ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danski izbornik-rasist

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Danski izbornik-rasist Empty Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 4:51

https://m.vecernji.hr/sport/danski-izbornik-bacio-ljagu-na-pobjedu-hrvatske-drsko-je-spominjao-i-balkan-1455318
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 4:52

Ha,ha prica lik o postenju a sjetimo sa namjestaljki skandinavskih reprezentacija u razlicitim sportovima..kad svakome bod dovoljno obvezno nerjeseno..mos se sto posto kladiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by Serbinho-3 Mon 21 Dec - 6:49

https://sport.sky.it/calcio/2017/06/21/accadde-oggi-europei-04-biscotto-italia-eliminata-22-giugno
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by Serbinho-3 Mon 21 Dec - 6:52

Biscotto zovu kada dve reprezentacije nameste rezultat bez

dogovaranja, jer znaju da sa istim obe prolaze a treca ispada.

Ovde je samo sa 2:2 ispadala Italija i to se bas desilo.

Naravno, posteni Skandinavci, pa ko bi drugi.




Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by pizzon Mon 21 Dec - 7:02

 na balkanskom jeziku :)
ovo sam prvi put cuo.
treba neko, od poznatih,
da mu poruci da je budala.
znam sta bi odgovorio.
da postoji izraz, pojam, skandinavski
jezici.
ali on je reko na balkanskom,
da je reko na yu jeziku, bilo bi
logicnije.
u balkanske jezike spadaju
grcki, albanski, bugarski,
turski, i...i....i....dabome
s/ h :)


Last edited by pizzon on Mon 21 Dec - 7:08; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:02

samo kad su u pitanju 'doktori,inzinjeri' malo povuku kocnicu nije se sa njima zajebavati...bum,pras,tres nikad ne znas :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:17

inace ti skandinavci bas ne vole gubiti...ako izgube tek onda vidis njihovu pravu cud..normalno u onim sportovima gdje su jaki..tamo gdje nisu boli ih kurac...inace danci su bili rukometni pikzibneri unatrag tridesetak godina i vise...tamo tek pocetkom devdesetih prvo švedska poceli su se dizati u rukometu...a napose zadnjih dvadesetak godina su u vrhu sto se tice rukometa...ok prije devdesetih upravo sa tog balkana su dolazile rukometne velesile ali opcenito vanskandinavskog prostora...rumunjska,bivsa juga,mađarska,ddr,sssr onomad su harali rukometnim svjetom..gdje su bili tad skandinavci,francuzi,spanjolci..doslovno zadnja liga...bili su za nabijanje gol razlike..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:22

ponasaju se tako kao da je rukomet poceo sa njima...sa skandinavcia je pocela era brzog rukometa..bacili su sve na brzinu...tek su im parirali francuzi(fizickom snagom) i mi(talentom) te nesto spanjolci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:28

...ali u jednom su u pravu...to je da skandinavci ulazu velike novce u razvoj rukometa i onda im pomrse racune ovakvi kao mi koji ulazu u rukomet niti 10% onog sto ulazu oni...i to ih najvise naljuti...zato i ovakve izjave ovog danca...oni su na organizacju oog prvenstva mislim danska kako sam citao ulozili oko 30 milijuna eura i ostali suhi bez medalje...no njihov problem je sto gledaju sve kroz prizmu novca..a novcem motiv i želju ne mozes kupiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by debotoijusto Mon 21 Dec - 7:29

sto je tu rasizam ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:30

debotoijusto wrote:sto je tu rasizam ?
...ak ne znas ti koji obicno seciras takve stvari onda ti ja ne bum objasnjaval...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by debotoijusto Mon 21 Dec - 7:36

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto je tu rasizam ?
...ak ne znas ti koji obicno seciras takve stvari onda ti ja ne bum objasnjaval...
ne znam a 2x procitao tekst da utvrdim gradivo , slusam...?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:40

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto je tu rasizam ?
...ak ne znas ti koji obicno seciras takve stvari onda ti ja ne bum objasnjaval...
ne znam a 2x procitao tekst da utvrdim gradivo , slusam...?
po tome sto je doslovno rekao da su nase rukometasice doslovno nitko i nista tamo neko pleme koje ne zasluzuju medalju neki tamo sa nekog balkana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by debotoijusto Mon 21 Dec - 7:54

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sto je tu rasizam ?
...ak ne znas ti koji obicno seciras takve stvari onda ti ja ne bum objasnjaval...
ne znam a 2x procitao tekst da utvrdim gradivo , slusam...?
po tome sto je doslovno rekao da su nase rukometasice doslovno nitko i nista tamo neko pleme koje ne zasluzuju medalju neki tamo sa nekog balkana

to moze biti nekulturni ispad a rasizam nikako
siris fake news rano jutri ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by jastreb Mon 21 Dec - 7:55

Hehe,ponovo postajemo tvrd orah za zapad. Ovih dana su na slican nacin vrijeđali kandidatkinju za miss Francuske,koja je hrvatsko-srpskih korijena.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 7:57

...mada meni ide zivce i pisanje nasih kao ono kvaliteta hm hm...ove djevojke imaju kvalitetu...to se sad vidjelo..pa nemos igrati rukomet pet minuta obro a onda ne...ili ga znas igrati ili ne...nego jednsotavno nije se mogla pronaci potrebita kemija da se sve to spoji...naravno bio je problem i trenorskog kadra..tj trenera koji to moze pronaci,ukomponirati...po nasem obicaju dovodili su se treneri ili 'treneri' koji su mislli da znaju voziti zrakoplov a samim time voditi i reprezentaciju..pa je upropastavali..jedina dva trenera koji su zadnej dvije godien poceli dizati zenski rukomet i rukometnu reprezentaciju tj i podravku vracati na stare staze zaboravljene slave su šoštarić i zlatko saracevic..par nasih igracica igra u ponajboljim europskim klubovima i ligama...tim surama je trebalo samo utuviti u glavu da vrijede i mogu i da ne dolaze samo na velika natjecanja po principu 'vazno je sudjelovati i odraditi pa hajmo kuci'..imamo mi i infrastrukturu ali medijski se to malo pratilo mislim na zenski rukomet tek nesto u zadnej vrijeme kad je podravka opet pocela postizati dobre rezultate u europi..nama jedino sto je falilo je kvalitetan strucni tim...i iskusan...rezultati su poceli se stidčljivo nazirati kad smo u zenski rukomet poclei ubacivati kvalitetne strucnjake...a ne davati u ruke trenerskim pikzibnerima jer smo podcjenjivali zenski timski sport
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 8:09

inace mogli smo i francuskinje proci..ali na toj utakmici ipak se vidjela određena doza ukocenosti mozda i strah od uspjeha plasmana u finale pa je zavrsilo kako je zavrsilo..trebalo je tu skolu proc jer su se djevojke prvi put nasle u takvoj poziciji...no kad smo je prosle vidjelo se kako su dankinje prosle...sada imaju to potrebito iskustvo,nisu po godinama starije..dakle imamo sve preduvjete da na iducim velikim natjecanjima zavrsimo u zavrsinici...i da konacno ono sto je jako vazno da imamo bar jedan,dva kluba koji opet ogu igrati vaznu ulou u europskim klupskim natjecanjima kao sto je to nekad bila podravka,lokomotiva klubovi koji se opet vracaju..vrlo vazno za nase ponajbolje igracice koji bi tu hvatale potrebito iskustvo i uigranost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by RayMabus Mon 21 Dec - 8:59

vuksadinare wrote:...ali u jednom su u pravu...to je da skandinavci ulazu velike novce u razvoj rukometa i onda im pomrse racune ovakvi kao mi koji ulazu u rukomet niti 10% onog sto ulazu oni...i to ih najvise naljuti...zato i ovakve izjave ovog danca...oni su na organizacju oog prvenstva mislim danska kako sam citao ulozili oko 30 milijuna eura i ostali suhi bez medalje...no njihov problem je sto gledaju sve kroz prizmu novca..a novcem motiv i želju ne mozes kupiti

Mogli su uložiti malo i u trenere. Basketball

RayMabus
RayMabus

Posts : 181951
2014-04-11


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by RayMabus Mon 21 Dec - 9:01

17 minuta nisu dali gol. U 20 minuta dali jedan gol na kraju u zadnjoj minuti ono.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/legendarno-krilo-ovo-nikad-nisam-vidio-a-sto-se-danskog-trenera-tice-sve-smijes-samo-jedno-ne-15038151

Trener od kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181951
2014-04-11


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 9:10

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...ali u jednom su u pravu...to je da skandinavci ulazu velike novce u razvoj rukometa i onda im pomrse racune ovakvi kao mi koji ulazu u rukomet niti 10% onog sto ulazu oni...i to ih najvise naljuti...zato i ovakve izjave ovog danca...oni su na organizacju oog prvenstva mislim danska kako sam citao ulozili oko 30 milijuna eura i ostali suhi bez medalje...no njihov problem je sto gledaju sve kroz prizmu novca..a novcem motiv i želju ne mozes kupiti

Mogli su uložiti malo i u trenere. Basketball

...da....no oni imaju svoju racunicu(i ne samo oni)...da im se ne sviđa da im mrse konce koji nemaju lovu ili nisu bogati...da mogu oni bi imali neko svoje prvenstvo bogatih..mada ta zelja vec neko vrijeme kruzi u medijskom svjetskom servisu i ne samo u rukometu...oni jednostavno najvecim djelom(cast iznimkama) razmisljau o sportu kao velikom biznisu...zasto su izmislili ligu prvaka u nogometu...zato jer dok je bio onaj kup sistem podosta puta su im mrsili konce u euro natjecanjima klubovi iz ne bas bogatih drzava...a time im izbili znacajne prihode iz ruku...zato imas i ligu prvaka u kosarci,rukometu,hokeju nema vise sistema na ispadanje...nesto slicno pokusavaju i sto se tice reprezentacija pa su izmislili kao probni štih trunir nacija u nogometu...jedino sto to ne mogu provesti na olimpijskim igrama inace bi...i ovaj tip na sp i ep...da postoji dvostruki krug igranja po grupnim fazama je da kroz taj nacin eliminiraju slabije repezentacije odnosno reprezentacije koje imaju kvalitet ali ih mogu nekim muljama zajebati da ne dođu u zavrsnu fazu...kad netko i uspije kao sad nasa zenska reprezentacija onda pogrdno zele omalovazavati nas uspjeh...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Danski izbornik-rasist Empty Re: Danski izbornik-rasist

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum