ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Serbinho-3 21/12/2020, 10:35

https://www.telegraf.rs/sport/ostali-sportovi/3278779-enver-idrizi-skenderbeg-medvedja-nis-spomenik
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Istina laže 21/12/2020, 11:24

Serbinho-3 wrote:https://www.telegraf.rs/sport/ostali-sportovi/3278779-enver-idrizi-skenderbeg-medvedja-nis-spomenik
Albanac bi Srbinu dizao spomenik u Srbiji?  :O
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:25

enver idrizi odlican karatist..osvajac prvih medalja za hrvatsku...na svjetskim i europskim prvenstvima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:28

nastupao je za hrvatsku od osamostaljenja 1992 a ne od 1995 :)...inace malo poznato i dragovoljac domovinskog rata clan sportske satnije zng-a...1991 godine...jedan kraci period cini mi se 1992 bio i pripadnik specijalne poliicjske postrojbe lucke...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by vuksadinare 21/12/2020, 11:37

ako me sjecanje ne vara pobjedio je i chuck norrisa i glumio i nekoliko filmova kao statist u nasim filmovima ali i americkim b produkcije najvise borilackim...srbija ga tereti da je obucavao pripadnike ovk-a 1998 i 1999 na Kosovu sto on demantira...jer u tom periodu je nastupao na nizu svjetskih i europskih turnira i prvenstava...i provodio na pripremama u hrvatskoj...kako je pricao idrizi srbija ga je uzela na zub jer je pobjeđivao neke njihove karatiste u borbama za medalje...kao albanac i jos nastupao za hrvatsku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Pirate 21/12/2020, 12:04

Apsolutna podrska da se podigne spomenik ovom srpskom junaku.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by vuksadinare 21/12/2020, 12:17

inace zanimljivo...za bivse juge(ako izuzmemo djelomicno boks) u tim borilackim sportovima ponajvise je bilo albanaca pa i onih porijeklom roma...sa kosova,makedonije...ja mislim da je u boksu bar 50% bilo roma i albanaca a u karateu jos vise...sjecam s ekao klinac citajuci sportske i nastupe boksaca,karatista..narocito kad su klubovi u prvenstvu nastupali..ono svako drugo prezime npr.idrizi,keljmendi,ređepov itd itd...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Istina laže 21/12/2020, 14:35

vuksadinare wrote:inace zanimljivo...za bivse juge(ako izuzmemo djelomicno boks) u tim borilackim sportovima ponajvise je bilo albanaca pa i onih porijeklom roma...sa kosova,makedonije...ja mislim da je u boksu bar 50% bilo roma i albanaca a u karateu jos vise...sjecam s ekao klinac citajuci sportske i nastupe boksaca,karatista..narocito kad su klubovi u prvenstvu nastupali..ono svako drugo prezime npr.idrizi,keljmendi,ređepov itd itd...
Ivan Prebeglji, Mate Parlovlji, Marijan Benešiu...  :D
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Guest 22/12/2020, 09:07

Pirate wrote:Apsolutna podrska da se podigne spomenik ovom srpskom junaku.


Sad ste i njega posrbili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by vuksadinare 22/12/2020, 09:18

Istina laže wrote:
vuksadinare wrote:inace zanimljivo...za bivse juge(ako izuzmemo djelomicno boks) u tim borilackim sportovima ponajvise je bilo albanaca pa i onih porijeklom roma...sa kosova,makedonije...ja mislim da je u boksu bar 50% bilo roma i albanaca a u karateu jos vise...sjecam s ekao klinac citajuci sportske i nastupe boksaca,karatista..narocito kad su klubovi u prvenstvu nastupali..ono svako drugo prezime npr.idrizi,keljmendi,ređepov itd itd...
Ivan Prebeglji, Mate Parlovlji, Marijan Benešiu...  :D
nisi razmel..moz i almanah tetrijeb potvrditi....u to vrijeme narocito u klupskim natjecanjima u jugi je bilo brdo bokasaca i karatista albanaca i roma...ne kazem da su bili neki etra boksaci kao ovi pobrojani ali bilo ih je neobicno dosta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Ringo10 22/12/2020, 11:36

Niš albanski grad ...

Šiptari i njihova mitomanija .. i nebuloze o izumrlim Ilirima kao precima Šiptara

Za Skenderbega ne znam, ali imena njegove obitelji prilično srpski zvuče, znam da mu se mater zvala Voislava ili Voisava, to nema šanse da je šiptarsko ime
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Pirate 22/12/2020, 17:42

Majka mu je od Crnojevica, dok mu caca bio plemic na dvoru cara Dusana, a i sam Skenderbeg je bio u jako dobrim odnosima sa ostalim srpskim velikasima tako da ga u neku ruku i mi mozemo svojatati. Zato veliki + od mene za inicijativu.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada" Empty Re: Svetski prvak želi spomenike Skenderbega u Nišu i Medveđi: "Finansiraću ih u ova dva albanska grada"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum