ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by vuksadinare Fri 19 Feb - 8:41

epikur37 wrote:Taman posla rusko cjepivo, sad kad smo konačno postali dio zapada da uletimo u sovjetsku orbitu.

Ne.


:)
Nema to veze sa zapadom...vec sa onih 22 milijarde eura...sto smo mi mislili da brisel nece traziti usluge nazad..ili da su 'zaboravili'...lijepo sam tu napisao jos kad smo taj novac dobili..da ga nismo dobili na 'lijepe oci'..i da ce se vidjet prvom prilikom cijena toga kad malo skrenemo sa puta

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by epikur37 Fri 19 Feb - 8:46

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Taman posla rusko cjepivo, sad kad smo konačno postali dio zapada da uletimo u sovjetsku orbitu.

Ne.


:)
Nema to veze sa zapadom...vec sa onih 22 milijarde eura...sto smo mi mislili da brisel nece traziti usluge nazad..ili da su 'zaboravili'...lijepo sam tu napisao jos kad smo taj novac dobili..da ga nismo dobili na 'lijepe oci'..i da ce se vidjet prvom prilikom cijena toga kad malo skrenemo sa puta


Pa, na stranu ironija, Kenwood Kenon je postupio strateški.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by vuksadinare Fri 19 Feb - 9:03

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Taman posla rusko cjepivo, sad kad smo konačno postali dio zapada da uletimo u sovjetsku orbitu.

Ne.


:)
Nema to veze sa zapadom ... već sa onih 22 milijarde eura ... sto smo mislili da brisel neće tražiti usluge nazad..ili da su 'zaboravili' ... lijepo sam tu napisao jos kad smo taj novac dobili .. da ga nismo dobili na 'lijepe oči' .. i da ce se vidjet prvom prilikom cijena toga kad malo skrenemo sa puta


Pa, na stranu ironija, Kenwood Kenon postupno je strateški.
Kurac strateski..postupio je zbog poluprazne blagajne...drugo....vidimo da slovaci i svedi ozbiljno razmisljaju nabaviti rusko cjepivo i otvoreno su ljuti na brisel..plenki ne smije ni zucnut protiv ursule i merkel..dug los drug....nedugo je plenki u jednoj izjavi u svezi krize sa cjepivom i brisela rekao vaznu rijec 'obvezali smo se'...sto si se obvezao?..nije rekao...a nije tesko pogodit sto..obvezao se za tu lovu da nece solirat i da ce ove slijedit i u dobru i u zlu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by Guest Fri 19 Feb - 9:11

Sora wrote:Hrvatska je u sfrj imala više samostalnosti 
Sto je uostalom bibilo i vidljivo 
Na prvi pogled 

Zagreb koji sad izgleda ko rusevina , ne samo od potresa , je bio moderan, uzuružurbano, kulturan i  živahan grad 
Sve veće umumjetnicke i kulkulturne institucije su tada u jugi nastale. 
A o tvornicama da ne govorim. 

Danas idem grgradom i držim sitne pare u džepu 
Nemres od prosjaka . Zao ti 
Na svakom koraku. 
Kopaju po smecu. 
Blizu stanujem pucke kuhinje. Tuga. 
ace mi djeluju zabrinuto o napeto. 

No na cesti proprodu veliki autauti, terenci.. I prozuje svojim putem. 
Dva zagreba postoje. Bogat i bijedan .

Daj ne jedi govna Alaha ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by Guest Fri 19 Feb - 9:15

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Taman posla rusko cjepivo, sad kad smo konačno postali dio zapada da uletimo u sovjetsku orbitu.

Ne.


:)
Nema to veze sa zapadom ... već sa onih 22 milijarde eura ... sto smo mislili da brisel neće tražiti usluge nazad..ili da su 'zaboravili' ... lijepo sam tu napisao jos kad smo taj novac dobili .. da ga nismo dobili na 'lijepe oči' .. i da ce se vidjet prvom prilikom cijena toga kad malo skrenemo sa puta


Pa, na stranu ironija, Kenwood Kenon postupno je strateški.
Kurac strateski..postupio je zbog poluprazne blagajne...drugo....vidimo da slovaci i svedi ozbiljno razmisljaju nabaviti rusko cjepivo i otvoreno su ljuti na brisel..plenki ne smije ni zucnut protiv ursule i merkel..dug los drug....nedugo je plenki u jednoj izjavi u svezi krize sa cjepivom i brisela rekao vaznu rijec 'obvezali smo se'...sto si se obvezao?..nije rekao...a nije tesko pogodit sto..obvezao se za tu lovu da nece solirat i da ce ove slijedit i u dobru i u zlu..


Lepo sam rekel u vezi te love ima tomu leto dan da nikad i nikaj nekomu za badava nije dano.

Ali kaj sad ... hadezejci su bili u lančanom orgazmu i niti čut.

Pratimo dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by vuksadinare Fri 19 Feb - 9:46

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
Nema to veze sa zapadom ... već sa onih 22 milijarde eura ... sto smo mislili da brisel neće tražiti usluge nazad..ili da su 'zaboravili' ... lijepo sam tu napisao jos kad smo taj novac dobili .. da ga nismo dobili na 'lijepe oči' .. i da ce se vidjet prvom prilikom cijena toga kad malo skrenemo sa puta


Pa, na stranu ironija, Kenwood Kenon postupno je strateški.
Kurac strateski..postupio je zbog polupraznih blagajna ... drugo .... vidimo da slovaci i sve ozbiljno razmisljaju nabaviti rusko cjepivo i otvoreno su ljuti na brisel..plenki ne smije se ni zucnut protiv ursule i merkel..dug los drug. ... nedugo je plenki u jednoj izjavi u svjetskim krizama sa cjepivom i brizlom rekao je vaznu riječ 'obvezali smo se' ... sto si se obvezao? .. nije rekao ... a nije tesko pogodio sto..obvezao se za tu lovu da nece solirat i da ce ove slijedit iu dobru iu zlu ..


Lepo sam rekel u vezi te love ima tomu leto dan da nikad i nikaj nekomu za badava nije dano.

Ali kaj sad ... hadezejci su bili u lančanom orgazmu i niti čut.

Pratimo dalje.
Nemas kaj pratit..ne smijemo vise solirat jer ide blokada na tu lovu..nadju oni uvijek razlog..nisu sretni ni sto namkinezi rade most i gundjali su nesto..ali eto zazmirili su jer se to desilo prije korone i zbog plenkija koji je imao tad nestabilnu vladu...ali ovaj put ne kao ni sljedece..jer sad imaju pravi adut-lovu koju su nam dali a mogu blokirat je kad zele..ak se ne bu slusalo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo - Page 3 Empty Re: Ursula viče na Hrvatsku jer želi rusko cjepivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum