ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by Guest Mon 14 Dec - 14:10

michaellcmacha wrote:kad i ako bi bio/la ono za što se izdaješ.. 5 dana ti ne bi bilo dovoljno da si odabereš obleku za prigodne vlastodržačke evente....
Ne brini, kožne hlačice, čižme i bič su u podrumu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by neva Mon 14 Dec - 14:57

marcellus wrote:harley quinn na avataru, haha, ko je joker?
ti si jedini prepoznao, izguglala sam je na brzinu, moram naći neku bolju, u boji
i još ne znam ni tko je Batman, ni tko je Joker, ali s obzirom da ga je Harley upoznala u mentalnoj instituciji, konkurencija na forumu je velika :D

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Ca3fcd786462e6af6a424fdbebc7484a
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by marcellus Mon 14 Dec - 14:59

a, ja sam je prepoznao samo zato jer sam inače fan batmana (i ne volim supermana). Isto kao što sam fan stonesa i ne volim beatlese, ali ok... vjerojatno to i pretpostavljaš.

_________________
Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by veber Mon 14 Dec - 15:04

i ja sam fan stonesa i catwomen :P

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by neva Mon 14 Dec - 15:19

marcellus wrote:a, ja sam je prepoznao samo zato jer sam inače fan batmana (i ne volim supermana). Isto kao što sam fan stonesa i ne volim beatlese, ali ok... vjerojatno to i pretpostavljaš.
Superman je malo dosadan, nema onu mračnu auru koju imaju Gotham, Batman & negativci
a i Stonsi su mi draži od Beatlesa, Beatlesi su mi uvijek previše pop-asti, iako su u Helter Skelter mislim prešli malo na dark side
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by marcellus Mon 14 Dec - 15:44

veber wrote:i ja sam fan stonesa i catwomen :P

najbolja catwoman - eartha kitt, rip

marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by vuksadinare Mon 14 Dec - 16:01

Sastali se papa franjo i europski kardinali i biskupi,tema je moguci djihadisticki napad na europu i naravno vatikan,svi su ozbiljno zabrinuti osim pape franje koji se tajanstveno smjeska,to njegovo smjeskanje ide na zivce bozanicu pa ovaj iz znatizelje priupita papu:Papa Franjo zasto se smjeskate,znate nije smijesno krscanski korijeni europe kao i sama europa i vatikan su suoceni s ozbiljnim prijetnjama islamista.....na to ce papa franjo:'boli me kita....ja brisem u argentinu,juznu ameriku a do tamo ovi mogu jedino plivajuci...pilsel oj sim idemo na pijacu kod gaucosa...nek se bozanic i ekipa preznojavaju jebo ih stepinac da ih jebo....tito je zakon'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by Kermit Mon 14 Dec - 16:24

Starhemberg wrote:
EmberSpirit wrote:testovi za biti zapadnjak jest mjesec dana ishrane na svinjetiniji(panceta, pršuti, kuleni, svinjsko meso za ručak i večeru) uz čašu pive/vina nakon svakoga obroka
A što s vegetarijancima i onima koji ne konzumiraju alkohol iz zdravstvenih ili nekioh drugih osobnih razloga?
Pa Đoda ne pije iz seksualnih razloga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by marcellus Mon 14 Dec - 16:26

ne bi pomoglo pa ovaj iz pariza i onaj prije godinu dvije isto iz pariza su pili kockali slušali muziku jeli prasetinu i kurvali se s muškima

_________________
Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by Guest Mon 14 Dec - 19:06

michaellcmacha wrote:horni aj me nemoj maltretirat, znaš ti vrlo dobro šta bih ja kad bih bio u mogućnosti.... meni je samo bio bedast tvoj osvrt gdje kažeš da to "više" nije moguće, što znači da je ostalo neizrečeno da je to trebalo učiniti dok je bilo moguće..... ;) zajebi tu prikrivenu korektnost....
Pa odgovroi na jednostavno pitanje, jel to toliko teško?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by Guest Mon 14 Dec - 19:07

EmberSpirit wrote:
Starhemberg wrote:
EmberSpirit wrote:testovi za biti zapadnjak jest mjesec dana ishrane na svinjetiniji(panceta, pršuti, kuleni, svinjsko meso za ručak i večeru) uz čašu pive/vina nakon svakoga obroka
A što s vegetarijancima i onima koji ne konzumiraju alkohol iz zdravstvenih ili nekioh drugih osobnih razloga?
ovo moje se odnosi na pripadnike religije mira
Kako bi to znao? Ne nose svi bradurine i hidžabe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by abraham Mon 14 Dec - 19:12

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3358625/Inside-Britain-s-Sharia-courts-EIGHTY-FIVE-Islamic-courts-dispensing-justice-UK-special-investigation-really-goes-doors-shock-core.html Jebi ga neka cita kome se da.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Švabe legalizirale šerijatsku policiju - Page 4 Empty Re: Švabe legalizirale šerijatsku policiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum