ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 5:31

https://dugopolje.org/ivica-granic-hoce-li-dotepenci-iz-sumadije-preuzeti-hrvatsko-pravosude/?fbclid=IwAR09N6ljxVBGEbGklvYINbN1U_QKWr2kDIKKYN8oKxtcxlbxo4Xkfkkfkkfkqkfkqfkqk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 5:33

Ha ha..zenska ima taman pravi 'pedigre'..tata majorce jna sumadinac..a mamin burke osnivac TO odreda 'republ8ke srpske krajije' u krnjeusi..e moj zokonja..jedan korak naprijed dva nazad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 5:36

...pa dobro..ako dokazani kosovci kroje javno i politicko mjenje moze ova biti clan vrhovnog suda...sutra kad izadje mile martic moze biti pocasni ministar mup-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by Noor Sat 13 Mar - 7:19

dotepenci su samo hercegovci, ali ovakva žgadija prolazi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by jastreb Sat 13 Mar - 8:10

Članak na razini male djece sa stilom koji podsjeća na Marnkov ST iz 1990-te.

Dotepenec iz Šumadije. Ne navodeći ni selo,ni općinu,ni grad,na kraju će ispasti da je lik iz Bosne.

Ujak je obavljao "važžne funkcije u RSK",ne navodeći koje,a da je isti obavljao toliko važne oposlove,valjda bi se čulo za njega. Ja za tog ujaka nikad nisam čuo.

Obično proseravanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by pizzon Sat 13 Mar - 8:32

jebo te kamen
pa vi ste bolesni u mozak
kakvi god da smo
ali ko vi nismo !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by Ringo10 Sat 13 Mar - 9:44

U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politicki imbecili to sam davno rekao


Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by Sora Sat 13 Mar - 9:49

Ringo10 wrote:U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politicki imbecili  to sam davno rekao




A nazalost je tocno 
Imaju los karakter 
Tko je rekao cuvaj se tata hrvata ..imao je pprav 

Licemjeri 
Politicki prevrtljivci I mekusci
Lopovi sitnj I krupni 
Bez ponosa i casti 
Nai

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Mar - 9:58

Vjerojatno će biti manje korumpirani od većine Hrvata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21828
2018-06-14


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:13

Ringo10 wrote:U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politicki imbecili  to sam davno rekao


Pa kazem..ako mogu dokazani kosovci krojit javno i politicki zivot u hrvatskoj pa moze i ova..mile martic kad odsluzi kaznu odmah bar za tajnika..jbg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:14

Sora wrote:
Ringo10 wrote:U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politicki imbecili  to sam davno rekao




A nazalost je tocno 
Imaju los karakter 
Tko je rekao cuvaj se tata hrvata ..imao je pprav 

Licemjeri 
Politicki prevrtljivci I mekusci
Lopovi sitnj I krupni 
Bez ponosa i casti 
Nai
Naravno...bez casti kad moze se svaki kurac kandidirati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:14

AssadNaPodmornici wrote:Vjerojatno će biti manje korumpirani od većine Hrvata
Seres al ok
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:16

Dok hrvate u srbiji prcaju mi agenrturi i onima koji bi opet sutra rovarili djelimo fotelje i guramo ih za kandidste..o a g matos kako si samo u pravu bio..ali nijednom nije dogorjela svijeca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by jastreb Sat 13 Mar - 12:22

vuksadinare wrote:Dok hrvate u srbiji prcaju mi agenrturi i onima koji bi opet sutra rovarili djelimo fotelje i guramo ih za kandidste..o a g matos kako si samo u pravu bio..ali nijednom nije dogorjela svijeca
Ako tko rovari,onda ste to vi iz krovnih udruga i sličnih udruženja i strančica ustaške provijencije.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by jastreb Sat 13 Mar - 12:24

Koje ste vi budale.

neki dan glupi Ibrahimović đuska uz pjesmu svoje muslimanke (Se)Nade Topčagić,a glupi ustašoidi objave naslov kako Ibrahimović pjeva pjesmu četnikuše koja je slavila pad Vukovara.

Treći dan čitam kako bi pjesmuljak "Jutro je" dotične pjevaljke,u Hrvatskoj trebalo zabraniti.

Čuime se vi bavite,majko mila.

I da niste glupi. Vui ste indijoti.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vili40 Sat 13 Mar - 12:27

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politicki imbecili  to sam davno rekao


Pa kazem..ako mogu dokazani kosovci krojit javno i politicki zivot u hrvatskoj pa moze i ova..mile martic kad odsluzi kaznu odmah bar za tajnika..jbg
sa godinama trebala bi dolaziti zrelost i pamet ali ti vučino što dalje to gore.Ne znam sa kim se to družiš i sa kakvim vam tamo sredstvima truju mozak ali ti svakim danom sve više skrećeš.Uspoređuješ sposobne i poštene ljude sa milom martićem...gdje je tome kraj?
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:37

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:U pravu si pizzon

Hrvati su idioti i politički imbecili to sam davno rekao


Pa kazem..ako mogu dokazani kosovci krojit javno i politički život u hrvatskoj pa moze i ova..mile martic kad odsluzi kaznu odmah bar za tajnika..jbg
sa godinama bi trebali dolaziti zrelost i pamet ali ti vučino što dalje do gore.Ne znam sa kim se to družiš i sa kakvim vam tamo sredstvima truju mozak ali ti svakim danom sve više skrećeš.Uspoređuješ sposobne i poštene ljude sa milom martićem ... gdje je tome kraj?
Norka jesam bio u pravu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:38

jastreb wrote:Koje ste vi budale.

neki dan glupi Ibrahimović đuska uz pjesmu svoje muslimanke (Se) Nade Topčagić, glupi ustašoidi objave naslov kako Ibrahimović pjeva pjesmu četnikuše koja je slavila pad Vukovara.

Treći dan čitam kako bi pjesmuljak "Jutro je" dotične pjevaljke, u Hrvatskoj je trebalo zabraniti.

Čuime se vi bavite, majko mila.

I da niste glupi. Vui ste indijoti.
Ajd ne kaki..dobro ti je rekao sejker obenavio si od gusala i uvlacenja u dupe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vuksadinare Sat 13 Mar - 12:39

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Dok hrvate u srbiji prcaju mi ​​agenrturi i onima koji bi opet sutra rovarili djelimo fotelje i guramo ih za kandidate..oag matos kako si samo u pravu bio..ali nijednom nije dogorjela svijeća
Ako tko rovari, onda ste to vi iz krovnih udruga i sličnih udruženja i strančica ustaške provijencije.
Nit sam u udrugama nit rovarim..ali imam svu potrebitu dokaznu dokumentaciju koja uskoro ide u javnost..i za neke ovdje..pa nek me kic banira za trajno..vrijedit ce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by vili40 Sat 13 Mar - 12:41

samo ti nastavi tako,kic će ti onda biti najmanji problem.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?! Empty Re: Hoce li dotepenci iz Sumadije preuzeti hrvatsko pravosudje?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum