ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajina pred eksplozijom

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 09:24

epikur37 wrote:Eno Ukrajina krenula...

I to je izbor u konačnici.
di je krenila?

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 09:26

AssadNaPodmornici wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
veber wrote:
Šandor Winnetou wrote:vid ekipe što viri iz ruskog šupka i tobože se brinu o 45 milijuna ukrajinaca koji ne žele virit iz istog tog šupka. 
Boleština čista  No
rusija je dio europe, barem onaj do urala.
izrael tehnički je dio europe.
turska od kada su postali vehabije 
nemaju šanse ući u eu.
pregovara se da izrael i rusija uđu unutar eu.

i zato ameri rovare.
ali to je pravo svakog.
nemam ja ništa prohiv rusije no ova rusofilska ekipa umišlja da zna što je bolje za 45 milijuna ukrajinaca od njih samih, tuđim kurcem gloginje mlate onako aragantno i dosljedno do zadnje kapi ukrajinske krvi. Muka mi je čitati toliko prosera na jednom mjestu :blj

hebemli ga tre

ja samo komentiram da politika konfrontacije s rusijom nije dobra za ukrajinu i da onaj koji to gura ne radi dobro toj zemlji

e sad ako hoće neka grunu do vladivostoka, sami pali sami se ublili
politika konfrontacije bi se izbjegla da se rusi povuku s ukrajinskog teritorija, krim je gotova priča i ukrajincima je to jasno ali donbas je druga priča i tu rusi jedu govna velikom kašikom. Ovakvim ponašanjem stvorili su sebi neprijateljsko okruženje u desetljećima koje sljede i tu povratka nema.

Vidjet ćemo što će biti, Ukrajina je pala Majdanom i Ameri su planirali širenej nato pakta dalje.

Jasnod a Rusija to ne može dozvoliti.

Sad su tu gdje su. Jedni i drugi.
ček malo, majdanom su smjenili ruskog igrača i doveli američkog(dakle prljavo igraju i jedni i drugi) zstim je došao kao američki igrač porošenko pa se rusi nisu povukli, zatim je došao proruski zelenski  ukrajinci su probali drugim putem sve riješiti ali stvar se nije pomakla s mrtve točke. U čemu je kvaka, u ukrajincima ili u rujama? Ja nemam s time problem kao vi rusofili, za mene je svaki put koji izaberu ukrajinci ok, zašto vama rusofilima nije to se morate zapitati, zašto osporavate 45milijunskom narodu pravo da biraju svoj put i opravdavate ruska sranja ma kakva god bila.
Točno to. Iako ovi trofazni Ukrainu nazivaju "fašistička hunta" ironija je da je ukraina u suštini liberalana demokracija gdje postoje sasvim regularni izbori, kojih nema niti u Rusiji niti u Americi i u Ukraini je sloboda govora kakve nema niti u Rusiji niti u Americi. Dakle 40ak milijuna ukrainaca uredno ima izbore gdje biraju svoju vlast, Rusi to ne mogu, uredno postoji sloboda govora i udruživanja gdje se Ukrajinci slobodno udruživaju u političke stranke, udruge i slobodno komentiraju svoju politiku, odnos sa Rusijom, dok u Rusiji ništa to Rusi ne mogu, 
I onda je Ukraina kao "fašistička hunta" a Rusija ustavna republika. Kako da ne
ti se vidim stalno glođeš s tom ekipom,  ja radije po svom dvorištu bitke vodim :)

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by epikur37 3/4/2021, 09:29

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Eno Ukrajina krenula...

I to je izbor u konačnici.
di je krenila?
https://www.dnevnik.ba/vijesti/video-ukrajina-bombardira-ruske-polozaje-u-donjecku


.... 

nek pobijedi jači pametniji
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 09:33

epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Eno Ukrajina krenula...

I to je izbor u konačnici.
di je krenila?
https://www.dnevnik.ba/vijesti/video-ukrajina-bombardira-ruske-polozaje-u-donjecku


.... 

nek pobijedi jači pametniji
pa separatisti bez vojne i svake druge pomoći rusije ne bi 5 dana izdržali. U svakom slučaju navijam da se pobuna tamo uguši i vrati ustavno pravni poredak u donjetsku oblast

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by epikur37 3/4/2021, 09:38

Pa ne navijam. Ako su Rusi dovoljno jaki neka se obrane ako su pak Ukri dovoljno jaki nek zauzmu.

Drukčija je percepcija ti u tim oblastima vidiš rsk a ja hrhb.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by epikur37 3/4/2021, 09:39

Kako god, dolaskom Bidena ponovno se ide u rat....

Ukri topovsko meso koje će izgubiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by mutava baštarda 3/4/2021, 09:41

jedini elegantan potez je stanovnike Donjecka i Luganska preseliti na Krim.
naravno stanovnici tih krajeva će se teško odlijepiti s ognjišta, tako da će morati prvo doživjeti vojni poraz da pristanu na to.
ako ih Ukrajina napokon uspije poraziti jer do sada bi redovno takvi pokušaji završavali na kotlovini.


Last edited by mutava baštarda on 3/4/2021, 09:42; edited 1 time in total

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 09:41

epikur37 wrote:Pa ne navijam. Ako su Rusi dovoljno jaki neka se obrane ako su pak Ukri dovoljno jaki nek zauzmu.

Drukčija je percepcija ti u tim oblastima vidiš rsk a ja hrhb.
sa krimom nemam probleme oko razvoja situacije, sa donjetskom oblasti mi pari kao čista otimačina

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 09:43

mutava baštarda wrote:jedini elegantan potez je stanovnike Donjecka i Luganska preseliti na Krim.
naravno stanovnici tih krajeva će se teško odlijepiti s ognjišta, tako da će morati prvo doživjeti vojni poraz da pristanu na to.
ako ih Ukrajina napokon uspije poraziti jer do soda bi redovno takvi pokušaji završavali na kotlovini.
parazila bi ih davno da ruje nisu u igri, isto tako bi i mi četalje sjebali do Božića 91 da se srbija i jna nisu aktivno ubacile u igru.

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Guest 3/4/2021, 09:47

Ke? Bum-bum? Pa ke. Bum-bum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by mutava baštarda 3/4/2021, 09:48

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Pa ne navijam. Ako su Rusi dovoljno jaki neka se obrane ako su pak Ukri dovoljno jaki nek zauzmu.

Drukčija je percepcija ti u tim oblastima vidiš rsk a ja hrhb.
sa krimom nemam probleme oko razvoja situacije, sa donjetskom oblasti mi pari kao čista otimačina
kada bi se prisajedinili s Rusijom bila bi otimačina.
ovako Rusi podržavaju pobunu u Ukrajini što nije fer, ali je uz njihovu granicu i stanovnici su Rusi, kao što Epi veli, hv šalje pomoć HVO.
može se povući paralela i s Sao krajnom.
ono što je bitno je da se radi o sukobu El Cid( Biden )  i putko, a putku isprid kuće.
mislim da bi u kladionici bilo čista 1


Last edited by mutava baštarda on 3/4/2021, 09:55; edited 2 times in total

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by AssadNaPodmornici 3/4/2021, 09:50

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Eno Ukrajina krenula...

I to je izbor u konačnici.
di je krenila?
https://www.dnevnik.ba/vijesti/video-ukrajina-bombardira-ruske-polozaje-u-donjecku


.... 

nek pobijedi jači pametniji
pa separatisti bez vojne i svake druge pomoći rusije ne bi 5 dana izdržali. U svakom slučaju navijam da se pobuna tamo uguši i vrati ustavno pravni poredak u donjetsku oblast
realno ne bi izdržali 48 sati.. čak im i hrpu položaja drže vojnici ruske federacije...

što se tiče ovoga rata , slažem se sa komentarima većine ovdje normalnih.. Krim je Ukraincima bye bye, i to i sami Ukrainci znaju. Donbas se mora vratiti u sastav Ukraine, pa 30-40% stanovnika su tamo etnički Ukrainci koji trpe teror. rat je naravno zadnja opcija, iako sa druge strane sa njima je teško pregovarati, jer odbijaju svaku pomisao da se vrate u Ukrainu.
Ukraina je za razliku od Rusije/Amerike/Kine - funkcionalna liberalna demokracija, gdje postoji sloboda govora, sloboda političkog udruživanja, slobodni demokratski izbori, sve to ne postoji u Kini, a u Rusiji vrlo slabo u Americi sve slabije...

neka se vrate u okvire Ukraine, dobit će autonomiju, amnestiju(osim za šaku ratnih zločinaca) vojnike te para države Ukrainci obećali zaposliti u policiji itd..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by mutava baštarda 3/4/2021, 09:56

Šandor Winnetou wrote:
mutava baštarda wrote:jedini elegantan potez je stanovnike Donjecka i Luganska preseliti na Krim.
naravno stanovnici tih krajeva će se teško odlijepiti s ognjišta, tako da će morati prvo doživjeti vojni poraz da pristanu na to.
ako ih Ukrajina napokon uspije poraziti jer do soda bi redovno takvi pokušaji završavali na kotlovini.
parazila bi ih davno da ruje nisu u igri, isto tako bi i mi četalje sjebali do Božića 91 da se srbija i jna nisu aktivno ubacile u igru.
naravno.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Ringo10 3/4/2021, 09:58

Pa Minsk i predvidja reintegraciju Donbasa uz autonomiju...i.pristali su i Rusi i Donbasivci iako teska srca
Ali sabotira to kijevska hunta po naredbi Amerikanaca jer oni zele kaos i rat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by AssadNaPodmornici 3/4/2021, 10:05

iako mi nisu realno jasni Ukrainci.
trebaju znati da će Rusi intervenirati kao što su intervenirati mislim dva puta kada je bio rat. Inače pro-rusi su kontrolirali puno više teritorija..

kramatorsk, slavijansk(mislim da je to bio glavni grad pobune), sjevernodonjeck, mariuopolj i mnoge druge..
Ukrainci su sve to oslobodili.. i kada su bili ušli u zadnja dva grada Luganjsk i Donjeck, Ruska armija je intervenirala..
u drugoj intervenciji Ruska armija im "likvidirala" klin koji je bio između ta dva grada.

Dakle da Rusi nisu intervenirali ovo je sve davno moglo biti gotovo. Ako su pustili da padnu gore svi nabrojani(i drugi) gradovi, zašto su uletili kada su Ukrainski vojnci 2015 već bili u centru tih zadnjih gradova..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by AssadNaPodmornici 3/4/2021, 10:07

AssadNaPodmornici wrote:iako mi nisu realno jasni Ukrainci.
trebaju znati da će Rusi intervenirati kao što su intervenirati mislim dva puta kada je bio rat. Inače pro-rusi su kontrolirali puno više teritorija..

kramatorsk, slavijansk(mislim da je to bio glavni grad pobune), sjevernodonjeck, mariuopolj i mnoge druge..
Ukrainci su sve to oslobodili.. i kada su bili ušli u zadnja dva grada Luganjsk i Donjeck, Ruska armija je intervenirala..
u drugoj intervenciji Ruska armija im "likvidirala" klin koji je bio između ta dva grada.

Dakle da Rusi nisu intervenirali ovo je sve davno moglo biti gotovo. Ako su pustili da padnu gore svi nabrojani(i drugi) gradovi, zašto su uletili kada su Ukrainski vojnci 2015 već bili u centru tih zadnjih gradova..

dakle Ukrainci moraju znati da ako pokrenu veći napad da uleću Rusi.
tako mislim da će ovo biti par dana puškaranja čisto da se napravi pritisak na stanovnike te regije... i potaknu pregovori
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 10:08

Ringo10 wrote:Pa Minsk i predvidja reintegraciju Donbasa uz autonomiju...i.pristali su i Rusi i Donbasivci iako teska srca
Ali sabotira to kijevska hunta po naredbi Amerikanaca jer oni zele kaos i rat
ma jašta, pristaju na reintegraciju ali kad se njima kurac digne, dakle na sveto nigdarjevo. 
Da su htjeli reintegraciju onda bi se to i dogodilo a ne bi odugovlačili ko mile martić do zadnjeg trena

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Šandor Winnetou 3/4/2021, 10:11

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iako mi nisu realno jasni Ukrainci.
trebaju znati da će Rusi intervenirati kao što su intervenirati mislim dva puta kada je bio rat. Inače pro-rusi su kontrolirali puno više teritorija..

kramatorsk, slavijansk(mislim da je to bio glavni grad pobune), sjevernodonjeck, mariuopolj i mnoge druge..
Ukrainci su sve to oslobodili.. i kada su bili ušli u zadnja dva grada Luganjsk i Donjeck, Ruska armija je intervenirala..
u drugoj intervenciji Ruska armija im "likvidirala" klin koji je bio između ta dva grada.

Dakle da Rusi nisu intervenirali ovo je sve davno moglo biti gotovo. Ako su pustili da padnu gore svi nabrojani(i drugi) gradovi, zašto su uletili kada su Ukrainski vojnci 2015 već bili u centru tih zadnjih gradova..

dakle Ukrainci moraju znati da ako pokrenu veći napad da uleću Rusi.
tako mislim da će ovo biti par dana puškaranja čisto da se napravi pritisak na stanovnike te regije... i potaknu pregovori
lako moguće budući da ovi fašisti iz donjetcka ne namjeravaju tek tako predati vlast koju već godinama drže

_________________
Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by AssadNaPodmornici 3/4/2021, 10:17

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iako mi nisu realno jasni Ukrainci.
trebaju znati da će Rusi intervenirati kao što su intervenirati mislim dva puta kada je bio rat. Inače pro-rusi su kontrolirali puno više teritorija..

kramatorsk, slavijansk(mislim da je to bio glavni grad pobune), sjevernodonjeck, mariuopolj i mnoge druge..
Ukrainci su sve to oslobodili.. i kada su bili ušli u zadnja dva grada Luganjsk i Donjeck, Ruska armija je intervenirala..
u drugoj intervenciji Ruska armija im "likvidirala" klin koji je bio između ta dva grada.

Dakle da Rusi nisu intervenirali ovo je sve davno moglo biti gotovo. Ako su pustili da padnu gore svi nabrojani(i drugi) gradovi, zašto su uletili kada su Ukrainski vojnci 2015 već bili u centru tih zadnjih gradova..

dakle Ukrainci moraju znati da ako pokrenu veći napad da uleću Rusi.
tako mislim da će ovo biti par dana puškaranja čisto da se napravi pritisak na stanovnike te regije... i potaknu pregovori
lako moguće budući da ovi fašisti iz donjetcka ne namjeravaju tek tako predati vlast koju već godinama drže
pa ne namjeravaju, čak i odbijaju i samog Putina, zato jer zanimljivo.. u tom donjecku ne postoji zanimljivo demokracija, izbori, političke stranke koje postoje "kod kijevske hunte", hrpa tih "osloboditelja" žive brutalno od šverca, droge, reketa i kriminala. prije bili klošari sa 3 zuba, sada najbogatiji ljudi te regije. zanimljivo većina njih je likvidirana(da li su ih ubili ukrainci, putin, ili međusobno još nije otkriveno), a sve jedno ne žele se odreći tih privilegija.

ovo je ja bih rekao psihološka igra, ukrainci malo njih pritiskaju bombama, malo stanovnike da se ne opuste, i naravno nerviraju Ruse i Putina da ove divljake stavi pod kontrolu i na pregovarački stol.
Inače ova situacija nema smisla, Ukraina se nikada ne može razviti dok ima aktivni rat. a ovim budalama koji žive od šverc komerca čak i odgovara situacija "čardak ni na nebu ni na zemlji".

ovako i Putinu će biti pun kurac da svako malo mora mobilizirati vojsku, pa de-mobilizirati, itd, najbolje poslati par FSBovaca, likvidirati par glavešina i ostale prisiliti na pregovore..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by AssadNaPodmornici 3/4/2021, 10:19

Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:Pa Minsk i predvidja reintegraciju Donbasa uz autonomiju...i.pristali su i Rusi i Donbasivci iako teska srca
Ali sabotira to kijevska hunta po naredbi Amerikanaca jer oni zele kaos i rat
ma jašta, pristaju na reintegraciju ali kad se njima kurac digne, dakle na sveto nigdarjevo. 
Da su htjeli reintegraciju onda bi se to i dogodilo a ne bi odugovlačili ko mile martić do zadnjeg trena
da doslovno ponašaju se kao Mile Martić "nikada sa ustašama u Kijevu" a Ukraina im nudi doslovno nešto između Z-4 i one reintegracije istočne RH.. amnestiju sa određenom autonomijom
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by RayMabus 3/4/2021, 10:20

Tko kaže da se Ukrajina mora razviti ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina pred eksplozijom - Page 10 Empty Re: Ukrajina pred eksplozijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum