ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo mitropolit Amfilohije

Page 11 of 32 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next

Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 30/10/2020, 23:41

Usput ... nakon srceparajućeg oproštaja Novaka od Amfilohija .... vi "Hrvati" koji navijate za tog idiota, jeste li sad shvatili koje je govno taj debil Novak Đoković?

Ili bute se i dalje pravili blesavi glede "vrijednosti" koje on dijeli s četništvom i kak je on dobar dečko?

Koje budale ... ma pivo i kokice.

Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Meatke 31/10/2020, 00:09

marcellus wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...

nije ekološki

da ... četnik je biorazgradiv ... ali vreća nije ... :W
Meatke
Meatke

Posts : 349
2015-08-16


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by T. 31/10/2020, 00:21

abraham wrote:Potpuno nevazan stvor i za Hrvate i za DNRH. Inache vas ne razumijem. Naime kolege iz srbije i srbi vas bombarduju sa temama iz srbije i vi se pecate kao ludi. Ne raspravljate shto se zbiva u Moldaviji ili Turkmenistanu ali raspravljate o srbiji. Boli me kurac za njih i sto im se dogadja i kako im je. Niti chitam niti sudjelujem u tim sovinistichkim fazonima. Pecate se tu ko somina. Tststststs Kila  mozga?????
👍...
Dabogda svi uvatili covid19...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Ringo10 31/10/2020, 00:26

Glupira se Djokovic...

On ko da je neki pop a ne tenisac I sportista

Jebo ga Amfilohije ....i sta sad on glumi pravoslavnog fundamentalistu ...kreten

Nije on izgubio radi Amfilohija nego ga je frajer nalupao i to je to ...
Eto sad ga pogodilo sto je Amfilohije krepucno ...hajde bjezi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 31/10/2020, 01:01

Meatke wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...

nije ekološki

da ... četnik je biorazgradiv ... ali vreća nije ... :W

Bumo neku biorazgradivu našli.

Samo ... problem su morske struje.

Sve kaj se hiti u CG u more struja nosi nama.

A da mi se to govno četnički nasuka na Korčulu ili Mljet ... ono ... pa treba to očisti jebate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by omni 31/10/2020, 02:26

Jedna za popa.

omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:18

Sovak wrote:Usput ... nakon srceparajućeg oproštaja Novaka od Amfilohija .... vi "Hrvati" koji navijate za tog idiota, jeste li sad shvatili koje je govno taj debil Novak Đoković?

Ili bute se i dalje pravili blesavi glede "vrijednosti" koje on dijeli s četništvom i kak je on dobar dečko?

Koje budale ... ma pivo i kokice.
Nista nisu shvatili...za bankrotiranog idiota zeca se ne cudim..on bi bil veci cigan i od cigana bajre ak je pinka u pitanju..najjaci su mi oni sport je sport...a politika politika...dakle jbg ti ves mu bit trener ili sto li vec makar kokardu nabio na glavu i nost u ustima drzao..a on ti prodao foru da se salio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 31/10/2020, 05:39

Brat Brale wrote:
kaya wrote:
Brat Brale wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Svet je po tome jer je bio arkanu zdesna i što je odlikovao slobu i šešelja i sanjao o svim srpskim zemljama u kojima je i hrvatska.
Eto po tome.
Nebitno, jedan leš koji je puno huškao, velik jezik mali čovjek.
Pravi srpski svetac.Taman po meri.
I zato mi ga je puno žao.
e al pazi reakcije braćale, ono puko ko kokica jer iznosimo fakte o ovoj bradatoj spodobi koja je bila puno bliže sotoni nego Kristovoj crkvi. Za takve je Isus rekao da ćemo ih po njihovim djelima prepoznati a bome ovom djela "ljubavi" ne manjka, sotonist je već kod svog gazde i fino se krčka.

odlikovao slobu amfilohije? vi ste zaista svi kolektivno glupi ko kurac. 
amfilohije je posle Patrijarha Pavla prvi odjebao Miloševića kada je ovaj zahtevao da stane na stranu Momira Bulatovića u razilaženju njega i Mila. 
ali dobro, vi ćete svakako izmisliti svakakve budalaštine, ne bi li opravdali vaše bolesne stavove. niste za prezir, za žaljenje ste...
Nemoj bre da sereš, znamo mi sve o svakom. Posebno o ovakvim četničkim crkotinama:
"Mene je Slobodan zvao iz Haaga da mu svjedočim. Nisam otišao. Tako mi je tada u crkvi savjetovano. Pogriješio sam što nisam otišao, mada mi je srce govorilo da treba da odem. Vrijeme pokazuje i tek će pokazati da se on, na svoj način, iskreno borio za srpski narod. E, drugo je pitanje da je pristao na ponude i učinio ustupke, ko zna kako bi bilo. Ali njegovo ime će u knjizi vječnih biti upisano neizbrisivim slovima. Njemu su sudili oni kojima je trebalo da se sudi. Nisu mu presudili, nevin se preselio u Carstvo nebesko. Božiji sud na kraju sve rješava. U imenu Božijem je i sud i pravda", rekao je Radović za Večernje novosti.


I jel ga odlikovao, ili je rekao da na kraju Božiji sud na kraju sve rešava?
pa čitaj sa razumijevanjem jebo te on u ta usta čvaljava, i glavu propuhanu Nisu mu presudili, nevin se preselio u Carstvo nebesko. Znači on je sam preduhitrio Božji sud i ocijenio Slobu nevinim... pa kakvi ste vi kreteni to svijet nije vidio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by michaellcmacha 31/10/2020, 05:44

kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
neka neka, da hoće i pirate i crvenkasti otić pa mu muda ladna izljubiti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:44

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
ja bi da ga nose kroz cijelu srbiju i da mu svi ljube ruku B-)
😀
Kako tre mrzi srbe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:45

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
neka neka, da hoće i pirate i crvenkasti otić pa mu muda ladna izljubiti...
I ti istinski pravo mrzis srbe da im zelis da se svi zaraze od korone :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Ringo10 31/10/2020, 05:47

MA koga boli kitomir za tu retardiranu popovsku nakazu

Frajer je bio destilirano ZLO. Fašist i ratni huškač u najekstremnijem smisu te riječi

Sotona u humanoidnom obliku

I cijela ta SPC organizacija koju nakaradno nazivaju Crkvom

Srbi će postati normalan narod i biti u stanju da normalno komuniciraju sa drugima tek kad shvate koliko je zlo za njih same ta SPC.


Last edited by Ringo10 on 31/10/2020, 05:51; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:50

Lika zela za sveca a bio ratoborniji od napoleona i zlocudniji od seselja :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:58

Inace ovaj umrli stvor i sef mu irinej zivi su dokaz da je spc Drzavno politicka crkva sa papirnatim natruhama nekakvog krscanstva..i da im je bozja ili isusova rijec zadnja koju bi slijedili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 05:59

....po razmisljanju blize su vehabijama nego drugim krscanskim crkvama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Ringo10 31/10/2020, 07:03

Ma pravi vehabija... ZLO na dvije noge...

Sjecam se tog sotoniste u vrijeme rata...ako pakao postoji onda je on u najgorem kazanu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 31/10/2020, 07:16

Ringo10 wrote:Ma pravi vehabija... ZLO na dvije noge...

Sjecam se tog sotoniste u vrijeme rata...ako pakao postoji onda je on u najgorem kazanu
on je u svom filmu , pusti njega 
vidi ove šta ga veličaju .....ka...đoković

a tek ovi šta veličaju đokovića 


kakva kila ,,,nema tu grama mozga 

sve je to spržena zemlja socijalističkim obrazovanjem jovićizma u hrvatoslaviji 

dolazimo u ponovnu ugrozu od strane ludi srbendi koje je izjeba vrane 

jer da je ovi šta je krepa ima paritet u nacionalnoj formi sa hrvatske strane ,,,,,il  crnogorske strane ,,,,njegov prdež smrdio bi smo ludim srbima 

ovako ispadne da se mora imat idiote na svojoj strani ,,, pozitivne idiote ,,moran naglasit,,,,,, ovde se svakako sve vidi kak se poželi a ne kakvo je i kako se napiše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by T. 31/10/2020, 07:17

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
neka neka, da hoće i pirate i crvenkasti otić pa mu muda ladna izljubiti...
I ti istinski pravo mrzis srbe da im zelis da se svi zaraze od korone :)
Pa svatko normalan mrzi srbe...
A nije da se ne trude oni sami da je tako...
Btw. korona je previše bezopasna da bi pravi hrvat-mrzitelj srba zaželio da se svi srbi zaraze...
Doduše uz 2-3 dodatna komorbiditeta... :roll
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Guest 31/10/2020, 07:20

T. wrote:
Pa svatko normalan mrzi srbe...
jebote 
pa ovo je istina 


zaboravio si da je nekome nedokučivo biti normalan 

i da normalan ne prezentira mržnju koju nosi 

mržnja treba biti akumulirana savjest koja prezentira samo oprez ,,inače mržnja ti vridi ka srpsko poštenje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by vuksadinare 31/10/2020, 07:21

T. wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Izložili ga na cetinju pa ljube koronu vernici...
Bože sačuvaj, rekoh ja da je bolje u vreću pa u more...
neka neka, da hoće i pirate i crvenkasti otić pa mu muda ladna izljubiti...
I ti istinski pravo mrzis srbe da im zelis da se svi zaraze od korone :)
Pa svatko normalan mrzi srbe...
A nije da se ne trude oni sami da je tako...
Btw. korona je previše bezopasna da bi pravi hrvat-mrzitelj srba zaželio da se svi srbi zaraze...
Doduše uz 2-3 dodatna komorbiditeta... :roll
pokojni ico purger je 1989 ispred marakane na upit srpske novinarke da li ti mrzis srbe on odgovorio vi srbi mrzite nas ali mi vas jos vise :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Serbinho-3 31/10/2020, 09:24

"Vječna ti slava, đedo" – Mirotić odao počast Amfilohiju

Nikola Mirotić, košarkaš Barselone, napisao je posvetu preminulom Mitropolitu Amfilohiju.

PTIZVOR: B92 SUBOTA, 31.10.2020. | 08:55

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=31&nav_id=1756026
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Preminuo mitropolit Amfilohije - Page 11 Empty Re: Preminuo mitropolit Amfilohije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 32 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum