ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Page 10 of 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Ra 27/6/2021, 10:48

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
ono slobodna volja ne postoji, nego seksualnost upravlja nama.

A pri tome se potpuno ignorira spoznaja (multidisciplinarne) znanosti po kojoj je um odnosno osobnost čovjeka u nekim zrelim godinama kulturom određena u prosjeku sa 50%, genetskom građom 40%, a utjecajem roditelja 10%.
Kako god se okrene, ispada da je utjecaj kulture prevladavajući pa i u smislu fenomena seksualnosti (o tome je poznati insektolog Alfred Kinsey u svojim temeljito biased Kinsey reports imao što reći), a u kulturu itekako spada i fenomen religije, o kakvog god da je riječ.

trudim se kod svoje djece dignuti utjecaj roditelja na uštrb današnje tzv "kulture"

oko njihove genetike ne dvojim, sjajne su
:ming1

lijepe su, zdrave kao konji, intelektualno je starija na razini 2x svojih godina i označena kao izuzetno napredna i genijalno dijete po svim testovima, za mlađu još ne znam jer je beba ali glupa nije sigurno

dakle kako rekoh genetika im je super, a za dalje ćemo vidjet koliko štete "društvo" može napravit na djetetu s ogromnim potencijalom.

I za moju su su kćerkicu svi govorili da je genijalac.
Cvjetali smo od ponosa, jer to znači da smo i mi genijalci, jer smo joj roditelji,
Mislil smo, to je posebno dijete, pred njom je velika budućnost, bit će nešto veliko od nje.

A sad, spava do 12, neće vježbati klavir, neće čitat knjge, neće usisavat svoju sobu, dere sa ne mene čim joj bilo što kažem, kolouta očima čim me vidi. Ne radi ništa osim što po cijeli dan leži i bulji u mobitel.
Zovem ju kćerka iz noćne more.
:D
Nema roditelja koji nije barem na trenutak pomislio: Što je ovaj monstrum moje dijete?  U bolnici su mi sto posto podvalili bebu iz Addams Family?  :_|

To su te godine, proći će. 'Vratit' će se ona i sjetiti svega što ste joj "ugrađivali". Provjereno.

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


veber likes this post

Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by IL Risorto 27/6/2021, 10:48

Nekad,ne baš tako davno,Hrvatska je stala i uz Hitlerovu Njemačku i Mussolinijevu Italiju,pa se i dan danas zbog toga srami.
Jednog dana sramit će se i zbog ovog sramotnog svrstavanja uz zemlje istih primitivnih i zatucanih vrijednosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 10:49

Ra wrote:

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)


a ti si ovdje zbog novih znanja :)


Šalim se, danas se manje više sve može podastrijeti činjenicama pa i dobiti naučne dokaze za to. I da su pederi jako napredna nova vrsta ili da su opasno bolesna mutacija...da je cjepivo za covid dobro ili da je planirana zavjera.


Osnovno pitanje je koliko vjernika možeš dobiti, koliko ljudskih duša.

A to ovisi o tome koliko uspješno prezentiraš svoj narativ.

Ja sam prešao iz područja dokazivanja u područje uvjeravanja...:)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by crvenkasti 27/6/2021, 10:54

veber wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
ono slobodna volja ne postoji, nego seksualnost upravlja nama.

A pri tome se potpuno ignorira spoznaja (multidisciplinarne) znanosti po kojoj je um odnosno osobnost čovjeka u nekim zrelim godinama kulturom određena u prosjeku sa 50%, genetskom građom 40%, a utjecajem roditelja 10%.
Kako god se okrene, ispada da je utjecaj kulture prevladavajući pa i u smislu fenomena seksualnosti (o tome je poznati insektolog Alfred Kinsey u svojim temeljito biased Kinsey reports imao što reći), a u kulturu itekako spada i fenomen religije, o kakvog god da je riječ.

trudim se kod svoje djece dignuti utjecaj roditelja na uštrb današnje tzv "kulture"

oko njihove genetike ne dvojim, sjajne su
:ming1

lijepe su, zdrave kao konji, intelektualno je starija na razini 2x svojih godina i označena kao izuzetno napredna i genijalno dijete po svim testovima, za mlađu još ne znam jer je beba ali glupa nije sigurno

dakle kako rekoh genetika im je super, a za dalje ćemo vidjet koliko štete "društvo" može napravit na djetetu s ogromnim potencijalom.

I za moju su su kćerkicu svi govorili da je genijalac.
Cvjetali smo od ponosa, jer to znači da smo i mi genijalci, jer smo joj roditelji,
Mislil smo, to je posebno dijete, pred njom je velika budućnost, bit će nešto veliko od nje.

A sad, spava do 12, neće vježbati klavir, neće čitat knjge, neće usisavat svoju sobu, dere sa ne mene čim joj bilo što kažem, kolouta očima čim me vidi. Ne radi ništa osim što po cijeli dan leži i bulji u mobitel.
Zovem ju kćerka iz noćne more.
jesi srbin, jesi četnik.
proći će i to.

pubertet.
to ti je kao PDV, prolazna stavka.

bu se vratila u normalu.

Osjećam i znam da sam j nečemu pogriješio. I još uvijek griješim.
Nisam se pravilno postavio. Nismo ju pravilno odgojili.
I sad nema načina da na bilo koji način utičem na to kakva će biti.

Izjeda me krivica zbog toga. A ne mogu ništa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Ra 27/6/2021, 11:27

Šandor Winnetou wrote:
Ra wrote:
epikur37 wrote:
Ra wrote:
Debeo je, deklarirao se kao homoseksualac i zato njegova slova ne vrijede?

Ne, njegova slova ne vrijede jer piše gluposti. Iz mog vrijednosnog kuta gledano.
A to što je debeli peder govori samo o neurednom životu, a index dođe kao slivnik svega toga...
Ne slažeš se s njegovim pisanjem jer se sadržaj ne podudara s tvojim vrijednostima? 
To je u redu. Ni ne treba se složiti s nečim što nije prihvatljivo vrijednostima koje njegujemo, samo zato da bi izbjegli sukobe ili bili prihvaćeni u nekom okruženju.  

Svi mi imamo svoje stavove i i polje vrijednosti koje je produkt više čimbenika kao što su: temperament,  proživljena iskustva, obrazovanje, obitelj iz koje potječemo, okruženje u kojem smo odrastali i/ili u kojem smo trenutno itd itd. Ok. 
To što si pri tom već dva puta naglasio da je debeli peder,  govori o tome kako je jedna od stavki po kojima ti vrednuješ sugovornike, ne samo ono što govore nego i njihov fizički izgled i urednost.


Primijetih samo, ne zamjeri. :)
Ali to je činjnica da je duhaček debeli peder kao što je i činjenica da isti gura  agresivno svoj narativ ocrnjujući svakoga tko ne mislio kao on i stavlja ga na stup srama, grob te hebo koja veličina je to smeće duhaček da mu se i konzervativci klanjaju! Gle nije problem njegovo mišljenje nego je problem njegova osuda svih koji ne misle kao on, Bogom dani usrani novinarčić koji je sebi dao zadatak da rasturi konzervativce i svaki trag vezan za iste a sve iz prostog razloga jer je teško isfrustrirani idiot kjoji svoje komplekse pokušava liječiti na sasvim krivi način i posve krivim pristupom prema potencijalnim čitateljima.
Šandore, činjenica je također da sam se ja složila s njegovim pisanjem (mišljenjem), ne gledajući na to što je pisao prije, koliko kg ima i s kim spava, jer mi to stvarno nije bitno za ovaj komentar.
Evo opet dijela  koji sam i prije zalijepila i napisala svoj komentar, a na što mi je Epikur replicirao i sad smo tu gdje jesmo  :D   


Mađaronska politika HDZ-a

Hrvatskoj pod HDZ-ovom vlašću ne odgovara ni forsiranje teme vladavine prava u Europskoj uniji jer znaju da kod nas vladavine prava baš i nema. Stoga HDZ-ovoj vanjskoj politici Mađarska donekle služi i kao štit - Orbanovi ispadi skreću pažnju sa stanja u Hrvatskoj.
Hrvatska je na kraju ostala uz Mađarsku, Poljsku, Sloveniju, Bugarsku, Rumunjsku, Češku i Slovačku, tj. u debeloj manjini unutar Europske unije, i to na strani članica koje baš i nisu poznate po vladavini prava i poštovanju prava LGBT građana. S jedne strane se može reći da je Hrvatska u odgovarajućem društvu, dok je s druge jasno kako je riječ o još jednoj vanjskopolitičkoj blamaži iz kuhinje Plenkovića i njegovog potrčka sa Zrinjevca.






Zanemarimo iz kojih pobuda je ovo napisano, zadržimo se na sadržaju->u pravu je ... 

Da ne uljepšavam, prosto rečeno- uvlačimo se u dupe Orbanu, a to nije baš pametan potez.  
Ni nama a ni ostaloj sviti iz ekipe koja ovim potezom kreće prema južnijim "ostavljenim balkanskim zemljama". Stalno se trudimo pobjeći, ići naprijed, a onda napravimo luping i okrenemo se u sasvim drugom smjeru. 

Orban ničim ne zaslužuje našu podršku, a pogotovo ne u takvim stvarima koje će nam stvoriti gomilu problema sa zajednicom u koju smo dragovoljno ušli (bolje reći-poderali smo koljena klečeći pred EU moćnicima dok nas nisu uzeli) 
Trenutno to možda i izgleda dobar potez stvoriti buntovnu koaliciju koja bi bila štit pred EU, jer fakat kršimo gomilu prava koja bi trebale poštovati sve Eu članice (ne samo LGBT koja njega žuljaju), ali se evo neke bune i ne žele popustiti. 
Pri tom je zaboravljeno nešto jako bitno: Orban naime tvrdi da Slavonija pripada Mađarskoj i prije ili kasnije će to pokušati i ostvariti (proširenje granica Mađarske nauštrb Hrvatske). 
Tad će nam se EU smijati i pustiti nas da se sami naguravamo s njim. Ono, tražili ste gledajte. Treba li nam to? 

A sad možemo komentirati i ostale činjenice. 

Da, autor je debeo.
Da, deklarirao se kao homić. 
Da, piše za Index.hr.

Eto, sad su sve 'činjenice' na kamari.  :D

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Ra 27/6/2021, 11:43

epikur37 wrote:
Ra wrote:

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)


a ti si ovdje zbog novih znanja :)


Šalim se, danas se manje više sve može podastrijeti činjenicama pa i dobiti naučne dokaze za to. I da su pederi jako napredna nova vrsta ili da su opasno bolesna mutacija...da je cjepivo za covid dobro ili da je planirana zavjera.


Osnovno pitanje je koliko vjernika možeš dobiti, koliko ljudskih duša.

A to ovisi o tome koliko uspješno prezentiraš svoj narativ.

Ja sam prešao iz područja dokazivanja u područje uvjeravanja...:)
Ne. Tu sam da se nasmijem, zabavim, šalim se s onima kojima je još do smijeha dok se tankam obaveznom dozom kofeina. 

Ali ako već krenemo u neku ozbiljnu raspravu bilo bi lijepo vidjeti kako ista stvar izgleda kad se gleda kroz tuđe zjenice. 
Jednostavno vidjeti i tu stranu koja mi je nedostupna jer ne gledamo iz istih pozicija. Od svakog se može nešto naučiti, naravno, ako to želimo. 





Naravno. "Vjernika" ćeš dobiti točno onoliko koliko si jak u marketingu. :)

Ja sam uglavnom u području gdje stalno moram objašnjavati što sam ono željela reći (izgleda da mi narativ nije jača strana  :D ) pa se trudim govoriti što manje i o što ne bitnijim stvarima.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by niels 27/6/2021, 12:11

Ra wrote:
epikur37 wrote:
Ra wrote:

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)


a ti si ovdje zbog novih znanja :)


Šalim se, danas se manje više sve može podastrijeti činjenicama pa i dobiti naučne dokaze za to. I da su pederi jako napredna nova vrsta ili da su opasno bolesna mutacija...da je cjepivo za covid dobro ili da je planirana zavjera.


Osnovno pitanje je koliko vjernika možeš dobiti, koliko ljudskih duša.

A to ovisi o tome koliko uspješno prezentiraš svoj narativ.

Ja sam prešao iz područja dokazivanja u područje uvjeravanja...:)
Ne. Tu sam da se nasmijem, zabavim, šalim se s onima kojima je još do smijeha dok se tankam obaveznom dozom kofeina. 

Ali ako već krenemo u neku ozbiljnu raspravu bilo bi lijepo vidjeti kako ista stvar izgleda kad se gleda kroz tuđe zjenice. 
Jednostavno vidjeti i tu stranu koja mi je nedostupna jer ne gledamo iz istih pozicija. Od svakog se može nešto naučiti, naravno, ako to želimo. 





Naravno. "Vjernika" ćeš dobiti točno onoliko koliko si jak u marketingu. :)

Ja sam uglavnom u području gdje stalno moram objašnjavati što sam ono željela reći (izgleda da mi narativ nije jača strana  :D ) pa se trudim govoriti što manje i o što ne bitnijim stvarima.

Ra, nije ti to do marketinga, već, barem u tvom slučaju do proizvoda. :)

Ne razmišljaš crno-bijelo, imaš empatiju, ne pozivaš na najniže strasti i ekipi je teško orijentirati se u tvojim eksplikacijama. Oni te moraju staviti u ladicu, ali ti ne staneš u nijednu od postojećih ladica ;)

Kako da se Einstein objasni Euklidu?
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by niels 27/6/2021, 12:14

epikur37 wrote:
Ra wrote:

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)


a ti si ovdje zbog novih znanja :)


Šalim se, danas se manje više sve može podastrijeti činjenicama pa i dobiti naučne dokaze za to. I da su pederi jako napredna nova vrsta ili da su opasno bolesna mutacija...da je cjepivo za covid dobro ili da je planirana zavjera.


Osnovno pitanje je koliko vjernika možeš dobiti, koliko ljudskih duša.

A to ovisi o tome koliko uspješno prezentiraš svoj narativ.

Ja sam prešao iz područja dokazivanja u područje uvjeravanja...:)

Tvoj proizvod je odvratan, i nemale si sposobnosti stavio u njegovu službu, kao i niz briljantnih mladih ljudi.

Drži se dokaza, oni jesu manje efikasni, ali barem tebi pomažu da stvari razviješ do kraja, točnih konkluzija.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Ra 27/6/2021, 12:15

niels wrote:


 Oni te moraju staviti u ladicu, ali ti ne staneš u nijednu od postojećih ladica ;)

Jbg, kad me ima  :roll

Ali sve su to moji zubi natukli.  Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 1f60c
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Šandor Winnetou 27/6/2021, 12:49

Ra wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ra wrote:
epikur37 wrote:
Ra wrote:
Debeo je, deklarirao se kao homoseksualac i zato njegova slova ne vrijede?

Ne, njegova slova ne vrijede jer piše gluposti. Iz mog vrijednosnog kuta gledano.
A to što je debeli peder govori samo o neurednom životu, a index dođe kao slivnik svega toga...
Ne slažeš se s njegovim pisanjem jer se sadržaj ne podudara s tvojim vrijednostima? 
To je u redu. Ni ne treba se složiti s nečim što nije prihvatljivo vrijednostima koje njegujemo, samo zato da bi izbjegli sukobe ili bili prihvaćeni u nekom okruženju.  

Svi mi imamo svoje stavove i i polje vrijednosti koje je produkt više čimbenika kao što su: temperament,  proživljena iskustva, obrazovanje, obitelj iz koje potječemo, okruženje u kojem smo odrastali i/ili u kojem smo trenutno itd itd. Ok. 
To što si pri tom već dva puta naglasio da je debeli peder,  govori o tome kako je jedna od stavki po kojima ti vrednuješ sugovornike, ne samo ono što govore nego i njihov fizički izgled i urednost.


Primijetih samo, ne zamjeri. :)
Ali to je činjnica da je duhaček debeli peder kao što je i činjenica da isti gura  agresivno svoj narativ ocrnjujući svakoga tko ne mislio kao on i stavlja ga na stup srama, grob te hebo koja veličina je to smeće duhaček da mu se i konzervativci klanjaju! Gle nije problem njegovo mišljenje nego je problem njegova osuda svih koji ne misle kao on, Bogom dani usrani novinarčić koji je sebi dao zadatak da rasturi konzervativce i svaki trag vezan za iste a sve iz prostog razloga jer je teško isfrustrirani idiot kjoji svoje komplekse pokušava liječiti na sasvim krivi način i posve krivim pristupom prema potencijalnim čitateljima.
Šandore, činjenica je također da sam se ja složila s njegovim pisanjem (mišljenjem), ne gledajući na to što je pisao prije, koliko kg ima i s kim spava, jer mi to stvarno nije bitno za ovaj komentar.
Evo opet dijela  koji sam i prije zalijepila i napisala svoj komentar, a na što mi je Epikur replicirao i sad smo tu gdje jesmo  :D   


Mađaronska politika HDZ-a



Hrvatskoj pod HDZ-ovom vlašću ne odgovara ni forsiranje teme vladavine prava u Europskoj uniji jer znaju da kod nas vladavine prava baš i nema. Stoga HDZ-ovoj vanjskoj politici Mađarska donekle služi i kao štit - Orbanovi ispadi skreću pažnju sa stanja u Hrvatskoj.
Hrvatska je na kraju ostala uz Mađarsku, Poljsku, Sloveniju, Bugarsku, Rumunjsku, Češku i Slovačku, tj. u debeloj manjini unutar Europske unije, i to na strani članica koje baš i nisu poznate po vladavini prava i poštovanju prava LGBT građana. S jedne strane se može reći da je Hrvatska u odgovarajućem društvu, dok je s druge jasno kako je riječ o još jednoj vanjskopolitičkoj blamaži iz kuhinje Plenkovića i njegovog potrčka sa Zrinjevca.






Zanemarimo iz kojih pobuda je ovo napisano, zadržimo se na sadržaju->u pravu je ... 



Da ne uljepšavam, prosto rečeno- uvlačimo se u dupe Orbanu, a to nije baš pametan potez.  
Ni nama a ni ostaloj sviti iz ekipe koja ovim potezom kreće prema južnijim "ostavljenim balkanskim zemljama". Stalno se trudimo pobjeći, ići naprijed, a onda napravimo luping i okrenemo se u sasvim drugom smjeru. 

Orban ničim ne zaslužuje našu podršku, a pogotovo ne u takvim stvarima koje će nam stvoriti gomilu problema sa zajednicom u koju smo dragovoljno ušli (bolje reći-poderali smo koljena klečeći pred EU moćnicima dok nas nisu uzeli) 
Trenutno to možda i izgleda dobar potez stvoriti buntovnu koaliciju koja bi bila štit pred EU, jer fakat kršimo gomilu prava koja bi trebale poštovati sve Eu članice (ne samo LGBT koja njega žuljaju), ali se evo neke bune i ne žele popustiti. 
Pri tom je zaboravljeno nešto jako bitno: Orban naime tvrdi da Slavonija pripada Mađarskoj i prije ili kasnije će to pokušati i ostvariti (proširenje granica Mađarske nauštrb Hrvatske). 
Tad će nam se EU smijati i pustiti nas da se sami naguravamo s njim. Ono, tražili ste gledajte. Treba li nam to? 

A sad možemo komentirati i ostale činjenice. 

Da, autor je debeo.
Da, deklarirao se kao homić. 
Da, piše za Index.hr.

Eto, sad su sve 'činjenice' na kamari.  :D


Što to ne štima u vladavini prava u gore nabrojanim zemljama? I ovo o pokušaju prisvajanja slavonije nema veze s vezom, nečija izmišljotina da se ocrni Orban.

_________________
Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by niels 27/6/2021, 13:03

Ma ne prisvaja on Slavoniju, Slavonija je ionako 1/1 od 1102. po njemu mađarska. :)

On prisvaja sve zemlje krune sv. Stjepana, dakle kompletnu Hrvatsku, između ostalih. Nitko mu nije namjestio zemljovid pored kojega se slikao, kao ni kompanjonu megazločinačke, malom fašisti Tajaniju njegovo slinjenje nad našom obalom.

Za mene je ovo dvostruko načelno pitanje:
1) najednom se dugine boje nameću kao temeljne vrijednosti EU, pa ne može tako, majkumustaru :)
2) ono što je Rutte rekao Orbanu - nečuveno; koje to zemlje i temeljem čega odlučuju tko ostaje, a tko ide iz Unije. Nas uopće nisu ni htjeli, a sada i ostalim zemljama kandidatima bacaju ne klipove, nego šume pod kotače
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:06

Ra wrote:
epikur37 wrote:
Ra wrote:

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)


a ti si ovdje zbog novih znanja :)


Šalim se, danas se manje više sve može podastrijeti činjenicama pa i dobiti naučne dokaze za to. I da su pederi jako napredna nova vrsta ili da su opasno bolesna mutacija...da je cjepivo za covid dobro ili da je planirana zavjera.


Osnovno pitanje je koliko vjernika možeš dobiti, koliko ljudskih duša.

A to ovisi o tome koliko uspješno prezentiraš svoj narativ.

Ja sam prešao iz područja dokazivanja u područje uvjeravanja...:)
Ne. Tu sam da se nasmijem, zabavim, šalim se s onima kojima je još do smijeha dok se tankam obaveznom dozom kofeina. 

Ali ako već krenemo u neku ozbiljnu raspravu bilo bi lijepo vidjeti kako ista stvar izgleda kad se gleda kroz tuđe zjenice. 
Jednostavno vidjeti i tu stranu koja mi je nedostupna jer ne gledamo iz istih pozicija. Od svakog se može nešto naučiti, naravno, ako to želimo. 





Naravno. "Vjernika" ćeš dobiti točno onoliko koliko si jak u marketingu. :)

Ja sam uglavnom u području gdje stalno moram objašnjavati što sam ono željela reći (izgleda da mi narativ nije jača strana  :D ) pa se trudim govoriti što manje i o što ne bitnijim stvarima.


ma u osnovi isto, s tim da ujmesto kofeina uzmem koji gemišt :)

od neke ozbiljne rasprave podavno sam odustao...

svatko ima neki svoj set uvjerenja i to je to...između toga se zezamo, cimamo, gurkamo...čagamo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:07

meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by veber 27/6/2021, 13:29

epikur37 wrote:meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to
jednostvano pitanje.
da ti dijete veli da je derpe.

koji bi bio tvoj stav?
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by crvenkasti 27/6/2021, 13:32

epikur37 wrote:meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to

Epi, ajde reci "kaj"!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:32

veber wrote:
epikur37 wrote:meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to
jednostvano pitanje.
da ti dijete veli da je derpe.

koji bi bio tvoj stav?


Bilo bi mi žao i pokušao bih utjecati da izađe iz te devijacije.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:32

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to

Epi, ajde reci "kaj"!

kaj s tim sad?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by crvenkasti 27/6/2021, 13:33

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:meni je taj orbanov a i sličan ruski zakon prije...posve ok 

tako da kaj se mene tiče ima podršku i to je to

Epi, ajde reci "kaj"!

kaj s tim sad?

ti si mali papagaj
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:35

papakaj
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vili40 27/6/2021, 13:42

jako dobra vijest,desničari stali uz Orbana koji do te hrvatske ne drži koliko je ono malo crnog pod noktom i priznaje današnje granice samo onoliko koliko mora ovog trenutka.Tako su hrvatine stale iza nacista i hiće koji nisu skrivali mišljenje da su slaveni niža rasa i da ih treba istrijebiti.Što je to kod nas krivo,zrak,voda ili su jednostavno u pravu oni koji nas svom silom žele uništiti?Što će ti veći neprijatelj od vlastitih budala?
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by crvenkasti 27/6/2021, 13:45

Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

Kad kažeš "kaj", to zvuči izvještačeno i neprirodno. Kao da žaba glumi konja, pa njišti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 10 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum