ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by vuksadinare 9/3/2021, 21:36

..a najvjerojatnije ce bulj postat novi gradonacelnik sinja..i u hrvacama i otoku kao najvecim selima odnosno danas polugradicima i opcinama hdz nije siguran u pobjedu pa im se moze desit da izvise gotovo u citavoj cetinskoj krajini osim u vrlici...to ce im biti debakl jer im je cetinska krajina bila naklonjena do nedavno...no srecom ni leftardi ne biljeze tamo pozitivne rezultate..uglavnom neovisne liste,most,suvetenisti biljeze pluseve

vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by vuksadinare 9/3/2021, 21:39

RayMabus wrote:Plenky je bivši samo mu to još nitko nije rekao. Kad izgubi apsolutnu vlast u SD župajiji a to obično biva da je takvo raspoloženje i sjevernije i južnije e onda se oni mogu pozdraviti s pobjedom na idućim parlamentarnim izborima.
Plenki to zna..vidis kako fizicki propada a to su prvi znakovi da mu je put u egzit izgledan..bas sam gledao sliku plenkiha iz prvog mandata i danas..nebo i zemlja kolika je razlika a vremenski nije puno proslo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 21:40

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Plenky je bivši samo mu to još nitko nije rekao. Kad izgubi apsolutnu vlast u SD župajiji a to obično biva da je takvo raspoloženje i sjevernije i južnije e onda se oni mogu pozdraviti s pobjedom na idućim parlamentarnim izborima.
Plenki to zna..vidis kako fizicki propada a to su prvi znakovi da mu je put u egzit izgledan..bas sam gledao sliku plenkiha iz prvog mandata i danas..nebo i zemlja kolika je razlika a vremenski nije puno proslo..
Pa nek se korpca sa svojih 76 ruku u Saboru od kojih su tri Pupijeve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by vuksadinare 9/3/2021, 21:43

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Plenky je bivši samo mu to još nitko nije rekao. Kad izgubi apsolutnu vlast u SD župajiji a to obično biva da je takvo raspoređivanje i sjevernije i južnije e onda se mogu pozdraviti s pobjedom na idućim parlamentarnim izborima.
Plenki to zna..vidis kako fizicki propada a to su prvi znakovi da mu je put u egzit izgledan..bas sam gledao sliku plenkiha iz prvog mandata i danas..nebo i zemlja kolika je razlika a vremenski nije puno proslo ..
Pa nek se korpca sa svojih 76 ruku u Saboru od kojih su tri Pupijeve. 
Ja sam rekao ako se sjecas da uvjerljiva pobjeda zna biti varljiva i klizaliste..osilis se..postanws bahat..uljenis se..mislis da si siguran..a to je majka svih zajeba i to je pkenki upravo ucinio sto nije smio..i sad kusa plodove toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 21:49

Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by Hektorović 9/3/2021, 21:53

Sad će Plenky past, samo što nije, Trilj, simbol razvoja i blagostanja će presudit :D

A razvojna lova iz EU je dolazila jer je bilo doslovno na razini Afrike
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 21:54

IL Risorto wrote:Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
Pa neka. Mi volimo Plenkya....gledat kako umire na toj fotelji na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 21:59

Hektorović wrote:Sad će Plenky past, samo što nije, Trilj
Neće al ovako stvari stoje iz točke gledišta Most : Most svakako ne bi bio na vlasti i da Plenky padne jer će se formirati koalicija HDZ + DP al uživamo gledati kako puši na lokalnoj razini apsolutnu vlast i koprca se i stvara mu se oporba u vlastitim redovima.

Kako god okreneš poruka je da je on potrošen za iduće parlamentarne izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 21:59

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
Pa neka. Mi volimo Plenkya....gledat kako umire na toj fotelji na vlasti.
E,pa onda šta.Mislite da će odlaskom Plenkya, Most i Domovinski Pokret preuzeti vlast u države.Kako da ne,samo što nisu. lol!
Na kraju,dobit će te Koaliciju IDS,SDP i Možemo umjesto HDZ-a.
Ti luzeri iz Mosta i Domovinskog Pokreta,mogu blizu vlasti samo preko HDZ-a ili SDP-a.

Vidili smo kako je prošao neki malo ,,desniji'' HDZ od ovog Plenkyevog.
Ni ja ne volim HDZ,ali uživam kad vidim kako Plenki piša po Mostu i ovim seljoberima iz Domovinskog pokreta.Ono što je napravio mostovim ministrima je neprocjenjivo. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:01

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
Pa neka. Mi volimo Plenkya....gledat kako umire na toj fotelji na vlasti.
E,pa onda šta.Mislite da će odlaskom Plenky Most i Domovinski Pokret preuzeti vlast u države.Kako da ne,samo što nisu. lol!
Na kraju,dobit će te Koaliciju IDS,SDP i Možemo umjesto HDZ-a.
Ti luzeri iz Mosta i Domovinskog Pokreta,mogu blizu vlasti samo preko HDZ-a ili SDP-a.

Vidili smo kako je prošao neki malo ,,desniji'' HDZ od ovog Plenkyevog.
Ni ja ne volim HDZ,ali uživam kad vidim kako Plenki piša po Mostu i ovim seljoberima iz Domovinskog pokreta.Ono što je napravio mostovim ministrima je neprocjenjivo. lol!
Ne , neće doći Most na vlast padom Plenkya. Pročitaj moj post iznad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:03

HDZ ima 66 ruku a DP je imao 16 i to dvoje može samo koalirat u slučaju pada Plenkya


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/neke-znate-neke-cete-tek-upoznati-ovo-su-ljudi-koje-ste-izabrali-u-sabor-specijal-85-20200706

Most ima skroz druge planove : gledat Plenkya kako propada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 22:07

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
Pa neka. Mi volimo Plenkya....gledat kako umire na toj fotelji na vlasti.
E,pa onda šta.Mislite da će odlaskom Plenky Most i Domovinski Pokret preuzeti vlast u države.Kako da ne,samo što nisu. lol!
Na kraju,dobit će te Koaliciju IDS,SDP i Možemo umjesto HDZ-a.
Ti luzeri iz Mosta i Domovinskog Pokreta,mogu blizu vlasti samo preko HDZ-a ili SDP-a.

Vidili smo kako je prošao neki malo ,,desniji'' HDZ od ovog Plenkyevog.
Ni ja ne volim HDZ,ali uživam kad vidim kako Plenki piša po Mostu i ovim seljoberima iz Domovinskog pokreta.Ono što je napravio mostovim ministrima je neprocjenjivo. lol!
Ne , neće doći Most na vlast padom Plenkya. Pročitaj moj post iznad.
Pročitao sam.Međutim,neće niti Domovinski Pokret,jer za koaliciju HDZ-a i DP,HDZ bi trebao odjebati Pupavca a samim tim i manjine.
Neki malo desniji i radikalniji HDZ+DP,takođe nemaju šanse uspostavit vlast bez Mosta,a HDZ je već 2x izigrao Most,pa ako su ovi iz Mosta budale da treći put stanu na iste grablje :rasta onda nisu bolje ni zaslužili.


Mislim da se morate pomiriti s činjenicom kako je Karamarko bio posljednja šansa za uspostavu neke malo desnije vlasti u Hrvatskoj,po uzoru na onu Orbanovu.

Ja sam uvjeren ukoliko Plenky ode s čela HDZ-a,onda sljedi desetljeće ljevo-liberalne vlasti na državnoj razini.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by mutava baštarda 9/3/2021, 22:07

Hektorović wrote:Sad će Plenky past, samo što nije, Trilj, simbol razvoja i blagostanja će presudit :D

A razvojna lova iz EU je dolazila jer je bilo doslovno na razini Afrike
to da je Trilj vukojebina kojoj treba oduzet status grada jasno je, ali da će prestići Sinj to je bila naučna fantastika.
prije 30 godina Pod Sinj su spadali gradovi, Vrlika i Trilj i općine Hrvace, Otok, Dicmo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:10

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:Postali ste s tom Plenkyevom propašću isti kao HercegBosanci s trećim entitetom.Nikad dočekat. :rasta
Pa neka. Mi volimo Plenkya....gledat kako umire na toj fotelji na vlasti.
E,pa onda šta.Mislite da će odlaskom Plenky Most i Domovinski Pokret preuzeti vlast u države.Kako da ne,samo što nisu. lol!
Na kraju,dobit će te Koaliciju IDS,SDP i Možemo umjesto HDZ-a.
Ti luzeri iz Mosta i Domovinskog Pokreta,mogu blizu vlasti samo preko HDZ-a ili SDP-a.

Vidili smo kako je prošao neki malo ,,desniji'' HDZ od ovog Plenkyevog.
Ni ja ne volim HDZ,ali uživam kad vidim kako Plenki piša po Mostu i ovim seljoberima iz Domovinskog pokreta.Ono što je napravio mostovim ministrima je neprocjenjivo. lol!
Ne , neće doći Most na vlast padom Plenkya. Pročitaj moj post iznad.
Pročitao sam.Međutim,neće niti Domovinski Pokret,jer za koaliciju HDZ-a i DP,HDZ bi trebao odjebati Pupavca a samim tim i manjine.
Neki malo desniji i radikalniji HDZ+DP,takođe nemaju šanse uspostavit vlast bez Mosta,a HDZ je već 2x izigrao Most,pa ako su ovi iz Mosta budale da treći put stanu na iste grablje :rasta onda nisu bolje ni zaslužili.


Mislim da se morate pomiriti s činjenicom kako je Karamarko bio posljednja šansa za uspostavu neke malo desnije vlasti u Hrvatskoj,po uzoru na onu Orbanovu.

Ja sam uvjeren ukoliko Plenky ode s čela HDZ-a,onda sljedi desetljeće ljevo-liberalne vlasti na državnoj razini.
Pročitaj ponovo moj post iznad , ovaj novi.

HDZ ima 66 ruku a Dp 16 , to je više od 76

Pupavka a ni Most ni Čaćić im ne treba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 22:10

RayMabus wrote:HDZ ima 66 ruku a DP je imao 16 i to dvoje može samo koalirat u slučaju pada Plenkya


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/neke-znate-neke-cete-tek-upoznati-ovo-su-ljudi-koje-ste-izabrali-u-sabor-specijal-85-20200706

Most ima skroz druge planove : gledat Plenkya kako propada.
Plenky neće propast nikad,jer i ako izgubi izbore,uvijek će mu se naći neko prikladno mjesto ili u hrvatskoj diplomaciji ili unutar struktura neke od organizacija EU.
Plenky je sebe osigurao dok je živ.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:12

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:HDZ ima 66 ruku a DP je imao 16 i to dvoje može samo koalirat u slučaju pada Plenkya


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/neke-znate-neke-cete-tek-upoznati-ovo-su-ljudi-koje-ste-izabrali-u-sabor-specijal-85-20200706

Most ima skroz druge planove : gledat Plenkya kako propada.
Plenky neće propast nikad,jer i ako izgubi izbore,uvijek će mu se naći neko prikladno mjesto ili u hrvatskoj diplomaciji ili unutar struktura neke od organizacija EU.
Plenky je sebe osigurao dok je živ.
Pričamo o hrvatskoj politici. Brige me za njegovu karijeru vani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:15

Plenky će otić s čela HDZ al ne sada. Nek propada i dalje. Ankete su mu na 27%>

Taj lik nema šanse da osvoji iduće parlamentarne izbore kako mu sami HDZ unutra otkazuje poslušnost jer ne žele biti njegovi poslušnici.

Ovo su mu već udari na biračko tijelo koje neće vratiti nikad a to je pad rejtinga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 22:15

RayMabus wrote:Pročitaj ponovo moj post iznad , ovaj novi.

HDZ ima 66 ruku a Dp 16 , to je više od 76

Pupavka a ni Most ni Čaćić im ne treba.
A ti shvati da HDZ neće više nikad imati 66 ruku,kao što ih ne bi imao ni sada da Plenky,Marić i Beroš nisu radili koliko-toliko korektno u vrijeme prvok lockdowna.
Ovo je zadnji put da su konzervativne opcije u saboru uspjele ostavrit toliki broj ruku.Da je kojim slučajem bilo sloge HDZ+DP+MOST,mogli su donijeti takve ustavne promjene na koje bi svršavao i sam kardinal Bozanić.Ovo je bila povijesna šansa koju su prokockali.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:19

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Pročitaj ponovo moj post iznad , ovaj novi.

HDZ ima 66 ruku a Dp 16 , to je više od 76

Pupavka a ni Most ni Čaćić im ne treba.
A ti shvati da HDZ neće više nikad imati 66 ruku,kao što ih ne bi imao ni sada da Plenky,Marić i Beroš nisu radili koliko-toliko korektno u vrijeme prvok lockdowna.
Ovo je zadnji put da su konzervativne opcije u saboru uspjele ostavrit toliki broj ruku.Da je kojim slučajem bilo sloge HDZ+DP+MOST,mogli su donijeti takve ustavne promjene na koje bi svršavao i sam kardinal Bozanić.Ovo je bila povijesna šansa koju su prokockali.
Pa normalno da neće. To je Mostu i u interesu da ovi padnu do idući izbora , Plenky dobije pedalu a onda za formiranje bilo kakve desne koalicije trebat će i glasovi Mosta za 76 ruku.

Jedino tako Most ulazi u vladu a ne da sad skine Plenkya. Neka drugarice Plenkovic još na vlasti. Kad bude rejting ispod 25% , to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 22:19

RayMabus wrote:Plenky će otić s čela HDZ al ne sada. Nek propada i dalje. Ankete su mu na 27%>

Taj lik nema šanse da osvoji iduće parlamentarne izbore kako mu sami HDZ unutra otkazuje poslušnost jer ne žele biti njegovi poslušnici.

Ovo su mu već udari na biračko tijelo koje neće vratiti nikad a to je pad rejtinga.
Dobro,tko će onda po tebi osvojit vlast na sljedećim parlamentarnim izborima ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by RayMabus 9/3/2021, 22:24

Osvojit će je desnica al će HDZ s Plenkovicem doživit potop. On je sad uspija se provuć kroz ušicu igle jer je Sdp ima katastrofalno lošeg kandidata i jer je HDZ namistija da budu izbori prije korona kolapsa i onda je malo ljudi izašlo a njihova mašinerija je sva izašla.

To neće biti slučaj na idučim parlamentarnim izborima štaviše napustit će ih dosta njihovih članova.

No ljevica se isto vraća pa je jedina desna koalicija onda moguća s Mostom dakle nema HDZ + DP a Plenky ostaje jer Škoro popušta nego Plenky leti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ napustio i gradonačelnik Trilja - Page 2 Empty Re: HDZ napustio i gradonačelnik Trilja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum