ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj Federacije BiH

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Hektorović Sat 19 Feb - 12:47

DOZNAJEMO Čović zagrmio na HNS-u: Ne na izbore pod svaku cijenu, odgodit ćemo ih, pregovarači dolaze u utorak
19. veljače 2022.
Kraj Federacije BiH - Page 2 Covic-1-696x407-1
U tijeku je izvanredno zasjedanje HNS-a u Mostaru. Bild.ba doznaje od izaslanika koji želi ostati anoniman kako je Dragan Čović najavio mogućnost odgode izbora.
Tu tezu je nedavno iznio ministar vanjskih poslova RH Gordan Grlić Radman.
Izbori bi se mogli odgoditi sve dok se ne postigne dogovor oko Izbornoga zakona.
Čović je najavio i dolazak američkih i europskih izaslanika u utorak, novu rundu pregovora dodavši kako će se izbori možda čekati koliko i u Mostaru.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus Sat 19 Feb - 12:48

Njemačkoj fali 300 do 400 tisuća radnika svake godine pa eto možete ove iz Bosne isisat.

Kad galaktička napadne tu ne ostane kamen na kamenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by prckov Sat 19 Feb - 12:48

IL Risorto wrote:
prckov wrote:
IL Risorto wrote:
Trebaš se manje družit s vukom,jer očito su priviđenja i paranoje postale zarazne.

stalno ti nesto smeta
zar zaista ne mozes zivit i pustit druge da zive kako hoce  confused
A šta mi to smeta ?
Pa od vas svih tu,najmanje ja visim ovdje po forumu,te najmanje kukumačem na temama,za razliku recimo od vuka,koji pati od paranoidne opsesije koje kakvim agenturama.
katolcad, crkva
ne pravi se mutav, svaki put ti je to tema
zar nisi vec sam sebi dosadio sa time

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by IL Risorto Sat 19 Feb - 12:50

prckov wrote:
IL Risorto wrote:
prckov wrote:

stalno ti nesto smeta
zar zaista ne mozes zivit i pustit druge da zive kako hoce  confused
A šta mi to smeta ?
Pa od vas svih tu,najmanje ja visim ovdje po forumu,te najmanje kukumačem na temama,za razliku recimo od vuka,koji pati od paranoidne opsesije koje kakvim agenturama.
katolcad, crkva
ne pravi se mutav, svaki put ti je to tema
zar nisi vec sam sebi dosadio sa time
E,pa šta s tim ?
Pa svako na forumu ima neku svoju mantru i matricu.
Osim toga,tema je ugrožena bosanska katolčad a ne ja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by vuksadinare Sat 19 Feb - 12:52

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:

jel u niskom letu ili..  :D
ne znam..mrtvi ne govore
Ti si vučko prešao na brlju,ili si me zamjenio s nekim ili je tvoja paranoja došla na vrhunac.
sigurno sam te zamjenio..pa ti si specijalist za prikrivanje..toliko da te prokuzio i pizzon :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Hektorović Sat 19 Feb - 12:54

Hektorović wrote:DOZNAJEMO Čović zagrmio na HNS-u: Ne na izbore pod svaku cijenu, odgodit ćemo ih, pregovarači dolaze u utorak
19. veljače 2022.
Kraj Federacije BiH - Page 2 Covic-1-696x407-1
U tijeku je izvanredno zasjedanje HNS-a u Mostaru. Bild.ba doznaje od izaslanika koji želi ostati anoniman kako je Dragan Čović najavio mogućnost odgode izbora.
Tu tezu je nedavno iznio ministar vanjskih poslova RH Gordan Grlić Radman.
Izbori bi se mogli odgoditi sve dok se ne postigne dogovor oko Izbornoga zakona.
Čović je najavio i dolazak američkih i europskih izaslanika u utorak, novu rundu pregovora dodavši kako će se izbori možda čekati koliko i u Mostaru.

Ovo je i najrealniji scenarij, Federalni izbori se odgađaju, ostaje status quo do daljnjeg.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by prckov Sat 19 Feb - 12:55

IL Risorto wrote:
prckov wrote:
IL Risorto wrote:
A šta mi to smeta ?
Pa od vas svih tu,najmanje ja visim ovdje po forumu,te najmanje kukumačem na temama,za razliku recimo od vuka,koji pati od paranoidne opsesije koje kakvim agenturama.
katolcad, crkva
ne pravi se mutav, svaki put ti je to tema
zar nisi vec sam sebi dosadio sa time
E,pa šta s tim ?
Pa svako na forumu ima neku svoju mantru i matricu.
Osim toga,tema je ugrožena bosanska katolčad a ne ja.

drugo je mantra u vezi neke teme i politicke problematike, a drugo nepatvorena obicna i prizemna seljacka mrznja
kuis   :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus Sat 19 Feb - 12:57

Hektorović wrote:
Hektorović wrote:DOZNAJEMO Čović zagrmio na HNS-u: Ne na izbore pod svaku cijenu, odgodit ćemo ih, pregovarači dolaze u utorak
19. veljače 2022.
Kraj Federacije BiH - Page 2 Covic-1-696x407-1
U tijeku je izvanredno zasjedanje HNS-a u Mostaru. Bild.ba doznaje od izaslanika koji želi ostati anoniman kako je Dragan Čović najavio mogućnost odgode izbora.
Tu tezu je nedavno iznio ministar vanjskih poslova RH Gordan Grlić Radman.
Izbori bi se mogli odgoditi sve dok se ne postigne dogovor oko Izbornoga zakona.
Čović je najavio i dolazak američkih i europskih izaslanika u utorak, novu rundu pregovora dodavši kako će se izbori možda čekati koliko i u Mostaru.

Ovo je i najrealniji scenarij, Federalni izbori se odgađaju, ostaje status quo do daljnjeg.
Pa barem rastegnit godinu dana pa da vidimo kako će završiti izbori u Turskoj i italiji.

U Italiji je Đurđa na 22% podrške a dobila 4% na prošlim izborima.

Đurđa je inače Mussolini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by IL Risorto Sat 19 Feb - 13:00

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
ne znam..mrtvi ne govore
Ti si vučko prešao na brlju,ili si me zamjenio s nekim ili je tvoja paranoja došla na vrhunac.
sigurno sam te zamjenio..pa ti si specijalist za prikrivanje..toliko da te prokuzio i pizzon :D
pizzon,boga mi nemam pojma o čemu pričaš,bar objasni o čemu je riječ da znam
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by RayMabus Sat 19 Feb - 13:15

BiH neće postat bosanski vilajet kojim upravlja Turska a to je upravo ovo šta ove ljevičarske opcije zagovaraju jer misle da je pojam građanska BiH ovdje vezan uz pojmove koje on imaju u svojim državama a ne dominaciju Bošnjaka nad ostalima.

Ja neću dopustit da mi poviše glave turska vojska drži vojnu bazu.

Prije će gorit cila Europa nego se to desit a kao šta vidimo fina vatrica se potpaljuje u istočnoj Ukrajini. Mogo bi se taj požar i proširit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by vuksadinare Sat 19 Feb - 13:32

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
Ti si vučko prešao na brlju,ili si me zamjenio s nekim ili je tvoja paranoja došla na vrhunac.
sigurno sam te zamjenio..pa ti si specijalist za prikrivanje..toliko da te prokuzio i pizzon :D
pizzon,boga mi nemam pojma o čemu pričaš,bar objasni o čemu je riječ da znam
svetoje daj odi skoci u kantu vode :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by epikur37 Sat 19 Feb - 13:36

ide odcjepljenje i to je to, u dva dana prvo srpska pa hercegbosna
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Eroo Sat 19 Feb - 13:47

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Kaže Viola :

https://www.klix.ba/vijesti/bih/evropska-parlamentarka-milanovicu-dat-cemo-sve-od-sebe-da-vam-objasnimo-kako-bih-nije-hrvatska/220219027

Tako je Viola, reci ti njemu. :^0 lol!
lol! epi,Ero i međugorska gospa na aparatima   :rasta

Stani malo od Doboja Mujo, i mi konja za utrku imamo. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by prckov Sat 19 Feb - 13:52

ta nakupina komunistickih govana (sto zeleni u biti jesu) imaju podrsku korporacija i elita cijelog zapada

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by kic Sat 19 Feb - 14:18

Hektorović wrote:
Hektorović wrote:[size=36]DOZNAJEMO Čović zagrmio na HNS-u: Ne na izbore pod svaku cijenu, odgodit ćemo ih, pregovarači dolaze u utorak[/size]
[size=34]19. veljače 2022.[/size]
Kraj Federacije BiH - Page 2 Covic-1-696x407-1
[size=34]U tijeku je izvanredno zasjedanje HNS-a u Mostaru. Bild.ba doznaje od izaslanika koji želi ostati anoniman kako je Dragan Čović najavio mogućnost odgode izbora.[/size]
[size=34]Tu tezu je nedavno iznio ministar vanjskih poslova RH Gordan Grlić Radman.[/size]
[size=34]Izbori bi se mogli odgoditi sve dok se ne postigne dogovor oko Izbornoga zakona.[/size]
[size=34]Čović je najavio i dolazak američkih i europskih izaslanika u utorak, novu rundu pregovora dodavši kako će se izbori možda čekati koliko i u Mostaru.[/size]

Ovo je i najrealniji scenarij, Federalni izbori se odgađaju, ostaje status quo do daljnjeg.

svima odgovara status quo..

ali tko zna sta bude jos.. realno ne znam sta bosnjaci cekaju, srbija i hrvatska opet vojno sve više jačaju lol
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Hektorović likes this post

Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by dijagram Sat 19 Feb - 15:15

Nema promjene, federacija ostaje.

Tudjman i adeze napravili su najbolje za Hrvate u BiH.

Bolje ne moze.

Tri naropda dva entiteta, dje to ima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Hektorović Sat 19 Feb - 15:25

Ovo su zaključci HNS-a: Ili izmjena Izbornog zakona ili nova teritorijalna organizacija BiH
Kraj Federacije BiH - Page 2 O_106973_1024
Zaključci Izvanrednog zasjedanja Hrvatskog narodnog sabora u Bosni i Hercegovini:
1.    Hrvatski narodni sabor (HNS) ocjenjuje kako je pregovarački tim HNS-a u dosadašnjim pregovorima dosljedno i odgovorno provodio prethodno utvrđeni pregovarački okvir i Politički sporazum od 17. lipnja 2020. o načelima izmjena i dopuna Izbornog zakona BiH i ograničenim izmjenama Ustava BiH (sukladno Odluci Ustavnog suda U 23/14 i presudama Europskog suda za ljudska prava), posebno u dijelu koji se odnosi na legitimno političko predstavljanje konstitutivnih naroda na svim administrativno-političkim razinama vlasti.
2.    HNS izražava žaljenje što uloženi napori u dosadašnjim pregovorima nisu uspješno okončani kako bi se osigurale nužne izmjene Izbornog zakona i ograničene izmjene Ustava BiH (sukladno Odluci Ustavnog suda U 23/14 i presudama Europskog suda za ljudska prava). U pregovaračkom procesu u koji su kao facilitatori (posrednici) bili uključeni i predstavnici Europske unije i SAD-a hrvatski pregovarački tim ponudio je niz konkretnih prijedloga za izmjene i dopune Izbornog zakona i ograničene izmjene Ustava BiH.
HNS je spreman nastaviti pregovore s bošnjačkim i drugim političkim strankama u BiH o izmjenama Izbornog zakona i ograničenim ustavnim izmjenama, na tragu već usuglašenih izmjena Ustava BiH s  predstavnicima Venecijanske komisije kako bi se stvorili preduvjeti za održavanje Općih izbora. Stoga pozivamo i predstavnike međunarodne zajednice uključene u pregovarački proces da daju puni doprinos završetku procesa pregovora o izmjenama Izbornog zakona i ograničenim izmjenama Ustava koji su od najveće važnosti za stabilnost i budućnost europske BiH.
3.    HNS će se dosljedno zalagati za izvorna ustavna načela postignuta i ostvarena u Washingtonskom i Daytonskom mirovnom sporazumu koji su utvrdili Hrvati, Bošnjaci i Srbi kao konstitutivni narodi i drugi građani. Spremni smo odlučno suprotstaviti se svim daljnjim inicijativama koje idu u smjeru  dekonstituiranja hrvatskog naroda u BiH.
4.    Sve političke stavove kojim se zastupa blokiranje provođenja Političkog sporazuma iz Mostara od 17. lipnja 2020. godine i time onemogućava hrvatskom konstitutivnom narodu legitimno političko predstavljanje u domovima naroda i Predsjedništvu BiH HNS će smatrati suprotnim hrvatskim političkim pravima te ugrozom nacionalnih interesa i političkog subjektiviteta Hrvata u BiH.
5.    HNS drži da neće biti ispunjeni formalno-pravni uvjeti za održavanje Općih izbora 2022. sve dok se ne bude izmijenio postojeći Izborni zakon BiH. U tu svrhu nužno je  provesti Odluku Ustavnog suda BiH U-23/14 i sve presude Europskog suda za ljudska prava kako bi se svakom od triju konstitutivnih naroda osiguralo legitimno političko predstavljanje kao i mogućnost kandidiranja svakoj osobi s pravom glasa, a sve u skladu s ustavnim odredbama proisteklim iz Općeg okvirnog sporazuma za mir u BiH. 
6.    HNS posebno naglašava kako Središnje izborno povjerenstvo (SIP) nije i ne može biti zakonodavac niti ima pravo preuzimati nadležnosti Parlamentarne skupštine BiH. Jednako naglašavamo da SIP nije izabran i imenovan sukladno odredbama Izbornog zakona BiH. Ako se Izborni zakon ne bude izmijenio sukladno prethodnim točkama  i unatoč tome u tim uvjetima budu raspisani i provedeni Opći izbori, HNS će ih smatrati suprotnim slovu Ustava te duhu i načelima Daytonskog mirovnog sporazuma. Takvom postupku predstavnici HNS-a suprotstavit će se svim legitimnim pravnim i političkim sredstvima.
7.    HNS i sve njegove članice će s krajnjom pažnjom pratiti nastavak političkih pregovora o izmjenama Izbornog zakona i ograničenim ustavnim reformama kao i rješenja ukupne političke situacije u BiH. Ako se i dalje nastavi s procesom dekonstituiranja hrvatskog naroda, HNS će pokrenuti sve pravne procedure i političke korake za novu institucionalnu i teritorijalnu organizaciju BiH na načelima federalizma i konsocijacijske demokracije, kojom će se osigurati potpuna ustavna jednakopravnost sva tri konstitutivna naroda u BiH. 
Dnevnik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by vuksadinare Sat 19 Feb - 15:29

...treci i to je to..mogli bi posudit neke politicare iz hrvatske..neke zbog politike neke zbog azila..raspudic bi bio tamo kao doma i grmoju..zokija za treceg clana a frki,grbinu i bauku azil da maminjo ima sa kim kartati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by epikur37 Sat 19 Feb - 15:31

vuksadinare wrote:...treci i to je to..mogli bi posudit neke politicare iz hrvatske..neke zbog politike neke zbog azila..raspudic bi bio tamo kao doma i grmoju..zokija za treceg clana a frki,grbinu i bauku azil da maminjo ima sa kim kartati

Škoru i Hasančeta mujagama...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by AlfaOmega Sat 19 Feb - 16:41

Bošnjaci su čvrsto odlučili ukinuti princip konstitutivnosti. Kao et, mi smo većinski narod, dosta je bilo te konstitutivnosti. Uživali ste 25 godina, sad je dosta. Srbima hoće da promine naziv entiteta (jerbo ih iritira ono "Srpska") i svedu njegove nadležnosti na nivo lokalne zajednice. Hrvatima ne daju da biraju svoje članove. 
A sve rade naivno jerbo ih huška zapad.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by mentalitet Sat 19 Feb - 16:45

J abi volio da se ta BiH razbuca samo zbog tog jebenog zapada koji je i zakuhao u BiH kashu,Kada njih ne bude tamo stvari ce se same od sebe rijeshitii.Zapad je najvece zlo na ovome svijetu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Kraj Federacije BiH - Page 2 Empty Re: Kraj Federacije BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum