ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Serbinho-3 8/3/2021, 12:01

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=03&dd=08&nav_id=1823315
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 8/3/2021, 12:09

koja glupa pička

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Serbinho-3 8/3/2021, 12:10

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=03&dd=08&nav_id=1823363
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Serbinho-3 8/3/2021, 12:19






- Kakva ku**a. Nadam se da će ona i Hari izgubiti titule. Ona ne zna da se ponaša i ne zaslužuje da ima veze sa kraljevskom porodicom. Meganina polusestra je imala pravo




https://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/3639741/britanci-pobesneli-posle-intervjua-uzmite-titule-hariju-i-megan-ovo-je-veliko-nepostovanje-i-prava-izdaja
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Serbinho-3 8/3/2021, 12:20

:popcorn
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Sora 8/3/2021, 15:57

To je tako kad netko iz opanaka skoči u cipele 
Nije ona jedina koja se od obične zene prometnula u plemkinju 
I kiksala 
Glupa definitivno 
Kao dvoru je smetala boja krvnih zrnaca 
Ae 
Mi u hrvatskoj stalno to brojimo 
Vec smo se navikli

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Hartmann 8/3/2021, 19:17

Nekad se u kraljevske obitelji primalo samo sa podrijetlom plemenitasa i to je onda funkcioniralo.ZENE,koje su uzimane kao mlade za kraljeve i princeve,prvo sto su naucile jest da je to pozicija odricanja od svega dotadasnjeg,a posto su i odgajane u tom stilu u svojim plemenitaskim obiteljima od malih nogu,sve su prihvatale sa razumijevanjem i podatnoscu.


Ova kuja..jer ne znam kako bih je nazvao,posto je prljavi obiteljski ves namjerno bacila u javnost,trazeci podrsku feministickih krugova i mocnih osoba u tom smislu,jasno je pokazala da je izdajnik.Princu glupom oduzeti titulu,i sa njom izbaciti na ulicu.

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by kaya 9/3/2021, 15:34

A jadnaa, rukica na trbuhu i taj mili pogled. Razočarana jer prvi sin nije mogao biti princ a sve kao ništa nije znala. Pa se naljutila i nagovorila ovog šonju da odsele..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 15:49

kaya wrote:A jadnaa, rukica na trbuhu i taj mili pogled. Razočarana jer prvi sin nije mogao biti princ a sve kao ništa nije znala. Pa se naljutila i nagovorila ovog šonju da odsele..

joj da i držanje za rukice.

Glede prosera o princu - samo UNUCI suverena imaju pravo na prinčevsku titulu, i oni praunuci i dalje koji su "heir incumbent" dakle koji su u izravnoj nasljednoj liniji, prema konvenciji geogrea VI.

Mali Archie nije niti jedno, za sad. Bit će ovo prvo ako Charles postane kralj, i tada će postati princ. A u kojoj mjeri je ovo proser svjedoči i da djeca princeze Eugenije isto tako nemaju prinčevsku titulu, a bijela su ko snjeguljica. A spadaju u isti nasljedni red kao i Archie, dakle to su praunuci suverena po bočnoj nasljednoj liniji. Usput, proser je i da im kruna time nije htjela platiti zaštitu, jer princeze eugenija i beatrice isto tako same plaćaju zaštitu, ne ide o trošku poreznih obveznika.

A to što su oni tražili prinčevsku titulu za malog - na to imaju jednako prava ko i ja tražit da mi kćer proglase za englesku princezu. Jednostavno, ni moja kćer ni mali archie nemaju pravo na prinčevsku titulu, s tim da će archie jednog dana možda, čak i vjerojatno, imati, moje kćerke neće nikad, ali u ovom trenutku imaju jednaka prava na to - nula. E sad ako kozi nije jasno da "unuk" nije isto što i "praunuk"...

inače najjače je ono da je mislila da će to biti susret ko i sa svakom drugom bakom i da nije znala da se mora naklonit kad uđe kod kraljice. Ono valjda je očekivala i da će im peć kolače, jebote. Inače se i Charles mora naklonit u službenim prilikama pred kraljicom, a sin joj je rođeni. Ali je isto tako podanik krune. Klanjaš se kruni, ne baki, mami, svekrvi i pički materinoj. Kentucky fried princes očito ne kuži kurca o monarhiji.

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 15:57

i pazi oni nisu željeli pubicitet koji nosi dvor pa su otišli najvećoj trač babi planete opri dat intervju...

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:17

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Meg10

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by kaya 9/3/2021, 16:17

marcellus wrote:
kaya wrote:A jadnaa, rukica na trbuhu i taj mili pogled. Razočarana jer prvi sin nije mogao biti princ a sve kao ništa nije znala. Pa se naljutila i nagovorila ovog šonju da odsele..

joj da i držanje za rukice.

Glede prosera o princu - samo UNUCI suverena imaju pravo na prinčevsku titulu, i oni praunuci i dalje koji su "heir incumbent" dakle koji su u izravnoj nasljednoj liniji, prema konvenciji geogrea VI.

Mali Archie nije niti jedno, za sad. Bit će ovo prvo ako Charles postane kralj, i tada će postati princ. A u kojoj mjeri je ovo proser svjedoči i da djeca princeze Eugenije isto tako nemaju prinčevsku titulu, a bijela su ko snjeguljica. A spadaju u isti nasljedni red kao i Archie, dakle to su praunuci suverena po bočnoj nasljednoj liniji. Usput, proser je i da im kruna time nije htjela platiti zaštitu, jer princeze eugenija i beatrice isto tako same plaćaju zaštitu, ne ide o trošku poreznih obveznika.

A to što su oni tražili prinčevsku titulu za malog - na to imaju jednako prava ko i ja tražit da mi kćer proglase za englesku princezu. Jednostavno, ni moja kćer ni mali archie nemaju pravo na prinčevsku titulu, s tim da će archie jednog dana možda, čak i vjerojatno, imati, moje kćerke neće nikad, ali u ovom trenutku imaju jednaka prava na to - nula. E sad ako kozi nije jasno da "unuk" nije isto što i "praunuk"...

inače najjače je ono da je mislila da će to biti susret ko i sa svakom drugom bakom i da nije znala da se mora naklonit kad uđe kod kraljice. Ono valjda je očekivala i da će im peć kolače, jebote. Inače se i Charles mora naklonit u službenim prilikama pred kraljicom, a sin joj je rođeni. Ali je isto tako podanik krune. Klanjaš se kruni, ne baki, mami, svekrvi i pički materinoj. Kentucky fried princes očito ne kuži kurca o monarhiji.
I onaj pogledić srne. Dobro da nije rekla da nije znala da je baka kraljica.
Malo glumata Dijanu kao bila je nesretna , vjerojatno je popratila sve.
I kada je shvatila da mali idi amin ne može konkurirati za prijestolje je rekla šonji ajmo mi. 
Dobio bi i on nogu da mu mama nije ostavila lovu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:21

pa normalno da ne može, mislim ono najjače mi je kad su naše novine prenijele neku idiotariju (jutarnji) da će kraljica ostavit krunu Williamu da Charles ne bude kralj. Kraljica ne može odredit ko će je naslijedit. Čak ni da abdicira, ne može reć "ja abdiciram u korist tog i tog nasljednika", može samo reć "ja abdiciram" a nasljednik se određuje po pravilima.

Harry može postat kralj samo tako da prije njega poginu Charles, William, i njegovo svo troje djece i to prije nego što neko od njih dobije svoje dijete. Jebiga to je tako. To nije Hollywood da se laktariš za ulogu i pušiš kurac producentu, nego ide po nasljednom redu.

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:23

a inače prilično sam siguran i da će papak jednog dana dobit nogu i da će tražit pol dijanine love koju mu je ostavila za alimentaciju. Inače razlika između nje i dijane je jedino to što je dijana bila jebeno bogata i bez udaje za princa, a ova je došla na dvor gole guzice.

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by kaya 9/3/2021, 16:27

marcellus wrote:a inače prilično sam siguran i da će papak jednog dana dobit nogu i da će tražit pol dijanine love koju mu je ostavila za alimentaciju. Inače razlika između nje i dijane je jedino to što je dijana bila jebeno bogata i bez udaje za princa, a ova je došla na dvor gole guzice.
😀 Pa da. 
Ovo je sada zadnja osveta dvoru jer mali idi ne može biti kralj . 
Ovaj šonjo  će shvatiti što je napravio i okrenuti se nekada  protiv nje i onda će dobiti nogu. I da, tražiti će ga pola dijanine love.
Onda ide novi intervju da je to zato jer je krive boje i da nije znala da dijana ima lovu. I da joj je čiča toma deda.


Last edited by kaya on 9/3/2021, 16:28; edited 1 time in total (Reason for editing : ..)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:31

pa ne mora se ni okrenut. Okrenut će se ona protiv njega. Uspjela se u životu posvađat sa svima - tatom, sestrom, najboljom prijateljicom, i cijelom familijom od muža. I onda prodaje "crying in the castle" priču. Tabloidi su je napadali? A što su radili dijani? Što su u početku radili Kate? Što rade kraljici, još je optužuju za dijaninu smrt? Mislim ako se ne možeš nosit s tabloidima i pritiskom javnosti onda se ne udaješ u englesku kraljevsku obitelj, ne?

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Hektorović 9/3/2021, 16:32

Vidim ljudi su ideološki polarizirani oko ovo dvoje, ljevica ih podržava, desnica je kontra


Ostaje činjenica da su dobili preko 100 milijuna dolara kroz razne ugovore u USA, i žive u viletini od 15 milijuna dolara u Santa Barbari (u HR jr znamo po sapunici, a i van nje to je naselje nedaleko od LA rezervirano uglavnom za super rich)

I bogati plaču...

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" ?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws.com%2F42%2F78%2F24d3cc72436193f79603f93f9683%2Fmarklemap-201907091

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 31889160-0-image-a-16_1597284864070


Last edited by Hektorović on 9/3/2021, 16:33; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:33

ono, znaš, ona bi bila princeza ali joj je tlaka to oko protokola i tabloida i naklona i dvorskih intriga. Ono daj mi dvorac i titulu i pusti me da živim svoj život. E pa jebiga na dvorcu piše cijena. Živiš po nekim pravilima ako useliš.

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by marcellus 9/3/2021, 16:34

je i ja bi radije plakao u takvoj vili nego se smijao u dvosobnom stanu

_________________
"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Ringo10 9/3/2021, 16:43

Ali ona je sa ovim dobro zapaprila corbu britanskoj kraljevskoj obitelji
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

"Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ" Empty Re: "Promenili su pravila da moj sin ne bi bio princ"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum