ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nešto je palo na Zagreb

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 16:00

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....vidim kod nekih ovdje kao da im je drago da nas rokaju..bolest i kompleksi teski

Pa meni je drago jer ste hrpa govana u 30 godina niste uspijeli PZO kupiti. Jedino mi je zao sto taj bolid nije plemovicu pao naglavu ili barem tebi da je roknuo u ustaski supak.
Da smo kupili onda bi prvi ti i slični napali da šta mi trošimo na avione, PZO, itd...

Ajde odjebi u tri pičke materine govnjaru.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Guest 14/3/2022, 16:08

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....vidim kod nekih ovdje kao da im je drago da nas rokaju..bolest i kompleksi teski

Pa meni je drago jer ste hrpa govana u 30 godina niste uspijeli PZO kupiti. Jedino mi je zao sto taj bolid nije plemovicu pao naglavu ili barem tebi da je roknuo u ustaski supak.
Da smo kupili onda bi prvi ti i slični napali da šta mi trošimo na avione, PZO, itd...

Ajde odjebi u tri pičke materine govnjaru.

Prije kupovine aviona morate kupiti PZO. To valjda i oni koji se ne kuze u vojnu doktrinu znaju. Ali jebiga kila mozga dve marke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 16:12

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:

Pa meni je drago jer ste hrpa govana u 30 godina niste uspijeli PZO kupiti. Jedino mi je zao sto taj bolid nije plemovicu pao naglavu ili barem tebi da je roknuo u ustaski supak.
Da smo kupili onda bi prvi ti i slični napali da šta mi trošimo na avione, PZO, itd...

Ajde odjebi u tri pičke materine govnjaru.

Prije kupovine aviona morate kupiti PZO. To valjda i oni koji se ne kuze u vojnu doktrinu znaju. Ali jebiga kila mozga dve marke.
AJ SKINI MI SE S KURCA I ODJEBI ONO.

Nemoj da nađem tvoje postove di ti pričaš šta će nama avioni itd. Imam ja memoriju odličnu znaš.

AJD NESTANI. ODJEBI U SKOKOVIMA. HOP HOP HOP AJMO ODJEBI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Guest 14/3/2022, 16:15

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Da smo kupili onda bi prvi ti i slični napali da šta mi trošimo na avione, PZO, itd...

Ajde odjebi u tri pičke materine govnjaru.

Prije kupovine aviona morate kupiti PZO. To valjda i oni koji se ne kuze u vojnu doktrinu znaju. Ali jebiga kila mozga dve marke.
AJ SKINI MI SE S KURCA I ODJEBI ONO.

Nemoj da nađem tvoje postove di ti pričaš šta će nama avioni itd. Imam ja memoriju odličnu znaš.

AJD NESTANI. ODJEBI U SKOKOVIMA. HOP HOP HOP AJMO ODJEBI.

Smiri hormone pojebi nesto nađi neku kozu da ti da picke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Guest 14/3/2022, 16:17

Forum Vrapce za granicna stanja. A jebote
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 14/3/2022, 17:00

eke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 14/3/2022, 17:02

..i rumunji u cudu kako je i kod njih dron pao..a oni imaju pzo i patriote

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nakon-incidenta-u-hrvatskoj-izvidacki-dron-pao-i-u-rumunjskoj-pronasao-ga-mladic-u-polju-kraj-kuce-15170059
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 17:04

Policija je za Associated Press izjavila da je dron pronašao mladić u polju u blizini svoje kuće nakon čega je nazvao policiju i kazao im kako dron ima 'ruske oznake' i kako mu je raspon krila tri metra.
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nakon-incidenta-u-hrvatskoj-izvidacki-dron-pao-i-u-rumunjskoj-pronasao-ga-mladic-u-polju-kraj-kuce-15170059

-
Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Orlan-10_on_the_launch_catapult



[th]Introduction[/th][th]Status[/th][th]Primary users[/th]
2010
In service
Russian Ground Forces
-
https://en.wikipedia.org/wiki/Orlan-10
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 17:07

Naime, rumunjski tužitelji izvijestili su kako su pokrenuli istragu nakon što je mala 'bespilotna letjelica' otkrivena u sjevernoj pokrajini Bistrica-Nasaud.
-
Nešto je palo na Zagreb - Page 20 1280px-Bistrita-Nasaud_in_Romania.svg

-
https://en.wikipedia.org/wiki/Bistri%C8%9Ba-N%C4%83s%C4%83ud_County
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 17:15

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:

Pa meni je drago jer ste hrpa govana u 30 godina niste uspijeli PZO kupiti. Jedino mi je zao sto taj bolid nije plemovicu pao naglavu ili barem tebi da je roknuo u ustaski supak.
Da smo kupili onda bi prvi ti i slični napali da šta mi trošimo na avione, PZO, itd...

Ajde odjebi u tri pičke materine govnjaru.

Prije kupovine aviona morate kupiti PZO. To valjda i oni koji se ne kuze u vojnu doktrinu znaju. Ali jebiga kila mozga dve marke.
Avioni se ne kupuju na pazaru ko papričice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 17:17

Ovaj dron ( dužina 14 metara, visina leta do 1300 metara , brzina oko 700 km na sat ) se mogao skiniti i sistemom Strijela.

Stvar je u tome da nitko nije očekiva nešto takvo a posebno ne iz tog smjera i da će preleti dio Rumunjske i cijelu Mađarsku i past ovamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 14/3/2022, 17:27

RayMabus wrote:Ovaj dron ( dužina 14 metara, visina leta do 1300 metara , brzina oko 700 km na sat ) se mogao skiniti i sistemom Strijela.

Stvar je u tome da nitko nije očekiva nešto takvo a posebno ne iz tog smjera i da će preleti dio Rumunjske i cijelu Mađarsku i past ovamo.
...i jos ne ocekuju..valjda ce se probuditi kad im pocne padati arsenal tzv 'dronova' po glavi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 17:42

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ovaj dron ( dužina 14 metara, visina leta do 1300 metara , brzina oko 700 km na sat ) se mogao skiniti i sistemom Strijela.

Stvar je u tome da nitko nije očekiva nešto takvo a posebno ne iz tog smjera i da će preleti dio Rumunjske i cijelu Mađarsku i past ovamo.
...i jos ne ocekuju..valjda ce se probuditi kad im pocne padati arsenal tzv 'dronova' po glavi
Pa debili. Malom Banetu i ekipi je bitnije kako se dočepat državnog stana u centru Zagreba nego ono šta im je posao a to je obrana i sigurnost države i njenih građana ( čitaj poreznih platiša ).

Gomila debila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 14/3/2022, 19:40

"Nakon pada drona na Zagreb, na moj zahtjev predsjednik Emmanuel Macron odobrio je slanje mornaričkog aviona Hawkeye E2C za rano upozoravanje i kontrolu zračnog prostora te nadlijetanje hrvatskog neba. Nastavljamo suradnju sa NATO saveznicima", napisao je Plenkovic.
-
https://www.klix.ba/vijesti/regija/nakon-pada-drona-u-zagrebu-francuska-salje-specijalni-avion-za-nadzor-hrvatskog-neba/220314155

-
Nešto je palo na Zagreb - Page 20 FS_CdG_Super_Hawkeye

-
https://en.wikipedia.org/wiki/Flottille_4F

-
Francuska mornarička avijacija (Aeronavale) upravlja s tri E-2C Hawkeyes i bila je jedini operater E-2 Hawkeye s nosača zrakoplova osim SAD-a. Mornarica. Francuski nosač na nuklearni pogon, Charles de Gaulle, trenutno nosi dva E-2C Hawkeyesa u svojim borbenim patrolama na moru. Treći francuski E-2C Hawkeye nadograđen je propelerima s osam lopatica u sklopu programa NP2000. U travnju 2007. Francuska je zatražila kupnju dodatnog zrakoplova.

Flottille 4F Aeronavalea francuske mornarice podignuta je 2. srpnja 2000. i leti svojim E-2C Hawkeyes iz svoje pomorske zračne postaje u Lann-Bihoueu, raspoređujući se na Charles de Gaulle. Sudjelovali su u operacijama u Afganistanu i Libiji.

U rujnu 2019. Florence Parly, francuska ministrica oružanih snaga, objavila je da će tri nova E-2D Advanced Hawkeyes biti kupljena 2020. kako bi zamijenili E-2C u službi.
-
https://en.wikipedia.org/wiki/Northrop_Grumman_E-2_Hawkeye
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Službenik 15/3/2022, 08:19

kic wrote:
mene zanima, jesu poduzeti ikakvi hitni koraci u nabavljanju i osposobljavanju pzo-a?

evo.
anemični cvili - nato, juesej and iju heljp.
briselsko dodvorničko lajavo govno usrano i glupo.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2930
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 15/3/2022, 08:38

....drago pa sto se ti brines?..ti si ionako na strani napadaca i agresora...mi koji nismo rjesit cemo to :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by niels 15/3/2022, 08:41

Gnječ wrote:Forum Vrapce za granicna stanja. A jebote

:)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by niels 15/3/2022, 08:57

kic wrote:
mene zanima, jesu poduzeti ikakvi hitni koraci u nabavljanju i osposobljavanju pzo-a?

A ono, par dana nakon pada dva zrakoplova su u zraku iznad središnje Hrvatske, sad je očito da je riječ o Rafalima s francuskog nosača u Jadranu, izmjenjuju se.

Naravno, tražili smo da se razmjesti Patriot s posadom (ne znam da li je itko zapazio, mi smo to tražili par dana PRIJE incidenta, što daje novu dimenziju svemu ovome).

Nisam vidio da je itko od ljudi koji odlučuju progovorio bilo o odgovornosti, bilo o nabavi boljeg sustava radarskog nadzora neba i arhitekture sustava PZO obrane (ne može se razmjestiti Patriot ako njega samoga ništa ne štiti).

Ali dobro, to je viša matematika za zločinačku.

Da budem pošten, AP je bio primjereno oštar u Madridu, ali ni on ni Milanović niti su poslali notu Budimpešti, niti su pozvali njihovog veleposlanika, niti su zatražili da Mađarska objasni NATO-u svoje rezoniranje.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by niels 15/3/2022, 09:01

Hrvatska po meni nema izbora osim eskalirati ovo prema Sjevernoatlantskom vijeću i postupiti s punitivnim mjerama prema Mađarskoj, njihova indolencija i danas je neprihvatljiva.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 15/3/2022, 09:03

niels wrote:
Da budem pošten, AP je bio primjereno oštar u Madridu, ali ni on ni Milanović niti su poslali notu Budimpešti, niti su pozvali njihovog veleposlanika, niti su zatražili da Mađarska objasni NATO-u svoje rezoniranje.
Izbori su u Mađarskoj za tri tjedna a Milanović i Orban su saveznici radi BiH a isto i Plenkovic i općenito itd.

Ne žele ga ukopavat tri tjedna prije izbora u Mađarskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 15/3/2022, 09:57

Šćuric kaže da se već prvi dan znalo da je stvar letjela na visini 1300 m, brzinom od 700 km/h. On smatra da je to spora brzina letenja. “To je nešto što možete skinuti, neću reći praćkom, ali… Što mi imamo ako to nismo uspjeli skinuti? Ne bih rekao da imamo obranu koja je neučinkovita. Mi je nemamo. Nemamo je”, kaže.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zrakoplovni-strucnjak-odgovorno-tvrdim-da-se-vec-sve-zna-o-letjelici/2347519.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 20 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum