ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 18/7/2021, 12:25

mativka wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:Ako nas počmu ograničavati, tipa neš u autobus, neš u drugu državu i sl, to morin podniti. Ako mi naredu da se cijepin ili otkaz, unda  tu nemo ča za reći. To je ko da ti neko reče ruke uvis, injekcija ili život!

Ni da nis naviko da me maltretiraju.
S obzirom koliko pišeš protiv državnih pravila, nije mi jasno što bi odabrao. Ovo je ipak udar ne samo na tvoj osobni prostor već i tvoje tijelo.
Pa injekciju. 

Ka bi rekli da se morin cijepiti ili plotiti porez na necijepljenje, ne bi se cijepi, ploti bi. Ali kad reču cijepljenje ili ćemo ti uzesti sve šolde, dakle život, stvor je jasna.
Dakle cijepiti ćeš se ukoliko ti o tome ovisi radno mjesto?
Ukoliko mi budu zabronili roditi,  tj živiti, utoliko ću pristati da me cijepu.
Izlaziš iz javnog sektora?
Ili ćeš se cijepiti radi zadržavanja u njemu i ostanak na trenutnom radnom mjestu jer koliko znam rad nisu zabranili već bi neka radna mjesta mogla biti uvjetovana.
Ne izlazin. Nemo toga "neka radna mesta",  postoji samo "ova mesta danas, ona mesta sutra".

Dakle, ako mi zabronu roditi, cijepiti ću se.
Bez obzira na moguće posljedice (nuspojave)?
I bez obzira što ćeš za 7 mjeseci opet?
Dobro, oko ponavljanja cjepiva se ne treba uzbuđivati.
Testiranja su na dnevnoj bazi, barem se tu kupi mir na nekoliko mjeseci.

Pitala sam čisto da vidim bi li se cijepio zbog posla iako se boji nuspojava.
Ja se ne bojim i odluka o cijepljenju mi je bila uvelike lakša nego onima koji strepe kakve će posljedice imati kasnije. 

Posao je prilično bitna stavka jer omogućuje obitelji egzistenciju, a nama daje slobodu (ma kako to čudno zvučalo). 
Na stranu ideali, ideologije i uvjerenja, imamo i neke odgovornosti prema bližnjima, ali imamo i prema sebi. 

Ako se netko pribojava da možda time ugrožava svoje zdravlje ne znam je li to u redu, bez obzira na odgovornost prema obitelji, jer odgovorni smo i prema sebi.

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 13:01

Čisto zadiranje u ustavna prava pojedinca ako se mene pita, necijepljeni ugrožavaju isključivo sebe i ostale cijepljene koji su to isto tako svojom voljom tako odlučili. Ajmo zabraniti i duhan, alkohol, šećer i dat otkaz svima koji ugrožavaju(?) svoje vlastito zdravlje jer time posredno ugrožavaju sustav za koji ih nitko nije ni pitao žele li izdvajati novce, a svaki mjesec im taj isti sustav u ime lažne solidarnosti rebne sasvim lijepi iznos i bez ikakvog prava izbora... kažem, otvoreni građanski neposluh na ovo sa svim mogućim posljedicama koji iz toga mogu proizaći. Moj osobni stav. Mogu podnijeti brnjičarenje, ali prisilni pokusni kunić faramaceutskoj industriji jednostavno ne želim biti. Iz principa. Pa taman se radilo o placebou, organski ne podnosim takvu vrstu nasilja nad pojedincem. Cjepiva na brzinu sklepana u Grunfovom laboratoriju na majke mi... 💪... Međutim, tko smatra da se time zaštitio, podržavam...ionako je u životu sve relativno, ne može se čovjek od ničega zaštiti zapravo. Sve drugo je pitanje stava i koliko čovjek zapravo cijeni vlastiti integritet nauštrb nekog komoditeta.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Ra likes this post

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/7/2021, 13:52


toliki post, a nijedna atomska.

:suzica
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 18/7/2021, 13:59

jasambrend wrote:Čisto zadiranje u ustavna prava pojedinca ako se mene pita, necijepljeni ugrožavaju isključivo sebe i ostale cijepljene koji su to isto tako svojom voljom tako odlučili. Ajmo zabraniti i duhan, alkohol, šećer i dat otkaz svima koji ugrožavaju(?) svoje vlastito zdravlje jer time posredno ugrožavaju sustav za koji ih nitko nije ni pitao žele li izdvajati novce, a svaki mjesec im taj isti sustav u ime lažne solidarnosti rebne sasvim lijepi iznos i bez ikakvog prava izbora... kažem, otvoreni građanski neposluh na ovo sa svim mogućim posljedicama koji iz toga mogu proizaći. Moj osobni stav. Mogu podnijeti brnjičarenje, ali prisilni pokusni kunić faramaceutskoj industriji jednostavno ne želim biti. Iz principa. Pa taman se radilo o placebou, organski ne podnosim takvu vrstu nasilja nad pojedincem. Cjepiva na brzinu sklepana u Grunfovom laboratoriju na majke mi... 💪... Međutim, tko smatra da se time zaštitio, podržavam...ionako je u životu sve relativno, ne može se čovjek od ničega zaštiti zapravo. Sve drugo je pitanje stava i koliko čovjek zapravo cijeni vlastiti integritet nauštrb nekog komoditeta.
Da, zadiru u ljudska prava. Da, oni koji uništavaju zdravlje konzumacijom alkohola, duhana šećera na kraju padaju na teret solidarnog zdravstvenog sustava, koji financiraju oni koji su zdravi i rade. Nije u redu.


Da, sustav je zakazao, pogubili su se u krivim odlukama i sad se gura do kraja.  Ucjenjuje se na različite načine da se potroši ono što je proizvedeno (kad su već svu drugu proizvodnju ustavili) 
Teško da ćeš se ti (ili bilo tko drugi) svojim neposluhom oteti onom što su odlučili oni koji nam i ovako kroje živote već odavno. 

Meni je npr. zanimljivo kako ljudi nemaju volju pogledati etiketu na proizvodu. Da bi uštedjeli par kuna kupe neko GMO smeće koje na dnevnoj bazi (ne svakih 7 mjeseci) konzumiraju ali to isto daju i svojoj djeci. Pri tom su užasnuti i zgroženi kemijom koju će primiti u cjepivu :)

Ajmo se svi boriti neposluhom protiv toga.

Ne moramo zabraniti prodaju. Prodaje se ono što ima kupce. 
Za početak nećemo kupovati (i konzumirati) alkohol, nećemo kupovati duhan i pušiti, nećemo kupovati niti jesti nezdravu hranu nego ćemo lijepo proizvoditi svoju.. 
Otprilike toliko možemo mi pojedinci učiniti 

Boldano: 
Integritet ima neprocjenjivu vrijednost dok živimo u optimalnim uvjetima i nismo ugroženi (na bilo koji način). 
Onog trenutka kad se pojedinca stjera uza zid, jednostavno bira opciju koja će mu donijeti manju štetu (i onima koji su povezani s njim) 
Zadnja stvar o kojoj tada razmišlja je integritet i zadiranje ustava u bilo čija prava. 

Nauštrb komoditeta se svakodnevno okreće glava od svih sranja koja se događaju oko nas. Na njih ne reagiramo iako bi mogli stvari promijeniti vrlo lako (barem nekom pojedincu ako ne velikoj većini).
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 18/7/2021, 14:01

kic wrote:
toliki post, a nijedna atomska.

:suzica
:D


Istrošio ih je.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 14:05

Kic
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 14:21

Ra wrote:
jasambrend wrote:Čisto zadiranje u ustavna prava pojedinca ako se mene pita, necijepljeni ugrožavaju isključivo sebe i ostale cijepljene koji su to isto tako svojom voljom tako odlučili. Ajmo zabraniti i duhan, alkohol, šećer i dat otkaz svima koji ugrožavaju(?) svoje vlastito zdravlje jer time posredno ugrožavaju sustav za koji ih nitko nije ni pitao žele li izdvajati novce, a svaki mjesec im taj isti sustav u ime lažne solidarnosti rebne sasvim lijepi iznos i bez ikakvog prava izbora... kažem, otvoreni građanski neposluh na ovo sa svim mogućim posljedicama koji iz toga mogu proizaći. Moj osobni stav. Mogu podnijeti brnjičarenje, ali prisilni pokusni kunić faramaceutskoj industriji jednostavno ne želim biti. Iz principa. Pa taman se radilo o placebou, organski ne podnosim takvu vrstu nasilja nad pojedincem. Cjepiva na brzinu sklepana u Grunfovom laboratoriju na majke mi... 💪... Međutim, tko smatra da se time zaštitio, podržavam...ionako je u životu sve relativno, ne može se čovjek od ničega zaštiti zapravo. Sve drugo je pitanje stava i koliko čovjek zapravo cijeni vlastiti integritet nauštrb nekog komoditeta.
Da, zadiru u ljudska prava. Da, oni koji uništavaju zdravlje konzumacijom alkohola, duhana šećera na kraju padaju na teret solidarnog zdravstvenog sustava, koji financiraju oni koji su zdravi i rade. Nije u redu.


Da, sustav je zakazao, pogubili su se u krivim odlukama i sad se gura do kraja.  Ucjenjuje se na različite načine da se potroši ono što je proizvedeno (kad su već svu drugu proizvodnju ustavili) 
Teško da ćeš se ti (ili bilo tko drugi) svojim neposluhom oteti onom što su odlučili oni koji nam i ovako kroje živote već odavno. 

Meni je npr. zanimljivo kako ljudi nemaju volju pogledati etiketu na proizvodu. Da bi uštedjeli par kuna kupe neko GMO smeće koje na dnevnoj bazi (ne svakih 7 mjeseci) konzumiraju ali to isto daju i svojoj djeci. Pri tom su užasnuti i zgroženi kemijom koju će primiti u cjepivu :)

Ajmo se svi boriti neposluhom protiv toga.

Ne moramo zabraniti prodaju. Prodaje se ono što ima kupce. 
Za početak nećemo kupovati (i konzumirati) alkohol, nećemo kupovati duhan i pušiti, nećemo kupovati niti jesti nezdravu hranu nego ćemo lijepo proizvoditi svoju.. 
Otprilike toliko možemo mi pojedinci učiniti 

Boldano: 
Integritet ima neprocjenjivu vrijednost dok živimo u optimalnim uvjetima i nismo ugroženi (na bilo koji način). 
Onog trenutka kad se pojedinca stjera uza zid, jednostavno bira opciju koja će mu donijeti manju štetu (i onima koji su povezani s njim) 
Zadnja stvar o kojoj tada razmišlja je integritet i zadiranje ustava u bilo čija prava. 

Nauštrb komoditeta se svakodnevno okreće glava od svih sranja koja se događaju oko nas. Na njih ne reagiramo iako bi mogli stvari promijeniti vrlo lako (barem nekom pojedincu ako ne velikoj većini).

Uopće ne dovodim pitanje štetnosti nečega jer zapravo rijetko što je apsolutno zdravo za organizam pa čak i običan kisik... poanta je u pokušaju nasilnog provođenja nečeg za što se empirijski efekti uopće ne znaju, već samo nagađaju, a ljudima se pri tome prijeti značajnim uskraćivanjem sloboda. Ovo može proizvesti samo jak kontraefekt i ništa više. Postoje stvari koje ću ja kao pojedinac svjesno napraviti i ugroziti svoje zdravlje, ali sustav me neće ni pokušati sankcionirati, ali evo...odjednom država pokušava na ovom slučaju biti skrbnik svim punoljetnim osobama u državi koji valjda ne mogu sami procijeniti rizike po svoje vlastito zdravlje cijepljenjem/necijepljenjem... kao što rekoh, isključivo je stvar principa, a za ovakve stvari se nekad i u rat išlo... ustvari i za puno manje od ovih...samo su ljudi u međuvremenu postale potpune konformističke pizde... zapravo čak sam razmišljao o cjepljenju, sve dok se jedan pajac nije pojavio u mom gradu radeći svjesno od njega slučaj zbog političkog gubitka utjecaja, sad to ne namjeravam niti pod razno.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Ra likes this post

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/7/2021, 14:51

jasambrend wrote:Kic

https://bs.m.wikipedia.org/wiki/KIC_8462852
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/7/2021, 15:49


"Prosječni Hrvat: "To ima samo kod nas na Balkanu."

Njemačka: Država godinu i pol maltretira ljude, laže i manipulira javnošću, trpa ljude u kućne pritvore, oduzima sve moguće slobode, uvodi policijske satove... A onda im poplave pobiju stotine ljudi, a da ih ne stignu ni evakuirati. 👍"
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 16:30

Kic
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 18/7/2021, 16:51

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
http://www.ronpaullibertyreport.com/archives/we-know-they-are-lying-they-know-they-are-lying-they-know-we-know-they-are-lying?

“We know they are lying, they know they are lying, they know we know they are lying, we know they know we know they are lying, but they are still lying.” - Aleksandr Solzhenitsyn

We're each responsible for telling the truth or telling lies.

We're each responsible of choosing what to believe and what to reject.

[size=62]Again, when it comes to people in power, you always have to assume first that what's being said is intended to dupe you. It's a shame that it has to be that way, but power is the opposite of Liberty, so it can't be any other way. When it comes to power, you must verify first, and trust second.[/size]

Jo čak ne verujin u ovo. Mislin da vlost, tj ljudi u lancu odluka ke zovemo vlost iskreno mislu da će nan pomoći. I mislin da su svi u celoj povijesti organizacije vlosti tako mislili. Porezna mi je poslala račun na 5iljod kun. Prvo pritu prisilnom naplatom i kamatama, a u nastavku rečenice da je u mon interesu da omoh plotin jer da se od toga financiraju obrazovanje, zdravstvo i javni red i mir. Oni ne znaju da lažu. 

Interesantno je to is ekonomskin pokazateljima, cowperthwaithe je u honkongu odjebo ured za statistiku, jer mu ni tribalo opravdanje za neke glupe mjere za povećanje bdp-a, nego se samo maknu ljudima is puta. Evropa stagniro, merika grabi napri, a kina grabi velikin korocima napri. Un ki bi po otima podacima odredi svoju adresu, zajebo bi se, pretpostavljajući da se prosječan zapadnjak nikako ne bi snašo u kini. A merikunci plaču za evropom, jer su naša društva jednakija. A mi, izgljedo, tapkamo u mestu. 


Nego, ča se dogodjo? Jesu francuzi naredili cijepljenje?

kaže mi buraz da se mora cijepiti do 15.09., inače ne može potpisati ugovor više, a od 21.07. ne može u restorane, trgovine, kafiće, ništa znači-

kek
Strava.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 18/7/2021, 16:53

kic wrote:
"Prosječni Hrvat: "To ima samo kod nas na Balkanu."

Njemačka: Država godinu i pol maltretira ljude, laže i manipulira javnošću, trpa ljude u kućne pritvore, oduzima sve moguće slobode, uvodi policijske satove... A onda im poplave pobiju stotine ljudi, a da ih ne stignu ni evakuirati. 👍"
I ja sam alergicna na to. To govore samo oni koji nisu nikad nigdje drugdje zivjeli, a misle da su najpametniji.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


kic likes this post

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 17:20

Ali im se barem ne sruše praktički novosagrađene kuće u relativno blagom potresu za mjerilo Japana, Kalifornije, Irana, Turske... jer je netko pokrao svo željezo. A naknadno i humanitarnu pomoć.... Sve bez posljedica. I Uli Hoeness je barem osjetio čari zatvora, Mamić održava presice... uvreda razuma je za nas reći da smo država.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/7/2021, 21:06


štajaznam više je poanta išla u smjeru, previše fokusa na jednu temu, i doslovno popusti pažnja za druge stvari-

država i ne bi morala pružati sve te usluge, osim baš sigurnosti i zaštite, a recimo često čujem baš od njemaca da se sigurnije osjećaju kod nas nego doma kod sebe, mislim da to možda opet nema veze s nama toliko, koliko s njihovom državnom politikom primanja svačega, go figure-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/7/2021, 21:19

Mi smo sami sebi dovoljno divlji.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/7/2021, 22:10

mativka wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:Ako nas počmu ograničavati, tipa neš u autobus, neš u drugu državu i sl, to morin podniti. Ako mi naredu da se cijepin ili otkaz, unda  tu nemo ča za reći. To je ko da ti neko reče ruke uvis, injekcija ili život!

Ni da nis naviko da me maltretiraju.
S obzirom koliko pišeš protiv državnih pravila, nije mi jasno što bi odabrao. Ovo je ipak udar ne samo na tvoj osobni prostor već i tvoje tijelo.
Pa injekciju. 

Ka bi rekli da se morin cijepiti ili plotiti porez na necijepljenje, ne bi se cijepi, ploti bi. Ali kad reču cijepljenje ili ćemo ti uzesti sve šolde, dakle život, stvor je jasna.
Dakle cijepiti ćeš se ukoliko ti o tome ovisi radno mjesto?
Ukoliko mi budu zabronili roditi,  tj živiti, utoliko ću pristati da me cijepu.
Izlaziš iz javnog sektora?
Ili ćeš se cijepiti radi zadržavanja u njemu i ostanak na trenutnom radnom mjestu jer koliko znam rad nisu zabranili već bi neka radna mjesta mogla biti uvjetovana.
Ne izlazin. Nemo toga "neka radna mesta",  postoji samo "ova mesta danas, ona mesta sutra".

Dakle, ako mi zabronu roditi, cijepiti ću se.
Bez obzira na moguće posljedice (nuspojave)?
I bez obzira što ćeš za 7 mjeseci opet?
Ne razumin, ča ću jepeta za 7 mj?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 19/7/2021, 01:04

jasambrend wrote:Ali im se barem ne sruše praktički novosagrađene kuće u relativno blagom potresu za mjerilo Japana, Kalifornije, Irana, Turske... jer je netko pokrao svo željezo. A naknadno i humanitarnu pomoć.... Sve bez posljedica. I Uli Hoeness je barem osjetio čari zatvora, Mamić održava presice... uvreda razuma je za nas reći da smo država.
Ma, je,imamo mi svoje "specificnosti". Svasta izgmizalo u ratu i poracu, a na osnovama zastarjelih i neprilagođenih vrijednosti .

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/7/2021, 10:34


zanimljiv dokumentarac o mediteranu je na TV-u, neki Simon Reeve obilazi okolo, i neki dan je bio detalj kad iz Libije dolazi na Siciliju i jedna od glavnih priča su naravno migranti, našao je jednog lika koji se brine za te tinejdžere, i svi onak imaju mobitele i slušalice u ušima i stalno ih opominje da to nije kulturno, više im je ko padre neki, ali što me iznenadilo je kad je Simon pitao tog lika - što je razlog što svi ti ljudi dolaze u Europu? ovaj drito odgovara: pohlepa, dolaze za boljim životom, a mladci nadodavaju: ja sam se probijao kroz pustinju, kako bi moja braća i baka mogli doći avionom-

podržavam tu iskrenost, mislim da je to bilo dobro čuti-

samo ne znam kako je bilo ljevičarima to slušati: em djeca tinejdžeri bježe i hoće raditi, em im je motiv pohlepa za materijalnim-

ja podržavam
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/7/2021, 14:30

kic wrote:
zanimljiv dokumentarac o mediteranu je na TV-u, neki Simon Reeve obilazi okolo, i neki dan je bio detalj kad iz Libije dolazi na Siciliju i jedna od glavnih priča su naravno migranti, našao je jednog lika koji se brine za te tinejdžere, i svi onak imaju mobitele i slušalice u ušima i stalno ih opominje da to nije kulturno, više im je ko padre neki, ali što me iznenadilo je kad je Simon pitao tog lika - što je razlog što svi ti ljudi dolaze u Europu? ovaj drito odgovara: pohlepa, dolaze za boljim životom, a mladci nadodavaju: ja sam se probijao kroz pustinju, kako bi moja braća i baka mogli doći avionom-

podržavam tu iskrenost, mislim da je to bilo dobro čuti-

samo ne znam kako je bilo ljevičarima to slušati: em djeca tinejdžeri bježe i hoće raditi, em im je motiv pohlepa za materijalnim-

ja podržavam

Naravski, postoji moralni razlog zoč je sprječavanje migracija zlo. 

Ljevičari su clueless

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/7/2021, 18:05


https://poskok.info/tarik-haveric-ne-treba-biti-einstein/

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/7/2021, 22:17

kic wrote:
https://poskok.info/tarik-haveric-ne-treba-biti-einstein/

Odličan članak, napisan je vrhunski. 


Ali, ne složin se. 
Secesija bi tribala biti moći biti utemeljena samo na želji, a ne na problemima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum