ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lude srbende na puškomet od zg

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Šandor Winnetou 24/12/2020, 18:02

marcellus wrote:
jastreb wrote:Gledaj,kad ja kazem da Srbi nisu porazeni u proslom ratu

nisu dovoljno, pa sad traže revanš
Pa zli( za srblje ) ameri ih spasili dok su bili na koljenima a oni ih pljuju kao najveće sotone. U svakom slučaju da smo tada riješili srpsko pitanje i u bosni danas bi bio mir u toj napaćenoj zemlji.

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Guest 24/12/2020, 19:32

tre wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:Gledaj,kad ja kazem da Srbi nisu porazeni u proslom ratu

nisu dovoljno, pa sad traže revanš
Pa zli( za srblje ) ameri ih spasili dok su bili na koljenima a oni ih pljuju kao najveće sotone. U svakom slučaju da smo tada riješili srpsko pitanje i u bosni danas bi bio mir u toj napaćenoj zemlji.
štase moglo ,,,,to svakako nije nikad bilo u moći malih naroda 

rigidna je stvarnost da je  srbijanski narod bastiljon paljenja rata u evropi  otkad je sa opanka pala balega na moravu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Ringo10 24/12/2020, 23:13

jastreb wrote:Gledaj,kad ja kazem da Srbi nisu porazeni u proslom ratu,onda mi se smijete,a evo sad strijepite od srpske zemlje tu nadomak dobrom komadu Hrvatske.
DA, boje se Srba ko crnog vraga ... seru od straha u gaće cim Srbi šušnu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Noor 24/12/2020, 23:41

Pirate wrote:
tre wrote:
tre wrote:
Pirate wrote:
Kako gdje, u HR i na Kosovu poraz, u Bosni pobjeda.
Poklon pobjeda da budemo precizniji. Jebo vas clinton i ameri koji su vam dupe spasili u zadnji tren.
U svakom slučaju tako su vam i kosovo poklonili pa su vam ga na kraju i uzeli. Ista stvar će biti i sa republikom genocidnom.
Ko o cemu Tre o poklon pobjedama, ne vuci me za jezik. :) 

Uzeli su Kosovo, mogu i RS sti se mene tice. Meni je naj bitnije da Srbi opstanu i da zive dostojne zivote, bez drzave smo vec jednom bili i opstali smo.
šta srbija nije država?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Noor 24/12/2020, 23:42

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Gledaj,kad ja kazem da Srbi nisu porazeni u proslom ratu,onda mi se smijete,a evo sad strijepite od srpske zemlje tu nadomak dobrom komadu Hrvatske.
DA, boje se Srba ko crnog vraga ... seru od straha u gaće cim Srbi šušnu
ti opet malo zajebavaš, a ?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Ringo10 24/12/2020, 23:47

Noor wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Gledaj,kad ja kazem da Srbi nisu porazeni u proslom ratu,onda mi se smijete,a evo sad strijepite od srpske zemlje tu nadomak dobrom komadu Hrvatske.
DA, boje se Srba ko crnog vraga ... seru od straha u gaće cim Srbi šušnu
ti opet malo zajebavaš, a ?
PA moram malo Hrvate zajebavat jebi ga

MAlo mi ide na živce ta opsesija Srbima

I šta ti ne spavaš
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by vuksadinare 25/12/2020, 06:58

Ulazite u moju domenu..nemojte..bozic je...obalo kad prodje bozic dobit ces odgovor ti i tetrijeb..adekvatan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

lude srbende na puškomet od zg - Page 2 Empty Re: lude srbende na puškomet od zg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum