ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by RayMabus 9/8/2021, 06:53

Pa dobili su pola Bosne. Doduše pod posebnim uvjetima. RS postoji samo kao entitet unutar države BiH a zapadna RS im je odvojena od Srbije distriktom Brčko.

Nekakva pat pozicija al ono takvi je dogovor.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by vuksadinare 9/8/2021, 07:01

Ona Matoseva se tocno pokazuje na ovom slucaju


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatske-generale-sumnjice-za-ratne-zlocine-vrlo-je-zanimljivo-tko-je-pokrenuo-postupak-u-bih-15093662
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by RayMabus 9/8/2021, 07:32

Ne zamaram se s ovim jer sam shvatio šta je cilj. Hrvatska će ovo odbaciti i kraj rasprave a Komšić će dobiti mjesec dva vremena tako da prođe godina i ne dođe do promjene izbornog zakona tako da se on može kandidirati i četvrri put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by vuksadinare 9/8/2021, 07:38

RayMabus wrote:Ne zamaram se s ovim jer sam shvatio šta je cilj. Hrvatska će ovo odbaciti i kraj rasprave a Komšić će dobiti mjesec dva vremena tako da prođe godina i ne dođe do promjena izbornog zakona tako da se on može kandidirati i četvrti put.
Treba odbaciti petu kolonu i sve si sredio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by RayMabus 9/8/2021, 07:38

Vojno sam procjenio da mi sad ne igra promjena izbornog zakona nego Komšić četvrti put tako da još više Hrvatska blokira BiH na putu ka Nato i Eu.

Napravit ćemo od njih septičku jamu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by RayMabus 9/8/2021, 07:40

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ne zamaram se s ovim jer sam shvatio šta je cilj. Hrvatska će ovo odbaciti i kraj rasprave a Komšić će dobiti mjesec dva vremena tako da prođe godina i ne dođe do promjena izbornog zakona tako da se on može kandidirati i četvrti put.
Treba odbaciti petu kolonu i sve si sredio
Pa mi ćemo ovo odbaciti sad i nakon šta se jednom to odbaci to je to.
 
Poanta je da Komšić i Izetbegović će dobit mjesec dva sada kad im je bitno da ne dođe do promjene izbornog zakona kako bi mogli još četiri godine vladat u predsjedništvu BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by RayMabus 9/8/2021, 08:00

Kad shvatiš da su oni svjesni da će Hrvatska odbaciti ovaj zahtjev i jednom kad ga odbaci više nije tema proučavanja i da uopće nije to cilj nego skrenit pažnju kako do kraja godine ne bi došlo do dogovora oko izbornog zakona , onda se ne zamaraš s ovim.
 
Fino hrvatska blokada BiH na putu u EU i NATO.

Oni su kreirani u Dejtonu da budu neuspjeh.

Prošle godine im se rodilo manje od 20 tisuća djece a sad će.masovno iseljavanje mladih i totalni demografski potop.

Rekoh : septička jama.

A iz ove situacije : jedna država , dva entiteta , jedan distrikt , tri predsjednika iz reda tri konstitutivna naroda se ne mogu izvući osim ratom a EU ne želi rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by epikur37 9/8/2021, 08:12

General Miljavac drži brod na Uskoku, jutrom dođe s ekipom na kavu. Kad završim s plivanjem, stol do stola znamo biti, koji put baciti  šalu na jutro. Vesela ekipa, imao je ineku pilanu ali mislim da to više nije aktivno ili je prodao.

Možda načnem temu...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by crvenkasti 9/8/2021, 09:15

Ono što smo napravili na brdu Hum iznad Mostara je veliki plus za Bosnu i Hercegovinu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by marcellus 9/8/2021, 09:22

niels wrote:Uglavnom, ne vjerujem ni Bošnjacima ni Srbima i točka.

Ne razumijem zašto se moramo definitivno opredijeliti, taktizirati se može, ali njihovi konačni ciljevi nisu u interesu Hrvata, barem kako ih ja vidim (a naravno da mogu biti u krivu).

Ne postoji “veće zlo”, “manje zlo” (to su termini s kojima se baratalo na toj sjednici VONS-a) - oba su zlo.

Srbi nas mrze, Bošnjaci nam zavide...oba naroda su duboko nezadovoljna i očajna i nemalo krive Hrvatsku i nimalo sebe za svoje probleme.

Stvari treba pogledati u oči i reći da su takve kakve jesu. I jedni i drugi neće pristati na Herceg-Bosnu u bilo kojem obliku i rade o glavi RH koliko mogu.

Pa ove optužnice su došle iz RS, a potvrdilo ih je od Bošnjaka kontrolirano Državno tužiteljstvo!

ono što većina Hrvata, naročito iz HRHB, ne želi razumjeti: U zatvorima, vojsci, svijetu uličnih bandi, i međunarodnoj politici, kad imaš trojicu, na kraju će se UVIJEK dvojica jačih urotiti protiv onog najslabijeg. To jednostavno tako ide. Dakle, kad bude trebalo, Srbi i Mujage će zajedno potaracati što je preostalo Hrvata.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by kaya 9/8/2021, 09:25

Serbinho-3 wrote:Da ste divljali tokom proslave Oluje, jeste. Sada sledi budjenje. Ratni zlocini nikad ne zastarevaju. 
Točno. Zato ste prekjučer dobili konačnu potvrdu od haga da ste s onim vašim zemljoradnicima u hrvatskoj izvšili agresiju i pokušali očistiti etnički teritorij. Vi a ne mi .
Međutim probuditi se ne možete jer ste u dubokoj narkozi.
I jer vam tu informaciju nikada mediji neće prenjeti 
Da budete još dublje narkozirani i dezinformirani.
Brže, jače, bolje, živela srbija. I kina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Noor and niels like this post

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by epikur37 9/8/2021, 09:30

Jasno da bi u normalnoj politici hrvati i srbi riješili mujage. 

I ako ne bude tako krivi su samo i jedino Hrvati i Zagreb... zbog pravaške opterećenost srbima i jugo ljevice Hrvatima.

Kao što više puta istakoh, osobno ss nadam rješenju hrvatskog pitanja u BiH ali prvi i osnovni cilj je propast i podjela te države s hrvatima ili bez njih.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by vuksadinare 9/8/2021, 09:39

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Da ste divljali tijekom proslava Oluje, jeste. Sada slijedi buđenje. Ratni zlocini nikad ne zastarevaju. 
Točno. Zato ste prekjučer dobili konačnu potvrdu od haga da ste s onim vašim zemljoradnicima u hrvatskoj izvšili agresiju i pokušali očistiti etnički teritorij. Vi a ne mi.
Međutim, probuditi se ne možete jer ste u dubokoj narkozi.
I jer vam tu informaciju nikada mediji neće prenjeti 
Da budete još dublje narkozirani i dezinformirani.
Brže, jače, bolje, živela srbija. Ja kina.
On bar i jos tu neki koji su na forumu znaju..no ucinak je isti...ne pomaze...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by marcellus 9/8/2021, 09:41

epikur37 wrote:Jasno da bi u normalnoj politici hrvati i srbi riješili mujage. .

jasno da u normalnoj, nenormalnoj i svakoj politici, kako sam gore naveo, dvojica jačih se uvijek u konačnici udruže protiv slabijeg - dakle normalno je da se srbi i muje udruže protiv hrvata.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by crvenkasti 9/8/2021, 09:42

marcellus wrote:
niels wrote:Uglavnom, ne vjerujem ni Bošnjacima ni Srbima i točka.

Ne razumijem zašto se moramo definitivno opredijeliti, taktizirati se može, ali njihovi konačni ciljevi nisu u interesu Hrvata, barem kako ih ja vidim (a naravno da mogu biti u krivu).

Ne postoji “veće zlo”, “manje zlo” (to su termini s kojima se baratalo na toj sjednici VONS-a) - oba su zlo.

Srbi nas mrze, Bošnjaci nam zavide...oba naroda su duboko nezadovoljna i očajna i nemalo krive Hrvatsku i nimalo sebe za svoje probleme.

Stvari treba pogledati u oči i reći da su takve kakve jesu. I jedni i drugi neće pristati na Herceg-Bosnu u bilo kojem obliku i rade o glavi RH koliko mogu.

Pa ove optužnice su došle iz RS, a potvrdilo ih je od Bošnjaka kontrolirano Državno tužiteljstvo!

ono što većina Hrvata, naročito iz HRHB, ne želi razumjeti: U zatvorima, vojsci, svijetu uličnih bandi, i međunarodnoj politici, kad imaš trojicu, na kraju će se UVIJEK dvojica jačih urotiti protiv onog najslabijeg. To jednostavno tako ide. Dakle, kad bude trebalo, Srbi i Mujage će zajedno potaracati što je preostalo Hrvata.

I kad imaš dvojicu isto tako.

Kad se dvojica sretnu, prvi zadatak im je ustanoviti tko je jači. Inače ne znaju kako da se ponašaju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Sora 9/8/2021, 09:48

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
niels wrote:Uglavnom, ne vjerujem ni Bošnjacima ni Srbima i točka.

Ne razumijem zašto se moramo definitivno opredijeliti, taktizirati se može, ali njihovi konačni ciljevi nisu u interesu Hrvata, barem kako ih ja vidim (a naravno da mogu biti u krivu).

Ne postoji “veće zlo”, “manje zlo” (to su termini s kojima se baratalo na toj sjednici VONS-a) - oba su zlo.

Srbi nas mrze, Bošnjaci nam zavide...oba naroda su duboko nezadovoljna i očajna i nemalo krive Hrvatsku i nimalo sebe za svoje probleme.

Stvari treba pogledati u oči i reći da su takve kakve jesu. I jedni i drugi neće pristati na Herceg-Bosnu u bilo kojem obliku i rade o glavi RH koliko mogu.

Pa ove optužnice su došle iz RS, a potvrdilo ih je od Bošnjaka kontrolirano Državno tužiteljstvo!

ono što većina Hrvata, naročito iz HRHB, ne želi razumjeti: U zatvorima, vojsci, svijetu uličnih bandi, i međunarodnoj politici, kad imaš trojicu, na kraju će se UVIJEK dvojica jačih urotiti protiv onog najslabijeg. To jednostavno tako ide. Dakle, kad bude trebalo, Srbi i Mujage će zajedno potaracati što je preostalo Hrvata.

I kad imaš dvojicu isto tako.

Kad se dvojica sretnu, prvi zadatak im je ustanoviti tko je jači. Inače ne znaju kako da se ponašaju.
ajd neku pametnu da jutros pročitam
i da 
čak i jedan pojedinac se ne složi sam sa sobom 
a kamoli dvojica ( e nije slučajno muški rod ovdje)

tak da te mantre o politici u bosni temeljenoj na brojkama 
wow ..
niš bolje ne možete smisliti? :puj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by epikur37 9/8/2021, 09:56

Dobro Marc, znaš što mislim o tvom poznavanju i rješenjima situacije u BiH :Prema tome, lipi pozdrav :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by marcellus 9/8/2021, 09:59

epikur37 wrote:Dobro Marc, znaš što mislim o tvom poznavanju i rješenjima situacije u BiH :Prema tome, lipi pozdrav :)

moje prognoze se obično ostvaruju a tvoje... kaće taj treći?

jebote, morat ćemo se lupat nogama u guzicu od sreće ako uspijemo zadržati dayton i spriječiti potpunu unitarizaciju BIH...

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by jastreb 9/8/2021, 10:45

marcellus wrote:
epikur37 wrote:Jasno da bi u normalnoj politici hrvati i srbi riješili mujage. .

jasno da u normalnoj, nenormalnoj i svakoj politici, kako sam gore naveo, dvojica jačih se uvijek u konačnici udruže protiv slabijeg - dakle normalno je da se srbi i muje udruže protiv hrvata.
Hrvati u BIH su tiko slabi da se Srbi i Bošnjaci uopce ne trebaju udruzivati da bi ih nalemali.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by jastreb 9/8/2021, 10:46

epikur37 wrote:Dobro Marc, znaš što mislim o tvom poznavanju i rješenjima situacije u BiH :Prema tome, lipi pozdrav :)
Ovo si u pravu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Maggie19 9/8/2021, 12:02

Serbinho-3 wrote:Da ste divljali tokom proslave Oluje, jeste. Sada sledi budjenje. Ratni zlocini nikad ne zastarevaju. Krenuli ste na BL, jeste. Usli ste u EU, jeste. Nacisti pravili svoj Show na Proslavi, dabome. Hag vas nece 100 godina braniti, dok politicari koji pokusaju zataskati zlocine, postaju saucesnici. Da nije tako bezazleno, ne bi se cesali u kasne sate  lol!
Koji nacisti?
Vidim stalno to pises, pa me zanima.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 8 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum