ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 09:11

Gnječ wrote:
sitting_bull wrote:globus: https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiUu9X8icrxAhUFgf0HHTcFD9QQFjAAegQICRAD&url=https%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fglobus%2Fpolitika%2Fpredsjednik-s-2-karaktera-sve-je-vise-nalik-tudmanu-iz-faze-crnih-zutih-i-zelenih-vragova-15084446&usg=AOvVaw2RHDbrcYdEI-ef3UOxWQRN

index: https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-je-gori-od-kolinde/2287819.aspx

index: https://www.index.hr/vijesti/clanak/dezulovic-milanovic-je-cijeli-zivot-na-drzavnom-budzetu-a-nas-zove-parazitima/2288231.aspx

jutarnji: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/seks-o-milanovicu-spletkar-protuha-hulja-i-propalica-bauk-neka-seks-napravi-sator-ispred-pantovcaka-15061497

globus: https://www.jutarnji.hr/globus/politika/rusenje-milanovica-jos-ne-kako-je-scenarij-za-opoziv-predsjednika-stavljen-na-cekanje-15063549

...

mogao bih nalijepiti još desetke članaka režimskih medija, ili istupa jazavaca iz hdz-a, ali čemu?

razvidno je kako anemično đubre nije samo u stanju razriješiti pitanja veleposlanika, pitanje predsjednika vrhovnog suda i kako je anemičar nervozan jer predsjednik milanović razotkriva sanaderovske manire anemičnog đubreta, nesposobnost anemičara da vodi državu i jasno vodljivo bandićevsko pogodovanje igračima koji ga održavaju na vlasti i da je napujdao svoje pudlice i jazavce na predsjednika države.

od svih izmišljotina i objeda na račun predsjednika republike nekog opravdanja ima samo za komentare vezane uz uvalu vruja, jer ako ćemo po istini onda zadnjih šest godina je hdz odgovoran za bezakonje za koje se optužuje milanovića, a ne milanović.

uglavnom, sve se svodi na to da se anemično đubre makne iz fokusa javnosti nakon što još jedno obećanje o natpolovičnoj procijepljenosti do 1. srpnja nije ni blizu ostvarenja, a i da se u medijima negativa preseli prema predsjedniku republike.

naravno, pri tome treba što je više moguće prikriti činjenicu kako je stvarna moć predsjednika kao dionika izvršne vlasti minorna (ako se gleda budžet, onda je odnos anemičar naspram predsjednik republike otprilike 3000:1 ), a ako se gledaju ovlasti glede ekonomije, obrazovanja, poljoprivrede, demografije, zdravlja i svega ostalog što je sve u djelokrugu vlade rh u odnosu na ovlasti predsjednika republike onda se tek vidi kako se medijskom ofenzivom kontra predsjednika republike anemičar pokušava sakriti od javnosti i pobjeći od svoje odgovornosti i za daleko preveliki broj umrlih od korone kao posljedice nedjelovanja izvršne vlasti, ili nesposobnosti da pametno i učinkovito djeluje, od odgovornosti za 63 milijarde kuna novog zaduženja rh prošle godine, od odgovornosti za uništavanje djelatnosti na kojima turizam živi - restorani, hoteli, ugostiteljski lokali općenito kao i od odgovornosti za masovno iseljavanje obrazovanih mladih ljudi koje je u anemičarevih pet godina debelo nadmašilo 300.000 građana rh , onda je jasno zašto anemično đubre očajnički nastoji diskreditirati predsjednika milanovića.

ha, ako netko misli kako će predsjednik uzmaknuti pred ovom medijskom harangom, onda se taj malo puno prevario.

lajte, anemičareve kere, lajte!
andrej vasioronovič staljenković vas gleda.

tebe treba izudarat srpom i čekićem po čelu. kriminalac je blentović turčin izbosne  i kriminalac je milanović turčin izbosne rama-prozor kasaba. i mesić je izbosne. a mesić i ovaj gusar su kumovi. a uvala vruja sa plažom je zaštičeno eko.područje gdje je zabranjena gradnja osim onog što je sagrađeno 1988. a sve to pa ubrdo doceste je vlasnik RH. gusar je našao neku napoleonsku kozju stazu u katastarskim knjigama i dobio dozvolu da napravi protupožarni put. put a ne cestu betoniranu nego put. put je zna se koje gabarite ima za tu lokaciju. gusar je taj put malo podebljao pa napravio odvojak jadranske magistrale domora. a gusar je sve to dobio 2002 kada je na vlasti bio SDP and Co. nema građevinsku nema ništa nije urbanizirano dakle nula bodova.

jesi li ti vidio kako to izgleda uživo?

magistrala je 100 metara iznad uvale, a do uvale u kojoj se nalaze legalni objekti je samo strmina od krša i kamena.
ne komentiram mol i lukobran ispred tih objekata jer se o njima ne piše niti znam jesu li već postojali pa samo obnovljeni, ali cesta od magistrale do uvale nije devastacija uvale.
točno je da gradilište trenutačno ne izgleda lijepo, ali kad se cesta završi sve se da vizualno urediti da ne nagrđuje vizuru.

sama uvala i plaža vruja nisu niti taknuti ovim radovima niti je budući promet od možda 20 prometala dnevno po toj cesti uznemirujući faktor za korisnike plaže, a i sama cesta je uglavnom izvan vidokruga sa plaže..

nije ovo nikakva obrana nikoga, nego činjenično stanje u kojem se zbog cestice sa 10 serpentina diže medijska revolucija kontra predsjednika republike, jer je ovaj stao na put predsjedniku vlade glede pitanja predsjednika vrhovnog suda i glede imenovanja u diplomaciji.

istovremeno si dobio i novogodišnji intervju s predsjednikom vlade kako bi se građane podsjetilo da je anemičar živ. 

izgleda kako nije samo anemični zec hipnotiziran...

sitting_bull

Posts : 11154
2015-09-28


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by kic 5/7/2021, 09:52


dobro ruganje

Milanović je sramota
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Guest 5/7/2021, 10:07

kic wrote:
dobro ruganje

Milanović je sramota

Kao što sam već ranije rekao, Milanović je turbo Pernar na stereodima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Šandor Winnetou 5/7/2021, 10:12

Speare Shaker wrote:
kic wrote:
dobro ruganje

Milanović je sramota

Kao što sam već ranije rekao, Milanović je turbo Pernar na stereodima.
:tu

_________________
Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 10:43

eto. 

ekipa je pronašla razlog zbog čega hrvatska ide u sunovrat.

zbog cca 600 metara ceste.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by kic 5/7/2021, 10:48


nemoj relativizirati, ima dovoljno blata za sviju njih-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Šandor Winnetou 5/7/2021, 11:32

sitting_bull wrote:eto. 

ekipa je pronašla razlog zbog čega hrvatska ide u sunovrat.

zbog cca 600 metara ceste.
Bome ti su tu prvak svijeta sa svojim idiotarijama, usro si svaku temu sa anemijom, zečevima, okrivljavanjem svih i svakog za vaše pizdarije. Jebote i hdz i sdp i svi ostali u plaćeničku tikvu šugavu.

_________________
Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 11:46

Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:eto. 

ekipa je pronašla razlog zbog čega hrvatska ide u sunovrat.

zbog cca 600 metara ceste.
Bome ti su tu prvak svijeta sa svojim idiotarijama, usro si svaku temu sa anemijom, zečevima, okrivljavanjem svih i svakog za vaše pizdarije. Jebote i hdz i sdp i svi ostali u plaćeničku tikvu šugavu.
zakaj cviliš?

ne smeta te anemičar i njegova banda, ali si se uhvatio cestice od 600 metara kao ključnog uzroka sunovrata rh.

ne bi sigurno da je u pitanju anemičareva svojta.

hipnoza je zajebana stvar. naročito pogubna za zečeve..
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Šandor Winnetou 5/7/2021, 11:52

sitting_bull wrote:
Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:eto. 

ekipa je pronašla razlog zbog čega hrvatska ide u sunovrat.

zbog cca 600 metara ceste.
Bome ti su tu prvak svijeta sa svojim idiotarijama, usro si svaku temu sa anemijom, zečevima, okrivljavanjem svih i svakog za vaše pizdarije. Jebote i hdz i sdp i svi ostali u plaćeničku tikvu šugavu.
zakaj cviliš?

ne smeta te anemičar i njegova banda, ali si se uhvatio cestice od 600 metara kao ključnog uzroka sunovrata rh.

ne bi sigurno da je u pitanju anemičareva svojta.

hipnoza je zajebana stvar. naročito pogubna za zečeve..
Uhvatio sam se pisanja tvojih plaćeničkih gadarija, gdje god se pojaviš usereš svaku temu sa svojim idiotlucima. Ma sigurno se moraš gaditi sam sebi jer si jebeno gadljiv svima oko sebe.

_________________
Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 13:10

Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:
Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:eto. 

ekipa je pronašla razlog zbog čega hrvatska ide u sunovrat.

zbog cca 600 metara ceste.
Bome ti su tu prvak svijeta sa svojim idiotarijama, usro si svaku temu sa anemijom, zečevima, okrivljavanjem svih i svakog za vaše pizdarije. Jebote i hdz i sdp i svi ostali u plaćeničku tikvu šugavu.
zakaj cviliš?

ne smeta te anemičar i njegova banda, ali si se uhvatio cestice od 600 metara kao ključnog uzroka sunovrata rh.

ne bi sigurno da je u pitanju anemičareva svojta.

hipnoza je zajebana stvar. naročito pogubna za zečeve..
Uhvatio sam se pisanja tvojih plaćeničkih gadarija, gdje god se pojaviš usereš svaku temu sa svojim idiotlucima. Ma sigurno se moraš gaditi sam sebi jer si jebeno gadljiv svima oko sebe.
od obožavatelja anemičnog hipnotiziranog zeca nisam ni očekivao drugačiji upis.

like anemičar, like njegovi puzavci.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Šandor Winnetou 5/7/2021, 14:01

budaletina bolesna No

_________________
Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Guest 5/7/2021, 14:11

sitting_bull wrote:


jesi li ti vidio kako to izgleda uživo?

magistrala je 100 metara iznad uvale, a do uvale u kojoj se nalaze legalni objekti je samo strmina od krša i kamena.
ne komentiram mol i lukobran ispred tih objekata jer se o njima ne piše niti znam jesu li već postojali pa samo obnovljeni, ali cesta od magistrale do uvale nije devastacija uvale.
točno je da gradilište trenutačno ne izgleda lijepo, ali kad se cesta završi sve se da vizualno urediti da ne nagrđuje vizuru.

sama uvala i plaža vruja nisu niti taknuti ovim radovima niti je budući promet od možda 20 prometala dnevno po toj cesti uznemirujući faktor za korisnike plaže, a i sama cesta je uglavnom izvan vidokruga sa plaže..

nije ovo nikakva obrana nikoga, nego činjenično stanje u kojem se zbog cestice sa 10 serpentina diže medijska revolucija kontra predsjednika republike, jer je ovaj stao na put predsjedniku vlade glede pitanja predsjednika vrhovnog suda i glede imenovanja u diplomaciji.

istovremeno si dobio i novogodišnji intervju s predsjednikom vlade kako bi se građane podsjetilo da je anemičar živ. 

izgleda kako nije samo anemični zec hipnotiziran...

ne treba u živo imamo fotografije na netu.  u uvali osim legalnih objekata gusar je nadozidao još hrpu nelegalnih objekata.

gradilište je ilegalno na džavnom zemljištu. što taj gusar turčin smije a mi ostali ne smijemo? hajde ti prisvoji dio jadranske obale i radi i grasdi što te volja pa da vidimo koliko će te ta avantura koštati. što ne bi svi mi oteli jedan dio obale? ko ga jebe!

cestica od deset serpentina kažeš? sad si krenuo relativizirati i razvodnjavati krimen tog gusara a i precjednika ove usrane vukojeb'ne rvacke koji mu drži lojtre.

evo što piše u PRAVILNIKu O ZAŠTITI ŠUMA OD POŽARA

Članak 2

– Protupožarni put – šumska staza koja je preuska za prolaz vozila te služi za prolazak vatrogasaca i priručne vatrogasne tehnike do požarišta.

http://www.propisi.hr/print.php?id=6444

evo kako je vruja izgledala prije najezde turaka:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_10

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_11




jel ovo tebi protupožarni put:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844288

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844228

i pročitaj ovo:

Latković se 20 godina predstavlja vlasnikom turističkog kompleksa, iznajmljuje ga i uništava, iako vlasnički list glasi na Državu koja sve šutke promatra

Stipe Latković uopće nije vlasnik turističkog kompleksa na Vruji, on se samo tako predstavlja, a Država, stvarni vlasnik te nekretnine, sve to godinama šutke gleda!

Nevjerojatna je to vijest, točna do zadnjega zareza, koja je jednako nevjerojatno godinama ostala skrivena.

Jer, stara je, ničega nova u njoj nema, izuzev činjenice da je za nju malo tko znao. Osim, naravno, samog Stipe Latkovića i njegove prijateljice Države. I arhitektice Marijane Bucat, čije uzvike nitko nije čuo.

Novinari već blizu dva desetljeća pišu o devastaciji Vruje, uvale na razmeđi omiške i makarske rivijere koju je priroda učinila nepristupačnim biserom, a čovjek, hrvatski tajkun, bezvrijednim kamenom.

U svim tim silnim člancima i prilozima, pokazalo se također bezvrijednima, Stipe Latković, odnosno njegova tvrtka "Point", navođeni su kao vlasnici objekta na Vruji. I zemljišta i kućica na tom zemljištu. A to nije bilo ni blizu istine.

Zvali smo, podrazumijeva se, i Latkovića, no on nije odgovarao na pozive. Ne javlja se još otkako smo objavili njegovu izjavu da je Milanović, predsjednik Zoran Milanović, boravio na Vruji, iako je javno rekao kako tamo nikad nije bio. Lagao je, a Latković nam je pomogao uhvatiti ga u laži. I to nam nije oprostio.

"Zoran je ljetos bio kod mene na Vruji, tamo smo ručali, a nakon toga sam ga poveo u obilazak", kazao nam je Latković prije točno godinu dana.

Napomenuo je kako Milanović nikada na Vruji nije spavao, ali jest u obližnjem Pisku.

"Kad dođe do nas, spava u Pisku, kod mene doma", otkrio je u razgovoru za "Slobodnu".

S Milanovićem se, naveo je, zbližio tijekom intenzivne poslovne suradnje.

"S njegovom sam tvrtkom imao ugovor o konzaltingu. Milanović mi je dosta pomogao kada sam otvarao firme diljem svijeta", objasnio je poduzetnik koji u svom portfelju drži i proizvodnju brenda medicinske obuće Dr. Luigi te Televiziju Jadran na kojoj je svojevremeno bio zaposlio i Antu Jakova Milanovića, predsjednikova sina.

Malo je poznato da je Latkovićeva tvrtka "Point", a nju znate po niskograđevinskim radovima diljem srednje Dalmacije, objekt na Vruji kupila od "Agrokora". Dok je "Agrokor" to danas nadograđeno i nagrđeno arhitektonsko mini remek-djelo Dinka Kovačića kupio od "Bobisa". A "Bobis" od "Dalmahotela", državne tvrtke koja je bila njegov prvi vlasnik.

"Kada sam došao tamo, činilo se da se tamo ništa u toj ljepoti ne može raditi, zbog čega sam rekao, mogu vam jedino napraviti prostor za pijanstvo", kazao je Dinko Kovačić kolegici Darinki Derifaj s RTL-a u rujnu 2018. godine.

A prisjetio se i razgovora s Latkovićem koji je, reče, imao velike planove za preuređenje Vruje.

"Ja sam rekao da će kroz ovakvu ljepotu krv početi izlaziti ako bagerima nastupite. On je rekao, ma pustite vi to meni, ja sam prijatelj od Mesića", ispričao je Kovačić.

Dakle, Latković je prijatelj i "od Mesića", predsjednika Stjepana Mesića, i on je boravio na Vruji, a tu je, tvrde mještani obližnjeg Piska, dolazila i Jadranka Kosor, premijerka, bio je i Josipović, predsjednik Ivo Josipović, a viđali su i negdašnjeg HDZ-ova moćnika Ivića Pašalića.

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/bahacenje-s-blagoslovom-ovo-je-sve-nase-a-stipe-latkovic-na-ovoj-divoti-godinama-ruje-i-radi-sto-hoce-cinjenica-u-zemljisniku-otkrila-cisti-uzas-1077330
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by dijagram 5/7/2021, 14:20

Gnječ wrote:
sitting_bull wrote:


jesi li ti vidio kako to izgleda uživo?

magistrala je 100 metara iznad uvale, a do uvale u kojoj se nalaze legalni objekti je samo strmina od krša i kamena.
ne komentiram mol i lukobran ispred tih objekata jer se o njima ne piše niti znam jesu li već postojali pa samo obnovljeni, ali cesta od magistrale do uvale nije devastacija uvale.
točno je da gradilište trenutačno ne izgleda lijepo, ali kad se cesta završi sve se da vizualno urediti da ne nagrđuje vizuru.

sama uvala i plaža vruja nisu niti taknuti ovim radovima niti je budući promet od možda 20 prometala dnevno po toj cesti uznemirujući faktor za korisnike plaže, a i sama cesta je uglavnom izvan vidokruga sa plaže..

nije ovo nikakva obrana nikoga, nego činjenično stanje u kojem se zbog cestice sa 10 serpentina diže medijska revolucija kontra predsjednika republike, jer je ovaj stao na put predsjedniku vlade glede pitanja predsjednika vrhovnog suda i glede imenovanja u diplomaciji.

istovremeno si dobio i novogodišnji intervju s predsjednikom vlade kako bi se građane podsjetilo da je anemičar živ. 

izgleda kako nije samo anemični zec hipnotiziran...

ne treba u živo imamo fotografije na netu.  u uvali osim legalnih objekata gusar je nadozidao još hrpu nelegalnih objekata.

gradilište je ilegalno na džavnom zemljištu. što taj gusar turčin smije a mi ostali ne smijemo? hajde ti prisvoji dio jadranske obale i radi i grasdi što te volja pa da vidimo koliko će te ta avantura koštati. što ne bi svi mi oteli jedan dio obale? ko ga jebe!

cestica od deset serpentina kažeš? sad si krenuo relativizirati i razvodnjavati krimen tog gusara a i precjednika ove usrane vukojeb'ne rvacke koji mu drži lojtre.

evo što piše u PRAVILNIKu O ZAŠTITI ŠUMA OD POŽARA

Članak 2

– Protupožarni put – šumska staza koja je preuska za prolaz vozila te služi za prolazak vatrogasaca i priručne vatrogasne tehnike do požarišta.

http://www.propisi.hr/print.php?id=6444

evo kako je vruja izgledala prije najezde turaka:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_10

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_11




jel ovo tebi protupožarni put:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844288

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844228

i pročitaj ovo:

Latković se 20 godina predstavlja vlasnikom turističkog kompleksa, iznajmljuje ga i uništava, iako vlasnički list glasi na Državu koja sve šutke promatra

Stipe Latković uopće nije vlasnik turističkog kompleksa na Vruji, on se samo tako predstavlja, a Država, stvarni vlasnik te nekretnine, sve to godinama šutke gleda!

Nevjerojatna je to vijest, točna do zadnjega zareza, koja je jednako nevjerojatno godinama ostala skrivena.

Jer, stara je, ničega nova u njoj nema, izuzev činjenice da je za nju malo tko znao. Osim, naravno, samog Stipe Latkovića i njegove prijateljice Države. I arhitektice Marijane Bucat, čije uzvike nitko nije čuo.

Novinari već blizu dva desetljeća pišu o devastaciji Vruje, uvale na razmeđi omiške i makarske rivijere koju je priroda učinila nepristupačnim biserom, a čovjek, hrvatski tajkun, bezvrijednim kamenom.

U svim tim silnim člancima i prilozima, pokazalo se također bezvrijednima, Stipe Latković, odnosno njegova tvrtka "Point", navođeni su kao vlasnici objekta na Vruji. I zemljišta i kućica na tom zemljištu. A to nije bilo ni blizu istine.

Zvali smo, podrazumijeva se, i Latkovića, no on nije odgovarao na pozive. Ne javlja se još otkako smo objavili njegovu izjavu da je Milanović, predsjednik Zoran Milanović, boravio na Vruji, iako je javno rekao kako tamo nikad nije bio. Lagao je, a Latković nam je pomogao uhvatiti ga u laži. I to nam nije oprostio.

"Zoran je ljetos bio kod mene na Vruji, tamo smo ručali, a nakon toga sam ga poveo u obilazak", kazao nam je Latković prije točno godinu dana.

Napomenuo je kako Milanović nikada na Vruji nije spavao, ali jest u obližnjem Pisku.

"Kad dođe do nas, spava u Pisku, kod mene doma", otkrio je u razgovoru za "Slobodnu".

S Milanovićem se, naveo je, zbližio tijekom intenzivne poslovne suradnje.

"S njegovom sam tvrtkom imao ugovor o konzaltingu. Milanović mi je dosta pomogao kada sam otvarao firme diljem svijeta", objasnio je poduzetnik koji u svom portfelju drži i proizvodnju brenda medicinske obuće Dr. Luigi te Televiziju Jadran na kojoj je svojevremeno bio zaposlio i Antu Jakova Milanovića, predsjednikova sina.

Malo je poznato da je Latkovićeva tvrtka "Point", a nju znate po niskograđevinskim radovima diljem srednje Dalmacije, objekt na Vruji kupila od "Agrokora". Dok je "Agrokor" to danas nadograđeno i nagrđeno arhitektonsko mini remek-djelo Dinka Kovačića kupio od "Bobisa". A "Bobis" od "Dalmahotela", državne tvrtke koja je bila njegov prvi vlasnik.

"Kada sam došao tamo, činilo se da se tamo ništa u toj ljepoti ne može raditi, zbog čega sam rekao, mogu vam jedino napraviti prostor za pijanstvo", kazao je Dinko Kovačić kolegici Darinki Derifaj s RTL-a u rujnu 2018. godine.

A prisjetio se i razgovora s Latkovićem koji je, reče, imao velike planove za preuređenje Vruje.

"Ja sam rekao da će kroz ovakvu ljepotu krv početi izlaziti ako bagerima nastupite. On je rekao, ma pustite vi to meni, ja sam prijatelj od Mesića", ispričao je Kovačić.

Dakle, Latković je prijatelj i "od Mesića", predsjednika Stjepana Mesića, i on je boravio na Vruji, a tu je, tvrde mještani obližnjeg Piska, dolazila i Jadranka Kosor, premijerka, bio je i Josipović, predsjednik Ivo Josipović, a viđali su i negdašnjeg HDZ-ova moćnika Ivića Pašalića.

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/bahacenje-s-blagoslovom-ovo-je-sve-nase-a-stipe-latkovic-na-ovoj-divoti-godinama-ruje-i-radi-sto-hoce-cinjenica-u-zemljisniku-otkrila-cisti-uzas-1077330
ne dirati nase antifasiste
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Guest 5/7/2021, 14:39

to nisu antifašisti. to su kriminalci, lopine, turci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by dijagram 5/7/2021, 14:49

Gnječ wrote:to nisu antifašisti. to su kriminalci, lopine, turci.
ako se sami uporno tako nazivaju tko sam ja da ih u tome sprijecim

da su lopine i kriminalci, jasna stvar
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 15:14

Gnječ wrote:

ne treba u živo imamo fotografije na netu.  u uvali osim legalnih objekata gusar je nadozidao još hrpu nelegalnih objekata.

kaj god. hrpa je najviše dva objekta.
usporedi svoje austrougarske slike s današnjim stanjem.

Gnječ wrote:

gradilište je ilegalno na džavnom zemljištu. što taj gusar turčin smije a mi ostali ne smijemo? hajde ti prisvoji dio jadranske obale i radi i grasdi što te volja pa da vidimo koliko će te ta avantura koštati. što ne bi svi mi oteli jedan dio obale? ko ga jebe!

poslije 2ww sve je manje više postalo društveno vlasništvo i državna svojina i tako se vodi više od 70 godina.
nisi me uvjerio kako je nekad davno država baš tamo izgradila nešto što je državno vlasništvo. prije će biti kako je država to nekome oduzela.

koja obala, drug gnječ? 
na obali je samo uređen potporni zid koji je i prije postojao, izvjesno je kako je lukobran obnovljen i kako je mol betoniran.
to su svi zahvati na obali.
sve ostalo što je izgrađeno nalazi se iza starih objekata koji su 12 metara od mora i bili su najbliže moru.

Gnječ wrote:

cestica od deset serpentina kažeš? sad si krenuo relativizirati i razvodnjavati krimen tog gusara a i precjednika ove usrane vukojeb'ne rvacke koji mu drži lojtre.

evo što piše u PRAVILNIKu O ZAŠTITI ŠUMA OD POŽARA

Članak 2

– Protupožarni put – šumska staza koja je preuska za prolaz vozila te služi za prolazak vatrogasaca i priručne vatrogasne tehnike do požarišta.

http://www.propisi.hr/print.php?id=6444

zapravo je samo devet serpentina, jer ona gornja se nalazi na putu vrulja.

Gnječ wrote:

evo kako je vruja izgledala prije najezde turaka:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_10

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_11

stare slike, dapače prastare.
šume ispod magistrale već davno nema jer je izgorjela, a drveće između mora i objekata je već toliko izraslo da s morske strane zaklanja pogled na objekte.

Gnječ wrote:
jel ovo tebi protupožarni put:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844288

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844228

dakle, na zemljištu na kojem je požar spalio sve drveće izgrađen je kameni put u mediteranskom stilu.
istina, gradilište ne izgleda bajno, ali kroz neko vrijeme kad izraste šuma i put će postati požarnim i sigurno će izgledati ljepše, nego dok traju radovi.
je, tome treba stati na kraj.
kako netko može od kamene staze napraviti prohodan lijepo oblikovani kameni put?
zločinac!  

Gnječ wrote:
i pročitaj ovo:

"Malo je poznato da je Latkovićeva tvrtka "Point", a nju znate po niskograđevinskim radovima diljem srednje Dalmacije, objekt na Vruji kupila od "Agrokora". Dok je "Agrokor" to danas nadograđeno i nagrđeno arhitektonsko mini remek-djelo Dinka Kovačića kupio od "Bobisa". A "Bobis" od "Dalmahotela", državne tvrtke koja je bila njegov prvi vlasnik."
ovo sam pročitao.
sad je državni problem postao pristupni put u izgradnji.
što narušava taj pristupni put?
nagrđuje li taj put panoramu, ako se s mora ne vidi i ide duž usjeka od puta vrulja prema moru?
kad bude završen i obnovi se zelenilo biti će vidljiv samo iz zraka.
to je problem.


ne.
problem je što je vlasnik financirao predsjedničku kampanju milanoviću i što je ovo gradilište jedina veza predsjednika milanovića s nečim što je potencijalno kršenje zakona.


treba pozornost skrenuti s izvršne vlasti, s nesposobnog premijera i još nesposobnije vlade (a nadmašiti predsjednika vlade po nesposobnisti je uistinu kolosalan poduhvat) i skinuti iz fokusa stvarne probleme ove države.


tako je ovo problem, a nije problem što je poslije potresa u zagrebu srušen tek jedan jedini objekt, što 86 milijuna eura koji su već na računu vlade leže neiskorišteni, što odobrenih 680 milijuna eura gotovo sigurno neće biti povučeni u vremenu koje je na raspolaganju i da ne nabrajam dalje sve što se ne radi, a moglo bi se da anemični hipnotiziran zec ima volje i pameti išta napraviti za ovu državu.


umjesto toga on vodi medijski rat kontra predsjednika države jer mu ovaj ne dopušta da svoju samovolju provede do kraja.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Noor 5/7/2021, 15:19

sitting_bull wrote:
Gnječ wrote:

ne treba u živo imamo fotografije na netu.  u uvali osim legalnih objekata gusar je nadozidao još hrpu nelegalnih objekata.

kaj god. hrpa je najviše dva objekta.
usporedi svoje austrougarske slike s današnjim stanjem.

Gnječ wrote:

gradilište je ilegalno na džavnom zemljištu. što taj gusar turčin smije a mi ostali ne smijemo? hajde ti prisvoji dio jadranske obale i radi i grasdi što te volja pa da vidimo koliko će te ta avantura koštati. što ne bi svi mi oteli jedan dio obale? ko ga jebe!

poslije 2ww sve je manje više postalo društveno vlasništvo i državna svojina i tako se vodi više od 70 godina.
nisi me uvjerio kako je nekad davno država baš tamo izgradila nešto što je državno vlasništvo. prije će biti kako je država to nekome oduzela.

koja obala, drug gnječ? 
na obali je samo uređen potporni zid koji je i prije postojao, izvjesno je kako je lukobran obnovljen i kako je mol betoniran.
to su svi zahvati na obali.
sve ostalo što je izgrađeno nalazi se iza starih objekata koji su 12 metara od mora i bili su najbliže moru.

Gnječ wrote:

cestica od deset serpentina kažeš? sad si krenuo relativizirati i razvodnjavati krimen tog gusara a i precjednika ove usrane vukojeb'ne rvacke koji mu drži lojtre.

evo što piše u PRAVILNIKu O ZAŠTITI ŠUMA OD POŽARA

Članak 2

– Protupožarni put – šumska staza koja je preuska za prolaz vozila te služi za prolazak vatrogasaca i priručne vatrogasne tehnike do požarišta.

http://www.propisi.hr/print.php?id=6444

zapravo je samo devet serpentina, jer ona gornja se nalazi na putu vrulja.

Gnječ wrote:

evo kako je vruja izgledala prije najezde turaka:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_10

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Vruja_11

stare slike, dapače prastare.
šume ispod magistrale već davno nema jer je izgorjela, a drveće između mora i objekata je već toliko izraslo da s morske strane zaklanja pogled na objekte.

Gnječ wrote:
jel ovo tebi protupožarni put:

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844288

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 15844228

dakle, na zemljištu na kojem je požar spalio sve drveće izgrađen je kameni put u mediteranskom stilu.
istina, gradilište ne izgleda bajno, ali kroz neko vrijeme kad izraste šuma i put će postati požarnim i sigurno će izgledati ljepše, nego dok traju radovi.
je, tome treba stati na kraj.
kako netko može od kamene staze napraviti prohodan lijepo oblikovani kameni put?
zločinac!  

Gnječ wrote:
i pročitaj ovo:

"Malo je poznato da je Latkovićeva tvrtka "Point", a nju znate po niskograđevinskim radovima diljem srednje Dalmacije, objekt na Vruji kupila od "Agrokora". Dok je "Agrokor" to danas nadograđeno i nagrđeno arhitektonsko mini remek-djelo Dinka Kovačića kupio od "Bobisa". A "Bobis" od "Dalmahotela", državne tvrtke koja je bila njegov prvi vlasnik."
ovo sam pročitao.
sad je državni problem postao pristupni put u izgradnji.
što narušava taj pristupni put?
nagrđuje li taj put panoramu, ako se s mora ne vidi i ide duž usjeka od puta vrulja prema moru?
kad bude završen i obnovi se zelenilo biti će vidljiv samo iz zraka.
to je problem.


ne.
problem je što je vlasnik financirao predsjedničku kampanju milanoviću i što je ovo gradilište jedina veza predsjednika milanovića s nečim što je potencijalno kršenje zakona.


treba pozornost skrenuti s izvršne vlasti, s nesposobnog premijera i još nesposobnije vlade (a nadmašiti predsjednika vlade po nesposobnisti je uistinu kolosalan poduhvat) i skinuti iz fokusa stvarne probleme ove države.


tako je ovo problem, a nije problem što je poslije potresa u zagrebu srušen tek jedan jedini objekt, što 86 milijuna eura koji su već na računu vlade leže neiskorišteni, što odobrenih 680 milijuna eura gotovo sigurno neće biti povučeni u vremenu koje je na raspolaganju i da ne nabrajam dalje sve što se ne radi, a moglo bi se da anemični hipnotiziran zec ima volje i pameti išta napraviti za ovu državu.


umjesto toga on vodi medijski rat kontra predsjednika države jer mu ovaj ne dopušta da svoju samovolju provede do kraja.
Latkoviću, jesi to ti?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Hektorović 5/7/2021, 15:24

SDP tajkun u akciji uništavanja obale pod zaštitom niza SDP predsjednika :D Zli HDZ je kriv za sve :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Hektorović 5/7/2021, 15:27

Zanimljivo, Zoki je neki dan sve najgore o pravosuđu, a sad mu je glavni argument kako Latković nikad nije išao u zatvor.

Istovremeno notorno lijeni lik koji u svojih 55 godina nije odradio dana van uhljebljenja niti puni radni dan od osam sati, govori o "parazitima" :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by sitting_bull 5/7/2021, 15:40

nebreš belivit koliko puzavaca radi na odbrani lika i dela anemičnog hipnotiziranog zeca.

sve, samo da se netko ne dosjeti povezati anemičara i pokojnog mikija glede svekolikog biznisa mikija i zločinačke organizacije.

iste one čiji zastupnici nisu dozvolili da se teme na kojima danas dorh i uskok gone bandićevu sitnu boraniju stave na dnevni red još 2019. godine.


Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Z

dva jarana uboga...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Eroo 5/7/2021, 16:00

sitting_bull wrote:

dva jarana uboga...
Jarane, uskoro bude otvaranje Pelješkog mosta. Slavnosni govornik bidne g. Plenkovic, oš doć na proslavu?
Esdepeovci imate porciju šampinjona kao nagradu, uzgojeni su davnih dana u tunelu Sveti Rok.  jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer - Page 2 Empty Re: Prosvjed u Vruji protiv devastacije iza koje stoji Milanovićev financijer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum