ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! - Page 2 Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vili40 Sat 13 Mar - 12:41

samo ti nastavi tako,kic će ti onda biti najmanji problem.

vili40

Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! - Page 2 Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:44

vili40 wrote:samo ti nastavi tako, kic ce ti onda biti najmanji problem.
Nesto te brine? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! - Page 2 Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vili40 Sat 13 Mar - 12:49

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:samo ti nastavi tako, kic ce ti onda biti najmanji problem.
Nesto te brine? :)
mene ne,nego mi djeluješ kao dobar čovjek ali izgleda da tamo kamo ideš svaki dan te sve više naradikaliziraju.Ne znam možda se i varam ali već bi polako trebao brenzati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! - Page 2 Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by jastreb Sat 13 Mar - 13:00

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Dok hrvate u srbiji prcaju mi ​​agenrturi i onima koji bi opet sutra rovarili djelimo fotelje i guramo ih za kandidate..oag matos kako si samo u pravu bio..ali nijednom nije dogorjela svijeća
Ako tko rovari, onda ste to vi iz krovnih udruga i sličnih udruženja i strančica ustaške provijencije.
Nit sam u udrugama nit rovarim..ali imam svu potrebitu dokaznu dokumentaciju koja uskoro ide u javnost..i za neke ovdje..pa nek me kic banira za trajno..vrijedit ce
Hahahaha

Kad ce ti izac ona famozna knjiga?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! - Page 2 Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum