ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Eroo 4/11/2020, 16:48

MILANOVIĆ O SVEMU:

‘Ako ti tata nije liječnik, možeš se ubiti! Pravosuđe? Teli mi se krava, krsna mi je slava‘


:^0

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Eroo 4/11/2020, 17:00

Saće šiting, samo da podoji... :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by dijagram 4/11/2020, 19:35

Nije to zoka, to je koka.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by sitting_bull 4/11/2020, 21:02

udba efendija po naputcima anemičnog šarlatana pokušava pozornost skrenuti na predsjednika republike hrvatske gospodina zorana milanovića.

naravno, jer se anemični zgubidan više ne usuđuje javno sam udariti na predsjednika republike budući da svaku njegovu prozirnu laž iz ureda predsjednika jasno i argumentirano prokažu.

vura ide tika taka, a anemičaru šupak ekserima otkida glave jer njegov osobni strah sa svakim danom sve više raste.
opravdano.
prošlo je vrijeme kad si mogao muljati bez da te netko ne pozove na red, a treba i nositi pancirku ispod obleke.

tika taka tika taka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by melkior 4/11/2020, 21:23

Eroo wrote:MILANOVIĆ O SVEMU:

‘Ako ti tata nije liječnik, možeš se ubiti! Pravosuđe? Teli mi se krava, krsna mi je slava‘


:^0
Mogu i ja: kiša sipi, pimpek kipi.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Eroo 4/11/2020, 21:38

sitting_bull wrote:udba efendija po naputcima anemičnog šarlatana pokušava pozornost skrenuti na predsjednika republike hrvatske gospodina zorana milanovića.

mr Koki. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by sitting_bull 4/11/2020, 21:53

anemičarevi jazavci udbaške provenijencije pokušavaju opravdati anemičnog zgubidana.

istovremeno taj isti anemični šalabajzer mudruje kako da se spasi odlaska u vukovar, jer ipak je njemu njegova guzica najvažnija, lupeta o pandemiji koju je već jednom kao pobijedio, a onda je kao pobijedio samo u prvom poluvremenu, pa moli donacije građana da mu pomognu sanirati financijske nebuloze koje već petu godinu anemičar i jazavci iz ministarstava rade i, gle čuda!, zaziva nekakvo jedinstvo u kojem bi onda svi postali odgovorni, a on bi se izmaknuo!

anemični zgubidan žestoko je potcijenio birače, a jako precijenio sebe.

vura ide tika taka tika taka, a anemični zbgubidan nikako da riješi hamletovsku dilemu: to be, or not to be?

tika taka tika taka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Eroo 4/11/2020, 23:42

sitting_bull wrote:anemičarevi jazavci udbaške provenijencije pokušavaju opravdati anemičnog zgubidana.

istovremeno taj isti anemični šalabajzer mudruje kako da se spasi odlaska u vukovar, jer ipak je njemu njegova guzica najvažnija, lupeta o pandemiji koju je već jednom kao pobijedio, a onda je kao pobijedio samo u prvom poluvremenu, pa moli donacije građana da mu pomognu sanirati financijske nebuloze koje već petu godinu anemičar i jazavci iz ministarstava rade i, gle čuda!, zaziva nekakvo jedinstvo u kojem bi onda svi postali odgovorni, a on bi se izmaknuo!

anemični zgubidan žestoko je potcijenio birače, a jako precijenio sebe.

vura ide tika taka tika taka, a anemični zbgubidan nikako da riješi hamletovsku dilemu: to be, or not to be?

tika taka tika taka...
Pomeo je svama i ja razumijem vašu frustraciju.
Dobro, nećeš preći u HDZ, pa zašto ne prijeđeš u DP, tamo bi imao više nade na uspjeh. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by sitting_bull 5/11/2020, 00:29

anemičar s pelenama i pancirkom ispod obleke je nekog pomeo?

17,6% je pometanje?

82,4% su kontra anemičnog.

ku'iš?

tika taka tika taka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Eroo 5/11/2020, 08:33

sitting_bull wrote:anemičar s pelenama i pancirkom ispod obleke je nekog pomeo?

17,6% je pometanje?

82,4% su kontra anemičnog.

ku'iš?

tika taka tika taka...
Tih 82.4% su valjda za vas. Ma kakvi, više,  99,8%.
Titin okot i ne može drugačije razmišljat. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by dzango 5/11/2020, 09:24

Čestitam Ero i na Slavi i na kravi.

_________________
MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by vuksadinare 5/11/2020, 09:30

poceo mi plenki bacat malo na sulju..sve duze su mu medijske presice i sve cesce...gdje kao i suljo sebe uvijek stavi na prvo mjesto...te ono...kao i suljo...pobijedio sam ali... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by immortal 5/11/2020, 09:33

Milanović dosta puta u zadnje vrijeme pogodi u sridu ali me već pomalo iritira kad za druge izjavljuje o političkom neiskustvu, nedovoljnom obrazovanju i stizanjem na ključna mjesta na po njemu nelegitiman način
Tako gledajući niti on ne bi trebao biti gdje je
niti su mnogi ljudi kroz povijest smjeli ostaviti povijesni značaj, a jesu
Kao prvo Milanovićev (sdp-ov) Tito je bio bravar, a gdje možemo naći kritiku upućenu njemu
Kroz Bibliju ne dolazimo do informacije kako je netko Isusu uručio diplomu, a nitko ga još nadmašio nije
Takav stav kod mnogih ljudi predstavlja ograničenost, a samim stavom nastoje ograničiti i spriječiti druge koji posjeduju veće sposobnosti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by vuksadinare 5/11/2020, 09:36

vuksadinare wrote:poceo mi plenki bacat malo na sulju..sve duze su mu medijske presice i sve cesce...gdje kao i suljo sebe uvijek stavi na prvo mjesto...te ono...kao i suljo...pobijedio sam ali... :)
...covjek pere sebe od svega...hdz rijetko spomene...sto je zanimljivo...pa neutralan gledatelj bi mogao stjeci dojam da ih zrtvuje u ime sebe osobno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by vuksadinare 5/11/2020, 09:40

zoki ko zoki..bubne pa ako prođe...u biti jaci je psiholog od plenkija..zna na sto se vecina naroda rajca...a rajca s eda iskreno voli politicara koji je ono ajmo reci vasarskog tipa...zanimljiviji od nekog ustogljenog,profinjenog kojem bas se i ne voli vjerovati jer odbija od sebe... sa izlizanim frazama štreberskog tipa pomalo neduhovitog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by sitting_bull 5/11/2020, 12:24

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:anemičar s pelenama i pancirkom ispod obleke je nekog pomeo?

17,6% je pometanje?

82,4% su kontra anemičnog.

ku'iš?

tika taka tika taka...
Tih 82.4% su valjda za vas. Ma kakvi, više,  99,8%.
Titin okot i ne može drugačije razmišljat. :D:
po tvojoj logici, udba efendijo, anemični je blefer pobijedio kao nekad enver hoxha u albaniji sa najmanje 120% glasova.

što se epiteta na osobnoj razini tiče, mene barem mater nije pobacila kao tebe, udba efendijo, ali si igrom slučaja i greškom prirode preživo pa sad utjehu tražiš u svakom kome tvoje  naučene udbaške vještine kotiste. Sasvim je logično što ti imponira anemični kardeljev  gojenac: za lika bez obiteljskog, nacionalnog i državnog identiteta anemični je gojenac kao božanstvo, ili neki anemični hodajući totem kojem se možeš klanjati.

tika taka tika taka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘  :D Empty Re: MILANOVIĆ : ‘Teli mi se krava, krsna mi je slava‘ :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum