ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dernek u Slavjansku

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Trinity 5/9/2014, 20:55

Tema se seli ovdje ?

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 20:57

Najpametnije,uostalom,davno je Yeh ovdje pokrenuo temu i mirno pise,bez problema..No tam osu zašitali likovi koji sa logikom i geopolitikom imaju veze,kao Mara Posavka,sa svetoscu i cednoscu...Usput pozrav Trinity ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 20:59

O čemu ti to........koji lik u suknjici? Maramica -svilenica? Čudno mi je isto da se nitko ne pobuni kad me onaj smrad makso banirao ni za šta.  Sutra će tako nekoga od vas isto banirati za ništa  a druge puštati da vas psuju i vridjaju. U šta je onaj forum izašao..........jadno.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 21:04

U suknjici-Maksimus Decimus Mirodija...Nisam niti skontao niti se moze vidjeti kad je netko baniran Yeh ...Mene ne banira,samo mi brise postove,oke,u zadnjih nekoliko dana ne.no nebitno,ne pisem za vjecnost..sto se tice vrijedjanja,pa ne vidim da me itko vrijedja,Maramihić ponekad isprovocira,onda pometem pod sa njim,i izvjesno vrijeme je dobar...Forum ko forum..seli definitivno vamo i problem rjesen...
I nedavno sam ti neke stvari napisao na pepeju,i rekao si da mozes sam,a sad kao nitko se nije bunio.. Temo ne vrijedi nesto poduzimati jer ne vrijedi...Pisi u miru Bozjem ovdje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Trinity 5/9/2014, 21:05

Yehudi, na koliko si dobio ban?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 21:15

to se ne zna Tri,nigdje ne pise,ne moze se vidjeti..niti se kaze korisniku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 21:48

bogomdani wrote:.seli definitivno vamo i problem rjesen...
.Pisi u miru Bozjem ovdje...
  Kakav jeproblem riješen ako ja odem od tamo ??????????Zar sam ja problem? Zasigurno ne. A makso je ispao pederčina i sada kao i prošli put. To šta radi nema nikakve veze sa pravilimaforuma, to je već osobni animozitet. One dvi-tri pičkice štiti pod bilo koju cijenu a banira nekoga za -NIŠTA-
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 21:53

Trinity wrote:Yehudi, na koliko si dobio ban?
To se davno prestalo govoriti i pisati na onim objavama admina (za šta imsluže uopće onda te stranice?) Ono je postala privatna prćija. Vedan me smrad opsovao više puta, tražio sam ban.....makso kaže-neću-,kažem -bafi- ona se pravi luda (ne smije ili neće) i tako, rade tamo kako ih volja, nikakve to veze nema sa dužnosti admina više. Podmukli likovi rade šta ih volja a korisnici ,u strahu, okreću glave dok se njih ne dohvate............jad i bijeda. Preslika države.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 21:56

Pa,recimo,skines one Buttheadove sa vrata,ovdje je fino mirno i ugodno,veliki problem si time rjesio,ne nerviras se radi krvopija i dripaca..ovdje fino i u miru mozes diskutirati..
Nisam rekao da si ti problem,niti mislio,ali sam i ja prije neke godine otisao,kad se onako sve poslozilo protiv mene.,..pa necu se nadmetati sa budalama i kompleksasima...??Odem,povremeno se tamo olaksam i toje to...
Makso je dobar covjek-to su tvoje rijeci... pirat
Hvala Bogu da je osobni animozitet,stovise,ja sam im tijekom godina toliko digao i spustio tlak da me ne mogu smisliti...i onda poceo opet napad,a ja mrtvo hladno uzvratim..
Pa uvijek je bilo snishodljivaca,kojima je pozicija Maxa kompliment..Nisi ti procitao sto samu mu sve uputio u zadnjih mjesec dana....hehehehehe,ono pas sa maslom ne bi provario...pa je malo brisao,pa mo to dosadilo,i tako...
Ono nije vise normalni forum,niti ima tamo normalnih pravila..TO prije svega moras shvatiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 21:58

KOFI TAJM..!!! ponudio bih vas,ali to bude jednom uzivo...evo me za fajv minut.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 22:11

Dernek u Slavjansku - Page 19 Im-bac10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Trinity 5/9/2014, 22:16

:skriva se
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 22:21

Makso je dobar covjek-to su tvoje rijeci... Dernek u Slavjansku - Page 19 Icon_pirat ---------------------Da rekao sam to dok je bio korektan i  prema svima jednako postupao. Medjutim u zadnjih par mjeseci vidim šta radi..........to nema veze sa pravilima foruma a kamoli sa poštenjem. Ali eto, točno se može viditi kako makso moralno pada.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 22:37

Eto,bijah na net.hajeru,pokakao se a Max brze bolje džoger u ruke...e ebote jesmo babe tracare Yeh... :h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Guest 5/9/2014, 22:39

Trinity wrote::skriva se
o siroto moje... handkiss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Trinity 5/9/2014, 22:46

:trept
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 23:13

Der Flughafen von Luhansk ist gefallen, und bei Ilowajsk ist das Bataillon „Donbass“ immer noch im Kessel. Fotos von zerschossenen ukrainischen Kolonnen, von verkohlten Toten schwirren durchs Netz. Ein Besuch bei freiwilligen Kämpfern, die im Osten der Ukraine den immer aussichtsloser erscheinenden Kampf gegen die Separatisten  führen.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 A evo i Njemci pišu da su ukri popušili rat.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 5/9/2014, 23:19

In der Ukraine-Krise liegen Zeichen der weiteren Eskalation und der Hoffnung dicht beieinander. So sollen Kämpfer der Separatisten nach neuen Gefechten in der Umgebung von Mariupol in die Stadt eingedrungen sein. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Vojska Novorusije ušla u Mariupol sa SI strane. ( no to ne znači da je oslobodjen u cijelosti)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 6/9/2014, 10:27

Definition of facism

1.A system of government marked by centralization of authority under a dictator, a capitalist economy subject to stringent governmental controls, violent suppression of the opposition, and typically a policy of belligerent nationalism and racism.

2.A political philosophy or movement based on or advocating such a system of government.

3.Oppressive, dictatorial control.
Sounds like Kiev junta and right sector to me.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 6/9/2014, 15:03

[size=34]Ukraine’s killing fields in 10 stories: RT reporter goes to Lugansk and Donetsk[/size]
Dernek u Slavjansku - Page 19 Eastern-ukraine-crisis-stories.si
An anti-goverment fighter walks past a destroyed tank at Savur-Mohyla, a hill east of the city of Donetsk, August 28, 2014 (Reuters / Maxim Shemetov)

The Ukrainian army is supposed to protect us but it is shelling us’

What should we do? Die?’

‘Why are people being killed?’

'Let us live well, like we used to live. There is no need for war’

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Yehudi 6/9/2014, 15:15

Yehudi wrote:Definition of facism

1.A system of government marked by centralization of authority under a dictator, a capitalist economy subject to stringent governmental controls, violent suppression of the opposition, and typically a policy of belligerent nationalism and racism.

2.A political philosophy or movement based on or advocating such a system of government.

3.Oppressive, dictatorial control.
Sounds like Kiev junta and right sector to me.
Dernek u Slavjansku - Page 19 FwYHTNITtHk
"Such three machines were constantly working – these are mobile field crematoriums. Now they are in Slaviansk".
 Ukro naci režim ima sve odlike -fašističke-države.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dernek u Slavjansku - Page 19 Empty Re: Dernek u Slavjansku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum