ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by melkior Sat 7 Nov - 18:42

RayMabus wrote:Čestitke vojno industrijskom kompleksu koji je izvadio korona virus iz laboratorija i ubacio ga u Kinu da sjepe globalnu ekonomiju i rezultate Trumpa pošto ovaj nije ratova pa ispada da vojska nema svrhu i svima bi došli otkazi itd.

Idemo dalje. Joe je bio potpredsjednik kad je izvršen puč na Erdogana i sad skidamo Bakirovog šefa.
Trump je u osnovi vodio dobru politiku, njegov najveći problem i mana je njegov karakter. U suštini, nitko ga ne voli niti želi biti u njegovoj blizini, niti poslovati s njim.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by RayMabus Sat 7 Nov - 18:42

Ne bitno više. Sad ide skidanje Erdogana. To mi je bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181983
2014-04-11


Back to top Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by Guest Sat 7 Nov - 18:43

RayMabus wrote:Ne bitno više. Sad ide skidanje Erdogana. To mi je bitno.
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by Guest Sun 8 Nov - 0:52

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:Krađa je definitivno bila


ali krađa je isto legitimna

problem je Trumpike što se na nju nije pripremio i na tom nivou dobio stavr

Čak nije isključenod a stavr pejebe preko sudova


ali svejedno, jebali su ga jer nije bio dovoljno jak i to je to


A. U. Pičku. Materinu.

Dobro sad ti isto ... ono ... baš "sitničav".

 Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by Guest Sun 8 Nov - 1:04

Glede teme - izbore je dobila močvara.

Da mi je netko rekel prije tridesetak godina da će Rusija biti "svjetlo slobode" gledal bi ga ... onak malo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima! - Page 3 Empty Re: Trump: Ubjedljivo sam pobjedio na izborima!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum