ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by IL Risorto 22/12/2020, 23:28

Čekaj malo,sad okrećeš pilu naopako,tak da ispada kako ja zapravo relativiziram fašizam.

Ne znam za Rodos,ali znam za logor na Rabu,te upravo radi toga sam Gnječu onako i odgovorio onako kako sam odgovorio,zbog čega si me ti prozvao za rasizam.
Samo sam rekao kako su Talijani relativno neokrznuti izašli iz svega toga,unatoč svim njihovim pizdarijama koje su počinili na ovim prostorima,a to se opet odnosi na gnječovu konstataciju oko Istre.

IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by veber 22/12/2020, 23:31

Legendovich wrote:
veber wrote:
סמאל wrote:Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Katolc10

Unatoč Maximusovom zapričavanju,relativno brzo sam završio ovu slikicu,a još su mi dvije otvorene.
lažeš kao robi, izmet i sl.

ovaj predložak postoji već godinama.
lako ga je naći na bilo kojem jpg/tif serveru

Feberu,slika na avataru .odlican balans svjetla sjene..podsjeca me na Rembrandta,no on je uglavnom pičke gole i naturu slikao..nekad i odjevene osobe..i to sve prije stotinaaa godina..ti danas pored jeftinog Pićnjaka,slikas macu..i josh jednu macu... No No No
ti si debil.
da pogledaš moju kolekciju slka impresionista vjerovatno bi zaključio da su se djeca igrala temperama.

imam neku grafiku. u biti tuš. dolje piše neki picasso.

da to hitim ili da čuvam?

malo je čudna geometrija. neki četverokuti, pa neki trokut pa linija skoro ko dijagonala.
lik od procjenitelja reko rani rad.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by Guest 22/12/2020, 23:32

crvenkasti wrote:
Legendovich wrote:
crvenkasti wrote:
Sora wrote:Potpisivanje Vatuksnskih ugovora je bio čin izdaje kojim se hrpa ovlasti, novaca i statusa s države prenjelo na crkvu. 
Tak da, Ahm.. 
Pa rszbolite se vjernici 
Samo to tražite

Da, ali zato je Vatikan jedan od prvih koji su priznali Hrvatsku.
Kad su drugi to vidjeli, onda su i oni. Ipak su oni u vezi s Bogom i anđelima.
Znači, najzaslužniji su što imamo Hrvatsku.

Svaki Hrvat bi trebao svake nedjelje na misi ostaviti bar 100 kuna.
Ti si sad Hrvat i možes slobodno Disati..sad da ćutiš..

Ti ne ideš na misu i ništa ne plaćaš. Kako možeš to gledati? Zar ti nije žao nas Hrvata?
Ne idem na misu,ali plaćam..stos..pogana drzava..Žao?..ma nema st obiti zao..vi ste jedno malo i kompaktno pleme,koje se drzi homogeno i jedni drugima svesrdno pomazu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by crvenkasti 22/12/2020, 23:47

Legendovich wrote:
crvenkasti wrote:
Legendovich wrote:
crvenkasti wrote:
Sora wrote:Potpisivanje Vatuksnskih ugovora je bio čin izdaje kojim se hrpa ovlasti, novaca i statusa s države prenjelo na crkvu. 
Tak da, Ahm.. 
Pa rszbolite se vjernici 
Samo to tražite

Da, ali zato je Vatikan jedan od prvih koji su priznali Hrvatsku.
Kad su drugi to vidjeli, onda su i oni. Ipak su oni u vezi s Bogom i anđelima.
Znači, najzaslužniji su što imamo Hrvatsku.

Svaki Hrvat bi trebao svake nedjelje na misi ostaviti bar 100 kuna.
Ti si sad Hrvat i možes slobodno Disati..sad da ćutiš..

Ti ne ideš na misu i ništa ne plaćaš. Kako možeš to gledati? Zar ti nije žao nas Hrvata?
Ne idem na misu,ali plaćam..stos..pogana drzava..Žao?..ma nema st obiti zao..vi ste jedno malo i kompaktno pleme,koje se drzi homogeno i jedni drugima svesrdno pomazu.. :cleanteeth

Sad nam se i rugaš?
Znam ja da je idiotski pomagati nekome zato što je Hrvat.
Znam to upravo zato što sam i ja Hrvat i vrlo dobro znam kakva sam svinja.

Ja idem na misu da susjedi ne bi pomislili da sam još uvijek Srbin.
I onda moram tamo i dati 100 kuna, ima puno ljudi, vidjet će neko da nisam dao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by Guest 22/12/2020, 23:51

סמאל wrote:Čekaj malo,sad okrećeš pilu naopako,tak da ispada kako ja zapravo relativiziram fašizam.

Ne znam za Rodos,ali znam za logor na Rabu,te upravo radi toga sam Gnječu onako i odgovorio onako kako sam odgovorio,zbog čega si me ti prozvao za rasizam.
Samo sam rekao kako su Talijani relativno neokrznuti izašli iz svega toga,unatoč svim njihovim pizdarijama koje su počinili na ovim prostorima,a to se opet odnosi na gnječovu konstataciju oko Istre.

Referirao sam se direktno na one rasisticke izjave i detaljno objasnio sve do sada.

Na kraju rata se kod talijana uz izuzetak Badoglia nije ni imalo kome suditi. A Badoglia nisu englezi dali jer je bio antikomunist. Sto se tice same vlade vecinom su se poubijali medju sobom prije kraja rata. Neke je poubijao Mussolini...neke partizani kao i Mussolinija. Tip je bio na celu 10 od 15 ministarstava valjda. A stvari su toliko bile centralizirane da je na svakoj zapovjedi doslovno bio njegov potpis. Islo se po zapovjednoj odgovornosti pa nisu ni talasali puno. Vjerojatno nije nikoga na zapadu ni bilo briga posto su zlocini bili u Jugi,Grckoj,Albaniji i Etiopiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by veber 23/12/2020, 00:04

Legendovich wrote:
crvenkasti wrote:
Legendovich wrote:
crvenkasti wrote:
Sora wrote:Potpisivanje Vatuksnskih ugovora je bio čin izdaje kojim se hrpa ovlasti, novaca i statusa s države prenjelo na crkvu. 
Tak da, Ahm.. 
Pa rszbolite se vjernici 
Samo to tražite

Da, ali zato je Vatikan jedan od prvih koji su priznali Hrvatsku.
Kad su drugi to vidjeli, onda su i oni. Ipak su oni u vezi s Bogom i anđelima.
Znači, najzaslužniji su što imamo Hrvatsku.

Svaki Hrvat bi trebao svake nedjelje na misi ostaviti bar 100 kuna.
Ti si sad Hrvat i možes slobodno Disati..sad da ćutiš..

Ti ne ideš na misu i ništa ne plaćaš. Kako možeš to gledati? Zar ti nije žao nas Hrvata?
Ne idem na misu,ali plaćam..stos..pogana drzava..Žao?..ma nema st obiti zao..vi ste jedno malo i kompaktno pleme,koje se drzi homogeno i jedni drugima svesrdno pomazu.. :cleanteeth
kaj srbalj i lažov iz tebja izbijaaja?
u njemačkoj nisi dužan plaćati kirchensteuer.
malo ispod imaš turkiše porez. ni to ne moraš plaćati.
ali onda nemreš arlaukat da ti je alah prikliještio prst.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by Guest 23/12/2020, 00:56

Gnječ wrote:
סמאל wrote:
veber wrote:sve vas treba pobit.
deplasirano je polemizirat s neki tko smatra ležeći da onaj koji čuva, hrani i pazi ovce-ima previše.
jer eto ti ležiš, onaj radi u prosjeku ti pola radio, on pola ležao.

jednostavno, sve vas pobit.

a kuća je bila u mramoru, samo kaj vi stočari niste znali da mramor ima dušu.

još jednom sve vas pobit.
Upravu si.Sve vas treba pobit.
Jer ako ćemo se vodit tvojom logikom,onda je 1945 god. trebalo sve pobit,tko god nije bio uz antifašizam.
Da je Tito bio temeljitiji,a ne kao što je abolirao ustaške,domobranske i četničke zločince,te protjerao švapske i talijanske uljeze,već da se vodio tvojom logikom,Jugoslavija bi još i danas postojala.

pusti ti "talijanske uljeze" kako ih vi rvat'ne zovete jer to nisu nikada bili uljezi nego talijani koji su živjeli u Republici Italiji sve dok Tito i hrpa slavenskih debila nije okupirala dio talijanskog teritorija i anektirala ga sebi. tako da ne spominji talijane, Istru u tom tvom kontestu stvari. vi bi morali Istru vratiti Italiji ...

Istro-mletački razbojniče ... još divljaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by veber 23/12/2020, 00:58

Sovak wrote:
Gnječ wrote:
סמאל wrote:
veber wrote:sve vas treba pobit.
deplasirano je polemizirat s neki tko smatra ležeći da onaj koji čuva, hrani i pazi ovce-ima previše.
jer eto ti ležiš, onaj radi u prosjeku ti pola radio, on pola ležao.

jednostavno, sve vas pobit.

a kuća je bila u mramoru, samo kaj vi stočari niste znali da mramor ima dušu.

još jednom sve vas pobit.
Upravu si.Sve vas treba pobit.
Jer ako ćemo se vodit tvojom logikom,onda je 1945 god. trebalo sve pobit,tko god nije bio uz antifašizam.
Da je Tito bio temeljitiji,a ne kao što je abolirao ustaške,domobranske i četničke zločince,te protjerao švapske i talijanske uljeze,već da se vodio tvojom logikom,Jugoslavija bi još i danas postojala.

pusti ti "talijanske uljeze" kako ih vi rvat'ne zovete jer to nisu nikada bili uljezi nego talijani koji su živjeli u Republici Italiji sve dok Tito i hrpa slavenskih debila nije okupirala dio talijanskog teritorija i anektirala ga sebi. tako da ne spominji talijane, Istru u tom tvom kontestu stvari. vi bi morali Istru vratiti Italiji ...

Istro-mletački razbojniče ... još divljaš?
ne pakiraj esku.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by Šandor Winnetou 23/12/2020, 01:08

crvenkasti wrote:
Znam to upravo zato što sam i ja Hrvat i vrlo dobro znam kakva sam svinja.

Dakle da si srbin ne bi bio ni svjestan da si svinja, samo glokne i crvljikasti je na ražnju dok si rekao četnik.

_________________
Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje - Page 8 Empty Re: Zbog skandalozne objave osnivača portala Index.hr, MUP najavio kriminalističko istraživanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum