ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto 5/7/2020, 10:19

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
ne riješenje je da ovi tvoji podijele to što još ima između sebe, a ostale da puste niz vodu....

tvoji i moji ha?
A kad te moji budu naganjali po sisku , KAD DOBIJU VEĆINU ..BUŠ KMEČAL ko pajcek


tUOSTALOM, To su TVOJI IZMISLILI -TE PODJELE
ne bi nikad bili na vlasti ti odurni lažovi lopovi hdzenjare
ja sam jutros bio na izbornom mjestu... šupci iz sdp-a u odboru, su bili ko bubice kad sam ih malo postrojavao zbog nepridržavanja naputaka i mjera vezanih uz koronu... onaj bradati šupčić što je bio uz gradonačelnicu na kontraprosvjedu nije smio ni pogled podići... a baš sam mu po kolegi neki dan poručio da ću mu se mame najebati mladokomunjarske... tak da oni ne budu nikog naganjali a pogotovo ne mene...

kako je doslo do toga da tvoje biracko mjesto do prije 10-ak godina dobivalo 104% "za nase" a sad komunjare igru vode ?

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 10:20

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
doslovno tih 600 000 tisuća ljudi, njih barem polovica treba odjebati iz klimatiziranih kancelarija i poslati ih na razne tečajeve.. ja kao porezni obveznik bi im financirao tečaje i besplatne.. ja sam jedan svoj tečaj iz svoga džepa platio skoro 20 000 kn prije par godina (i radio sam u toj branši do ove sezone) , njima bi plaćao besplatno..

neka uče koristit gedor, francuz ključeve, akumulacijske bušilice, aparat za varenje, glodalice, lemilice, libel-e, bušilice, tiple, svrdla, stranke jezike,  ima koliko god oćeš tečajeva, gdje dobiješ znanje za postati pomoćnik ili niža razina u nekoj branši, i onda na poslu kroz par godina mogu napredovati do meštra, ili poslovođe, ili čak inžinjera, ili managera prodaje .. nije bitno.

bitno je da nemože ova država priuštiti kao za vrijeme sanadera se broj zaposlenih u ministarstvu poljoprivede poveća za 500% a proizvodnja hrane padne za nekoliko desetaka %. 
ili da je grad Split 95 ima upravu od 70ljudi i  grad je uredno funkcionira, a sada uz svu silu digitalizacije, interneta, računala, umjesto da ih radi 30-40ljudi, treba imati 500 zaposlenih. nu bogati. 

i naravno dio penzionera vratiti u pogon, aj tu je država napravila neke dobre pomake, znam ljude koji su u penziji , čak i ratnoj i rade. to je dobro. 
i onda kada bi država došla do 1.4milijuna zaposlenih i toliko onih koji sišu, ona već možemo govoriti o nečemu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:21

Svak ima slobodnu volju i nek glasa za koga on/ona misli da je najbolje.

Samo jednu stvar ne trpim a to je kad netko ne izađe glasat a onda iduče četiri godine kuka kako mu je loše.

Takvima odma obrusim da ako im je bio problem pet minuta u četiri godine dignit guzicu i dat nekome glas da ga podrži pa makar taj i ne prošao prag da mi začepi da neću da ga čujem.

Nemaš pravo komentirat politiku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sora 5/7/2020, 10:22

RayMabus wrote:Svak ima slobodnu volju i nek glasa za koga on/ona misli da je najbolje.

Samo jednu stvar ne trpim a to je kad netko ne izađe glasat a onda četiri godine kuka kako mu je loše.

Takvima odma obrusim da ako im je bio problem pet minuta u četiri godine dignit guzicu i dat nekome glas da ga podrži pa makar taj i ne prošao prag da mi začepi da neću da ga čujem.

Nemaš pravo komentirat politiku.

e bravo
imaš pravo Ray , nebi smjeli se buniti tko nije izašao na izbore i
glasao za moju stranku
:clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:24

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ante Pranić, Stranka sa Imenom i Prezimenom u koaliciji sa Pametno i Fokus, svaka čast momku šta je napravio od Vrgorca. Prvo su makli na sve muke HDZ sa vlasti, a onda je ukinio ta lažna prebivališta pa ekipa iz Bosne nije mogla dovoditi lopove nazad na vlast u Vrgorcu ,a onda je nakon toga poprlično sredio mjesto - koliko mu je u mogućnosti(RH je poprilično centralizirana država sa jedne strane a sa druge razbijena na milijune disfunkcionalnih opčina i selendri). otpustio je hrpu uhljeba,(tipa vrtić je imao više tajnica nego teta, tipa imali su jednog HSPovca iz Bosne koji nikada nije došao na radno mjesto i takve stvari, sve je to bilo u slobodnoj) , sredio troškove, svima srezao plaće, on kao gradonačelnik je radio na minimalcu neko vrijeme dok nisu vratili dugove, a sada višak kapitala ulažu u sređivanje infrastrukture, poticanja stanogradnje, potpore poduzetnicima, smanjuju namete.. 

eto moja motivacija za glasovanje, za koga sam glasa
to o čemu ti pričaš rade još od socijaizma na ovamo svi odreda... kod mene ikača ima pun autobus fiktivno zaposlenih na bazenu i u vodovodu... znači 60 ljudi koje nitko ne pozna i koje nikad nitko nije vidio na poslu... jedini tko ih pozna je pravnica koja im je sređivala papire kod zapošljavanja a i to po viđenju...
kod vas to rade SDPovci uz pomoć Srpskih glasova, u Dalmaciji to radi HDZ uz pomoć autobusa (ovi određuju vlast u imotskom, vrgorcu, metkoviću, baškoj vodi, makarskoj itd i naravno lokalnih prodanih duša. 
Onaj blaženko boban, , na vlasti u dalmaciji, nešto sere po fejsu kako će uvesti navodnjavanje po dalmaciji i slična sranja, lik je uhljebio cijelu jebenu rodbinu po svim državnim i županijskim firmama na sama rukovodeća mjeseta. zanimljivo nitko od njih ne radi u privatnom sektoru, bilo kao neki inžinjer u tvornici ili ITovac u tvrtki, ili u kancelariji neke turističke agencije, ili kao neki meštar koji postaviti cijevi za neku instalaciju ili popraviti auto.. svi odreda rukovodeća mjesta u kancelarijama državnih firmi..

Pranić je borac protiv takvih sustava, i zato za njega
kod mene je za PAMETNO lik koji se prek veze zaposlio u rafineriji, nije mu se dalo raditi, iako kurcom ni inače nije micao, pa se uhvatio sindikatam sad je dobio otkaz i kud će što će, u sdp ga nisu primili pa se prištekao daliji sve ne bi li ušao u sabor da može kredite plaćati... a baš se istresao, za stan u zagrebu, apartman na pagu, vidim i novi auto vozi... uplatio je faks neki privatni... jbg košta to... ah da ti tvoji su pošteni... al u kurcu...
gle nisi me shvatio nema ovdje "mojih". vi ste se podjelili u neke tabore, tako se SDP/HDZ  krve "naši i vaši" kao da je to borba između dva suprotna ideološka i ostala tabora.. za veliku većinu nas ostalih Hrvata nema nikakve razlike između HDZa i SDPa. 

Ja sam izabra manje zlo, ANte Pranić nije nikakvo zlo, lik je zakon lik, kao i Huić, ali je eto sranje što su u koaliciji sa Pametno, koje mi se u dosta stvari nesviđa. 
prije toga sam zna glasovati za ŽZ,MOST, Ružu,   pa sama za onoga redikula Juričana(svijestan sam da je iza njega dosta redikula ), naravno drugi krug sam poništio listić itd. 
DA u RH ima neka stranka tipa Republikanska Stranka u USA, sa leaderom tipa Trump, ili netko tipa Ted Cruz, Rand Paul, i takva ekipa , i koji onda imaju prave kritičare tipa Tucker Carlsona(a naši mediji ili mrze HDZ/SDP ili im ližu šupak) onda bi ja bio član takve opcije. u RH jednostavno izađem i izaberem za taj trenutak neko manje zlo, za koje se nadam da će pomrsiti račune HDZ/SDPu , kao što ih je MOST prije par godina odlično guzio. Vlada sa Oreškvićem da je potrajala do dana današnjeg, mi bi bila totalno bolja država sada

nema tu "mojih", većina nas Hrvata nismo fanatici nekih HDZ/SDP opcija , za nas nema razlike između ovih
to što vama u Sisku rade antifašisti uz pomoć Srba,  to recimo u Dalmaciji i Slavoniji rade domoljubi , često uz pomoć glasova iz Bosne.
ponavljaš se ko papagaj... ima tu u tvom susjedstvu na supetru sdpovka na vlasti... do sada joj je krajnji domet bio da jebe strana ulaganja i da koči investicije.... i naravno da zapošljava i pogoduje svojima.... ja iz tvojih upisa poznavajući te kao forumaša dugi niz godina a i nešto si mi davno i pisao na pp, vidim da si ti pokušavao upast u hdz krug i da nisi uspio, ili nisi uspio doć do pozicije da ti se pogoduje i zbog tog takav kakav jesi napadaš hdz iz sveg oružja... to je za moj pojam jadno... meni je onaj šupak pintarić, hdz-ov gradonačelnik veliku štetu napravio prije 18 godina, ali to me nije spriječilo da stanem na stranu njegove supruge kad su ju ološari sdpovi napali ni krivu ni dužnu... čak i ona nije vjerovala da bi od mene mogla očekivati pomoć ili podršku... nije do hdz-a... do ljudi je, kako tih koji vladaju tako i tih poput tebe koji puno za sebe očekuju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto 5/7/2020, 10:25

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:
Da šta san. I naletija na mater. Radi u biračkom odboru. Dobar dan i doviđenja. Odjebi na finjaka s osmijehom na licu.
Danas je dobro što se ne moraš bezveze smješkat. Maske su izvanredan izum i ovi propisi o obaveznom nošenju da potraju do daljnjeg.

A i moš se natamburat češnjaka i špeka bez ikakve brige.
Smeću koje san izbacija iz kuće mi se nikad nije problem nasmijat u prolazu na ulici. Dapače.

Samo sad mi je prošlo kroz glavu da se nije na osobnoj odjavila s adrese stanovanja iako ne živi ovdje već deset godina pa ćemo idući put popričat i dat će mi osobnu i onda ću je prepolovit nožicama i radi novu s novom adresom jer imaš svoj stan u drugom mjestu tj biračkom mjestu.

Radi osobnu na ovu adresu a ne živi ovdje deset godina. Ne želim te vidit nikako u svon selu. To će biti idući put jezikova juha da to raspravimo šta radi ode.
Pa ne možeš tako.Mater će te dohranit i onda će to ona i onako nasljedit .
Začepi. Nisan te pita za mišljenje. Imala je sto tisuća eura nije me ni pitala šta ja oću nego me na prevaru svjesno izigrala da se uzme ono šta ona oće a šta san ja reka prije da neću pa me izmaslala lažima i izigirala moje povjerenje i uzela mi lovu za moje ciljeve u životu i uzela pravo glasa tako u odlučivanju.
I sam znaš da će se mater na kraju brinut za tebe,osim toga,zašto patiš za materijalnim  stvarima,to te na neki način veže za ovaj svijet.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by dijagram 5/7/2020, 10:26

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
doslovno tih 600 000 tisuća ljudi, njih barem polovica treba odjebati iz klimatiziranih kancelarija i poslati ih na razne tečajeve.. ja kao porezni obveznik bi im financirao tečaje i besplatne.. ja sam jedan svoj tečaj iz svoga džepa platio skoro 20 000 kn prije par godina (i radio sam u toj branši do ove sezone) , njima bi plaćao besplatno..

neka uče koristit gedor, francuz ključeve, akumulacijske bušilice, aparat za varenje, glodalice, lemilice, libel-e, bušilice, tiple, svrdla, stranke jezike,  ima koliko god oćeš tečajeva, gdje dobiješ znanje za postati pomoćnik ili niža razina u nekoj branši, i onda na poslu kroz par godina mogu napredovati do meštra, ili poslovođe, ili čak inžinjera, ili managera prodaje .. nije bitno.

bitno je da nemože ova država priuštiti kao za vrijeme sanadera se broj zaposlenih u ministarstvu poljoprivede poveća za 500% a proizvodnja hrane padne za nekoliko desetaka %. 
ili da je grad Split 95 ima upravu od 70ljudi i  grad je uredno funkcionira, a sada uz svu silu digitalizacije, interneta, računala, umjesto da ih radi 30-40ljudi, treba imati 500 zaposlenih. nu bogati. 

i naravno dio penzionera vratiti u pogon, aj tu je država napravila neke dobre pomake, znam ljude koji su u penziji , čak i ratnoj i rade. to je dobro. 
i onda kada bi država došla do 1.4milijuna zaposlenih i toliko onih koji sišu, ona već možemo govoriti o nečemu
Vecina ovih prekomjerno uposlenih ne bi radili nista od navedenog.
To bi islo vani, odselilo da im se uruce otkazi.
Gadan je to problem, biti lijencina, truditi se biti u hladu cijeli zivot i fino zivjeti.
Ako bi sutra ostalo bez posla 100 000 ljudi iz administracije u recimo gradj. sektor pristiglo bi najvise njih deset :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:27

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
doslovno tih 600 000 tisuća ljudi, njih barem polovica treba odjebati iz klimatiziranih kancelarija i poslati ih na razne tečajeve.. ja kao porezni obveznik bi im financirao tečaje i besplatne.. ja sam jedan svoj tečaj iz svoga džepa platio skoro 20 000 kn prije par godina (i radio sam u toj branši do ove sezone) , njima bi plaćao besplatno..

neka uče koristit gedor, francuz ključeve, akumulacijske bušilice, aparat za varenje, glodalice, lemilice, libel-e, bušilice, tiple, svrdla, stranke jezike,  ima koliko god oćeš tečajeva, gdje dobiješ znanje za postati pomoćnik ili niža razina u nekoj branši, i onda na poslu kroz par godina mogu napredovati do meštra, ili poslovođe, ili čak inžinjera, ili managera prodaje .. nije bitno.

bitno je da nemože ova država priuštiti kao za vrijeme sanadera se broj zaposlenih u ministarstvu poljoprivede poveća za 500% a proizvodnja hrane padne za nekoliko desetaka %. 
ili da je grad Split 95 ima upravu od 70ljudi i  grad je uredno funkcionira, a sada uz svu silu digitalizacije, interneta, računala, umjesto da ih radi 30-40ljudi, treba imati 500 zaposlenih. nu bogati. 

i naravno dio penzionera vratiti u pogon, aj tu je država napravila neke dobre pomake, znam ljude koji su u penziji , čak i ratnoj i rade. to je dobro. 
i onda kada bi država došla do 1.4milijuna zaposlenih i toliko onih koji sišu, ona već možemo govoriti o nečemu
evo, tko će tebi bilo što vjerovati kad pišeš, s obzirom da si ne jednom rekao da radiš na crnjaka upravo kako ni kuna od tebe ne bi išla za podmirivanje hdzsdp potreba... daj se iskorigiraj više u tim svojim upisima... a ne malo ovako pa malo onako... ispadaš sve neozbiljniji..
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:28

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
Danas je dobro što se ne moraš bezveze smješkat. Maske su izvanredan izum i ovi propisi o obaveznom nošenju da potraju do daljnjeg.

A i moš se natamburat češnjaka i špeka bez ikakve brige.
Smeću koje san izbacija iz kuće mi se nikad nije problem nasmijat u prolazu na ulici. Dapače.

Samo sad mi je prošlo kroz glavu da se nije na osobnoj odjavila s adrese stanovanja iako ne živi ovdje već deset godina pa ćemo idući put popričat i dat će mi osobnu i onda ću je prepolovit nožicama i radi novu s novom adresom jer imaš svoj stan u drugom mjestu tj biračkom mjestu.

Radi osobnu na ovu adresu a ne živi ovdje deset godina. Ne želim te vidit nikako u svon selu. To će biti idući put jezikova juha da to raspravimo šta radi ode.
Pa ne možeš tako.Mater će te dohranit i onda će to ona i onako nasljedit .
Začepi. Nisan te pita za mišljenje. Imala je sto tisuća eura nije me ni pitala šta ja oću nego me na prevaru svjesno izigrala da se uzme ono šta ona oće a šta san ja reka prije da neću pa me izmaslala lažima i izigirala moje povjerenje i uzela mi lovu za moje ciljeve u životu i uzela pravo glasa tako u odlučivanju.
I sam znaš da će se mater na kraju brinut za tebe,osim toga,zašto patiš za materijalnim  stvarima,to te na neki način veže za ovaj svijet.
Jesan ti reka da me se prođeš ? Gledaj svoja posla. Nisan te pita za mišljenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto 5/7/2020, 10:31

RayMabus wrote:
סמאל wrote:I sam znaš da će se mater na kraju brinut za tebe,osim toga,zašto patiš za materijalnim  stvarima,to te na neki način veže za ovaj svijet.
Jesan ti reka da me se prođeš ? Gledaj svoja posla. Nisan te pita za mišljenje.
Istina boli. :cleanteeth  Čime se ti možeš pohvalit da si upravo ti svojim trudom i radom stekao u životu.Od Galaktičke Federacije nama kruha.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 10:34

boli me kurac za supetar , više puta sam u životu bio u zagrebu nego u supteru, 

pokušao upasti u HDZ :D 

ok mene je vrbovalo par ljudi u HDZ , ako baš oćeš. kao "pametan si imaš faks, nisu kupio diplomu u bosni bla bla" nisam ja trebao pokušavati ući mene su zvali unutra par puta :D ako baš oćeš


ali koji ću kurac tamo, pogledaj tko tamo napreduje. pogledaj profil ljudi. resslar, jadronković, onaj vitez reinear.. pa oni imaju šire uši od ramena, ližu čmar jedni drugima, a onda prvom prilikom zabodu nož u leđa svom prijatelju . 

:D pa gle nisam ja neki "mega karakter mega pošten mega jak lik", ja sam u svemu neki prosjek , dakle prosječno pošten i prosječno fer osoba prosječni hrvat, prosječno hrabar, itd - nisam neki ne znam šta :D, ali takav oblik rektalnog alpinizma, nemogu niti ja podnjeti niti 90% Hrvata(a ja sam prosjek), zato je samo 10 % Hrvata u tim strankama i rade što rade.

niti iman vremena se baviti politikom.  ako bi ušao u HDZ ili SDP, morao bi lizati čmar nekome, i to bi ti bila jedina preokupacija, i zabadati nož  u leđa drugima.. nema šanse.. i opet ti to nije garacnija uspjeha. 
iman frenda koji je bio u HDZu i sve to radio i na kraju su ga zajebali, pisao sam o njemu, 

neman vremena za takve gluposti iman posla preko glave..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:34

i otkud ti broj od 600 000 zaposlenih u javnom sektoru, kad je ukupan broj zajedno sa njegovateljicama u domovima za stare plus vojska plus policija 255 000

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:35

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:I sam znaš da će se mater na kraju brinut za tebe,osim toga,zašto patiš za materijalnim  stvarima,to te na neki način veže za ovaj svijet.
Jesan ti reka da me se prođeš ? Gledaj svoja posla. Nisan te pita za mišljenje.
Istina boli. :cleanteeth  Čime se ti možeš pohvalit da si upravo ti svojim trudom i radom stekao u životu.Od Galaktičke Federacije nama kruha.
Dečko sjaši. Ne mišan se ja u tvoje posle niti ti solin pamet pa prema tome ... znaš di su ti vrata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto 5/7/2020, 10:37

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:I sam znaš da će se mater na kraju brinut za tebe,osim toga,zašto patiš za materijalnim  stvarima,to te na neki način veže za ovaj svijet.
Jesan ti reka da me se prođeš ? Gledaj svoja posla. Nisan te pita za mišljenje.
Istina boli. :cleanteeth  Čime se ti možeš pohvalit da si upravo ti svojim trudom i radom stekao u životu.Od Galaktičke Federacije nama kruha.
Dečko sjaši. Ne mišan se ja u tvoje posle niti ti solin pamet pa prema tome ... znaš di su ti vrata.
Samim tim što si u GF-u,mješaš se u moja posla.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:38

AssadNaPodmornici wrote:boli me kurac za supetar , više puta sam u životu bio u zagrebu nego u supteru, 

pokušao upasti u HDZ :D 

ok mene je vrbovalo par ljudi u HDZ , ako baš oćeš. kao "pametan si imaš faks, nisu kupio diplomu u bosni bla bla" nisam ja trebao pokušavati ući mene su zvali unutra par puta :D ako baš oćeš


ali koji ću kurac tamo, pogledaj tko tamo napreduje. pogledaj profil ljudi. resslar, jadronković, onaj vitez reinear.. pa oni imaju šire uši od ramena, ližu čmar jedni drugima, a onda prvom prilikom zabodu nož u leđa svom prijatelju . 

:D pa gle nisam ja neki "mega karakter mega pošten mega jak lik", ja sam u svemu neki prosjek , dakle prosječno pošten i prosječno fer osoba prosječni hrvat, prosječno hrabar, itd - nisam neki ne znam šta :D, ali takav oblik rektalnog alpinizma, nemogu niti ja podnjeti niti 90% Hrvata(a ja sam prosjek), zato je samo 10 % Hrvata u tim strankama i rade što rade.

niti iman vremena se baviti politikom.  ako bi ušao u HDZ ili SDP, morao bi lizati čmar nekome, i to bi ti bila jedina preokupacija, i zabadati nož  u leđa drugima.. nema šanse.. i opet ti to nije garacnija uspjeha. 
iman frenda koji je bio u HDZu i sve to radio i na kraju su ga zajebali, pisao sam o njemu, 


neman vremena za takve gluposti iman posla preko glave..
pa neka su ga odjebali što je išao zabijati ljudima nož u leđa, eto ti kakve ti frendove imaš... a znaš onu s kim si takav si.... ;))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 10:39

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
doslovno tih 600 000 tisuća ljudi, njih barem polovica treba odjebati iz klimatiziranih kancelarija i poslati ih na razne tečajeve.. ja kao porezni obveznik bi im financirao tečaje i besplatne.. ja sam jedan svoj tečaj iz svoga džepa platio skoro 20 000 kn prije par godina (i radio sam u toj branši do ove sezone) , njima bi plaćao besplatno..

neka uče koristit gedor, francuz ključeve, akumulacijske bušilice, aparat za varenje, glodalice, lemilice, libel-e, bušilice, tiple, svrdla, stranke jezike,  ima koliko god oćeš tečajeva, gdje dobiješ znanje za postati pomoćnik ili niža razina u nekoj branši, i onda na poslu kroz par godina mogu napredovati do meštra, ili poslovođe, ili čak inžinjera, ili managera prodaje .. nije bitno.

bitno je da nemože ova država priuštiti kao za vrijeme sanadera se broj zaposlenih u ministarstvu poljoprivede poveća za 500% a proizvodnja hrane padne za nekoliko desetaka %. 
ili da je grad Split 95 ima upravu od 70ljudi i  grad je uredno funkcionira, a sada uz svu silu digitalizacije, interneta, računala, umjesto da ih radi 30-40ljudi, treba imati 500 zaposlenih. nu bogati. 

i naravno dio penzionera vratiti u pogon, aj tu je država napravila neke dobre pomake, znam ljude koji su u penziji , čak i ratnoj i rade. to je dobro. 
i onda kada bi država došla do 1.4milijuna zaposlenih i toliko onih koji sišu, ona već možemo govoriti o nečemu
evo, tko će tebi bilo što vjerovati kad pišeš, s obzirom da si ne jednom rekao da radiš na crnjaka upravo kako ni kuna od tebe ne bi išla za podmirivanje hdzsdp potreba... daj se iskorigiraj više u tim svojim upisima... a ne malo ovako pa malo onako... ispadaš sve neozbiljniji..
čekaj jesam ti stavio onaj screenshot gdje sam u jednoj trasnakciji prebacio sebi na račun 100 000kn :D 
to je bilo prije par godina kada je bilo na crnjaka. 
mislim ne lažem ništa. evo pitaj vebera čime sam se bavio zadnjih par ljeta, i da sam taj tečaj platio 20 000kn (svi troškovi), (u toj branši takvu lovu dobiješ i nazad u mjesec dana ako se malo probiješ) . mislim opet tema o meni. mene pola foruma ionako ima na fejsu, i zna čime se bavim , nisam ništa posebno , ali neman šta lagati.  ja sam prosjek prosjeka, 
to lovu od "crnjaka sam potrošio"(kupnja stana 50% i preuređivanje), od sezone gdje je dobra lova nema ništa, pa sada radim fizikala za dosta manju plaću a i u tu se probijam.. i učim sada u kafiću što već učim, to jest trebao bi učiti a kurac tipkam na forumu :/

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:41

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
doslovno tih 600 000 tisuća ljudi, njih barem polovica treba odjebati iz klimatiziranih kancelarija i poslati ih na razne tečajeve.. ja kao porezni obveznik bi im financirao tečaje i besplatne.. ja sam jedan svoj tečaj iz svoga džepa platio skoro 20 000 kn prije par godina (i radio sam u toj branši do ove sezone) , njima bi plaćao besplatno..

neka uče koristit gedor, francuz ključeve, akumulacijske bušilice, aparat za varenje, glodalice, lemilice, libel-e, bušilice, tiple, svrdla, stranke jezike,  ima koliko god oćeš tečajeva, gdje dobiješ znanje za postati pomoćnik ili niža razina u nekoj branši, i onda na poslu kroz par godina mogu napredovati do meštra, ili poslovođe, ili čak inžinjera, ili managera prodaje .. nije bitno.

bitno je da nemože ova država priuštiti kao za vrijeme sanadera se broj zaposlenih u ministarstvu poljoprivede poveća za 500% a proizvodnja hrane padne za nekoliko desetaka %. 
ili da je grad Split 95 ima upravu od 70ljudi i  grad je uredno funkcionira, a sada uz svu silu digitalizacije, interneta, računala, umjesto da ih radi 30-40ljudi, treba imati 500 zaposlenih. nu bogati. 

i naravno dio penzionera vratiti u pogon, aj tu je država napravila neke dobre pomake, znam ljude koji su u penziji , čak i ratnoj i rade. to je dobro. 
i onda kada bi država došla do 1.4milijuna zaposlenih i toliko onih koji sišu, ona već možemo govoriti o nečemu
evo, tko će tebi bilo što vjerovati kad pišeš, s obzirom da si ne jednom rekao da radiš na crnjaka upravo kako ni kuna od tebe ne bi išla za podmirivanje hdzsdp potreba... daj se iskorigiraj više u tim svojim upisima... a ne malo ovako pa malo onako... ispadaš sve neozbiljniji..
čekaj jesam ti stavio onaj screenshot gdje sam u jednoj trasnakciji prebacio sebi na račun 100 000kn :D 
to je bilo prije par godina kada je bilo na crnjaka. 
mislim ne lažem ništa. evo pitaj vebera čime sam se bavio zadnjih par ljeta, i da sam taj tečaj platio 20 000kn (svi troškovi), (u toj branši takvu lovu dobiješ i nazad u mjesec dana ako se malo probiješ) . mislim opet tema o meni. mene pola foruma ionako ima na fejsu, i zna čime se bavim , nisam ništa posebno , ali neman šta lagati.  ja sam prosjek prosjeka, 
to lovu od "crnjaka sam potrošio"(kupnja stana 50% i preuređivanje), od sezone gdje je dobra lova nema ništa, pa sada radim fizikala za dosta manju plaću a i u tu se probijam.. i učim sada u kafiću što već učim, to jest trebao bi učiti a kurac tipkam na forumu :/
pa ne prigovaram ja tebi, samo se čudim da nisi u stanju shvatiti da opisujući sebe kao prosjek prosjeka u stvari opisuješ mladog a neostvarenog hdzovca
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 10:42

ugl obavio sm glasaovanje.. 

nadam se da će škoro, pametno/fokus/SIIP, most, žz  osvojiti što više mandata, a a da će HDZ i SDP osvojiti što manje mandata i da neće nitko moći formirati vlast. želim što duže tehničku vladu i kaos političarima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:45

AssadNaPodmornici wrote:ugl obavio sm glasaovanje.. 

nadam se da će škoro, pametno/fokus/SIIP, most, žz  osvojiti što više mandata, a a da će HDZ i SDP osvojiti što manje mandata i da neće nitko moći formirati vlast. želim što duže tehničku vladu i kaos političarima
to u ovom trenutku želi vrlo mali broj ljudi koji su usput i vrlo neozbiljni kad tako nešto, poput kaosa žele... to čak i ima opravdanja kad su uvjeti regularni i kad nema opasnosti od pogibelji koja je tu u ovom trenutku, ali sad za takve želje nema opravdanja... ali pazi da to što želiš da ti se ne ostvari i da baš tebe ne očeše
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:45

AssadNaPodmornici wrote:ugl obavio sm glasaovanje.. 

nadam se da će škoro, pametno/fokus/SIIP, most, žz  osvojiti što više mandata, a a da će HDZ i SDP osvojiti što manje mandata i da neće nitko moći formirati vlast. želim što duže tehničku vladu i kaos političarima
Onda si mora glasat za Most il DP jer oni iimaju realne šanse proć izborni prag u desetoj izbornoj jedinici

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Deseta26662020aad
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:47

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ugl obavio sm glasaovanje.. 

nadam se da će škoro, pametno/fokus/SIIP, most, žz  osvojiti što više mandata, a a da će HDZ i SDP osvojiti što manje mandata i da neće nitko moći formirati vlast. želim što duže tehničku vladu i kaos političarima
Onda si mora glasat za Most il DP jer oni iimaju realne šanse proć izborni prag u desetoj izbornoj jedinici

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Deseta26662020aad
pa vidiš da je rekao da je glasao za Letičinu snaju
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 18 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum