ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Go down

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Empty Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Post by mutava baštarda 22/7/2021, 18:11

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prof-dr-sc-kresimir-pavelic-iznio-sam-tocne-istinite-i-strucne-podatke-15089655

[size=38]Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Img_2376
[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Empty Re: Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Post by mutava baštarda 20/2/2022, 21:39

 

1:03:10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Empty Re: Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2022, 21:54

O čemu se radi jer ne želim klikavati na jutarnji. Mozes i kopirati cijeli link da i drugi ne moraju klikavati na jutarnji

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Empty Re: Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Post by mutava baštarda 20/2/2022, 22:16

AssadNaPodmornici wrote:O čemu se radi jer ne želim klikavati na jutarnji. Mozes i kopirati cijeli link da i drugi ne moraju klikavati na jutarnji
Ovo je stara objava od jutarnjeg kada su objavili demanti...
Ne znam koliko si u toku... Numberg2 
Uglavnom Njemačko Američki odvjetnik već više od godinu ipo priprema materijal za suđenje za pandemiju.
Jednog dana kad ovo sve završi izjave se tu, a na ovom linku ima svjedočenje Krešimira Pavelića koje počinje na 1:03:10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘ Empty Re: Prof. dr. sc. Krešimir Pavelić: ‘Iznio sam točne, istinite i stručne podatke‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum