ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska rublja govno od valute

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet Sun 1 May - 6:17

RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.

Nece kleknuti pred Putinom nego pred svojom ruljom.Njemu to ii nije vazno vec da dokaze nevjernom narodu da brez Rusije ne mogu daleko dogurati.To nije moja fantazija nego su to chinjenice koje cesh uskoro osjetiti na svojoj kozi u ducanu i na lisnici.Pa nece ti biti svejedno neshto placati 100 kuna a go jucher si placao 10 a placa josh manja nego prije .Evo recimo grijanje,koliko je vec poskupilo,benziin ,hrana,Kazu ovdje kod mene inflaciija 7,5%.Lazu mamu im jebem kad vidim koliko moram platiiti jedan obichan New York beefsteak koji sam placao prije $!10.00 a sada taj isti $25.00. U USA je inflacija vec 30% ako ne i vishe.Kako nece biti kad shtampaju novac ko blesavi i kupuju glasove od stoke sitnog zuba.


Last edited by mentalitet on Sun 1 May - 6:29; edited 2 times in total

mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:23

RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.
74
Of Trojan blood will be born a Germanic heart
Who will rise to very high power:
He will drive out the foreign Arabic people,
Returning the Church to its pristine pre-eminence.
-

https://www.crystalinks.com/quatrainscentury5.html
-

Od trojanske krvi rodit će se germansko srce
Tko će se uzdići do vrlo visoke moći:
On će protjerati strani arapski narod,
Vraćajući Crkvu na njezinu iskonsku nadmoć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:26

Putin odnosno stvaranje ekonomske krize u Europi s ciljem da Rusija potčini Europu a šta je nemoguiće iznjedrit će još jednog manijaka kao šta je iznjedrila i Napoelona i Hitlera i ovaj će potjerati Arape iz Europe.

Antiislam.


Od trojanske krvi rodit će se germansko srce
Tko će se uzdići do vrlo visoke moći:
On će protjerati strani arapski narod,
Vraćajući Crkvu na njezinu iskonsku nadmoć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet Sun 1 May - 6:33

RayMabus wrote:Putin odnosno stvaranje ekonomske krize u Europi s ciljem da Rusija potčini Europu a šta je nemoguiće iznjedrit će još jednog manijaka kao šta je iznjedrila i Napoelona i Hitlera i ovaj će potjerati Arape iz Europe.

Antiislam.


Od trojanske krvi rodit će se germansko srce
Tko će se uzdići do vrlo visoke moći:
On će protjerati strani arapski narod,
Vraćajući Crkvu na njezinu iskonsku nadmoć.

Dobro josh nisi spomenuo Tarabiice i shljivu a gore si napisao da ne mozesh predvidjeti shta ce biti za godinu dana.Dakle neozbiljan si sugovornik pa zato odlazim sa teme.Ne da mi se zajebavati sa tobom .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:34

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.

Nece kleknuti pred Putinom nego pred svojom ruljom.Njemu to ii nije vazno vec da dokaze nevjernom narodu da brez Rusije ne mogu daleko dogurati.To nije moja fantazija nego su to chinjenice koje cesh uskoro osjetiti na svojoj kozi u ducanu i na lisnici.Pa nece ti biti svejedno neshto placati 100 kuna a go jucher si placao 10 a placa josh manja nego prije .Evo recimo grijanje,koliko je vec poskupilo,benziin ,hrana,Kazu ovdje kod mene inflaciija 7,5%.Lazu mamu im jebem kad vidim koliko moram platiiti jedan obichan  New York beefsteak koji sam placao prije $!10.00 a sada taj isti $25.00. U USA je inflacija vec 30% ako ne i vishe.Kako nece biti kad shtampaju novac ko blesavi i kupuju glasove od stoke sitnog zuba.
Da ali tvoji vlažni rusofilski snovi će postati tvoja noćna mora jer je to najgori scenarij za Moskvu jer tada Europa iznjedri jednog manijaka a svi odreda su jurišali na Moskvu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:35

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Putin odnosno stvaranje ekonomske krize u Europi s ciljem da Rusija potčini Europu a šta je nemoguiće iznjedrit će još jednog manijaka kao šta je iznjedrila i Napoelona i Hitlera i ovaj će potjerati Arape iz Europe.

Antiislam.


Od trojanske krvi rodit će se germansko srce
Tko će se uzdići do vrlo visoke moći:
On će protjerati strani arapski narod,
Vraćajući Crkvu na njezinu iskonsku nadmoć.

Dobro josh nisi spomenuo Tarabiice i shljivu a gore si napisao da ne mozesh predvidjeti shta ce biti za godinu dana.Dakle neozbiljan si sugovornik pa zato odlazim sa teme.Ne da mi se zajebavati sa tobom .
Ne mogu predvidjeti tečaj rublje. Mogu ono šta sam izvukao iz Nostradamusa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:42

Meni taj manijak treba radi situacije u Bosni ( Komšić ) jer je riječ o antiislamistu a rusofili neka se dobro zamisle jer svaki taj manijak kojeg je Europa iznjedrila u velikim ekonomskim krizama je jurišao na Moskvu. I ovaj će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:51

Taj manijak dolazi tek nakon turbulencija od ove krize. Isto kako su i Napoleon i Hitler došli. Nisu oni odma došli nego nakon par godina ekonomskih jakih turbulencija u Europi. Do tada će se Njemačka odviknit o ovisnosti o nafti a imaju je ruski četnici i wehabdije.

I JEDNE I DRUGE ĆE PROBIT NOGON U GUZICU.


Last edited by RayMabus on Sun 1 May - 6:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet Sun 1 May - 6:51

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.

Nece kleknuti pred Putinom nego pred svojom ruljom.Njemu to ii nije vazno vec da dokaze nevjernom narodu da brez Rusije ne mogu daleko dogurati.To nije moja fantazija nego su to chinjenice koje cesh uskoro osjetiti na svojoj kozi u ducanu i na lisnici.Pa nece ti biti svejedno neshto placati 100 kuna a go jucher si placao 10 a placa josh manja nego prije .Evo recimo grijanje,koliko je vec poskupilo,benziin ,hrana,Kazu ovdje kod mene inflaciija 7,5%.Lazu mamu im jebem kad vidim koliko moram platiiti jedan obichan  New York beefsteak koji sam placao prije $!10.00 a sada taj isti $25.00. U USA je inflacija vec 30% ako ne i vishe.Kako nece biti kad shtampaju novac ko blesavi i kupuju glasove od stoke sitnog zuba.
Da ali tvoji vlažni rusofilski snovi će postati tvoja noćna mora jer je to najgori scenarij za Moskvu jer tada Europa iznjedri jednog manijaka a svi odreda su jurišali na Moskvu.

Opet si ne logichan,ja fakat ne naviijam za nikoga i boli me kurac tko vlada svijetom samo ne podnosim da miodredjeni bolesnici govore kako trebam da zivim.Ako zelim da zivim u pecini ,to je moje pravo a on neka zivi na 999 katu neke zgrade ja mu necu reci da mora zivjeti u peciini .Kuziish,sve je u tome.Nemoj mi govoriiti da je pederluk i sexualni odnos sa zivotinjama normalan jer ja znam da je to bolesno.Dakle ako si ti bolestan i udaren uu glavu zashto mene tjerash da ja to budem.Pa zna se zashto.Zato i jeste najviishe pedofila medju aristokracijom i zapadnim elitama,eto ti Bajden vodja zapadne demokracije i navodno civilizacije .Pa jebo vas bog tupi zar je toliko teshko shvatiti o chemu se radi ,Ako to prodje poslije cete govoriti da niste znali kao shto su schwabe govorile da su samo izvrshavali naredjenja.Jesi ti ikada chuo za rijech kasno ili proshla baba sa kolachima?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus Sun 1 May - 6:52

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.

Nece kleknuti pred Putinom nego pred svojom ruljom.Njemu to ii nije vazno vec da dokaze nevjernom narodu da brez Rusije ne mogu daleko dogurati.To nije moja fantazija nego su to chinjenice koje cesh uskoro osjetiti na svojoj kozi u ducanu i na lisnici.Pa nece ti biti svejedno neshto placati 100 kuna a go jucher si placao 10 a placa josh manja nego prije .Evo recimo grijanje,koliko je vec poskupilo,benziin ,hrana,Kazu ovdje kod mene inflaciija 7,5%.Lazu mamu im jebem kad vidim koliko moram platiiti jedan obichan  New York beefsteak koji sam placao prije $!10.00 a sada taj isti $25.00. U USA je inflacija vec 30% ako ne i vishe.Kako nece biti kad shtampaju novac ko blesavi i kupuju glasove od stoke sitnog zuba.
Da ali tvoji vlažni rusofilski snovi će postati tvoja noćna mora jer je to najgori scenarij za Moskvu jer tada Europa iznjedri jednog manijaka a svi odreda su jurišali na Moskvu.

Opet si ne logichan,ja fakat ne naviijam za nikoga i boli me kurac tko vlada svijetom samo ne podnosim da miodredjeni bolesnici govore kako trebam da zivim.Ako zelim da zivim u pecini ,to je moje pravo a on neka zivi na 999 katu neke zgrade ja mu necu reci da mora zivjeti u peciini .Kuziish,sve je u tome.Nemoj mi govoriiti da je pederluk i sexualni odnos sa zivotinjama normalan jer ja znam da je to bolesno.Dakle ako si ti bolestan i udaren uu glavu zashto mene tjerash da ja to budem.Pa zna se zashto.Zato i jeste najviishe pedofila medju aristokracijom i zapadnim elitama,eto ti Bajden vodja zapadne demokracije i navodno civilizacije .Pa jebo vas bog tupi zar je toliko teshko shvatiti o chemu se radi ,Ako to prodje poslije cete govoriti da niste znali kao shto su schwabe govorile da su samo izvrshavali naredjenja.Jesi ti ikada chuo za rijech kasno ili proshla baba sa kolachima?
TRESTI ĆEŠ SE OD POMISLI ŠTA ZA RUSIJI U PRAKSI ZNAČI EKONOMSKI SLOM ZAPADA.

PRISIST ĆE TI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 5 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum