ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljska u ratu

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:21

...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by Guest 29/10/2020, 08:22

epikur37 wrote:

a plenki je osigurao odličnu kuvertu za rh
koju kovertu upičkumaterinu 

misliš na tvoje uhljebljanje koje tira branitelje u suicid , mlade priko grane i u kalašnjikov argument 

ti si stoka rasistička 


soci-rasisto 


ZA SMRT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:23

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:cuj ako blokiraju fondove onda ih treba malo nagaziti svakako, dok su poljski šupci vukli dobro a sad kad mi vucemo nemere...e pa neće možći

hrvatska je kasnije usla u eu

sve bolje vucemo fondove

a plenki je osigurao odličnu kuvertu za rh
ti jos nisi skuzio sto znaci nacionalni interes ili jos drzis onu kom parolu 'svi na isti kazan'...poljaci stite svoj nacionalni interes i sad bi oni trebali mislt o tuđem nacionalnom interesu...štiti svoj nitko ti ne brani...ako ne znas..e jbg...nisu za to krivi poljaci


pa naravno da znam, nas nacionalni interes je povuci sto više love iz fondova i ako zbog toga treba pričepiti Poljsku iz bruxellesa, posve to trebamo podržati.
kasno...kasno brajo...trebalo je na to misliti ranije...nisu eu fondovi od danas...danas je politika...'boli me kiki za onog drugog'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 08:24

vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by abraham 29/10/2020, 08:25

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:cuj ako blokiraju fondove onda ih treba malo nagaziti svakako, dok su poljski šupci vukli dobro a sad kad mi vucemo nemere...e pa neće možći

hrvatska je kasnije usla u eu

sve bolje vucemo fondove

a plenki je osigurao odličnu kuvertu za rh
ti jos nisi skuzio sto znaci nacionalni interes ili jos drzis onu kom parolu 'svi na isti kazan'...poljaci stite svoj nacionalni interes i sad bi oni trebali mislt o tuđem nacionalnom interesu...štiti svoj nitko ti ne brani...ako ne znas..e jbg...nisu za to krivi poljaci


pa naravno da znam, nas nacionalni interes je povuci sto više love iz fondova i ako zbog toga treba pričepiti Poljsku iz bruxellesa, posve to trebamo podržati.
kasno...kasno brajo...trebalo je na to misliti ranije...nisu eu fondovi od danas...danas je politika...'boli me kiki za onog drugog'....
Ne bash ali treba biti evo ti pribor i odi pecati pizda ti materina.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:25

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
čekiraj ti kartu za novi zeland dok nije kasno..za nas starije je kasno...mi cemo platiti bulu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 08:25

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:cuj ako blokiraju fondove onda ih treba malo nagaziti svakako, dok su poljski šupci vukli dobro a sad kad mi vucemo nemere...e pa neće možći

hrvatska je kasnije usla u eu

sve bolje vucemo fondove

a plenki je osigurao odličnu kuvertu za rh
ti jos nisi skuzio sto znaci nacionalni interes ili jos drzis onu kom parolu 'svi na isti kazan'...poljaci stite svoj nacionalni interes i sad bi oni trebali mislt o tuđem nacionalnom interesu...štiti svoj nitko ti ne brani...ako ne znas..e jbg...nisu za to krivi poljaci


pa naravno da znam, nas nacionalni interes je povuci sto više love iz fondova i ako zbog toga treba pričepiti Poljsku iz bruxellesa, posve to trebamo podržati.
kasno...kasno brajo...trebalo je na to misliti ranije...nisu eu fondovi od danas...danas je politika...'boli me kiki za onog drugog'....


taman posla, već smo pimili fino

pa most silni se gradi

pare stalno dolaze

podržat ćemo politike koje će držati fondove pozamašnim i otvorenim

pritisnuti nepoćudne članice :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by debotoijusto 29/10/2020, 08:26

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Ma sta sad od Poljske pravite ekonomsku bajku. Njih su do sada drzale silne dotacije iz EU najvise kao nagrada za otvoreno neprijateljstvo prema Rusiji. Bez tih dotacija Poljska bi bila duplo losija
pa sve zemlje istocne i juzne europe kkoje su clanice eu-a su dobijale veliku lovu samo pitanje kako su je sikoristili..evo poljska je dobro iskoristila eu fondove mi ne...i tu je kraj price..

poljsku je ljevica uvela u EU u doba kad su katotalibani srusili racana koji vodio istom putu , tako stvari stoje i prestanite lagat ovaj napaceni narod :D

de nemoj matere ti biti toliki debil
račanovo jedino postignuće je bilo davanje otkaza phr policajcima i umirovljenje većine pripadnika gardijskih postrojbi koji su u istima bili od početaka ustrojavanja s jedne strane i sa druge omogućivanje bogaćenja likovima poput Mlađe Miloševića na obnovi u Vukovaru koji su doslovno u istu išli bez jebenih tački... konkretno taj kojeg sam naveo je poslan iz Davorka Vidovića kvote kojem Mlađo i dan danas kupuje marlboro na lokalnom kiosku, a tam je po osobnom izjavljivanju u javnom pogovoru pod maliganima zaradio 10 milijuna kuna, bez da je kurcem mako... inače taj sisački poduzetnik je poznat po onom naslovu iz novina gdje mu je radnik ciglom i pajserom polupao nekoliko šajbi u voznom parku zbog neisplate plaće... danas su poznati po velikim poslovima na području Rijeke (slučajno) koje ko iz pičke (što bi reko Robi) dobiju na natječaju...

toliko godina a tako malo pameti no cinjenice su neumoljive , prije dolaska millera/ljevice poljska bila rupa kao u doba franjevine hrvatske
reforme/rast nastale u tom razdoblju i ulazak u EU dok bilo love za popizdit , rat je kocnica no nije opravdanje
sto je tesko priznati sam sebi da si/ste sjebali sve 2002-3 ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 08:26

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
čekiraj ti kartu za novi zeland dok nije kasno..za nas starije je kasno...mi cemo platiti bulu...


o čemu ti pričaš, malo ćemo se svi stisnuti, proći će i ovo

naviklo samo kmečat...majko mila :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by abraham 29/10/2020, 08:27

Shparam ove upise adz-ovih botova. Za neko vrijeme che se pjevati "Po shumama i gorama" ili "Milo moje" a ja chu biti opet antiprotivan.Muhahahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:29

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
čekiraj ti kartu za novi zeland dok nije kasno..za nas starije je kasno...mi cemo platiti bulu...


o čemu ti pričaš, malo ćemo se svi stisnuti, proći će i ovo

naviklo samo kmečat...majko mila :D
stiskamo s emi vec dvajs i kusur godina..nemas vise sto stiskati...mumificirali smo se od stiskanja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 08:31

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
čekiraj ti kartu za novi zeland dok nije kasno..za nas starije je kasno...mi cemo platiti bulu...


o čemu ti pričaš, malo ćemo se svi stisnuti, proći će i ovo

naviklo samo kmečat...majko mila :D
stiskamo s emi vec dvajs i kusur godina..nemas vise sto stiskati...mumificirali smo se od stiskanja...


ljudi žive umeđuvremenu, djeca rastu, radi i gradi, članica smo EU i NATO pakta...

ti kao da živiš u turkmenistanu
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 08:33

abraham wrote:Shparam ove upise adz-ovih botova. Za neko vrijeme che se pjevati "Po shumama i gorama" ili "Milo moje" a ja chu biti opet antiprotivan.Muhahahahahahaaa

ma ja ba....

škoro precjednik, lustracija

dajme najme

kriza je svima i brodimo kroz nju, nije lako i trebamo držati fige našima.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:35

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...mi smo usli zadnji u eu?..i kakve veze to sad ima...ako nisi sposoban stiti svoj nacionalni interes i izboriti se...nevazno je jesi usao prvi ili zadnji...evo npr.naa vlada ne vjeruje jos sto im se događa..problem na problem..nego s epitaju..zasto?kako?...pa nismo se tako dogovorili...mi smo mislili...molili se..uzdali se u srecu...cemu to...


Posve suprotno, vlada radi odličan posao a Plenki je definitivno najsposobniji premijer za ovaj period.

Spasili smo se što slučajno na vlast nije izbila lijeva bulumenta ili škorina pravašija...to bi sad već bio fijasko po ulicama i puškaranje po kvartovima za štrucu kruha ili ustaše i aprtizani jedni an druge.
čekiraj ti kartu za novi zeland dok nije kasno..za nas starije je kasno...mi cemo platiti bulu...


o čemu ti pričaš, malo ćemo se svi stisnuti, proći će i ovo

naviklo samo kmečat...majko mila :D
stiskamo s emi vec dvajs i kusur godina..nemas vise sto stiskati...mumificirali smo se od stiskanja...


ljudi žive umeđuvremenu, djeca rastu, radi i gradi, članica smo EU i NATO pakta...

ti kao da živiš u turkmenistanu
...e moj epi epi...ne da mi se vise..doista...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:36

epikur37 wrote:
abraham wrote:Shparam ove upise adz-ovih botova. Za neko vrijeme che se pjevati "Po shumama i gorama" ili "Milo moje" a ja chu biti opet antiprotivan.Muhahahahahahaaa

ma ja ba....

škoro precjednik, lustracija

dajme najme

kriza je svima i brodimo kroz nju, nije lako i trebamo držati fige našima.
...samo dr'z...je'l drze oni fige tebi  :) ...da drze..ali ispo stola...ti si sitnozub...toaletni papir..obrisu guzu tobom i puste vodu..a oni na janjetinu i odojak u slovensku odose brojit lovu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by michaellcmacha 29/10/2020, 08:54

debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Ma sta sad od Poljske pravite ekonomsku bajku. Njih su do sada drzale silne dotacije iz EU najvise kao nagrada za otvoreno neprijateljstvo prema Rusiji. Bez tih dotacija Poljska bi bila duplo losija
pa sve zemlje istocne i juzne europe kkoje su clanice eu-a su dobijale veliku lovu samo pitanje kako su je sikoristili..evo poljska je dobro iskoristila eu fondove mi ne...i tu je kraj price..

poljsku je ljevica uvela u EU u doba kad su katotalibani srusili racana koji vodio istom putu , tako stvari stoje i prestanite lagat ovaj napaceni narod :D

de nemoj matere ti biti toliki debil
račanovo jedino postignuće je bilo davanje otkaza phr policajcima i umirovljenje većine pripadnika gardijskih postrojbi koji su u istima bili od početaka ustrojavanja s jedne strane i sa druge omogućivanje bogaćenja likovima poput Mlađe Miloševića na obnovi u Vukovaru koji su doslovno u istu išli bez jebenih tački... konkretno taj kojeg sam naveo je poslan iz Davorka Vidovića kvote kojem Mlađo i dan danas kupuje marlboro na lokalnom kiosku, a tam je po osobnom izjavljivanju u javnom pogovoru pod maliganima zaradio 10 milijuna kuna, bez da je kurcem mako... inače taj sisački poduzetnik je poznat po onom naslovu iz novina gdje mu je radnik ciglom i pajserom polupao nekoliko šajbi u voznom parku zbog neisplate plaće... danas su poznati po velikim poslovima na području Rijeke (slučajno) koje ko iz pičke (što bi reko Robi) dobiju na natječaju...

toliko godina a tako malo pameti no cinjenice su neumoljive , prije dolaska millera/ljevice poljska bila rupa kao u doba franjevine hrvatske
reforme/rast nastale u tom razdoblju i ulazak u EU dok bilo love za popizdit , rat je kocnica no nije opravdanje
sto je tesko priznati sam sebi da si/ste sjebali sve 2002-3 ?
pa nije račan niti radio niti napravio nikakve konkretne reforme u cilju oporavka države koja je nekoliko godina ranije izašla iz ratnog stanja... čak štoviše u tih 2 i pol godine zajedno sa onim idiotom čačićem je napravio više štete nego za još 2 rata... sjetim se samo kad je u njegovom mandatu ona pederčina u mup-u uvodila tajnice tajnica
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by vuksadinare 29/10/2020, 08:55

1999...vanjski dug 9 milijardi..2004..40 milijardi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by abraham 29/10/2020, 09:00

Najvecha reforma u DNRH je bilo skidanje Titovih slika u radnim prostorima, skolama, bolnicama i sl. Ostalo??????? Muahahahahahahahahaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by epikur37 29/10/2020, 09:09

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:Shparam ove upise adz-ovih botova. Za neko vrijeme che se pjevati "Po shumama i gorama" ili "Milo moje" a ja chu biti opet antiprotivan.Muhahahahahahaaa

ma ja ba....

škoro precjednik, lustracija

dajme najme

kriza je svima i brodimo kroz nju, nije lako i trebamo držati fige našima.
...samo dr'z...je'l drze oni fige tebi  :) ...da drze..ali ispo stola...ti si sitnozub...toaletni papir..obrisu guzu tobom i puste vodu..a oni na janjetinu i odojak u slovensku odose brojit lovu :)


Mi kmetovi oni feudalci..ajmo narode...buna!

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by Guest 29/10/2020, 09:19

Ne mogu Balkanci nego sami o sebi... :rasta :rasta :rasta

Evo josh malo soli..krupne na rane bolne...Poljska je izvukla iz pretpristupnih i kasnijih fondova,ukupno oko 90 miljardi ojra i sve investirala u produkciju,modernizacviju i ostalo..nuza to,masa svabskih industrija je investirala u proizvodne pogone,za produkciju dijelova u autoindustriji,pa cak i velike tvornice za kompletnu produkciju automobila (VW)..prosjecna placa radnika je u ovom odnosu..prema rijecima jednog Poljaka
oko 4000-5000 zlota mjesecno,a najam 4sobnog stana oko 1000 zlota..hrana jeftina,kao i rezije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by Guest 29/10/2020, 09:20

I da..Poljska je ustolicila veliku produkciju hrane,kao i poljoprivrednih dobara..glavni snabdjevac svabije ziveznim namirnicama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljska u ratu - Page 5 Empty Re: Poljska u ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum