ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 12:09

21.05.2021

14 d. inci. = 264.4/100k st. (-54.6%)
  7 d. inci. = 101.8/100k st. (-37.4%)   ...klizni dnevni prosjek tijekom zadnjih 7 dana: 590/dan

reprodukcijski faktor (pojednostavljeno) : Rt=0.63 ...podatak od WHO nakon 14 h!

Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 13:55

Stižu COVID putovnice

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/stizu-covid-putovnice-plenkovic-svima-je-u-interesu-da-se-vrati-sloboda-kretanja-1853326
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 21/5/2021, 14:02

Sloboda i kovid putovnica ne idu zajedno... 
Fašizam na lagano

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 14:46

mutava baštarda wrote:Sloboda i kovid putovnica ne idu zajedno... 
Fašizam na lagano
Jedni su i na robiji, jebiga...ne mogu baš svi biti  slobodni.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 15:05

Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 15:13

Eroo wrote:21.05.2021

14 d. inci. = 264.4/100k st. (-54.6%)
  7 d. inci. = 101.8/100k st. (-37.4%)   ...klizni dnevni prosjek tijekom zadnjih 7 dana: 590/dan

reprodukcijski faktor (pojednostavljeno) : Rt=0.63 ...podatak od WHO nakon 14 h!
Da remiziram...vol II.  - Page 13 Screenshot-842
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 15:20

Vezano na prthodni post: 

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Screenshot-843
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by veber 21/5/2021, 16:53

Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.
kaj još nije naučila slovenski?
slovka?
upute imaš na više jezika.
neka potraži BiH u elipsi je.
ko na autima dodatna oznaka.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 17:10

Eroo wrote:
Eroo wrote:21.05.2021

14 d. inci. = 264.4/100k st. (-54.6%)
  7 d. inci. = 101.8/100k st. (-37.4%)   ...klizni dnevni prosjek tijekom zadnjih 7 dana: 590/dan

reprodukcijski faktor (pojednostavljeno) : Rt=0.63 ...podatak od WHO nakon 14 h!
Da remiziram...vol II.  - Page 13 Screenshot-842
Kao što vidite efektivni repr. broj se odnosi na rezultate od  19.05.
Moj način se odnosi na današnji dan, a projekcija  je od prije 7, odnosno 14 dana.
Vidjet ćemo kroz dva dana koliko je moja projekcija danas  bila ...ajd, sad, recimo ispravna.
Tvrdim da ne može biti ispravnija.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 21/5/2021, 17:20

Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

koja gimnazija? nije dovoljno samo reći gimnazija jer ima ih više vrsta. imaš opću gimnaziju, jezičnu gimnaziju, klasičnu gimnaziju, prirodoslovno-matematičku gimnaziju i prirodoslovnu gimnaziju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 17:27

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

koja gimnazija? nije dovoljno samo reći gimnazija jer ima ih više vrsta. imaš opću gimnaziju, jezičnu gimnaziju, klasičnu gimnaziju, prirodoslovno-matematičku gimnaziju i prirodoslovnu gimnaziju.
Nije to  tema. Naglasak je bio na  mladima, koji se za sada ne cijepe, ali mogu biti prenosioci zaraze.
Testiraju se sami!
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 21/5/2021, 17:46

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

koja gimnazija? nije dovoljno samo reći gimnazija jer ima ih više vrsta. imaš opću gimnaziju, jezičnu gimnaziju, klasičnu gimnaziju, prirodoslovno-matematičku gimnaziju i prirodoslovnu gimnaziju.
Nije to  tema. Naglasak je bio na  mladima, koji se za sada ne cijepe, ali mogu biti prenosioci zaraze.
Testiraju se sami!

kako nije tema krv ti iskompleksiranu tursku jebem! pohvalio si se da ti princeza ide u gimnaziju jel tako?! koga boli kurac u koju školu ide tvoja princeza i kakve to sa temom veze ima turčine? ali već kad si se napola prosrao ja sam uskočio da ti pomognem da se skroz prosereš jebiga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by veber 21/5/2021, 19:02

lik u biti ne zna u koju gimnaziju ide dijete.
ti sada navalio ko alija sirotanović na veću lopatu.
bu sutra objavio nakon instrukcija.

a dijete jadno valjda čita upute za korištenje COVID  testa.

ali s druge strane. safet je davno završio s jna u sloveniji.
teško da iskompleksirani lik može jebat sa strane i ti to priznat.

po upisima. lik ima 60-70g
sam je rekao da se upokojio.

tako da nije njegovo dijete već unuka.

s obzirom na ćumurefedijavolemkuracpopušiti

dalo bi se zaključiti da je dijete mišung-čefur-sanac.

(moja kći me pitala jel i dalje vrijedi deal što se tiče mature, a mature su jednake u sloveniji kao i hrvatskoj)

po običaju, laže.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 21:54

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

koja gimnazija? nije dovoljno samo reći gimnazija jer ima ih više vrsta. imaš opću gimnaziju, jezičnu gimnaziju, klasičnu gimnaziju, prirodoslovno-matematičku gimnaziju i prirodoslovnu gimnaziju.
Nije to  tema. Naglasak je bio na  mladima, koji se za sada ne cijepe, ali mogu biti prenosioci zaraze.
Testiraju se sami!

kako nije tema krv ti iskompleksiranu tursku jebem!  pohvalio si se da ti princeza ide u gimnaziju jel tako?! koga boli kurac u koju školu ide tvoja princeza i kakve to sa temom veze ima turčine? ali već kad si se napola prosrao ja sam uskočio da ti pomognem da se skroz prosereš jebiga.

Moglo je i pisati "srednjoškolka", ti bi, cigojneru, postavio isto pitanje.
Neke stvari liječim uspješno, ali sve baš i ne mogu. :D
Imaš ovdje, u blizini, slične bolesnike, probaj s takvima razmijeniti iskustva.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by veber 21/5/2021, 22:01

nisi se referirao kaj je tvoja najmlađa "princeza" danas završila.
moja kćer je završila jednu maturu na turističkom uz polože ne jezike C1 engleski, C1 njemački, ruski fakultativno B2 i neki orjentalni.
u utorak ide polagati na MIOCu s obzirom na rezultate iz matematike nije dužna polagati matematiku, niti jezike. ima samo fiziku, kemiju i još nekaj.

kaj je tvoja unučica polagala danas?
mature u hr i sl su jako slične.

sunce dedino je kaj položilo?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 21/5/2021, 22:08

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Evo mi došla na ručak najmlađa princeza (gimnazijalka) i upravo studira antigensko
samotestiranje na coronu. Dobra stvar je, omogućit će normalno kretanje omladine, koja još nije  cijepljena.

koja gimnazija? nije dovoljno samo reći gimnazija jer ima ih više vrsta. imaš opću gimnaziju, jezičnu gimnaziju, klasičnu gimnaziju, prirodoslovno-matematičku gimnaziju i prirodoslovnu gimnaziju.
Nije to  tema. Naglasak je bio na  mladima, koji se za sada ne cijepe, ali mogu biti prenosioci zaraze.
Testiraju se sami!

kako nije tema krv ti iskompleksiranu tursku jebem!  pohvalio si se da ti princeza ide u gimnaziju jel tako?! koga boli kurac u koju školu ide tvoja princeza i kakve to sa temom veze ima turčine? ali već kad si se napola prosrao ja sam uskočio da ti pomognem da se skroz prosereš jebiga.

Moglo je i pisati "srednjoškolka", ti bi, cigojneru, postavio isto pitanje.
Neke stvari liječim uspješno, ali sve baš i ne mogu. :D
Imaš ovdje, u blizini, slične bolesnike, probaj s takvima razmijeniti iskustva.

hej turčine zar ti stvarno misliš da ćeš mene namagarčiti?? da si napisao srednjoškolka to bi bilo u redu jer je univezalno ali ti si baš htio da ekipa pročita i zna da tvoja princeza ne ide u bilo kakvu srednju školu nego u gimnaziju. e to je već kompleks manje vrijednosti, egotrip i bahaćenje you name it. jer samo tvoja princeza ide u gimnaziju jel? a ona je didova hercegovka pinceza pa onda nemre manje od gimnazije. možda si je triba poslat na privatni koledž u Veliku Britaniju. zamisli koji bi tek onda ego imao bio bi prvi kokot u svom selu u ercegovni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 22:16

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:21.05.2021

14 d. inci. = 264.4/100k st. (-54.6%)
  7 d. inci. = 101.8/100k st. (-37.4%)   ...klizni dnevni prosjek tijekom zadnjih 7 dana: 590/dan

reprodukcijski faktor (pojednostavljeno) : Rt=0.63 ...podatak od WHO nakon 14 h!
Da remiziram...vol II.  - Page 13 Screenshot-842
Kao što vidite efektivni repr. broj se odnosi na rezultate od  19.05.
Moj način se odnosi na današnji dan, a projekcija  je od prije 7, odnosno 14 dana.
Vidjet ćemo kroz dva dana koliko je moja projekcija danas  bila ...ajd, sad, recimo ispravna.
Tvrdim da ne može biti ispravnija.

WHO preuzima podatke od ekipe s Harvarda, tako da se ne čudim rezultatu za Rt.
Nisam posve siguran odnosi li se podatak na današnji dan ili na datum od prije 2 dana.
Ako se odnosi na 19.05.2021 onda se mi čini da je tu negdje, za današnji dan je malo previsok.
PO meni je na današnji dan Rt=0.63.  Nije projekcija, već izračuna na  današnji dan, s podatcima
koji se odnose na današnji dan i na sve rezultate tijekom zadnjih 14 dana.

Da remiziram...vol II.  - Page 13 1
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 22:19

Gnječ wrote:hej turčine
Cigojneru, nemam baš previše vremena. Kažem ti, imaš tu u blizini jednog bolesnika, pa se probaj s njima natezat.
Moj  upis je imao smisao i svi su ga razumjeli onako kako je napisan. Rađe se upitaj zašto ti nisi, a možda ima i još poneki.
I skrati malo, piši rađe o temi.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 21/5/2021, 22:28

Eroo wrote:
Gnječ wrote:hej turčine
Cigojneru, nemam baš previše vremena. Kažem ti, imaš tu u blizini jednog bolesnika, pa se probaj s njima natezat.
Moj  upis je imao smisao i svi su ga razumjeli onako kako je napisan. Rađe se upitaj zašto ti nisi, a možda ima i još poneki.
I skrati malo, piši rađe o temi.

ma, moje mišljenje ostaje isto nepromijenjeno uzalud ti sad izmotavaš. dakle tvoja princeza (gimnazijalka) studira antigensko
samotestiranje na coronu. ustvari čita uputstvo za uporabu. treba li ić na webinar ili seminar studirati uputstvo za uporabu? hej!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 21/5/2021, 22:40

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:hej turčine
Cigojneru, nemam baš previše vremena. Kažem ti, imaš tu u blizini jednog bolesnika, pa se probaj s njima natezat.
Moj  upis je imao smisao i svi su ga razumjeli onako kako je napisan. Rađe se upitaj zašto ti nisi, a možda ima i još poneki.
I skrati malo, piši rađe o temi.

ma, moje mišljenje ostaje isto nepromijenjeno uzalud ti sad izmotavaš. dakle tvoja princeza (gimnazijalka) studira antigensko
samotestiranje na coronu. ustvari čita uputstvo za uporabu
. treba li ić na webinar ili seminar studirati uputstvo za uporabu? hej!

Rađe se upitaj  zašto je to svima jasno osim tebi.
Naši srednjoškolci su dobili set antigenskih testova  i sami će se testirati na coronu prije nego  što idu u školu.
To je poanta.
I da, mi "ne čitamo upustva" mi ih pro/studiramo, prije nego što ih primijenimo. A ti vjerojatno čitaš upustvo...šta znam, ne zanima me.
Ne kači se na ono za šta se ne možeš...prizemlji se.


Last edited by Eroo on 21/5/2021, 22:48; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by veber 21/5/2021, 22:48

rađe

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 13 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum