ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 16:09

Odesa ima nešto više od milijun stanovnika. Važna je luka, prije svega za transport energenata. Osim toga, u Odesi je smještena i jedna od dvije i pomorske vojna baza ukrajinske vojske. Druga baza je manja i nalazi se u manjem gradu Berdjansku i ruska vojska je zauzela taj grad na početku invazije.
-
https://www.geopolitika.news/vijesti/zelenski-rusija-se-sprema-bombardirati-odesu/

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 16:13

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
kaj ja imam sa šelerom? sam mu ja mama? on je emtovno vezan za ukrajinu i ukrajince, bio je tam već, ja nisam, puca mi jebeno kurac 'ko kaj s kim ima. jel dovoljno jasan odgovor ili te još nekaj zanima?
ma dobro ne pizdi, zajebavam te malo ipak ti je on bio poglavica... ;)
tebi nije jasan ustroj navijača, nema poglavice...pogotovo ne izvan navijačkog svijeta. sve van tribine je privatna stvar. čupko je npr. u zatvoru radi droge, kaj bi ja sad trebao bit u zatvoru s njim jer ga znam s tribine?
jedini koje u stvari cijenim su petrinjci, s njima i dan danas popijem pivu, navratim do udruge darivatelja krvi, odazovem se na neku humanitarku. to je to. kraj priče za mene.
ma zajebavo sam se, reko sam ti nemam niš protiv tebe, ionako znam da ćeš ako baš bude gorilo biti gdje treba... kužim ja i tebe i gnječa i ne vidim ništa loše u vas po pitanju ovog sranja... ja sam pragmatičan a vi to iščitavate kao navijanje... al dobro jebiga. tko bi sve konce pohvatao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Mar - 16:15

michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...
ovo jesu D30, ubojito sredstvo dometa 20+ km, ne mogu se točno sjetiti. S nečim su ih lijepo poklopili :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 6 Mar - 16:16

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ma dobro ne pizdi, zajebavam te malo ipak ti je on bio poglavica... ;)
tebi nije jasan ustroj navijača, nema poglavice...pogotovo ne izvan navijačkog svijeta. sve van tribine je privatna stvar. čupko je npr. u zatvoru radi droge, kaj bi ja sad trebao bit u zatvoru s njim jer ga znam s tribine?
jedini koje u stvari cijenim su petrinjci, s njima i dan danas popijem pivu, navratim do udruge darivatelja krvi, odazovem se na neku humanitarku. to je to. kraj priče za mene.
ma zajebavo sam se, reko sam ti nemam niš protiv tebe, ionako znam da ćeš ako baš bude gorilo biti gdje treba... kužim ja i tebe i gnječa i ne vidim ništa loše u vas po pitanju ovog sranja... ja sam pragmatičan a vi to iščitavate kao navijanje... al dobro jebiga. tko bi sve konce pohvatao...
jedino za kog ja mogu je hrvatska, za nikog drugog. ni ukrajina ni rusija ni zanzibar ni amerika. da oko hrvatske mogu bit realan ne bih nikad ni za nju al to je jedina stvar oko koje nisam realan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 16:16

RayMabus wrote:Poslat još Javelina, Stingera, municije svih vrsta, šljemova, pancirki, lijekova, hrane ...

Gledam kako sovjetski tenkovi i oklopnjaci prelaze na stranu ovih i onih kako koji ostane bez govira itd. To mi se ne sviđa. Želim gledati hrpu nepovratno uništene sovjetske tehnike.

Šalji još Đavelina.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Sun 6 Mar - 16:18

michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur šuti ko pička, nema više onog njegovog cerekanja... nadizo nekih kredita i sad mu frka ne zna hoćel biti sezone ili ne... a nešto se slabo hvali i dal je položio za letača... :) :), taman položi pa ga plenki mobiliira da baca plinske boce po braći rusima... ovaj srbima
Vidi taj veleizdajnik sa majevice je gadljiv ali nije glup
Znade vrlo dobro da je ovo kraj svih nadanja o Tzv drzavi RS.
i zato hvala Putinu ako nista na tome.
I jos budaletima u UN htjela da ostanu neutralni
naravno da nije glup, ali baš bi mi bio gušt da ga plenki sad digne i u maskirnu ovu prepeličastu obuče... taman je u zrelim godinama, može trčat 21 kilometar ko iz pičke, pliva do vira i nazad, zna ukrast, hoće i pojebat neprijateljsko čeljade... ko stvoren za hrvatskog komandosa... u stvari kad se razmislim imam kome ga preporučit... da ga imaju u vidu...
A jos je i mlad koliko ima 40ak godina.
Ono zamisli da ga Plenky digne i naredi mu napad na Banja luku.
Iman 48 godina i ja bi dosa da zavrsim di sam stao prije dkoro 27 godina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 16:24

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
tebi nije jasan ustroj navijača, nema poglavice...pogotovo ne izvan navijačkog svijeta. sve van tribine je privatna stvar. čupko je npr. u zatvoru radi droge, kaj bi ja sad trebao bit u zatvoru s njim jer ga znam s tribine?
jedini koje u stvari cijenim su petrinjci, s njima i dan danas popijem pivu, navratim do udruge darivatelja krvi, odazovem se na neku humanitarku. to je to. kraj priče za mene.
ma zajebavo sam se, reko sam ti nemam niš protiv tebe, ionako znam da ćeš ako baš bude gorilo biti gdje treba... kužim ja i tebe i gnječa i ne vidim ništa loše u vas po pitanju ovog sranja... ja sam pragmatičan a vi to iščitavate kao navijanje... al dobro jebiga. tko bi sve konce pohvatao...
jedino za kog ja mogu je hrvatska, za nikog drugog. ni ukrajina ni rusija ni zanzibar ni amerika. da oko hrvatske mogu bit realan ne bih nikad ni za nju al to je jedina stvar oko koje nisam realan.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 1280px-Halych_Principality

Prva zabilježena slavenska plemena koja su živjela na području Crvene Rusije bili su Bijeli Hrvati i Dulebe.[4][5][6] Godine 907. plemena Hrvata i Duleba bila su uključena u vojni pohod na Carigrad predvođen ruskim knezom Olegom Novgorodskim.[7][8] To je bio prvi značajan dokaz političke pripadnosti domorodačkih plemena regije Crvene Rusije. Prema Nestoru Ljetopiscu, Vladimir Veliki je 981. godine osvojio neka uporišta u zapadnom dijelu Crvene Rusije, a 992. ili 993. Vladimir je izvršio vojni pohod na Hrvate.[9][10] Otprilike u to vrijeme u njegovu čast osnovan je grad Volodimir koji je postao glavno središte političke moći u regiji. Tijekom 11. stoljeća zapadni pogranični gradovi, uključujući Przemysl, dvaput su bili pripojeni Kraljevini Poljskoj (1018.–1031. i 1069.–1080.). U međuvremenu je Jaroslav Mudri uspostavio "čvrstu nogu" u regiji osnivajući grad Jarosław.

Kao dio teritorija Kijevske Rusije, područje je kasnije organizirano kao južni dio Kneževine Volodimir. Oko 1085. godine, uz pomoć kijevskog velikog kneza Vsevoloda I. Kijevskog, naselila su se tri brata Rostystlavych - sinovi Rostislava Vladimiroviča (od Tmutarakana). Njihove zemlje bile su organizirane u tri manje kneževine Przemysl, Zvenyhorod i Terebovlia. Godine 1097. Terebovlijsku kneževinu osiguralo je Vijeće Liubech nakon nekoliko godina građanskog rata s Vasilkom Rostyslavychom. Godine 1124. Haličku kneževinu dao je kao manju kneževinu Ihoru Vasilkoviču njegov otac Vasilko, knez od Terebovlije, koji ju je uklonio iz veće kneževine Terebovlia.
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Principality_of_Halych
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 16:24


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 16:28

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
tebi nije jasan ustroj navijača, nema poglavice...pogotovo ne izvan navijačkog svijeta. sve van tribine je privatna stvar. čupko je npr. u zatvoru radi droge, kaj bi ja sad trebao bit u zatvoru s njim jer ga znam s tribine?
jedini koje u stvari cijenim su petrinjci, s njima i dan danas popijem pivu, navratim do udruge darivatelja krvi, odazovem se na neku humanitarku. to je to. kraj priče za mene.
ma zajebavo sam se, reko sam ti nemam niš protiv tebe, ionako znam da ćeš ako baš bude gorilo biti gdje treba... kužim ja i tebe i gnječa i ne vidim ništa loše u vas po pitanju ovog sranja... ja sam pragmatičan a vi to iščitavate kao navijanje... al dobro jebiga. tko bi sve konce pohvatao...
jedino za kog ja mogu je hrvatska, za nikog drugog. ni ukrajina ni rusija ni zanzibar ni amerika. da oko hrvatske mogu bit realan ne bih nikad ni za nju al to je jedina stvar oko koje nisam realan.
to je dosta... budem i ja ali iz nekog utvrđenog položaja odakle se ne bude trebalo povlačiti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 6 Mar - 16:32

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...
ovo jesu D30, ubojito sredstvo dometa 20+ km, ne mogu se točno sjetiti. S nečim su ih lijepo poklopili :tu
bila je dilema koliko je članova posade, ja mislio da je 5 almi bilo sumnjivo znam da je za te haubice 150+ dosta ljudi oko njih, ispalo ipak da ih je 8

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader Sun 6 Mar - 16:34

Ringo10 wrote:Rusija ima ukupno oko 12 000 tenkova

Za cigiće... Tu željezariju treba održavati... Ako ih 10% mogu pokrenuti, puno sam rekao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 6 Mar - 16:35

Poljska ima oko 300 tenkova T 72. kupuje po hitnom postupku 250 Abramsa,

Dakle ovi T 72 čekaju.

Već san davno ima od toga mjesec dana prije ove invazije reka da mu ne mislim dat Bijelu Hrvatsku.

Sad ću ga totalno vojno iscrpit i ekonomski oslabit a jedinice su spremne ako krene prema toj zoni.


Last edited by RayMabus on Sun 6 Mar - 16:36; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 Sun 6 Mar - 16:36

Sun: Elitni britanski i američki specijalci treniraju za misiju izvlačenja Zelenskog
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Ecf5ac93-6784-4fcb-a190-fccd825d1c14

SPECIJALCI britanskog SAS-a (Special Air Service) i američkih specijalnih snaga uvježbavaju visokorizično spašavanje ukrajinskog predsjednika Volodimira Zelenskog, tvrdi britanski tabloid The Sun.
Izvori Suna tvrde da spomenute postrojbe za posebne namjene prolaze obuku zajedno s elitnim ukrajinskim vojnicima. Navodno se više od 70 britanskih specijalaca te 150 pripadnika američke mornaričke postrojbe za posebne namjene SEAL nalazi u bazi u Litvi kako bi se pripremili za odvažnu noćnu misiju.

Zelenskij prije nekoliko dana odbio evakuaciju iz Ukrajine

Ukrajinski predsjednik Zelenskij prije nekoliko je dana odbio američku ponudu za evakuacijom iz njegove zemlje, odgovorivši kako mu "treba streljivo, a ne prijevoz".
Međutim, u međuvremenu se sigurnosna situacija oko ukrajinskog lidera pogoršala i navodno ekipe Specnaza (elitne postrojbe ruskih specijalaca) tragaju za 44-godišnjim predsjednikom.

Misija bi se mogla pokrenuti na zahtjev Zelenskog

Spasilačka misija mogla bi se pokrenuti na zahtjev Zelenskog. Visoki izvor iz Velike Britanije otkriva sljedeće: "Najvjerojatnija razumna opcija mogla bi biti da Zelenskij napusti Kijev i da ga potom pokupe na dogovorenoj lokaciji. Mi imamo zrakoplove, ali udaljenost je ključna."
Iz britanskog ministarstva obrane kratko su na upit Suna odgovorili kako ne komentiraju djelovanje snaga posebne namjene.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Mar - 16:37

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:

evo nekih rezultata, ovo je izvrstan protuudar, ako ovako precizno mogu stresti haubičare na solidnoj udaljenosti mislim da će ovo ruse ipak malo zabrinuti... ovo nisu izviđači navodili...

Ruska zastarjela operativna doktrina opet dolazi Rusima na naplatu.

Konvencionalno protiv NATO-a nemaju što tražiti
ekipa u komentarima zgrožena kako je artiljerija bila natisnuta jedna kraj drugih, da je to ono tipično za "parade i filmove" ali da u uzbiljnom ratu se to neradi tako..
preblizu jedni drugima, nema rovova, granate su im bile u kamionima... sve greška na grešku
Inače radi se o haubicama D30 122mm, rotacija cijevi 360 stupnjeva, vrlo precizna, posada minimalno 5 ljudi plus zapovjednik desetine i dva zapovjednika voda, jedan zapovjednik bitnice plus vozači kamiona. Zatim vjerojatno imaju uz sebe i vod za potporu ( jedan časnik, 3 dočasnika-izvidnica, računači i vezisti + vojska). Sve skupa u ovom slučaje ne manje od 80 ljudi

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sun 6 Mar - 16:37

zamjenik ministra obrane bjelorusije podnio ostavku jer ne moze podrzati rusku ahtesiju na ukrajinu...cujem u bjelorusiji se opet kuha i okrece protiv popusenka..rekoh ja tog ce objesiti za jaja

https://direktno.hr/eu-i-svijet/nacelnik-bjeloruskog-glavnog-stozera-podnio-ostavku-ministarstvo-obrane-sumnja-u-vjerodostojnost-dokumenta-262806/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal Sun 6 Mar - 16:37

         P R O B L E M I


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 630_360_1646583352-228

Rusija se priprema granatirati vlastite gradove kako bi optužila Ukrajinu i proglasila opću mobilizaciju

06.03.2022 18:16



Ruske vlasti mogu odlučiti provesti scenarij, u kojem će granatirati stambena područja u ruskim gradovima koji se nalaze u blizini granice s Ukrajinom kako bi optužile ukrajinsku vojsku.
Relevantnu izjavu dao je Centar za suzbijanje dezinformacija u Vijeću za nacionalnu sigurnost i obranu Ukrajine na Facebooku, javlja britanski dopisnik.
"Prema planu vodstva Kremlja, to će se koristiti kao temelj za proglašenje opće mobilizacije u Rusiji. S obzirom na akcije ruske vojske u Ukrajini, provokacije u ruskim gradovima bit će popraćene brojnim žrtvama među civilima kako bi se stvorila 'lijepa' slika", navodi se u izvješću.
Slične scenarije Rusija je koristila kao izgovor za neprijateljstva u Afganistanu, Čečeniji i Abhaziji.
Podsjećamo, Kremlj planira uključiti prisilno mobilizirane stanovnike određenih područja regije Donjeck i Luganske regije (CADLR) u provokacije u južnoj Ukrajini.

mk

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Mar - 16:40

michaellcmacha wrote:
FRANK wrote:Iskreno gledajuci onog zelenskoga ponekad hvala Bogu ponekad samo place i cmizdi.
Da je nama u pocetku dostavljeno onoliko oruzja koliko njemu cetnici bi prosli vec 1992 kao i 1995
nemoj biti tako kritičan, plače ne bi li dobio još nekakav bonus u vidu dalekometne artiljerije, inače kako je to krenulo u prva dva dana još se oni dobro i drže... u svakom slučaju neka ih nek što žešće zagorčaju život serbskoj braći
:tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sun 6 Mar - 16:41

.....ocito je do ukrajiaca dosle nove posiljke oruzja koje je zapad poslao kao i srednjoeuropske drzave..jer opet se unistava sve vise oklopa a padaju helikopteri i zrakoplovi ko kruske od rusa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sun 6 Mar - 16:42

..a i sve bolja organizacija obrane...utjecaj vjerojatno dolaska stranih dragovoljaca gdje ima mnogo profesionalnih vojnika i veterana sa iskustvom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Mar - 16:46

kaya wrote:Rus kaže da će prekinuti vatru ako se predaju. Zelenski je lud ako ne prihvati takvu velikodušnu ponudu.
Inače rusima je baš za vjerovati. Prvo su ih tražili da predaju nuklearno oružje pa će im priznati granice i suverenitet. Kada su im predali oružje oteli su im krim.
:tu
Jebalo nanu ako rusima itko išta više vjeruje, rusofile, srbe i ljudoždere iz eritreje tu ne računam naravno

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Sun 6 Mar - 16:48

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:

Ruska zastarjela operativna doktrina opet dolazi Rusima na naplatu.

Konvencionalno protiv NATO-a nemaju što tražiti
ekipa u komentarima zgrožena kako je artiljerija bila natisnuta jedna kraj drugih, da je to ono tipično za "parade i filmove" ali da u uzbiljnom ratu se to neradi tako..
preblizu jedni drugima, nema rovova, granate su im bile u kamionima... sve greška na grešku
Inače radi se o haubicama D30 122mm, rotacija cijevi 360 stupnjeva, vrlo precizna, posada minimalno 5 ljudi plus zapovjednik desetine i dva zapovjednika voda, jedan zapovjednik bitnice plus vozači kamiona. Zatim vjerojatno imaju uz sebe i vod za potporu ( jedan časnik, 3 dočasnika-izvidnica, računači i vezisti + vojska). Sve skupa u ovom slučaje ne manje od 80 ljudi
što misliš ako te protivnička artiljerija zaspe , s obizirom na video i oštećenja kakva je ovdje mogla biti šteta u ljudstvu itd?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum