ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI! - Page 4 Empty Re: VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI!

Post by jastreb Sat 2 Jan - 21:17

dawson wrote:
jastreb wrote:Gluposti i predrasude.

A zar vilenjak ne može biti i kršćanin?

Ne može. Oni su dio euopskih mitologija i religija koje truli krišćani (bliskoistočni kozojebi) pogrdno nazivaju poganskim.
Gle. Da kojim slučajem postoje vilenjaci onakvi kakvi su u Gospodaru prstenova,tj.oni sa špicastim ušima i plavom kosom i oni bi se shodno području u kojem žive priklonili dominantnoj religiji.

Npr.da su gore u nordijskim zemljama (gdje ja mislim da bi i bili) danas bi bili protestanti. Da su u francuskim Alpama bili bi katolici,a da su u Rusiji,najvjerovatnije pravoslavci.

Tako da moja teorija itekako drži vodu.

jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI! - Page 4 Empty Re: VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI!

Post by jastreb Sat 2 Jan - 21:17

Hobiti mi nekako najviše bacaju na Slovence,ili na Hrvate svetomartinske tradicije.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI! - Page 4 Empty Re: VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI!

Post by danni1 Sat 2 Jan - 23:17

dawson wrote:
jastreb wrote:Gluposti i predrasude.

A zar vilenjak ne može biti i kršćanin?

Ne može. Oni su dio euopskih mitologija i religija koje truli krišćani (bliskoistočni kozojebi) pogrdno nazivaju poganskim.
Dio europskog kurca ne mitologije i religije.
Ateistička propaganda novog doba.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI! - Page 4 Empty Re: VILENJACI VAN! MI SMO KRŠĆANI!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum