ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Page 13 of 19 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by epikur37 5/11/2020, 12:45

mobiu$ wrote:Kradu mu i Pennsylvaniu i Georgiu.

Izvjesno,

Ali kao što rekoh

ako to nije mogao predvidjeti i osigurati se od toga

ona je kesa i glupan

A ne mislim tako.

Pustimo još malo....

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 12:47

80% ovdasnjih 'hr' medija opako opanjkavaju trumpiku i naslađuju mu se...brdo analiticara isto tako pa cak i onih koji drze lojtru plenkiju i hdz-u...a i doabr dio politicara ne skriva odusljevenje ako ce trumpika popusiti...nece biti dobro...veliko oko u buzinu sve revnosno biljezi...ako bidni pobjedi mogu pokucati na vrata srece..ali ako trumpika dobije..ajme..ima da kupimo deset f-16 eskadrila bez na rate...i po cijeni 50% skupljoj od ove sada lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 12:48

prckov wrote:
mobiu$ wrote:Ma ljudi, badava računate.

Ja sam siguran da je rezultat za Bidena, kao što sam siguran da je dr. Tuđman bio izabran na izborima za Predsjednika RH 1992. u prvom krugu.

To je gotovo i ukradeno, prošlo svršeno vrijeme.

nije jos
izgleda tako ali utakmica traje
da ne govorim povlacenje po sudovima

Ma da sam ja Trump, još jučer, kad je obustavljeno brojanje ili kad je Vrhovni sud Pennsylvanie odlučio da se pribrojava sve, ma kad god i kako da je stiglo, pojavio bih se pred SCOTUSOM i zatražio pojašnjenje koji glasovi mogu biti važeći (samo oni za koje se može dokazati da su uloženi na vrijeme), da se dozvole promatrači u Pennsylvaniji (da da, zabranjeni promatrači, ali ne i listići preko pošte nakon isteka roka glasovanja) i uputu da se obustavi smjesta brojanje i da se krene u recount samo onih glasova koji su uloženi na vrijeme.

Ako bi SCOTUS dao takvu presudu, kladim se da bi Trump odnio sve, a onda bi bio nula od Predsjednika da ne stavi najvećeg jastreba na čelo FBI-a i pokrenuo istragu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 12:51

crvenkasti wrote:Prerano smo se počeli veselit.
Brojanje glasova još uopće nije gotovo.

Gledao sam ovdje.
https://www.foxnews.com/elections/2020/general-results

Ako klikneš npr. CO, NM, NV ili AZ koji su plavi, vidiš da je većina countija bijelo, neprebrojani. A trenutno u njima Trump vodi.

Znači, i CO, NV, NM i AZ su Trumpovi.

To su okruzi s malim brojem glasova, ne mogu izmijeniti rezultat.

Jučer je iz jednog okruga u Michiganu došlo 23.900+ glasova za Bidena, i 0 za Trumpa, i preokrenulo utrku, a Michigan je tada bio ključan.

Ali kad su se tamo ušančili, sad kradu i Pennsylvaniu i Georgiu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by pizzon 5/11/2020, 12:52

ptt glasove treba uvesti u red
prijem ptt glasova ograniciti
na trenutak gasenja izbornih mesta
u prvoj vremenskoj zoni za teritoriju
cele amerike. znaci 3.11.u 24 h u prvoj zoni za celu usa.
plus, provera da li je glas uredan,
da nije iskorisceno pravo
na bilo kom birackom mestu
na teritoriji amerike.
ako je tako, ok.
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by pizzon 5/11/2020, 12:56

normalno da sam za trampa !
ali nije tragedija ni baiden.
plus i minus imaju oba kandidata
kada je rec o srbiji.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 12:58

Ali na glasu je da dokaže da je uložen na vrijeme, a ne obratno.

Glasovi na biračkim mjestima koji su radili do zatvaranja su OK.

Glasovi za koje se može na samim listićima utvrditi da su nepobitno poslani poštom u roku su OK.

Sve ostalo ne može biti OK.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by michaellcmacha 5/11/2020, 12:58

glupo je od njega ako će napraviti sličnu grešku kao i hilarica prije 4 godine kad je priznala poraz u izbornoj noći, tako i on ne smije pogriješiti priznati poraz i iskoristiti sve pravne lijekove koji mu mogu pomoći da dokaže nepravlnosti u režiji demokrata, i na kraju ako ga protuzakonito sabotiraju uvijek se može pouzdati u svoje birače da i oni organiziraju prosvjede takve snage i intenziteta koje vrhovni sud neće moći ignorirati... naravno njegov bi tim to trebao vrlo brzo, još jučer početi provoditi u djelo....


Last edited by michaellcmacha on 5/11/2020, 13:01; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by prckov 5/11/2020, 12:59

mobiu$ wrote:
prckov wrote:
mobiu$ wrote:Ma ljudi, badava računate.

Ja sam siguran da je rezultat za Bidena, kao što sam siguran da je dr. Tuđman bio izabran na izborima za Predsjednika RH 1992. u prvom krugu.

To je gotovo i ukradeno, prošlo svršeno vrijeme.

nije jos
izgleda tako ali utakmica traje
da ne govorim povlacenje po sudovima

Ma da sam ja Trump, još jučer, kad je obustavljeno brojanje ili kad je Vrhovni sud Pennsylvanie odlučio da se pribrojava sve, ma kad god i kako da je stiglo, pojavio bih se pred SCOTUSOM i zatražio pojašnjenje koji glasovi mogu biti važeći (samo oni za koje se može dokazati da su uloženi na vrijeme), da se dozvole promatrači u Pennsylvaniji (da da, zabranjeni promatrači, ali ne i listići preko pošte nakon isteka roka glasovanja) i uputu da se obustavi smjesta brojanje i da se krene u recount samo onih glasova koji su uloženi na vrijeme.

Michigan election law 168.764A step 6
requires ballots to be received by the election clerk before the close of the polls on election day (8 PM in Michigan)
ako su mijenjali ovaj zakon u vrijeme izbora onda tramp ima osnovu za sud
mada ovo izgleda pise i na ulazu na glasacko mjesto
tramp je kad su oni obustavili brajanje zatrazio prekid izbora
ovi su nako 3-4 sata opet nastavili po noci
ima tu materijala za sud puno

Ako bi SCOTUS dao takvu presudu, kladim se da bi Trump odnio sve, a onda bi bio nula od Predsjednika da ne stavi najvećeg jastreba na čelo FBI-a i pokrenuo istragu.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by RayMabus 5/11/2020, 12:59

Ovo još nije gotovo. Nije kraj dok sudac ne odsvira kraj. 

Tko god pobjedi = građanski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 13:00

pizzon wrote:normalno da sam za trampa !
ali nije tragedija ni baiden.
plus i minus imaju oba kandidata
kada je rec o srbiji.

Daj mi molim te reci kako je to Biden plus za Srbiju.

Ili za RS, kad smo već kod toga.

Već vas je jednom utopio u čaši vode, to je ekipa Bill, Hillary, Albright, itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by michaellcmacha 5/11/2020, 13:00

pizzon wrote:normalno da sam za trampa !
ali nije tragedija ni baiden.
plus i minus imaju oba kandidata
kada je rec o srbiji.
ma koga briga za vas, ni vas same nije pretjerano briga, a kamoli da se oni sa vama bakću...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 13:00

michaellcmacha wrote:glupo je od njega ako će napraviti sličnu grešku kao i hilarica prije 4 godine kad je priznala poraz u izbornoj noći, tako i on ne smije priznati poraz i iskoristiti sve pravne lijekove koji mu mogu pomoći da dokaže nepravlnosti u režiji demokrata, i na kraju ako ga protuzakonito sabotiraju uvijek se može pouzdati u svoje birače da i oni organiziraju prosvjede takve snage i intenziteta koje vrhovni sud neće moći ignorirati... naravno njegov bi tim to trebao vrlo brzo, još jučer početi provoditi u djelo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Guest 5/11/2020, 13:01

Eto, i ja nešto lajkao mihi. Ide dok ide jebiga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by prckov 5/11/2020, 13:03

Preko 130 000 glasova za redom za bidena i ni jedan jedini za trampa




_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 13:04

mobiu$ wrote:
pizzon wrote:normalno da sam za trampa !
ali nije tragedija ni baiden.
plus i minus imaju oba kandidata
kada je rec o srbiji.

Daj mi molim te reci kako je to Biden plus za Srbiju.

Ili za RS, kad smo već kod toga.

Već vas je jednom utopio u čaši vode, to je ekipa Bill, Hillary, Albright, itd.
pa lik je najavio da ce izmjeniti sporazum koji je pod trumpom podpisan...nece ga ukinuti ali neke stvari ce promjneiti jer smatra da taj sporazum vecinom ide na stetu kosova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by AlfaOmega 5/11/2020, 13:05

Namištanje. Neka, što bude očitije, to su veće šanse za pizdarije B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by AlfaOmega 5/11/2020, 13:06

vuksadinare wrote:
mobiu$ wrote:
pizzon wrote:normalno da sam za trampa !
ali nije tragedija ni baiden.
plus i minus imaju oba kandidata
kada je rec o srbiji.

Daj mi molim te reci kako je to Biden plus za Srbiju.

Ili za RS, kad smo već kod toga.

Već vas je jednom utopio u čaši vode, to je ekipa Bill, Hillary, Albright, itd.
pa lik je najavio da ce izmjeniti sporazum koji je pod trumpom podpisan...nece ga ukinuti ali neke stvari ce promjneiti jer smatra da taj sporazum vecinom ide na stetu kosova
To je svakako odlika Amera. Nešt potpišu pa onda unilateralno minjaju  :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by prckov 5/11/2020, 13:06







_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by AlfaOmega 5/11/2020, 13:07

Ali ni ni to za zlo. Ak mumija odluči minjati postojeće sporazume na Balkanu, eto Rusima prilike da se aktivnije angažiraju.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by michaellcmacha 5/11/2020, 13:08

ja sam bio jasan i nedvosmislen po pitanju podrške trumpu... od njega ukoliko uspije izboriti drugi mandat, to je onaj kad si američki predsjednik može i treba dozvoliti da zajaše na val legitimiteta tog drugog mandata i u ovim jebenim vremenima da raščisti prvo sve jebene anomalije kod svoje kuće a onda da pripremi teren svom nasljedniku koji bi trebao pooduzeti mjere i radnje s kojima bi Kina bila resetirana na tvorničke postavke (mamu im jebem kosooku), najbolje na vrijeme kad su gradili kineski zid... ako bi za to trebalo kinu uzorati i poravnati (poplanirati) samo daj, nek ne šparaju tekućeg i svakog drugog čelika....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

USA u iščekivanju postizbornih nereda... - Page 13 Empty Re: USA u iščekivanju postizbornih nereda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 19 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum