ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by RayMabus 4/7/2021, 21:07

pizzon wrote:ko ih jebe !
yebem mi se za albaniju.
sto rece jedan moj,
povraca mi se kad progobore.
plus,nije normalno da ostavimo
sto ili dvesta miliona eu godisnje
neprijazeljima srbije i srba.
Da finansiramo neprijatelja,
za albaniju, to je ozbiljan priliv.
vremenom, to moze da postane
300 ili 400 mili.eu
za par godina da napravimo azurnu
alban.obalu. da i oni pocnu da nam glume na nasu lovu.
I onda još s tom lovom kupiju osmanske dronove s kojima će napadat Srbiju

https://www.google.com/amp/s/balkans.aljazeera.net/amp/news/balkan/2021/6/30/albanija-kupuje-turske-borbene-dronove-bayraktar-tb2

Kupajte se na Adi Ciganliji. Najsigurnije. lol!

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by RayMabus 4/7/2021, 21:14

Ajkula na Adi Ciganliji

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Ada-ciganlija-leto-goran-sivac-ki-2


https://mondo.me/Info/EX-YU/a952572/ada-ciganlija-ajkulaa.html

Na kraju som


Ima Srbija dovoljno tih sadržaja : plaža + voda + sunce
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by Serbinho-3 10/7/2021, 02:56

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by RayMabus 10/7/2021, 02:59

Serbinho-3 wrote:
Sad će svi Njemci u Albaniju kad je blokiralo Portugal i Španjolsku.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t47448-njemacka-stavila-cijelu-spanjolsku-na-crvenu-listu

A ta Albanija i je konkurencija Španjolskoj i Portugalu. Ono plaža, more i sunce i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by Serbinho-3 10/7/2021, 16:12

Nemce nisam ni snimio nesto puno tamo. Najvise je Ostrvljana, Enhlezi, Skoti po Fuerteventuri, Tenerife opet mislim oni. Nesto Italijana Coralejo, Sever Fuerteventure , Englezi Centar Caleda de Fuste, Nemci dole, Morro Jable. Nema ih ni po Barseloni, negde verocatno ima , ali ne u znacajnijem broju kao UK. Portugal, Azores ili Azorska Ostrva, ne Azurna Obala, Francuzi, Madera nema Engleza, niti neke izrazenije grupe. Kopno, ima ih po Algarve sa Englezima, tamo idu, Englezi zive tamo, snimam ih, nije lako ni njima, prohladno u Albufeira a oni sviraju Quartz-u. Tako da generalno njih nece ni pogoditi ta odluka, ima da dodju vise kod vas ili gde mogu bez PCR, jer i ja koji skitam ko Nomad, trenutno usidren, jer mi se ne da zezati oko PCR i ici negde u setnju da bih cekao u redu. Neka nadju drugu ovcu za sisanje i da joj kace zvonce oko vrata.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by Serbinho-3 10/7/2021, 16:19

RayMabus wrote:Ajkula na Adi Ciganliji

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Ada-ciganlija-leto-goran-sivac-ki-2


https://mondo.me/Info/EX-YU/a952572/ada-ciganlija-ajkulaa.html

Na kraju som


Ima Srbija dovoljno tih sadržaja : plaža + voda + sunce


Ada ti je preskupa, deru te sto zakupljuju lokale i onda naravno da se zakrpe, samaraju i oni druge, pa po medijima ne veruju koliki racun su im uvalili/ciglu. Dodje 200.000 njih, duzina je 8 km, nacickaju se, haos. Onaj suprotni deo od Fontane je manji haos, imas i Nudisticku plazu. Bilo je neko skijanje na vodi, ali mislim da nije bas bilo zainteresovanisti. Tu gde nema kupaca, mogu Djet Ski, ili nesto trece, kursevi ronjenja, bilo sta. Streetball turnir u basketu sa nagradama Medjunarodni, fino bi legao sa tribinana, kao Novakov Turnir, tv prava, Beachvolley, idu te stvari. Znaci u kratkim crtama, stereotip oko Ade da je za bedu, daleko stoji, jer tamo sve kosta, skupo je i za Zapad.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje? - Page 3 Empty Re: ALBANIJA, bezbedno i jeftino letovanje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum