ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by Regoč 14/12/2015, 11:44

Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:Židovi nisu škrti, nego šparni.
Meni su uviek govorili da sam židov, a ja im pokušavao objasniti baš tu razliku. Al jok, to što okrenem rundu se ne računa, ako ne nabavljam "najbolji" mobitel, iako mi ne treba; ako ne uzimam "maksteveje", iako mi ne trebaju; ako odbijam dati u raskusuravanju više love nego ostali jer "ti to možeš, imaš više". Pa jasno da imam više kad ne trajbam na gluposti, mamu vam rasipnu.
Mene su kao dijete naučili moji da od svakog svog prihoda/primitka love moram 10% ostavit na stranu, štedjeti. I to prakticiram od svoji džeparaca, a tak i djecu odgajam. Cure su izvrsne u tome, začudo, ali maleni još ima pristup koliko kuna toliko bonbona 👅
Ten percent goes to the bank? Fora iz Prijateljah? Slažem se s tobom, što ne moram, ne kupujem, a kad kupujem, ne kupujem najjeftinije, niti najskuplje jer često ciena nije opravdana ni kvalitetom, ni performansama. Omjer uloženoga i dobivenoga, iako idem na provjerene marke, ne volim eksperimentirati s "ovo vam je isto kao Ferrari, samo iz Kine". Kvaka ima zašto ne piše Ferrari. Ili Stihl.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by michaellcmacha 14/12/2015, 11:55

ne znam za ferrari ali za stihl ti je svejedno... od konca šezdesetih se skoro sve na stihl-u proizvodi bok te pitaj gdje... ima tom petnaestak godina pričam sa čovjekom koji je radio u stihlu, ali radio... jel... nije bio "manager"... i on mi tada veli da još od onda švabo ima cijelu proizvodnju disperziranu kojekud....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by Regoč 14/12/2015, 12:01

michaellcmacha wrote:ne znam za ferrari ali za stihl ti je svejedno... od konca šezdesetih se skoro sve na stihl-u proizvodi bok te pitaj gdje... ima tom petnaestak godina pričam sa čovjekom koji je radio u stihlu, ali radio... jel... nije bio "manager"... i on mi tada veli da još od onda švabo ima cijelu proizvodnju disperziranu kojekud....
Ferrari je primjer, nije to moja klasa. Nije stvar gdje se nešto proizvodi, nego čije ime stoji. Sumnjam da netko pravi istovriedne proizvode kao Stihl, a na njima piše Sawakaki. Ako ne piše Stihl i jeftiniji je, ima razloga zašto ne piše Stihl i zašto je jeftiniji.

_________________
Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by michaellcmacha 14/12/2015, 12:27

ja imam stihl 064 i 041 prva je stara 20 a druga 36 godina i mjenjao bi ih samo za nove husqvarne ali uz nadoplatu vlasnika husqvarni.... ne što tvrdim da su šveđanke lošije nego sam se na švabice naviko i znam im boljke....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by Guest 14/12/2015, 12:29

michaellcmacha wrote:ja imam stihl 064 i 041 prva je stara 20 a druga 36 godina i mjenjao bi ih samo za nove husqvarne ali uz nadoplatu vlasnika husqvarni.... ne što tvrdim da su šveđanke lošije nego sam se na švabice naviko i znam im boljke....
Miha, belosvetski lover 👅 jači je od Svetozara!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by michaellcmacha 14/12/2015, 12:48

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:ja imam stihl 064 i 041 prva je stara 20 a druga 36 godina i mjenjao bi ih samo za nove husqvarne ali uz nadoplatu vlasnika husqvarni.... ne što tvrdim da su šveđanke lošije nego sam se na švabice naviko i znam im boljke....
Miha, belosvetski lover 👅 jači je od Svetozara!
svetozar se raznježio odkad je našo neku rujku da s njim deli troškove života u predgrađu stutgarta... ajd on zarađuje ko manager, a ona može bit upravlja uličnom scenom.... ;)... mene pak u tim managerskim spikama nema ni u zajebanciji a kamoli za ozbiljno....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice - Page 4 Empty Re: Milanović ne može izbjeći presudu Predsjednice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum