ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by Šandor Winnetou 3/8/2021, 21:30

niels wrote:Pa već podijelili ministarstva i pripremili listu zahtjeva. Plenki za ministra vanjskih poslova.

Doduše, ovo su sitni kokošari, nemaju oni kapacitet da se uopće suprotstave zločinačkoj, ni po stažu ni po metodama ni po ulovu.
Pa glupavi jesu, naivčine još veće no da su lopine to ne stoji. Lopine bi tek postali kao i svatko tko se dočepa vlasti u udbaškoj RH

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by veber 3/8/2021, 21:40

ja vjerujem svojim upisima sada već godinu i pol skoro.
kada sam kolegu marca uvjeravao da se protiv bandića vodi istraga i da će jebati ježa.
ako se na vremenskoj crti pomaknemo bliže sadašnjosti istog kolegu sam uvjeravao  da će ga pokupiti nakon izbora.

a, marc nije onaj bosanski kreten, pa lako može naći naše prepiska od prije izbora i još dublje u prošlost.

zato mi je žao kaj je govno bosansko krepalao.
spušio bi izbore i sada bi bio u remetincu.

ovako pojeo vuk magare, glavni je kihnuo i zajebao sve.

da smo ikakva država sva imovina, njegova, žene, djeteta, rodbine, frendova bila bi blokirana.

ali nismo pa će se drugi nakon govna itekako okoristiti na račun građana grada zagreba.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by dijagram 3/8/2021, 21:43

Najbolje mi je kad adezenjare, esdepenjare i slicni optuze nekoga kao lopova, kradljivca, nepostenog lika koji kroz politiku zeli necasno

zaraditi 50000 eura:)

Tko to govori, i sto govori.

No dovoljno da se krkani kakvi uglavnom na zalost jesmo uhvatimo toga i likujemo.

Strava!

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by Hektorović 3/8/2021, 22:30

veber wrote:ja vjerujem svojim upisima sada već godinu i pol skoro.
kada sam kolegu marca uvjeravao da se protiv bandića vodi istraga i da će jebati ježa.
ako se na vremenskoj crti pomaknemo bliže sadašnjosti istog kolegu sam uvjeravao  da će ga pokupiti nakon izbora.

a, marc nije onaj bosanski kreten, pa lako može naći naše prepiska od prije izbora i još dublje u prošlost.

zato mi je žao kaj je govno bosansko krepalao.
spušio bi izbore i sada bi bio u remetincu.

ovako pojeo vuk magare, glavni je kihnuo i zajebao sve.

da smo ikakva država sva imovina, njegova, žene, djeteta, rodbine, frendova bila bi blokirana.

ali nismo pa će se drugi nakon govna itekako okoristiti na račun građana grada zagreba.


Bandić je Hercegovac

Između Hrvata iz Hercegovine i Bosne je znatna razlika u mentalitetu i govoru.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by veber 3/8/2021, 22:32

ispričavam se bosancima.
skroz drugi mentalitet.
navikli raditi i stvarati.
znači ispravka krivog navoda;
govno hercegovačko, smrdljivo.
oni samo kradu.

još jednom moja isprika bosancima.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by AssadNaPodmornici 3/8/2021, 22:44

Hektorović wrote:
veber wrote:ja vjerujem svojim upisima sada već godinu i pol skoro.
kada sam kolegu marca uvjeravao da se protiv bandića vodi istraga i da će jebati ježa.
ako se na vremenskoj crti pomaknemo bliže sadašnjosti istog kolegu sam uvjeravao  da će ga pokupiti nakon izbora.

a, marc nije onaj bosanski kreten, pa lako može naći naše prepiska od prije izbora i još dublje u prošlost.

zato mi je žao kaj je govno bosansko krepalao.
spušio bi izbore i sada bi bio u remetincu.

ovako pojeo vuk magare, glavni je kihnuo i zajebao sve.

da smo ikakva država sva imovina, njegova, žene, djeteta, rodbine, frendova bila bi blokirana.

ali nismo pa će se drugi nakon govna itekako okoristiti na račun građana grada zagreba.


Bandić je Hercegovac

Između Hrvata iz Hercegovine i Bosne je znatna razlika u mentalitetu i govoru.
Doslovno nemaju veze jedni sa drugima još sam na faksu skuzio, dva totalno različita svijeta 
Još gore jadni Bosanci nisu vezasi kao Hercegovci moraju se pun kurac više truditi u životu i raditi, i još gore opet imaju stigmu, i nije im ništa servirano kao ovima dolje..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by niels 3/8/2021, 22:46

Šandor Winnetou wrote:
niels wrote:Pa već podijelili ministarstva i pripremili listu zahtjeva. Plenki za ministra vanjskih poslova.

Doduše, ovo su sitni kokošari, nemaju oni kapacitet da se uopće suprotstave zločinačkoj, ni po stažu ni po metodama ni po ulovu.
Pa glupavi jesu, naivčine još veće no da su lopine to ne stoji. Lopine bi tek postali kao i svatko tko se dočepa vlasti u udbaškoj RH

Šandor, to sam i napisao, manje-više.

Škoro, koliko je stigao, je drpio. Naivan je i nesposoban, odnosno samo sposoban za destrukciju.

Da sam predsjednik stranke i da mi neki mutni tip koga ni susjedi ne poznaju kaže da ne smijem određivati suradnike, dotični bi u roku od 15-20 minuta predavao dokumente na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Pa to ne treba ni govoriti, to je kristalno jasno.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by niels 3/8/2021, 22:51

dijagram wrote:Najbolje mi je kad adezenjare, esdepenjare i slicni optuze nekoga kao lopova, kradljivca, nepostenog lika koji kroz politiku zeli necasno

zaraditi 50000 eura:)

Tko to govori, i sto govori.

No dovoljno da se krkani kakvi uglavnom na zalost jesmo uhvatimo toga i likujemo.

Strava!


Tko govori: njegovi dojučerašnji najbliži suradnici iz predsjedništva, Radić i ekipa.

Što govore: da je lopov.

Ja komentiram njihove navode, ali prilično je jasno kako funkcioniraju.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by niels 3/8/2021, 22:54

I da se razumijemo: nikad nisam izašao na izbore.

Pratim politiku cijeli život, imam mišljenje, dobro ili manje dobro, o svim kandidatima, ali nikada nisam izašao ni na jedan tip izbora.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by dijagram 3/8/2021, 23:01

Ne treba biti narocito bistar i shvatiti sto se dogadja s DP i Skorom.

Definitivno je na djelu skupina, frakcija ili par pojedinaca koji bi vise, bolje, jace.

Ambiciozni su nezadovoljni i zele ostvariti neke ciljeve, osobne probitke i Skoro im kao takav samo smeta.

Pokazalo mu se to na ovaj ili onaj nacin, on se povlaci jer mu i jest pun kufer politike za koju realno i nema slifa.

Uradio je puno, ostavlja sada prostor drugima koji ce se eto pokazati, i sto i kuda i kako zele.

Adezenjare ce ostati bez dezurnog krivca iako ovaj nije kriv za nista jer nista osim zastupnika u saboru nije ni bio.

Novi sef stranke postat ce nova meta za odstrijel istog trenutka kada ga se izabere.

Skoro ce pasti u zaborav sa svojim "prevarama"  na vinu od 50 000 eura;)

Isto je bilo s Kalamarkom koji je kao nesto smuljao , a onda sudski dokazao da je sve lazno.

No, tko ga se vise i sjeca.

Ako na mjesto sefa DP izaberu Ronalda, multimilijunasa, svejedno ce ga brzo adezenjare i indexovci optuziti

za kakvu kradju zenskih carapa u vrijednosti od cak 100 000 eura;)

Uz to ce biti cetnik, ili sto vec, ali ne cetnik kao pupi, to je ok cetniks, adeze cetniks;)

Nevjerojatno mi je da ljudi uopce trpe te objede od jednog adezeja ili esdepeja premrezenih samim

lopovcinama koji su pokrali sve zivo sto se moze ,a zele i ono sto do sad nisu mogli.

No ljudska glupost nema limita, zalosno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by dijagram 3/8/2021, 23:09

niels wrote:
dijagram wrote:Najbolje mi je kad adezenjare, esdepenjare i slicni optuze nekoga kao lopova, kradljivca, nepostenog lika koji kroz politiku zeli necasno

zaraditi 50000 eura:)

Tko to govori, i sto govori.

No dovoljno da se krkani kakvi uglavnom na zalost jesmo uhvatimo toga i likujemo.

Strava!


Tko govori: njegovi dojučerašnji najbliži suradnici iz predsjedništva, Radić i ekipa.

Što govore: da je lopov.

Ja komentiram njihove navode, ali prilično je jasno kako funkcioniraju.

Tocno, tako su i adezejci govorili o karamarku, a danas znamo da je bila laz.

Tako su pljuvali i sanadera, a lizali mu stopala prije toga.

Tako su pljuvali Kosoricu, tako se pljuvalo i Beru u esdepeju, danas a sutra jos vise ce Grbina.

Koliko treba da nesto i naucis iz svega.

Skoro je jedan od rijetkih zastupnika koji sigurno ima dokaz o porijeklu nemale imovine.

Sto imaju svi ostali, kod njih to ide drukcije;)

Sve i da nije dostavio neka vina i slicne stvari moze im to vratiti novcem s prvog koncerta.

Zato nase jalne hrvatice i raduje sto se takvom pakira i biti ce odstranjen.

Ostat ce nam samo Kuscevici, sanaderi, merzelice, sabe, kninske kraljice i stotine drugih.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by niels 3/8/2021, 23:12

Pa dobro, razumijem to. Međutim, ne radi se tu o plavušicama ni o sitnim marifetlucima.

Riječ je o političkom odstrjelu koje je počinjeno nad Škorom od vlastitih suradnika, od kojih su ga mnogi nagovarali da se uopće lati politike.

Mi svi ostali smo zapravo mrtvozornici. Zanima me tko će ga naslijediti, i bilo bi zbilja u redu da to bude Radić.

Ne možeš imati ovlasti predsjednika, ali bez odgovornosti, to tako u normalnim organizacijama ne ide.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by Noor 3/8/2021, 23:14

Škoro je bio Radeljicev projekt za osvetu KGK i HDZ
Sad mu vise ne treba ..i to je to

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by dijagram 3/8/2021, 23:19

niels wrote:Pa dobro, razumijem to. Međutim, ne radi se tu o plavušicama ni o sitnim marifetlucima.

Riječ je o političkom odstrjelu koje je počinjeno nad Škorom od vlastitih suradnika, od kojih su ga mnogi nagovarali da se uopće lati politike.

Mi svi ostali smo zapravo mrtvozornici. Zanima me tko će ga naslijediti, i bilo bi zbilja u redu da to bude Radić.

Ne možeš imati ovlasti predsjednika, ali bez odgovornosti, to tako u normalnim organizacijama ne ide.

To sam i napisao u svome upisu, micu ga ambiciozni, nezajazljivi kakvi se u politiku redom i upute.

Netko ce ga naslijediti, tko god bude bit ce nova meta i ovih novinara i adezeja i esdepeja i mozemo, jer DP je kriv za sve;)

Nitko ne moze reci da Skoro nioje uradio puno.

Njegov put nastavit ce drugi, koristeci njegove zasluge.

Ne bih se cudio da su pobijedili oni koji bi na vlast posto poto, dodatni zetoncici adezeju.

Klasika.

Skoro moze s Karamarkom na kavu, tako su i njega iskoristili i sutnuli uz lazne optuzbe i konstrukcije.

Ljudima ce uglavnom biti drago jer nisu ni glasali za njega ,a u dubini sduse znaju da su zajebali glasajuci za plenkija, pupija, i kojesta sto nas jebe desetljecima.

No takvi i ne zasluzuju bolje od toga.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by dijagram 3/8/2021, 23:23

Noor wrote:Škoro je bio Radeljicev projekt za osvetu KGK i HDZ
Sad mu vise ne treba ..i to je to
Bez Skore Radeljic ne bi dobio ni glas iz kuce, ako vec nekog ima;)

Napravio je ogroman posao, pokazao idiotima da se moze izabrati i nekog treceg.

Bolestan je i predugo se i zadrzao u politioci, trag je ostavio svakako, i to kao Skoro iz DP, ne kao Skoro iz adeuzeja;)

Sam je pristao uci u utrku i napraviti nesto, i napravio je.

Ovi koji misle da ce bolje, sve ce to vjerojatno pokvariti.

Tako to kod nas ide.



dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by veber 3/8/2021, 23:24

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:ja vjerujem svojim upisima sada već godinu i pol skoro.
kada sam kolegu marca uvjeravao da se protiv bandića vodi istraga i da će jebati ježa.
ako se na vremenskoj crti pomaknemo bliže sadašnjosti istog kolegu sam uvjeravao  da će ga pokupiti nakon izbora.

a, marc nije onaj bosanski kreten, pa lako može naći naše prepiska od prije izbora i još dublje u prošlost.

zato mi je žao kaj je govno bosansko krepalao.
spušio bi izbore i sada bi bio u remetincu.

ovako pojeo vuk magare, glavni je kihnuo i zajebao sve.

da smo ikakva država sva imovina, njegova, žene, djeteta, rodbine, frendova bila bi blokirana.

ali nismo pa će se drugi nakon govna itekako okoristiti na račun građana grada zagreba.


Bandić je Hercegovac

Između Hrvata iz Hercegovine i Bosne je znatna razlika u mentalitetu i govoru.
Doslovno nemaju veze jedni sa drugima još sam na faksu skuzio, dva totalno različita svijeta 
Još gore jadni Bosanci nisu vezasi kao Hercegovci moraju se pun kurac više truditi u životu i raditi, i još gore opet imaju stigmu, i nije im ništa servirano kao ovima dolje..
kada veliš hercgovnu da je bosanac, poludi, a stvarno vrijeđam vrijedni narod
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by zganci_i_jetrica 3/8/2021, 23:38

marcellus wrote:nacional je udbaška ekspozitura, a dp nije udbaška stranka

škoro je morao dati ostavku jer je htio umjesto radića kadrovirati po stranci i to je sve. Čovjek ima malo previše svoje love za takve pizdarije.
Ma jasno, Škoro je čist ko suza... u krmeljavom oku :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1368
2021-06-05


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by niels 4/8/2021, 03:08

Uznemirujuće je da sad ispadaju polupoznata i nepoznata imena, za koje ispada da su vodili DP, ili bilo koju drugu stranku i skrivali se iza Škore.

Čovjek jest antitalent za politiku, nije to nuklearna fizika. Politika je tehnologija moći i umijeće manipuliranja ljudima i događajima. Ali sav takav, iako jest izgubio sve izbore vjerojatno će biti najuspješniji predsjednik DP-a u povijesti.

Ne mislim da je Karamarko, a posebno u tandemu s Brkićem, bio antitalent za politiku, i zato mu se čudim. Čovjek koji je vodio POA, SOA, MUP, je ispao tako nježan da je zbog jedne aferice na koju bi se Bandić nasmijao - podnio ostavku na mjesto predsjednika HDZ-a, a prije toga rasturio vlastitu Vladu.

Ali naravno da je HDZ preživio, ti bi preživjeli i Apokalipsu :) a možda bi ju i predvodili :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by Noor 4/8/2021, 07:42

dijagram wrote:
Noor wrote:Škoro je bio Radeljicev projekt za osvetu KGK i HDZ
Sad mu vise ne treba ..i to je to
Bez Skore Radeljic ne bi dobio ni glas iz kuce, ako vec nekog ima;)

Napravio je ogroman posao, pokazao idiotima da se moze izabrati i nekog treceg.

Bolestan je i  predugo se i zadrzao u politioci, trag je ostavio svakako, i to kao Skoro iz DP, ne kao Skoro iz adeuzeja;)

Sam je pristao uci u utrku i napraviti nesto, i napravio je.

Ovi koji misle da ce bolje, sve ce to vjerojatno pokvariti.

Tako to kod nas ide.
pa kazem ti, kuhinja Radeljic...ovaj je samo zrtveni jarac

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by abraham 4/8/2021, 08:18

Skoro, pod broj jedan, nije uopce trebao ulaziti u politiku. Zasto???? Previse je variabli koje nije mogao kontrolirati. Trebao je to znati nakon saborovanja. Osim toga , plivao je kroz zivot i sve mu je manje vise islo dobro. Isao je na prirodnu inteligenciju i navlacenje talenta do maksimuma. Sada se upustio u kolo koje nije mogao izigrati do kraja. Posto mu politika nije primarni izvor prihoda i s istom bi u buducnosti trpio samo gubitke, iskocio je. Ovo sta se pise je isto kao i o zeni cetnikusi, sviranju po cetnickim zbavama, bijegu od rata i kao slag na torti "afera" paking. Bilo kako bilo sretno u buducem radu. Nadam se da ce mu obitelj pustiti na miru. Birackom tijelu u DNRH ostaje da se zapita zasto je npr Mesic od 2% podrske u roku od sest mjeseci dogurao do vecine i to ne jednom vec dva puta. Trebaju da se zapitaju kako se desavaju incidenti kao Pernar, Kolakusic, Sincic, Fred i sl... Da se zapitaju zasto je cijeli istocni lager sada ispred DNRH, da se zapita.........Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by darth_vader 4/8/2021, 08:19

Kila mozga il' kako ono?

Muahahahaha... drž'te Škoru, jebeš Borgovce...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

abraham and Maggie19 like this post

Back to top Go down

ŠKORO PREDSJEDNIK  -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!  - Page 2 Empty Re: ŠKORO PREDSJEDNIK -DOMOLJUBLJE JEDINA OPCIJA! BOG, ALLAH, I HRVATI, OBITELJ NA PRVOM MJESTU!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum