ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nešto je palo na Zagreb

Page 9 of 22 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 11/3/2022, 18:18

...za 100 milijuna eura mos nabaviti odlicne pzo sisteme niskog i srednjeg dometa...i isporuka odmah a ne na 'pocek'

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by IL Risorto 11/3/2022, 18:18

omni wrote:
IL Risorto wrote:
niels wrote:

Lijepo je biti u sustavu kolektivne sigurnosti, ali i opasno.

Misliš da si zaštićen i vjeruješ Rumunjima i Mađarima.

Na kraju, ostao si sa 7 minuta za reakciju, bez prethodnog upozorenja kolega (inače, oni su dužni to napraviti za običan, najavljeni, civilni zrakoplov, sve i da nismo u NATO savezu, ili ako je riječ o nebeskim tijelima). Po putanji, Mađari su odmah mogli izračunati da je Zagreb, u kojem živi preko 800.000 ljudi, cilj.

Palo, čudom nikoga (barem tako stoji u vijestima) nije nikoga ubilo.

I onda, povrh svega, svi mediji u Europi šute. Tema je za njih neugodna, nije se desilo.

Na kraju se sve svodi na to da se samo možeš uzdati u sebe i braniti svoje nebo, more itd. U svemu, ne samo u ratu.

Ali to bi me sad odvelo daleko.
Pa možda ovo jest upravo obično testiranje.
Ako nitko nije mogao presrest dron,kako bi onda projektile koji su još brži.
Ja mislim ipak da se letjelica "otela" ukrima i pobjegla, no bit svega je da je mocni NATO sistemi nisu mogli otkriti. Izgleda da je na obe stranje bila u toku velika pljacka, kako ruskoj tako i NATO, puno price, akcija 0, al dzepovi pojedinaca puni i prepuni. :)
I Rusi i Ukrainci odbacuju kako dron pripada njima,a što ako je dron poletio iz Bjelorusije ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by IL Risorto 11/3/2022, 18:20

vuksadinare wrote:...za 100 milijuna eura mos nabaviti odlicne pzo sisteme niskog i srednjeg dometa...i isporuka odmah a ne na 'pocek'
A šta nam to vrijedi kad je agentura premrežena i jaka,te nam prijeti veća ugroza iznutra,nego izvanka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 11/3/2022, 18:20

IL Risorto wrote:
omni wrote:
IL Risorto wrote:
Pa možda ovo jest upravo obično testiranje.
Ako nitko nije mogao presrest dron,kako bi onda projektile koji su još brži.
Ja mislim ipak da se letjelica "otela" ukrima i pobjegla, no bit svega je da je mocni NATO sistemi nisu mogli otkriti. Izgleda da je na obe stranje bila u toku velika pljacka, kako ruskoj tako i NATO, puno price, akcija 0, al dzepovi pojedinaca puni i prepuni. :)
I Rusi i Ukrainci odbacuju kako dron pripada njima,a što ako je dron poletio iz Bjelorusije ?
moguce..onaj popusenko je nedugo zborio nesto protiv komsiluka srbije..a dovoljno je lud da izazove pizdarije radi ocuvanja fotelje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 11/3/2022, 18:21

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:...za 100 milijuna eura mos nabaviti odlicne pzo sisteme niskog i srednjeg dometa...i isporuka odmah a ne na 'pocek'
A šta nam to vrijedi kad je agentura premrežena i jaka,te nam prijeti veća ugroza iznutra,nego izvanka.
pa u tom je problem-agenturi od 2000-te nadalje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by IL Risorto 11/3/2022, 18:22

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:...za 100 milijuna eura mos nabaviti odlicne pzo sisteme niskog i srednjeg dometa...i isporuka odmah a ne na 'pocek'
A šta nam to vrijedi kad je agentura premrežena i jaka,te nam prijeti veća ugroza iznutra,nego izvanka.
pa u tom je problem-agenturi od 2000-te nadalje
Znam,ali šta ćemo poduzet po tom pitanju ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by omni 11/3/2022, 18:23

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
omni wrote:
Ja mislim ipak da se letjelica "otela" ukrima i pobjegla, no bit svega je da je mocni NATO sistemi nisu mogli otkriti. Izgleda da je na obe stranje bila u toku velika pljacka, kako ruskoj tako i NATO, puno price, akcija 0, al dzepovi pojedinaca puni i prepuni. :)
I Rusi i Ukrainci odbacuju kako dron pripada njima,a što ako je dron poletio iz Bjelorusije ?
moguce..onaj popusenko je nedugo zborio nesto protiv komsiluka srbije..a dovoljno je lud da izazove pizdarije radi ocuvanja fotelje
Bjelorusija nije Rusija i ako Mile Martic bude izazivao mogao bi dobiti po nosu krstarecim raketama od strane NATO, jest da bi pogodile Bukurest ili Rigu po vidjenoj sposobnosti vojne alijanse al namjera je vazna.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by IL Risorto 11/3/2022, 18:25

I ovo mi baš nema logike da je zagrebački Jarun,slučajno zamjenjen za onaj u Ukrajini,pa jebo te,nije to da ideš autom po seoskim cestama i da te zajebe GPS,već se točno zna smjer u kojem je ispaljeno.
Takođe ne vjerujem da je slučajno i nasumice.Da je pao u neku pripizdinu pa ajde de,ali na glavni grad,mislim da je to neka suptilna simbolična poruka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by RayMabus 11/3/2022, 18:26

IL Risorto wrote:I ovo mi baš nema logike da je zagrebački Jarun,slučajno zamjenjen za onaj u Ukrajini,pa jebo te,nije to da ideš autom po seoskim cestama i da te zajebe GPS,već se točno zna smjer u kojem je ispaljeno.
Takođe ne vjerujem da je slučajno i nasumice.Da je pao u neku pripizdinu pa ajde de,ali na glavni grad,mislim da je to neka suptilna simbolična poruka.
Ne sekiraj se.

Ja ih i onako mislim sve likvidirati.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.

Cila bolnica u ruševinama jer su ovi bacili krmače na istu a oni o nekom modelu a ima video snimke ljudi i ruševina.

Psihopatija i isprani mozak.

Ja sam anđeo znanja a moja misija je podizanje znanja a to se na nekoj planeti i društvu može rješiti tako i da likvidiraš kretene.

To je moj zadatak.


Sve ću ih fizički likvidirati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by niels 11/3/2022, 18:27

Inače, zanimljiva mi je logika Zorana Milanovića.

“Najvjerojatnije omanulo Ukrajincima, ali nisam zvao veleposlanika, rat je, što ću ih uznemiravati…”

Pa dobro majstore, čiji si ti predsjednik, koju zemlju predstavljaš i zastupaš?

Mi u ratu do obrva, a svaki unproforac kojega je nastrijelio švercer u Grudama, i Tuđman se komotno spremao za notu i veleposlanika. Zašto oni nisu tada imali razumijevanja za nas, nismo ispalili projektil posred njihovog glavnog grada?

Zato jer su država i jer imaju obvezu brinuti o sigurnosti svojih državljana.

I čudno mi je kako nitko ništa ne zna, jedino nije upitno tko je ispalio dron, morali su biti Ukrajinci.

Jer ako su Rusi onda nas je sinoć, vjerojatno namjerno, konvencionalnim naoružanjem napala strana sila.

A NATO se češlja…
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Leviathan2 11/3/2022, 18:31

sta je to, rusi opet a
tctc
a zaostale drzave, dronove iz 70-tih baca na zagreb, tctctc
mogli su od kineza bar kupit gps navodjenje
eeee
putin sve pare sakrio u ofshorima , jebalo majku
a tamo u Mosfilmu snimaju kao fol da lete u svemir i sve nesto tamte vampte, cirkon, avangard, kurac palac

_________________
Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by niels 11/3/2022, 18:32

IL Risorto wrote:
omni wrote:
IL Risorto wrote:
Pa možda ovo jest upravo obično testiranje.
Ako nitko nije mogao presrest dron,kako bi onda projektile koji su još brži.
Ja mislim ipak da se letjelica "otela" ukrima i pobjegla, no bit svega je da je mocni NATO sistemi nisu mogli otkriti. Izgleda da je na obe stranje bila u toku velika pljacka, kako ruskoj tako i NATO, puno price, akcija 0, al dzepovi pojedinaca puni i prepuni. :)
I Rusi i Ukrainci odbacuju kako dron pripada njima,a što ako je dron poletio iz Bjelorusije ?

Nećemo ni njih smetati, taman tako i bilo.

Ljudi imaju posla, rat je, ako ništa, raspoređuju 15.000 “Sirijaca” koje su do pred par mjeseci gurali prema poljskoj granici u Ukrajinu.

Ne valja eskalacija, šta fali, pogodili samo neki tamo Zagreb.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by veber 11/3/2022, 18:42

mentalitet wrote:
kaya wrote:Ova sofistificirana  tehnika ili dron sigurno pripada rusiji.
Malo su špijunirali ukrajince i njihove položaje al je taj posljednji krik drona završio malo dalje i ostao bez goriva.
Kao i njihovi moderni  tenkovi i brodovi.
A nije ni čudo kada im vojnici moraju krasti kokoši za ručak po ukrajinskim dvorištima.


Chuuj krmache SOFISTICIRANO.Bok te jebo nepismeni koji se kurac blamirash kada se u ovo razumijesh kao Mara u krivi kurac.Mozda je bilo sofisticirano prije 40 god.ali danas samo nepismeni idiot moze tvrditi za ovo da je sofisticirano.Ista tehnika sa kojom su srbi srushili nevidkljivog pa su ameri mislili da ovi imaju neko tajno oruzje.Kada mogu doci do Zagreba sa ovim shta onda mogu sa najnovijim raketama.To je poruka vama ali iNato,pa si misli tuko ako imash neku vijugu josh u tome minijaturnom mozgu.
daj četnik, ne drobi.
PZO je srušio nevidljivi jer NATO nije zatvorio civilne koridore, vaši cinkaroši su javili kada avioni polijeću.
pukovnik srpske vojske koji je zapovjedao PZO bio je pametan čovjek koji je proračunao let aviona unutar vojnog koridora i na šum radara otvorili su paljbu. nikaj oni nisu vidjeli niti su čuli. samo na temelju proračuna navedenog pukovnika avioni su aletjeli u "tepih". potrošivši svu municiju i rakete u roku od jedne minute.
onda su vam ameri pokazali kako njihovi avioni djeluju po ciljevima na zemlji nakon što zapucaju.

lik je i na to računao pa je sve s PZO sustava nakon pucanja povukao tako da je stradala samo tehnika, a ne ljudi.

i opet četnička nepopedivost i opće neznanje sudionika foruma.
radari ne vide ispod parsto metara, zato je civilni promet ograničen do 1000m ako avion nema transponder da bi se javljao kontroli leta.
isto kao na moru ako brod nema transponder ja ga ne vidim na radaru kako god bio radar dobar.

općenito ovaj pad drona nitko osim srblja i građana jaruna ne doživljava kao neki naročiti domet.
"moćna" ruska tehnika još jednom pokazala premoć nad zapadnom.

i još uvijek nisi se prijavio u rusku armiju da pokažeš povampirenim usrašama kaj je četnik iz amerike.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by veber 11/3/2022, 18:51

niels wrote:Inače, zanimljiva mi je logika Zorana Milanovića.

“Najvjerojatnije omanulo Ukrajincima, ali nisam zvao veleposlanika, rat je, što ću ih uznemiravati…”

Pa dobro majstore, čiji si ti predsjednik, koju zemlju predstavljaš i zastupaš?

Mi u ratu do obrva, a svaki unproforac kojega je nastrijelio švercer u Grudama, i Tuđman se komotno spremao za notu i veleposlanika. Zašto oni nisu tada imali razumijevanja za nas, nismo ispalili projektil posred njihovog glavnog grada?

Zato jer su država i jer imaju obvezu brinuti o sigurnosti svojih državljana.

I čudno mi je kako nitko ništa ne zna, jedino nije upitno tko je ispalio dron, morali su biti Ukrajinci.

Jer ako su Rusi onda nas je sinoć, vjerojatno namjerno, konvencionalnim naoružanjem napala strana sila.

A NATO se češlja…
deda, daj i ti ne budali. 
taj "napredni" dron je bio zaostao kada je izašao.
rusko projektiranje svega je išlo od pretpostavke da je rusija ogromna i da sve mora moći ići 1000 i 2000km.
ovo što ekipa priča o mirisu amonijaka veli da nema klasični raketni motor na kerozin već adaptirani.

u svoj svojoj zaslijepljenosti zaboravljate da je nijemac sa cesnom sletio na crveni trg. 
a da ga nisu "vidjele" PZO svih tih moćnih zemalja.
naravno da ga nisu vidjele jer je lik letio ispod 500m


samo kaj su se opet srbi uznojili pa seru.
kako je balavac uspio preletjeti dvije zemlje varšavskog pakta i duboko u teritorij cccp ući i sletjeti na crveni trg koji je dodatno pokriven PZO.

ajde teoretičari zavjera objasnite mi tu činjenicu.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 11/3/2022, 18:59

kak je zoki ono nedavno rekao 'ne bu nas niko mi smo ziher' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by abraham 11/3/2022, 19:07

marcellus wrote:
niels wrote:
abraham wrote:Tesko sranje. Ispada da nije samo kepecova soldateska nesposobna vec i da NATO nije nesta bolje. Mislim da bi ostavka vrhovnog zapovjednika i ministra bilo najmanje sta se treba uraditi. Protresti PZO sluzbu kontrole i nadgledanja i smijeniti pola kadra. Ispada da vojska o kojoj je, do sada , vladao neki osjecaj postenja i da vrijedi nesto, isti kurac kao i politika i politicari. Bit je da je i vojska samo årijesek drustva. Kila mozga...

Kolega ja se slažem. Otkaz je najmanja stavka koju im ja želim, ali letjelica je provela 7 minuta u zračnom prostoru Hrvatske.

Nego što ćemo s “integriranim sustavom nadzora neba”? Tko bi u NATO trebao dati ostavku?

Što bi trebale mađarske oružane snage reći? 45 minuta je letjelo preko Mađarske, i zemlje i ljudi, a oni ispratili.

Rumunjska, koja je, da sustav iole vrijedi, trebala biti zemlja uočavanja, indentificiranja, alarma, presretanja i obaranja letjelice?

Ima ih puno koji su ovdje neshvatljivo indolentni, a djeca su mogla platiti cijenu.

Orban kaže da je doznao od Milanovića, znajući tko je prilično sam siguran da je trenutno netko na ribanju glave grubom četkom kod njega.

a kod nas... jebiga, znaš kako ide
Bogu dragom hvala da nije roknulo na Savu.... Kako bi se stvar onda postavila???? Zamislimo scenarij. Svi bi se pravili grbavi i svaljivali krivnju na nekog drugog. Nego, ako bobuljicavi vec zna jesti govna i u svakom svom nastupu isticati da je vrhovni zapovjednik(?) uzmi odgovornost pizda ti materina pokvarena. Banozic ostavka odmah. Ne ponuditi ce ostavku te ce Pupovac da mu pomogne. Ne ostavka odmah. Znate kadrovirati preuzmite odgovornost jer ovo treba racunati i kao da je nastradalo 100njak djece. Sta nije, jebena sreca. Daklem vojno sigurnosni sustav nema nista sa srecom i nismo znali i slicno. Ostavke odmah....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by vuksadinare 11/3/2022, 19:10

abraham wrote:
marcellus wrote:
niels wrote:

Kolega ja se slažem. Otkaz je najmanja stavka koju im ja želim, ali letjelica je provela 7 minuta u zračnom prostoru Hrvatske.

Nego što ćemo s “integriranim sustavom nadzora neba”? Tko bi u NATO trebao dati ostavku?

Što bi trebale mađarske oružane snage reći? 45 minuta je letjelo preko Mađarske, i zemlje i ljudi, a oni ispratili.

Rumunjska, koja je, da sustav iole vrijedi, trebala biti zemlja uočavanja, indentificiranja, alarma, presretanja i obaranja letjelice?

Ima ih puno koji su ovdje neshvatljivo indolentni, a djeca su mogla platiti cijenu.

Orban kaže da je doznao od Milanovića, znajući tko je prilično sam siguran da je trenutno netko na ribanju glave grubom četkom kod njega.

a kod nas... jebiga, znaš kako ide
Bogu dragom hvala da nije roknulo na Savu.... Kako bi se stvar onda postavila???? Zamislimo scenarij. Svi bi se pravili grbavi i svaljivali krivnju na nekog drugog. Nego, ako bobuljicavi vec zna jesti govna i u svakom svom nastupu isticati da je vrhovni zapovjednik(?) uzmi odgovornost pizda ti materina pokvarena. Banozic ostavka odmah. Ne ponuditi ce ostavku te ce Pupovac da mu pomogne. Ne ostavka odmah. Znate kadrovirati preuzmite odgovornost jer ovo treba racunati i kao da je nastradalo 100njak djece. Sta nije, jebena sreca. Daklem vojno sigurnosni sustav nema nista sa srecom i nismo znali i slicno. Ostavke odmah....
ti si optimist...vidis da naseg ptedsjednika muci zasto cnn nije odmah prenio vijest..a banozic i hranj su izgledali kao da bi odmah dali ostavke i isli pecati..i da ih nitko nis ne pita..nas premijer kad je veca frka neuobicajno se ubijek nadje u briselu i strasburu naravno spletom okolnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by debotoijusto 11/3/2022, 19:18

vuksadinare wrote:inace gospodo umjesto da kukate i nes trazite..odmah u nabavku pzo sistema svih vrsta..lovu na sunce i biraj
zakurac ti PZO ako imas negativnu selekciju vojnog kadra

pukovnik sanader kosor brigadirka mali od pokojne sestre nadgleda zracni promet...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by marcellus 11/3/2022, 19:21

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:inace gospodo umjesto da kukate i nes trazite..odmah u nabavku pzo sistema svih vrsta..lovu na sunce i biraj
zakurac ti PZO ako imas negativnu selekciju vojnog kadra

pukovnik sanader kosor brigadirka mali od pokojne sestre nadgleda zracni promet...

ma da, gađat ćemo ruske krstareće rakete dječjim vrtićima koje ćemo sagraditi za lovu koju dajemo za avione...

naravno prvo provesti smjene i zaposliti kadar koji do 5. koljena nema veze s HDZ-om, i do 3. s SDP-om


_________________
Nešto je palo na Zagreb - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by abraham 11/3/2022, 19:23

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:inace gospodo umjesto da kukate i nes trazite..odmah u nabavku pzo sistema svih vrsta..lovu na sunce i biraj
zakurac ti PZO ako imas negativnu selekciju vojnog kadra

pukovnik sanader kosor brigadirka mali od pokojne sestre nadgleda zracni promet...
Kolega, da se vratimo na pocetak, za pocetak. Tko je rasformirao HV 2000???0Kako se zvala ona ministrica i iz kojeg je legla bila. Ili da se prisjetimoa Radosa??? Iz kojeg je on tima???? Ili cigojenra..... Ovo danas je posljedica dugorocnog razvaljivanja i sa lijeva i sa desna. Nazalost nakon ovog jutros mislim da se moze povuci znak jednakosti izmedju vojske i drustva u cijelini. Nazalost jedna mit je danas otisao u povijest. S druge strane , dobro je da su se oci otvorile. Za utjehu ja ovdje cekam da me Greta povede na barikade. Muhahahahaahaa Kila jebenog mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by darth_vader 11/3/2022, 19:31

mentalitet wrote:
kaya wrote:Ova sofistificirana  tehnika ili dron sigurno pripada rusiji.
Malo su špijunirali ukrajince i njihove položaje al je taj posljednji krik drona završio malo dalje i ostao bez goriva.
Kao i njihovi moderni  tenkovi i brodovi.
A nije ni čudo kada im vojnici moraju krasti kokoši za ručak po ukrajinskim dvorištima.


Chuuj krmache SOFISTICIRANO.Bok te jebo nepismeni koji se kurac blamirash kada se u ovo razumijesh kao Mara u krivi kurac.Mozda je bilo sofisticirano prije 40 god.ali danas samo nepismeni idiot moze tvrditi za ovo da je sofisticirano.Ista tehnika sa kojom su srbi srushili nevidkljivog pa su ameri mislili da ovi imaju neko tajno oruzje.Kada mogu doci do Zagreba sa ovim shta onda mogu sa najnovijim raketama.To je poruka vama ali iNato,pa si misli tuko ako imash neku vijugu josh u tome minijaturnom mozgu.

Ni ti se baš ne moraš puno praviti da si retardiran. Baš ti lipo ide... :carryon
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nešto je palo na Zagreb - Page 9 Empty Re: Nešto je palo na Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 22 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum