ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare Sun 20 Dec - 14:28

epikur37 wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?


pa dobro šta je problem +  za hercegbosnu je bola zokijeva opcija.
Ti si i dalje budala...sto je to zoki konkretno napravio za herceg bosnu daj mi cvrste dokaze ne neke sitnice

vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare Sun 20 Dec - 14:31

Pitam te jel javno rekao da trebaju hrvati imat treci entitet?...nije...a vidis karamarko je na hrvatskom saboru u mostaru prosle godine i dozivjeo nevidjenu paljbu iz sarajeva i poglavito od komsica ako se sjecas...tebe jebe sto je prije radio za mesica..pa i zoki je priznao da mu je mesic kao politicar uzor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by epikur37 Sun 20 Dec - 14:32

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?


pa dobro šta je problem +  za hercegbosnu je bola zokijeva opcija.
Ti si i dalje budala...sto je to zoki konkretno napravio za herceg bosnu daj mi cvrste dokaze ne neke sitnice
 Njemački analitičari smatraju da najveći utjecaj na Milanovića u vezi BiH - koji je u međuvremenu prihvatio narativ Dragana Čovića - ima Daria Krstičević, a ona je do 2008. radila u diplomaciji BiH, koju je napustila zbog sukoba sa Željkom Komšićem, tada članom Predsjedništva BiH. Krstičević vodi Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske te je bliska sNinom Raspudićem, ocjenjuje DPC. Raspudića se pak opisuje kao zagovornika trećeg entiteta i podržavatelja politike Milorada Dodika




Karamarka se opisuje kao ‘tvrdog nacionalista’. Ipak, Karamarko navodno u privatnim razgovorima smatra da je treći entitet u BiH ‘glupa ideja’,


http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/409064/Hrvatska-politika-prema-BiH-Svade-diplomatske-blamaze-i-ucjene.html
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Yehudi Sun 20 Dec - 14:34

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:O Karamarku će odlučivati članovi HDZ-a, pa tko želi kadrovirati po stranci koje nije član neka se prvo učlani. Koliko je meni poznato, a poznato mi je, Karamarko ima jako veliku podršku u HDZ-u, na veliku žalost medijske ljevice i "desnice".

neka bude tajno glasovanje po principu jedan član, jedan glas pa da vidimo.

nemam ja ništa protiv da karamarko ostane predsjednik hdz-a. dapače!

a kakvo je glasanje? Jedino kod vas u SDP-u se vlast u starnci nasljeđuje oporučno... i to krivotvorenom oporukom.


  A u adezeju pučem i svrgavanjem prijašnjeg šefa (poglavice) i njegovim progonstvom.

Kao u prijašnjim primitivnim plemenima, tamo bi novi vodja ubio staroga. Ovdi ga samo

sotoniziraju , obezvlaste i protjeraju. A do jušer se još kleli jedni u druge ...-dragi prijatelju,

 di ti tudi ja-....epilog znamo. Ondaona ovoga primi pa dobije nož u ledja i izgon....
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Sun 20 Dec - 14:35

debotoijusto wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?
ne , netko treba papire za lovu potpisat , pati proizvodnja
kakva proizvodnja, vidiš nemamo vladu, a RH proizvodnja ostvaruje rekorde rasta i izvoza.. što se mene tiče netreba nikada se više poptisati nikakva vlada..

nismo u socijalizmu, pa da ti za izvesti proizvod , treba potpis nekoga polupismenog tifusara

do sada su samo uvodili represivne zakone i poreze i regulacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by debotoijusto Sun 20 Dec - 15:21

Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?
ne , netko treba papire za lovu potpisat , pati proizvodnja
kakva proizvodnja, vidiš nemamo vladu, a RH proizvodnja ostvaruje rekorde rasta i izvoza.. što se mene tiče netreba nikada se više poptisati nikakva vlada..

nismo u socijalizmu, pa da ti za izvesti proizvod , treba potpis nekoga polupismenog tifusara

do sada su samo uvodili represivne zakone i poreze i regulacije.
znam , zato i imam posla ...isto tako jedno 50% prihoda ostvarujem iz proracuna , ako nema tko potpisat kasni lova, natjecaji...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Sun 20 Dec - 17:27

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Jok, kako reče milanović srbi su njegovi najvjerniji glasači ali nije ni njihov taoc, ni taoc HNSa...ma otkud bi bili oni taoci, spremni su se bili i jesu se posvađali sa pola EU zbog dva udbaška zločinca ali nisu ni tu taoci...

to svađanje je bilo kako bi se spriječilo da hrvatska bude prva u svijetu koja svoje bivše agente tajnih službi izručuje drugoj državi.

teško je banana podanicima objasniti atribute koja država mora imati da i sama ne bude banana.

pri tome nije bitno o kojoj vlasti u državi je riječ kao niti o vremenu kad su građani te zemlje radili u obavještajnoj službi.

najtužnije od svega jeste što je u tuđmanovo vrijeme perković neko vrijeme bio karamarkov šef.

uostalom, da je sve tako jasno švabe bi već okončale proces...

Oni su agenti jugoslovenske tajne službe, zemlje protiv koje smo mi ratovali a to što ih ti smatraš svojima govori samo o tebi i tvom karakteru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Sun 20 Dec - 17:33

epikur37 wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?


pa dobro šta je problem +  za hercegbosnu je bola zokijeva opcija.
Pa da, evo u četriri godine su sve već formirali i stvorili, samo što nije treći entitet osvanio. Kad ćeš shvatiti da o tome ne odlučuje ZG nego niga predsjednik iz USA?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by kaya Sun 20 Dec - 17:43


Istrčao jer se držao dogovora sa zokijem, koji je Zoki prekršio prvi. Znaci izdajnik udbas klasični. Bas bi sad htjela da Karamarko i ovaj mali slože vladu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare Sun 20 Dec - 18:45

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?


pa dobro šta je problem +  za hercegbosnu je bola zokijeva opcija.
Pa da, evo u četriri godine su sve već formirali i stvorili, samo što nije treći entitet osvanio. Kad ćeš shvatiti da o tome ne odlučuje ZG nego niga predsjednik iz USA?
On valjda jos misli da su tudjman i susak negdje zivi pa i boban...pa ce sad osvanut treci i podjela...ili putin rec eh evo epikuru za dusu rasturit cu bosnu i muslimane....neko mi je rekao da epikur bar prije to bilo kad si je malo popio znao zapjevat...'od sarajeva do teherana nece vise bit muslimana'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by epikur37 Sun 20 Dec - 18:56

vuksadinare wrote:neko mi je rekao da epikur bar prije to bilo kad si je malo popio znao zapjevat...'od sarajeva do teherana nece vise bit muslimana'



Koji si ti simpatični lažljivac :D ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Yehudi Sun 20 Dec - 19:06

kaja_333 wrote:
Istrčao jer se držao dogovora sa zokijem, koji je Zoki prekršio prvi. Znaci izdajnik udbas klasični. Bas bi sad htjela da Karamarko i ovaj mali slože vladu.

  Dogovor????????  Kakav dogovor izmedju njih dva očekujete.

 Pa oni samo čekaju kad će jednan drugog oblatiti. Posebno karadjoz

on je baba tračara na stotu. I sad on cvili da ga je zoka preveslao hahahahaha

 i još se hvali time.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare Sun 20 Dec - 19:14

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:neko mi je rekao da epikur bar prije to bilo kad si je malo popio znao zapjevat...'od sarajeva do teherana nece vise bit muslimana'



Koji si ti simpatični lažljivac :D ;)
Nisam...to si pjevao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by kaya Sun 20 Dec - 20:53

Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:
Istrčao jer se držao dogovora sa zokijem, koji je Zoki prekršio prvi. Znaci izdajnik udbas klasični. Bas bi sad htjela da Karamarko i ovaj mali slože vladu.

  Dogovor????????  Kakav dogovor izmedju njih dva očekujete.

 Pa oni samo čekaju kad će jednan drugog oblatiti. Posebno karadjoz

on je baba tračara na stotu. I sad on cvili da ga je zoka preveslao hahahahaha

 i još se hvali time.
dogovorili su se na zahtjev zokija da im kažu doviđenja, karamarko se držao toga a ovaj jadnik kada je ovaj rekao neću po dogovoru rekao e ja sada hoću. neviđeno bjedno. dno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Sun 20 Dec - 21:28

kaja_333 wrote:
Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:
Istrčao jer se držao dogovora sa zokijem, koji je Zoki prekršio prvi. Znaci izdajnik udbas klasični. Bas bi sad htjela da Karamarko i ovaj mali slože vladu.

  Dogovor????????  Kakav dogovor izmedju njih dva očekujete.

 Pa oni samo čekaju kad će jednan drugog oblatiti. Posebno karadjoz

on je baba tračara na stotu. I sad on cvili da ga je zoka preveslao hahahahaha

 i još se hvali time.
dogovorili su se na zahtjev zokija da im kažu doviđenja, karamarko se držao toga a ovaj jadnik kada je ovaj rekao neću po dogovoru rekao e ja sada hoću. neviđeno bjedno. dno.
Očekivano kajo, potpuno očekivano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by sitting_bull Sun 20 Dec - 22:55

kaja_333 wrote:dogovorili su se na zahtjev zokija da im kažu doviđenja, karamarko se držao toga a ovaj jadnik kada je ovaj rekao neću po dogovoru rekao e ja sada hoću. neviđeno bjedno. dno.

karamarko več mjesecima trubi kako je milanović ovakav, onakav, nikakav, briselski i kaj ti sve ne znam, a onda kad mu je ponavljanje izbora jedina šansa da popravi što je na izborima usrao i što mu je most u njegovom biračkom tijelu uzeo, sad mu je milanović vjerodostojan i pozdan sugovornik kojem je vjerovao???!!!

bolje mu je šutjeti, ukopa se čim zine.

u tri  izjave za tri dnevnika nije uspio posložiti isti iskaz!!!

ideš!!!


sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by vuksadinare Sun 20 Dec - 23:00

sitting_bull wrote:
kaja_333 wrote:dogovorili su se na zahtjev zokija da im kažu doviđenja, karamarko se držao toga a ovaj jadnik kada je ovaj rekao neću po dogovoru rekao e ja sada hoću. neviđeno bjedno. dno.

karamarko več mjesecima trubi kako je milanović ovakav, onakav, nikakav, briselski i kaj ti sve ne znam, a onda kad mu je ponavljanje izbora jedina šansa da popravi što je na izborima usrao i što mu je most u njegovom biračkom tijelu uzeo, sad mu je milanović vjerodostojan i pozdan sugovornik kojem je vjerovao???!!!

bolje mu je šutjeti, ukopa se čim zine.

u tri  izjave za tri dnevnika nije uspio posložiti isti iskaz!!!

ideš!!!


Poslozio je...samo tvoj mozak je ogranicen na glavickog manijaka i cobana i samaraca zena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by sitting_bull Mon 21 Dec - 0:18

vuksadinare wrote:Poslozio je...samo tvoj mozak je ogranicen na glavickog manijaka i cobana i samaraca zena

nije.

niti ja očekujem od vasinog logističara da to prizna, inače bi morao pokupiti svoj teški križ i prestao bi biti logističar...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Mon 21 Dec - 3:34

epikur37 wrote:
Ero wrote:Zar vam se ne bljuje već i  na samu pomisao da ovi sad formiraju  vladu?


pa dobro šta je problem +  za hercegbosnu je bola zokijeva opcija.

Za Herceg-Bosnu je najbolja opcija da Zagreb pusti te ljude na miru. Svaki puta kada bi ''matica pomogla'', odselilo bi se pola Hrvata iz BiH. To je primarno krimen HDZ-a, puno veci od obicnog kokosarenja koje im se stavlja na teret (kojim se, uzgred budi receno, izgleda svi bave, ali ne drze se svi za domoljubno srce i ne prisvajaju si apsolutno pravo da budu domoljubi i da odredjuju tko je pravi Hrvat, a tko nije).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Guest Mon 21 Dec - 3:40

tre911 wrote:
kaja_333 wrote:
Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:
Istrčao jer se držao dogovora sa zokijem, koji je Zoki prekršio prvi. Znaci izdajnik udbas klasični. Bas bi sad htjela da Karamarko i ovaj mali slože vladu.

  Dogovor????????  Kakav dogovor izmedju njih dva očekujete.

 Pa oni samo čekaju kad će jednan drugog oblatiti. Posebno karadjoz

on je baba tračara na stotu. I sad on cvili da ga je zoka preveslao hahahahaha

 i još se hvali time.
dogovorili su se na zahtjev zokija da im kažu doviđenja, karamarko se držao toga a ovaj jadnik kada je ovaj rekao neću po dogovoru rekao e ja sada hoću. neviđeno bjedno. dno.
Očekivano kajo, potpuno očekivano.

Zbilja kajo, mogu razumjeti tvoje gnusanje, ali ne mogu razumjeti Karamarkovo gnusanje.

To je kao onaj ''plivac'' na Olimpijadi koji je umalo potonuo u bazenu, jer je cijeli svoj zivot plivao po rijekama.

Ako je Karamarko mislio da ga Milanovic nece slagati, onda je u krivom poslu.

Inace, onako postrance, svi kazu kako ''ova Vlada nece docekati ni Uskrs, itd.''. Ova Vlada ce odraditi puni mandat, jer su podijelili fotelje, plijen je njihov, dobili su puno vise nego sto su mislili. Vidite i da je HNS povukao rucnu...

Fotelje su najjace ljepilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko istračao sa sastanka:  Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu! - Page 20 Empty Re: Karamarko istračao sa sastanka: Nisam mogao ući u tripartitnu Vladu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum