ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Empty Re: Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Post by Guest 10/12/2015, 13:00

EmberSpirit wrote:
epikur37 wrote:


Ja sam ateist 
gg

i ja sam ateist, ali moja djeca neće ići na kršćanski vjeronauk
nego u muslimansku medrasu

jer ja ipak želim da oni budu pravilno odgojeni i prilagođeni moralu zajednice u kojoj žive
ateizam je isprazan i mojoj djeci nema što za ponuditi kao npr. vrijednosti kojima će ih naučiti islam

Guest
Guest


Back to top Go down

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Empty Re: Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Post by jack_reacher 10/12/2015, 13:00

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Monty-python-gral-1445249981
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Empty Re: Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Post by Guest 10/12/2015, 13:03

deda wrote:
EmberSpirit wrote:
epikur37 wrote:


Ja sam ateist 
gg

i ja sam ateist, ali moja djeca neće ići na kršćanski vjeronauk
nego u muslimansku medrasu

jer ja ipak želim da oni budu pravilno odgojeni i prilagođeni moralu zajednice u kojoj žive
ateizam je isprazan i mojoj djeci nema što za ponuditi kao npr. vrijednosti kojima će ih naučiti islam

to je ipak jedna životna škola koju im ne može dati znanost, logika, ili racionalnost
zato treba biti otvoren prema vjerskom nauku islama, jer nas on može naučiti vrijednostima na koje znanost nema odgovor

ljudi koji su nesigurni ili nezreli nisu otvoreni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Empty Re: Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Post by darth_vader 10/12/2015, 13:12

deda wrote:
jasambrend wrote:
EmberSpirit wrote:
deda wrote:ako će išta promjenit ovaj svijet onda je to molitva

sklopiš ruke pomoliš se i odmah prestaje glad, bolesti, siromaštvo

molitva je univerzalni alat, da više ljudi moli svi bi problemi svijeta bili rješeni, pa i globalno zatopljenje
molitva je eventualno dobra za pojedinca, naravno ako molitvom intezivno odašilješ pozitivne misli usmjerene prema sebi.. djeluje kao autosugestija , placeboo itd.. na nekoj kvantnoj razini

a to da ćeš molitvom spasiti svijet malo vjerojatno, jer se energija moltive rasprši na puno osoba


Eto pa sam si dao odgovor zašto je dobra...naravno da nitko ne očekuje spašavanje svijeta, niti je to iti jednom čovjeku moguće, ali molitvom on može puno toga kod sebe promjeniti pa samim time doprinosi rastu zajednice oko sebe...molitva prije svega smiruje, osvješćuje i jača čula za prijem pozitivnih vibracija...bez obzira na kut gledanja na istu ona nikada i nikako nije štetna...korisna je i u slučaju da se smatra samo običnom autosugestijom, a vjernici znaju da je ona nešto puno više...naravno to vrijedi u slučajevima samo kada je iskrena...onda se znaju dogoditi u životu i nevjerojatni pozitivni obrati i otvara se jedan puno ljepši svijet...naravno da to sad ovako zvuči kao neka budalaština, ali učinkovita je za svakog tko istinski želi dobro sebi i bližnjem...

Kaže Hitler da su se njegovi SSovci, smeđekošuljaši koji nisu vjerovali u Boga nego u sebe i svoj narod strastvenije i bolje borili nego vjernici iz wermachta, koje bi primio očaj i strah pa su boga molili da ih izbavi.


Lik je ipak bio promašen slučaj...na kraju se mrtvi broje...nije im se baš isplatila grčevita borba...Staljngrad najbolji primjer...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan - Page 4 Empty Re: Sve više mladih ide na misu, a 45% moli svaki dan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum