaju u zgradama civilne uprave
ili stambenim zgradama, slikaju svoje selfije i svoje postrojbe u školskim dvoranama s uključenom lokacijom,
snimaju sebe kako s krovova zgrada gađaju ruske kolone i to objavlju.
i onda se čude kad im doleti projektil.
naravno, pisat će ti molbu da napustiš civilni objekt prije nego ga razjebu.


a vi ćete dolje dobiti mahunu jer ste prilivode.
pišite se graanima i bit će sve u redu.
što se imali, imali ste.
što ćete imati, imat ćete.
a to je kurac u guzici.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 16/3/2022, 14:18

Ukrajinci zarobili vrijedan komad artiljerije. 



Iako ovo nije prva Msta koje su se dočepali, ovo je ipak rijedak primjerak. Riječ je o tvz. M2 upgradeu, specifičnom po tome što ima automatski loader sa skoro dvostruko bržim obimom paljbe u minuti. M2 je inače referenca za razvoj Koalitsiya samohodne haubice. Po mnogima, možda i najbolje samohodne haubice na svijetu trenutno.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 16/3/2022, 14:19

omni wrote:
Dragovit wrote:
omni wrote:
Tko to mi? Srbi? Rusi? Dobri Bosnjani? Islamski Holandjani?

promašio se ''ceo fudbal''.
a da te uvjeravam u bilo što, ne pada mi napamet.
samo mi reci gdje sam neku činjenicu promašio?
drugi je par cipela što ti ne možeš podnijeti neke stvari.
ne mogu niti ja, pa ti ne pakiram da si ovo-ono.

dakle skuliraj se malo .... pezdec.
Nikakav problem sve ja podnosim, uvjerit me ni ne mozes u drugacije ;) I zasto da se skuliram skroz sam cool, uzivam u predstavi koju igra par vas ovdje ;) Pratim dalje... sve kako baba Vanga kaze, pljuc

pratiš ti kurac.
a i to je upitno.
izgleda da te mlati u čelo ne bi to shvatio.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 16/3/2022, 14:21

AlfaOmega wrote:Ukrajinci zarobili vrijedan komad artiljerije. 

Vratiti će oni to brzo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik 16/3/2022, 14:23

nego odoh s olgom administrativne poslove rješavati.

do tipkanja, srdačan pozdrav iz moskve.

:D

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 14:27

Dragovit wrote:
omni wrote:
Dragovit wrote:

promašio se ''ceo fudbal''.
a da te uvjeravam u bilo što, ne pada mi napamet.
samo mi reci gdje sam neku činjenicu promašio?
drugi je par cipela što ti ne možeš podnijeti neke stvari.
ne mogu niti ja, pa ti ne pakiram da si ovo-ono.

dakle skuliraj se malo .... pezdec.
Nikakav problem sve ja podnosim, uvjerit me ni ne mozes u drugacije ;) I zasto da se skuliram skroz sam cool, uzivam u predstavi koju igra par vas ovdje ;) Pratim dalje... sve kako baba Vanga kaze, pljuc

pratiš ti kurac.
a i to je upitno.
izgleda da te mlati u čelo ne bi to shvatio.
Pratim pratim ne boj se ;) samo ti nastavi, ne obaziri se na mene, pusti me da i dalje pratim. Sto se tice kurca u celo i slicnih tema nemoj o svojim intimnim dozivljajima i zeljama ovdje, imas temu sex, mozete se okupiti tamo. Ovdje cemo o politici, pustim zeljama i prorocanstvima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/3/2022, 14:34

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Screenshot-2050

VIDEO i OSTALO:
https://www.blic.rs/vesti/svet/amerika-ukrajini-salje-ubice-tenkova-dronovi-kamikaze-kao-deo-ogromnog-paketa-vojne/fy68z4s
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/3/2022, 14:37

omni wrote:I kod ovih oba pala sad jesu li Ruski ili Ukrajinski ja ne mogu ocijeniti.


Sa'će ti ovi ras-putinovci objasniti da nakon obaranja u vodu nastavljaju borbu  kao podmornice. Nema da nema. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 16/3/2022, 14:38

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
Dragovit wrote:

kažu oni zna se tko je žrtva, a tko krvnik.
zna se.
ali



Postoje crte i sredstva koji se ne prelaze. Rusija ju je prešla u Ukrajini  i to će tako ostati, neovisno o ishodu svega.





Ništa Rusija nije prešla

Režim u Kijevu treba razjebat bez milosti

cyka, tiho bit

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 16/3/2022, 14:41

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Ukrajinci zarobili vrijedan komad artiljerije. 

Vratiti će oni to brzo
Vracaju od prvoga dana rata 10-0 za Ruse, uzeli sve prvi dan samo nas lazu ovdje da Ukrajina daje otpor a lijepo svi znaju da je nestalo cvijeca koliko su bacili pred ruske tenkove i zakitili ruski olo.. ovaj vojnike.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 10 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum