ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by kaya Thu 11 Feb - 14:47

I ako jesi pijanduro vratiti ćeš se u petak , tj sutra u tu šaku jada europu. E onda bi te trebalo slikati na granici i objaviti " Vraćam se u šaku jada"
Nemam ništa protiv odlaska, i ja bi za vikend da ne traže test al ovakva pompozna sranja pijandure mi idu na kiki.
Pogotovo zato jer je otprilike već u hrvatskoj.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by Guest Thu 11 Feb - 14:59

mortal wrote:
omni wrote:Tko je ta? Sora? Dara? Mica Trofrtaljka?
to je vulgarno, polupismeno piskaralo kako kaže Milanović Zoran


bitno je da se srbo-bosanac milanović zna ulizivati svom primitivnom biračkom tijelu. ali za to mu ne treba puno pameti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by vuksadinare Thu 11 Feb - 15:02

kaya wrote:I ako jesi pijanduro vratit ćeš se u petak, tj sutra u tu šaku jada europu. E onda bi trebalo slikati na granici i objaviti "Vraćam se u šaku jada"
Nemam ništa protiv odlaska, i ja za vikend da ne traže test al ovakva pompozna sranja pijandure mi idu na kiki.
Pogotovo zato jer je otprilike već u hrvatskoj.
Znas koja joj je bila najveca provala....nesto ovako je napisala...kako su nju i njenog muza koji je srbin poceli izbjegavati dojucerasnji prijatelji samo zato sto joj muz nije htio ici u tudjmanovu gardu..a imao je razlog jer mu je brat bio na drugoj strani...pa bi trebao pucati u brata...te nesto u stilu da je ovima bila vaznija hrvatska od njihova druzenja..i da su im valjali njeni kolaci a zbog hrvatske i tudjmana vise ne... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by kaya Thu 11 Feb - 16:06

vuksadinare wrote:
kaya wrote:I ako jesi pijanduro vratit ćeš se u petak, tj sutra u tu šaku jada europu. E onda bi trebalo slikati na granici i objaviti "Vraćam se u šaku jada"
Nemam ništa protiv odlaska, i ja za vikend da ne traže test al ovakva pompozna sranja pijandure mi idu na kiki.
Pogotovo zato jer je otprilike već u hrvatskoj.
Znas koja joj je bila najveca provala....nesto ovako je napisala...kako su nju i njenog muza koji je srbin poceli izbjegavati dojucerasnji prijatelji samo zato sto joj muz nije htio ici u tudjmanovu gardu..a imao je razlog jer mu je brat bio na drugoj strani...pa bi trebao pucati u brata...te nesto u stilu da je ovima bila vaznija hrvatska od njihova druzenja..i da su im valjali njeni kolaci a zbog hrvatske i tudjmana vise ne... :)
Mah, trebali su valjda nakon što joj šogi roka po njima doći kod nje na kremšnite.
Smiješno. Frustrirana munjara. Al treba ju fotkati kada pređe granicu i objaviti " Eto mene opet u šaci jada". Ili ju uslikati kod doktora " Liječite me šako jada molim!" 
Pijano đubre
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by Eroo Thu 11 Feb - 16:09

Serbinho-3 wrote:https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3622323/evropa-je-saka-jada-otisla-sam-u-srbiju-vedrana-rudan-nikad-zesca-hrvatski-predsednik-neka-hrce-i-prespava-mandat

Ispravna odluka! :tu
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by veber Thu 11 Feb - 17:21

vuksadinare wrote:
kaya wrote:I ako jesi pijanduro vratit ćeš se u petak, tj sutra u tu šaku jada europu. E onda bi trebalo slikati na granici i objaviti "Vraćam se u šaku jada"
Nemam ništa protiv odlaska, i ja za vikend da ne traže test al ovakva pompozna sranja pijandure mi idu na kiki.
Pogotovo zato jer je otprilike već u hrvatskoj.
Znas koja joj je bila najveca provala....nesto ovako je napisala...kako su nju i njenog muza koji je srbin poceli izbjegavati dojucerasnji prijatelji samo zato sto joj muz nije htio ici u tudjmanovu gardu..a imao je razlog jer mu je brat bio na drugoj strani...pa bi trebao pucati u brata...te nesto u stilu da je ovima bila vaznija hrvatska od njihova druzenja..i da su im valjali njeni kolaci a zbog hrvatske i tudjmana vise ne... :)
ako te netko izbjegava, onda ti nije prijatelj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU! - Page 2 Empty Re: EVROPA JE ŠAKA JADA, OTIŠLA SAM U SRBIJU!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum