ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj Federacije BiH

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by mentalitet 19/2/2022, 16:45

J abi volio da se ta BiH razbuca samo zbog tog jebenog zapada koji je i zakuhao u BiH kashu,Kada njih ne bude tamo stvari ce se same od sebe rijeshitii.Zapad je najvece zlo na ovome svijetu.

mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 16:55

AlfaOmega wrote:Bošnjaci su čvrsto odlučili ukinuti princip konstitutivnosti. Kao et, mi smo većinski narod, dosta je bilo te konstitutivnosti. Uživali ste 25 godina, sad je dosta. Srbima hoće da promine naziv entiteta (jerbo ih iritira ono "Srpska") i svedu njegove nadležnosti na nivo lokalne zajednice. Hrvatima ne daju da biraju svoje članove. 
A sve rade naivno jerbo ih huška zapad.
Baš me brige šta oni i Zapad oće. Zatvorit ću sve granične prijelaze osim jedan prema Hercegovini i jedan prema Banja Luci.

Urušit ću im ekonomiju.

Najavio sam im klanje prije dvi godine i da ću pobit točno onoliko Bošnjaka koliko je glasalo za Komšića a to je tristo tisuća.

Onda je GF rekla nemoj ih ubiti jer ima bolje riješenje.

Sad ćemo ih ekonomski uništit i iselit na taj Zapad koji ih tako podržava pa nek tamo budu GRADŽANI.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50549-gasi-li-se-arcelormittal-zenica-i-12-000-radnih-mjesta
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Ringo10 19/2/2022, 17:00

Zapad je ZLO koje stoji iza svih sranja na svijetu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 17:01

Svirep san a kad poludin i preplavi me reaktivni um onda sam i lud i svirep.

Imaju sriće šta san sad dio GF a ne neke druge vojske koja nije GF jer bi in svu dicu polupa o zidove i pobija bez trunke emocija.

Da ih ja ne pobijen oni će sad svi pravac Zapad pa nek tamo seru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 17:04

Imaju se obraza javljat nakon šta su tri puta preglasali Hrvate.

Imaju obraz ko đon.

BESAN SAM. SVE ĆU IH ZAKLAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by niels 19/2/2022, 19:33

Žao mi je što se treći entitet koristi kao argument, a ne kao vjerojatnost.

Uostalom, to bi, možda i paradoksalno, izbjeglo rat i stradanja, prvenstveno Muslimana.

BiH je nezamisliva bez konstitutivnosti triju naroda i pripadajućih entiteta.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by IL Risorto 19/2/2022, 19:49

Muslimani ne trebau činit ništa,vrijeme će odradit za njih,samo trebaju bit strpljivi.
Katolčad će nestat sami od sebe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 19:50

Njemačkoj treba radne snage : iseljavanje i demografski slom.

Gašenje termoelektrana na ugljen, energetski ovisni.

Fino totalna devastacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 20:08

I taman kad pomisliš da je sve u redu dođe nova godina i opet Njemačkoj fali 300 tisuća radnika i opet moraš ugasit još jedan blok termoelektrane na ugljen...

Uništit ću vas na takav način da idućih deset stoljeća nećete doć sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 20:11

Rast cijena poprima takav nivo, da ekonomski analitičar Faruk Hadžić smatra da bi država trebala privremeno suspendovati naplatu akciza na gorivo te tako reducirati nagli rast cijena.

"Nivo cijena goriva u Bosni i Hercegovini već sada je zabrinjavajući i vrlo je moguće da će dodatno rasti u narednom periodu, smatra Hadžić.

Zbog visoke cijene goriva, doći će do dodatnog pritiska na rast cijena i drugih proizvoda i usluga, što će samo još više potaknuti inflaciju - rast cijena, navodi on.

https://www.klix.ba/biznis/prijedlog-struke-privremeno-suspendovati-akcize-na-gorivo-tako-smanjiti-cijene-za-skoro-0-50-km/220219031
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 20:44

Besan sam.

Anđeo znanja ne voli kad ga se ide radit budalom.

300 tisuća Bošnjaka je danak u krvi. Ako ne odsele iz Bosne ja ću ih zaklat.

Kraj Federacije BiH - Page 3 1024px-Komsic_2010_Results_by_Municipality_in_Percentage.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by epikur37 19/2/2022, 21:03

Bošnjački analitičar Kazaz: Moramo prihvatiti da je BiH složena država i svako inzistiranje na građanskoj državi proizvodit će bržu implementaciju zaključaka HNS-a
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Hektorović 19/2/2022, 21:34

kic wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:[size=36]DOZNAJEMO Čović zagrmio na HNS-u: Ne na izbore pod svaku cijenu, odgodit ćemo ih, pregovarači dolaze u utorak[/size]
[size=34]19. veljače 2022.[/size]
Kraj Federacije BiH - Page 3 Covic-1-696x407-1
[size=34]U tijeku je izvanredno zasjedanje HNS-a u Mostaru. Bild.ba doznaje od izaslanika koji želi ostati anoniman kako je Dragan Čović najavio mogućnost odgode izbora.[/size]
[size=34]Tu tezu je nedavno iznio ministar vanjskih poslova RH Gordan Grlić Radman.[/size]
[size=34]Izbori bi se mogli odgoditi sve dok se ne postigne dogovor oko Izbornoga zakona.[/size]
[size=34]Čović je najavio i dolazak američkih i europskih izaslanika u utorak, novu rundu pregovora dodavši kako će se izbori možda čekati koliko i u Mostaru.[/size]

Ovo je i najrealniji scenarij, Federalni izbori se odgađaju, ostaje status quo do daljnjeg.

svima odgovara status quo..

ali tko zna sta bude jos.. realno ne znam sta bosnjaci cekaju, srbija i hrvatska opet vojno sve više jačaju lol

Ne žive u realnosti, izgradili su neku inat bahatost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 21:40

Izgradit ću ja njima slom termoelektrana na ugljen koji povlaći slom rudnika te povlaći ovisnost o uvozu struje koja više neće biti jeftina za industriju.

Pomno sam proučio di se najviše glasovalo za Komšiča.

Kraj Federacije BiH - Page 3 Z

I zato su dobli ovu da taj zadatak obavi :

Kraj Federacije BiH - Page 3 Feier-zu-30-Jahre-Buendnis-90-und-40-Jahre-Die-Gruenen
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus 19/2/2022, 22:55

Upitan koji bi daljnji koraci mogli biti ukoliko ipak ne dođe do zadovoljavajućeg dogovora za hrvatskih narod u BiH, Čović je odgovorio:
- Mi ćemo morati ozbiljno, u okvirima Ustava, rješavati nagomilana pitanja koja danas imamo u političkom životu BiH kako bi mogli donositi odluke, a ne da imamo blokade. U ovoj županiji nemamo Vladu uspostavljenu nakon 2018. godine, nemamo Federalnu vladu nakon izbora 2018., u Parlamentu BiH ne funkcionira ništa, Vijeće ministara ne funkcionira, Predsjedništvo ne funkcinira. Morat ćemo izaći iz okvira koje danas imamo, čini mi se da je najjednostavnije promijeniti izborni zakon i ograničeni Ustav pa ići dalje, sve drugo će zahtijevati mnogo više truda i napora.



Čović je rekao kako su poslali jasnu poruku Bošnjacima.
- Ako ovo ne bude išlo, morat ćete jasnije čuti glas hrvatskog naroda kako bi se osiguralo legitimno predstavljanje konstitutivnih naroda u BiH, zaključio je Čović.
-
Čut će me. Tek san počeo se obračunavati s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 3 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum